Pregled svih liga

Kupa

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Kupa
Adresa: Karlovačka cesta 93, 47 280 Ozalj
Email: kuglacki.klub.kupa@hi.t-com.hr ; damir.pavle@gmail.com

Kuglana: Azelija   Staze: 1-4
Redovni termin: Nedjelja, 17:00
Rezervni termin: Subota, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i trener Damir Pavlaković 098 523 057 damir.pavle@gmail.com
Odgovorna osoba Miroslav Šegina 099 832 86 12
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Ivan Požega 098 170 57 45

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Miroslav Šegina
120553
120553
11.0
11.0
10.0
9.0
28.0
31.0
19.0
17.0
376.73
378.45
200.73
203.73
577.45
582.18
2. Đorđe Čupurdija
120545
120545
11.0
11.0
6.0
10.0
26.0
32.5
49.0
33.0
367.64
380.09
176.18
197.0
543.82
577.09
3. Zvonko Buk
120509
120509
8.5
7.25
3.5
2.0
16.5
17.0
40.0
14.0
367.18
364.0
175.53
197.24
542.71
561.24
4. Nikica Radenčić-Ivičić
120642
120642
9.03
9.0
3.0
5.0
15.0
17.0
37.0
50.0
366.0
367.78
176.63
180.44
542.64
548.22
5. Nikola Ninković
120624
120624
5.0
2.75
1.0
1.0
7.0
6.0
29.0
19.0
357.0
369.82
178.4
192.0
535.4
561.82
6. Ivan Pavlić
120549
120549
8.0
6.75
2.0
3.0
10.5
13.0
39.0
41.0
357.88
370.67
175.63
190.96
533.5
561.63
7. Zvonko Kovačić
120546
120546
5.47
5.0
2.0
4.0
7.0
12.5
26.0
14.0
358.32
372.2
173.49
194.8
531.81
567.0
8. Dražen Stupić
120551
120551
3.5
5.0
0.0
3.0
4.0
10.5
18.0
26.0
360.29
363.4
159.14
173.4
519.43
536.8
9. Radoje Bakarić
120544
120544
3.5
5.0
2.0
4.0
8.0
12.0
27.0
34.0
350.86
374.2
164.57
175.6
515.43
549.8
10. Milan Turkalj
120554
120554
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
6.0
0.0
370.0
142.0
512.0
11. Dario Novosel
120548
120548
0.5
3.25
0.0
0.0
0.0
5.0
5.0
25.0
344.0
393.54
158.0
152.31
502.0
545.85
BEZ NASTUPA
1. Lukas Lukunić
123135
123135
2. Stjepan Mihalić
122832
122832
3. Damir Pavlaković
120547
120547
4. Ivan Požega
120550
120550
5. Mihael Turkalj
122831
122831
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 Kupa Policajac Og Azelija
6.0 : 2.0 (3383 : 3210) 06.10.2019 17:00 Valentina Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
2 9 Stara Hiža Kupa Dom HV Zrinski
2.0 : 6.0 (3289 : 3302) 12.10.2019 17:30 Davorin Krmpotić, A
Edi Alagić, B
| | |
3 16 Kupa Rakovica Azelija
6.0 : 2.0 (3381 : 3253) 20.10.2019 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
4 22 Uljanik Kupa DS Mate Parlov
2.0 : 6.0 (3172 : 3176) 27.10.2019 11:00 Šime Karamarko, B
| | |
5 27 Kupa Karlobag Azelija
6.0 : 2.0 (3467 : 3432) 03.11.2019 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
6 35 Željezničar Ka Kupa Dom HV Zrinski
7.0 : 1.0 (3481 : 3386) 09.11.2019 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
7 38 Kupa Mostanje 1949 Azelija
5.0 : 3.0 (3379 : 3339) 17.11.2019 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
8 48 Skrad Kupa Zeleni Vir
3.5 : 4.5 (3111 : 3161) 30.11.2019 17:30 Marko Ribić, B
Dubravko Mance, B
| | |
9 49 Kupa Goranin Azelija
5.0 : 3.0 (3334 : 3246) 08.12.2019 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
10 60 Kupa MKK Mlaka Azelija
2.0 : 6.0 (3328 : 3422) 15.12.2019 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
11 62 Velebit II Kupa Gradska kuglana Ot
5.0 : 3.0 (3275 : 3206) 21.12.2019 18:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
12 71 Policajac Og Kupa Klek
5.0 : 3.0 (3359 : 3342) 25.01.2020 17:00 Branko Stipetić, B
Tomislav Stipetić, C
| | |
13 75 Kupa Stara Hiža Azelija
6.0 : 2.0 (3370 : 3283) 02.02.2020 17:00 Valentina Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
14 82 Rakovica Kupa Hotel Jezero
3.0 : 5.0 (3243 : 3300) 09.02.2020 16:00 Vladimir Rapaić, A
Dalibor Špoljarić, B
| | |
15 88 Kupa Uljanik Azelija
6.0 : 2.0 (3403 : 3363) 16.02.2020 17:00 Valentina Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
16 93 Karlobag Kupa Gradska kuglana Ot
6.0 : 2.0 (3318 : 3242) 22.02.2020 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
17 101 Kupa Željezničar Ka Azelija
7.0 : 1.0 (3479 : 3318) 01.03.2020 17:00 Valentina Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
18 104 Mostanje 1949 Kupa Dom HV Zrinski
6.0 : 2.0 (3358 : 3282) 07.03.2020 17:30 Zdravko Cegur, A
Edi Alagić, B
| | |
19 114 Kupa Skrad Azelija
6.0 : 2.0 (3354 : 3264) 14.06.2020 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
20 115 Goranin Kupa GSC Delnice
5.0 : 3.0 (3131 : 3122) 20.06.2020 17:00 Milan Đujić, A
| | |
21 126 MKK Mlaka Kupa SRC Mlaka
4.0 : 4.0 (3270 : 3311) 22.06.2020 18:30 Drago Jurišić, A
Gordana Balent, B
| | |
22 128 Kupa Velebit II Azelija
6.0 : 2.0 (3255 : 3220) 27.06.2020 17:30 Darko Kafol, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više