Pregled svih liga

Mladost

Liga: 3. HKLZ-PG-Is
Klub: Kuglački klub Mladost
Adresa: Ante Starčevića 3, 51 300 Delnice
Email: pero.rajcic@ri.t-com.hr

Kuglana: GSC Delnice   Staze: 1-4
Redovni termin: Subota, 17:00
Rezervni termin: Nedjelja, 14:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Pero Rajčić 098 262 420 pero.rajcic@ri.t-com.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Darko Karlović
120846
120846
7.27
8.0
5.0
5.5
18.0
20.0
39.0
31.0
372.49
365.5
184.73
184.63
557.22
550.13
2. Ivan Beljan
121216
121216
8.0
8.0
6.0
6.0
19.5
18.0
47.0
27.0
364.0
355.38
172.75
181.0
536.75
536.38
3. Mirko Turukalo
121225
121225
8.0
8.0
5.0
6.0
16.5
18.0
50.0
45.0
353.25
353.25
181.5
167.25
534.75
520.5
4. Drago Stipeć
121223
121223
6.0
6.0
4.0
4.0
14.0
13.0
39.0
41.0
360.17
364.83
165.33
165.83
525.5
530.67
5. Rajko Rajčić
121222
121222
5.0
6.0
2.0
4.0
9.0
14.5
33.0
28.0
356.2
356.67
162.6
172.5
518.8
529.17
6. Pero Rajčić
121221
121221
4.47
3.0
1.0
3.0
6.0
9.0
49.0
18.0
354.59
341.67
143.18
159.33
497.76
501.0
7. Anton Ferderber
121821
121821
6.23
5.75
0.0
2.0
7.0
9.5
55.0
48.0
332.1
351.13
162.12
155.48
494.22
506.61
8. Ivan Janeš
120844
120844
1.5
2.25
1.0
2.0
2.0
8.0
14.0
19.0
322.67
344.0
162.0
171.56
484.67
515.56
9. Dragutin Komadina
121825
121825
0.53
1.0
0.0
0.0
0.5
0.0
8.0
12.0
316.98
327.0
154.72
133.0
471.7
460.0
10. Ninoslav Pleše
121219
121219
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
10.0
0.0
317.0
147.0
464.0
BEZ NASTUPA
1. Dušan Majnarić
121218
121218
2. Goran Muvrin

122410
3. Stipan Škaro

121224
4. Berislav Štimac
120883
120883
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 Mladost Policajac Vr GSC Delnice
6.0 : 2.0 (3157 : 3081) 05.10.2019 17:00 Marko Jakljević, A
Anamaria Predović, A
| | |
2 7 Jadranka hoteli Mladost Hotel Aurora
2.0 : 6.0 (3123 : 3173) 12.10.2019 15:00 Tea Bosnar, B
| | |
3 14 Mladost Zlobin GSC Delnice
7.0 : 1.0 (3229 : 3101) 19.10.2019 17:00 Nikola Filipović, A
| | |
4 18 Ravnogorac Mladost SPC Goranka
6.0 : 2.0 (3157 : 3093) 27.10.2019 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
5 23 Mladost Kamačnik GSC Delnice
6.0 : 2.0 (3174 : 3138) 02.11.2019 17:00 Marko Petranović, B
| | |
6 29 Grobničan RB Mladost SRC 3. maj
4.0 : 4.0 (3205 : 3199) 09.11.2019 16:00 Ivana Juričić, A
Jasna Miletić, D
| | |
7 32 Mladost Istra II GSC Delnice
5.0 : 3.0 (3070 : 3028) 16.11.2019 18:00 Nikola Kelečić, A
| | |
8 40 Polet Mladost Zeleni Vir
5.0 : 3.0 (3034 : 3032) 30.11.2019 13:30 Josip Crnković, B
| | |
9 41 Mladost Pula GSC Delnice
3.0 : 5.0 (3132 : 3151) 07.12.2019 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
10 50 Policajac Vr Mladost Lovački dom
6.0 : 2.0 (3096 : 2979) 25.01.2020 17:00 Goran Reljić, B
| | |
11 52 Mladost Jadranka hoteli GSC Delnice
7.0 : 1.0 (3132 : 3115) 01.02.2020 15:00 Mario Bajt, B
| | |
12 59 Zlobin Mladost Dom Matija Mažića
2.0 : 6.0 (3151 : 3268) 08.02.2020 17:00 Milan Đujić, A
| | |
13 63 Mladost Ravnogorac GSC Delnice
6.0 : 2.0 (3167 : 3137) 15.02.2020 17:00 Milan Neralić, B
| | |
14 68 Kamačnik Mladost Lovački dom
6.0 : 2.0 (3171 : 3105) 22.02.2020 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
15 74 Mladost Grobničan RB GSC Delnice
6.5 : 1.5 (3190 : 3153) 29.02.2020 18:00 Marko Petranović, B
| | |
16 77 Istra II Mladost Dom obrtnika
3.0 : 5.0 (3129 : 3266) 08.03.2020 11:00 Damir Miloš, B
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više