Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Slavonija
Novska
3 3 0 0 6 17.0 7.0
2. Zanatlija Sk
Sisak
3 2 1 0 5 17.0 7.0
3. Slavonac Li
Lipovljani
3 2 0 1 4 14.0 10.0
4. Siscia
Sisak
3 1 1 1 3 14.0 10.0
5. Bilogora
Bjelovar
3 1 0 2 2 9.0 15.0
6. Stolar
Jasenovac
3 1 0 2 2 8.0 16.0
7. Poštar Bj
Bjelovar
2 0 0 2 0 6.0 10.0
8. Jedinstvo
Sisak
2 0 0 2 0 3.0 13.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Slavonija Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3183 : 3159) 04.10.2020 14:00 Ljiljana Gulić, A
Smiljana Duda, A
| | |
1 2 Stolar Bilogora Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (2994 : 3107) 03.10.2020 18:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
1 3 Slavonac Li Siscia SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3218 : 3200) 03.10.2020 18:00 Dario Duda, A
Tomislav Pleše, B
| | |
1 4 Zanatlija Sk Jedinstvo SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3218 : 3155) 03.10.2020 15:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, D
| | |
2 5 Poštar Bj Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
31.10.2020 15:00 Goran Grof, A
Tomislav Grof, C
| | |
2 6 Siscia Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (3090 : 3100) 11.10.2020 10:00 Davorka Novak, A
Merzeta Perak, D
| | |
2 7 Bilogora Slavonac Li Gradska kuglana Bj
1-6
2.0 : 6.0 (3105 : 3202) 11.10.2020 11:00 Darko Blaško, A
Stevo Antolić, C
| | |
2 8 Slavonija Stolar Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3113 : 2956) 11.10.2020 11:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
3 9 Stolar Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3033 : 2982) 17.10.2020 18:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
3 10 Slavonac Li Slavonija SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3254 : 3267) 17.10.2020 18:30 Dario Duda, A
Danijel Dado, D
| | |
3 11 Zanatlija Sk Bilogora SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3220 : 2988) 17.10.2020 15:00 Dragan Glajh, A
Tomislav Pejak, C
| | |
3 12 Jedinstvo Siscia SRC Sisak
1-4
1.0 : 7.0 (3038 : 3116) 17.10.2020 19:00 Davorka Novak, A
Darko Jurković, C
| | |
4 13 Poštar Bj Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
25.10.2020 15:00 Goran Grof, A
Andrija Filipović, C
| | |
4 14 Bilogora Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
25.10.2020 11:00 Darko Blaško, A
Luka Mijić, D
| | |
4 15 Slavonija Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
25.10.2020 14:00 | | |
4 16 Stolar Slavonac Li Gradska kuglana No
1-4
25.10.2020 10:00 | | |
5 17 Slavonac Li Poštar Bj SRC Kutina
1-6
07.11.2020 18:00 Leonardo Horvat, A
Luko Del Ponte, D
| | |
5 18 Zanatlija Sk Stolar SRC Sisak
1-4
07.11.2020 15:00 | | |
5 19 Jedinstvo Slavonija SRC Sisak
1-4
07.11.2020 19:00 | | |
5 20 Siscia Bilogora SRC Sisak
1-4
08.11.2020 10:00 | | |
6 21 Poštar Bj Bilogora Gradska kuglana Bj
1-6
15.11.2020 15:00 Željko Košutić, A
Luka Mijić, D
| | |
6 22 Slavonija Siscia Gradska kuglana No
1-4
15.11.2020 14:00 | | |
6 23 Stolar Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
14.11.2020 18:00 | | |
6 24 Slavonac Li Zanatlija Sk SRC Kutina
1-6
13.11.2020 18:00 Leonardo Horvat, A
Ivana Belši, D
| | |
7 25 Zanatlija Sk Poštar Bj SRC Sisak
1-4
21.11.2020 15:00 | | |
7 26 Jedinstvo Slavonac Li SRC Sisak
1-4
21.11.2020 19:00 | | |
7 27 Siscia Stolar SRC Sisak
1-4
22.11.2020 10:00 | | |
7 28 Bilogora Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
22.11.2020 11:00 Darko Blaško, A
Josip Košutić, A
| | |
8 29 Poštar Bj Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
31.01.2021 15:00 Andrija Filipović, C
Matej Somljačan, C
| | |
8 30 Bilogora Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
31.01.2021 11:00 Stevo Antolić, C
Luka Mijić, D
| | |
8 31 Siscia Slavonac Li SRC Sisak
1-4
31.01.2021 10:00 | | |
8 32 Jedinstvo Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
30.01.2021 19:00 | | |
9 33 Jedinstvo Poštar Bj SRC Sisak
1-4
06.02.2021 19:00 | | |
9 34 Zanatlija Sk Siscia SRC Sisak
1-4
06.02.2021 15:00 | | |
9 35 Slavonac Li Bilogora SRC Kutina
1-6
06.02.2021 18:00 | | |
9 36 Stolar Slavonija Gradska kuglana No
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
10 37 Poštar Bj Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
14.02.2021 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
10 38 Slavonija Slavonac Li Gradska kuglana No
1-4
13.02.2021 18:00 | | |
10 39 Bilogora Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
14.02.2021 11:00 Željko Košutić, A
Luka Mijić, D
| | |
10 40 Siscia Jedinstvo SRC Sisak
1-4
14.02.2021 10:00 | | |
11 41 Siscia Poštar Bj SRC Sisak
1-4
21.02.2021 10:00 | | |
11 42 Jedinstvo Bilogora SRC Sisak
1-4
20.02.2021 19:00 | | |
11 43 Zanatlija Sk Slavonija SRC Sisak
1-4
20.02.2021 15:00 | | |
11 44 Slavonac Li Stolar SRC Kutina
1-6
20.02.2021 18:00 | | |
12 45 Poštar Bj Slavonac Li Gradska kuglana Bj
1-6
28.02.2021 15:00 Darko Blaško, A
Josip Košutić, A
| | |
12 46 Stolar Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
27.02.2021 18:00 | | |
12 47 Slavonija Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
28.02.2021 14:00 | | |
12 48 Bilogora Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
28.02.2021 11:00 Željko Košutić, A
Luka Mijić, D
| | |
13 49 Bilogora Poštar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
07.03.2021 11:00 Nikola Košutić, A
Željko Košutić, A
| | |
13 50 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
07.03.2021 10:00 | | |
13 51 Jedinstvo Stolar SRC Sisak
1-4
06.03.2021 19:00 | | |
13 52 Zanatlija Sk Slavonac Li SRC Sisak
1-4
06.03.2021 15:00 | | |
14 53 Poštar Bj Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
14.03.2021 15:00 Željko Košutić, A
Luka Mijić, D
| | |
14 54 Slavonac Li Jedinstvo SRC Kutina
1-6
13.03.2021 18:00 | | |
14 55 Stolar Siscia Gradska kuglana No
1-4
13.03.2021 19:00 | | |
14 56 Slavonija Bilogora Gradska kuglana No
1-4
14.03.2021 14:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dino Herić
Slavonac Li
1.0
586
562.50
1148.50
574.25
2. Stjepan Šprajc
Poštar Bj
1.0
569
0.00
569.00
569.00
3. Hrvoje Crnojević
Slavonija
1.0
551
566.00
1117.00
558.50
4. Dražen Đukić
Jedinstvo
1.0
540
567.00
1107.00
553.50
5. Marin Oreč
Siscia
1.0
553
0.00
553.00
553.00
6. Darko Košar
Siscia
2.0
1094
564.00
1658.00
552.67
7. Goran Musij
Slavonac Li
1.0
537
568.00
1105.00
552.50
8. Antonio Fijačko
Slavonija
1.0
543
546.00
1089.00
544.50
9. Srećko Pavlović
Zanatlija Sk
1.0
525
563.50
1088.50
544.25
10. Ivan Nađ
Slavonac Li
1.0
525
563.00
1088.00
544.00
11. Darko Jurković
Zanatlija Sk
1.0
538
546.50
1084.50
542.25
12. Ervin Fuka
Jedinstvo
1.0
542
0.00
542.00
542.00
13. Matej Somljačan
Bilogora
2.0
1081
0.00
1081.00
540.50
14. Dragan Glajh
Siscia
2.0
1077
541.00
1618.00
539.33
15. Zlatko Došen
Zanatlija Sk
1.0
529
542.00
1071.00
535.50
16. Tomislav Pejak
Siscia
2.0
1077
529.00
1606.00
535.33
17. Domagoj Šejatović
Slavonija
1.0
543
526.00
1069.00
534.50
18. Darko Miško
Slavonac Li
1.0
522
546.00
1068.00
534.00
19. Branko Baborski
Poštar Bj
2.0
1060
0.00
1060.00
530.00
20. Dejan Janković
Slavonija
1.0
542
517.50
1059.50
529.75
21. Milan Dragić
Stolar
1.0
511
545.50
1056.50
528.25
22. Goran Filipović
Slavonija
1.0
525
528.00
1053.00
526.50
23. Dario Blaško
Bilogora
2.0
1031
547.00
1578.00
526.00
24. Stjepan Rakas
Siscia
2.0
1046
524.00
1570.00
523.33
25. Marko Plivalić
Poštar Bj
2.0
1041
0.00
1041.00
520.50
26. Jadranko Alapić
Zanatlija Sk
0.5
240
540.50
780.50
520.33
27. Andrija Filipović
Bilogora
2.0
1020
534.00
1554.00
518.00
28. Josip Lipovac
Zanatlija Sk
1.0
512
522.00
1034.00
517.00
29. Nikola Žmegač
Poštar Bj
2.0
1030
0.00
1030.00
515.00
30. Robert Repinc
Slavonac Li
1.0
523
503.33
1026.33
513.17
31. Krešimir Iveković
Jedinstvo
1.0
543
482.00
1025.00
512.50
32. Danilo Herić
Slavonac Li
1.0
509
515.33
1024.33
512.17
33. Dubravko Prpić
Zanatlija Sk
1.0
509
515.00
1024.00
512.00
34. Luka Fijačko
Slavonija
1.0
563
461.00
1024.00
512.00
35. Vladimir Lončarević
Stolar
1.0
510
513.50
1023.50
511.75
36. Darko Pavičić
Siscia
2.0
1039
488.00
1527.00
509.00
37. Fadil Ibrahimpašić
Jedinstvo
1.0
508
510.00
1018.00
509.00
38. Daniel Novalić
Jedinstvo
1.0
525
492.00
1017.00
508.50
39. Branko Bogatić
Stolar
1.0
493
523.00
1016.00
508.00
40. Goran Grof
Bilogora
2.0
997
525.00
1522.00
507.33
41. Dominik Pavlović
Jedinstvo
1.0
497
510.00
1007.00
503.50
42. Đuro Major
Poštar Bj
2.0
999
0.00
999.00
499.50
43. Danko Golac
Zanatlija Sk
0.5
247
501.00
748.00
498.67
44. Stevo Antolić
Poštar Bj
2.0
997
0.00
997.00
498.50
45. Stevo Filipović
Bilogora
2.0
981
514.00
1495.00
498.33
46. Ratimir Đumlijan
Stolar
1.0
500
489.50
989.50
494.75
47. Željko Grgić
Stolar
1.0
502
477.00
979.00
489.50
48. Dražen Herčeki
Bilogora
1.5
729
480.00
1209.00
483.60
49. Mijo Orlić
Stolar
1.0
440
504.03
944.03
472.02
50. Jerko Belobrajdić
Poštar Bj
1.0
445
0.00
445.00
445.00
51. Vladimir Vukmanović
Siscia
1.0
430
444.00
874.00
437.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dino Herić
Slavonac Li
1.00
586.00
586.00
2.00
1125.00
562.50
3.00
1711.00
570.33
2. Stjepan Šprajc
Poštar Bj
1.00
569.00
569.00
0.00
0.00
NaN
1.00
569.00
569.00
3. Luka Fijačko
Slavonija
1.00
563.00
563.00
1.00
461.00
461.00
2.00
1024.00
512.00
4. Marin Oreč
Siscia
1.00
553.00
553.00
0.00
0.00
NaN
1.00
553.00
553.00
5. Hrvoje Crnojević
Slavonija
1.00
551.00
551.00
2.00
1132.00
566.00
3.00
1683.00
561.00
6. Darko Košar
Siscia
2.00
1094.00
547.00
1.00
564.00
564.00
3.00
1658.00
552.67
7. Krešimir Iveković
Jedinstvo
1.00
543.00
543.00
1.00
482.00
482.00
2.00
1025.00
512.50
8. Antonio Fijačko
Slavonija
1.00
543.00
543.00
2.00
1092.00
546.00
3.00
1635.00
545.00
9. Domagoj Šejatović
Slavonija
1.00
543.00
543.00
2.00
1052.00
526.00
3.00
1595.00
531.67
10. Dejan Janković
Slavonija
1.00
542.00
542.00
2.00
1035.00
517.50
3.00
1577.00
525.67
11. Ervin Fuka
Jedinstvo
1.00
542.00
542.00
0.00
0.00
NaN
1.00
542.00
542.00
12. Matej Somljačan
Bilogora
2.00
1081.00
540.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1081.00
540.50
13. Dražen Đukić
Jedinstvo
1.00
540.00
540.00
1.00
567.00
567.00
2.00
1107.00
553.50
14. Tomislav Pejak
Siscia
2.00
1077.00
538.50
1.00
529.00
529.00
3.00
1606.00
535.33
15. Dragan Glajh
Siscia
2.00
1077.00
538.50
1.00
541.00
541.00
3.00
1618.00
539.33
16. Darko Jurković
Zanatlija Sk
1.00
538.00
538.00
2.00
1093.00
546.50
3.00
1631.00
543.67
17. Goran Musij
Slavonac Li
1.00
537.00
537.00
2.00
1136.00
568.00
3.00
1673.00
557.67
18. Branko Baborski
Poštar Bj
2.00
1060.00
530.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1060.00
530.00
19. Zlatko Došen
Zanatlija Sk
1.00
529.00
529.00
2.00
1084.00
542.00
3.00
1613.00
537.67
20. Ivan Nađ
Slavonac Li
1.00
525.00
525.00
1.00
563.00
563.00
2.00
1088.00
544.00
21. Goran Filipović
Slavonija
1.00
525.00
525.00
2.00
1056.00
528.00
3.00
1581.00
527.00
22. Daniel Novalić
Jedinstvo
1.00
525.00
525.00
1.00
492.00
492.00
2.00
1017.00
508.50
23. Srećko Pavlović
Zanatlija Sk
1.00
525.00
525.00
2.00
1127.00
563.50
3.00
1652.00
550.67
24. Robert Repinc
Slavonac Li
1.00
523.00
523.00
1.50
755.00
503.33
2.50
1278.00
511.20
25. Stjepan Rakas
Siscia
2.00
1046.00
523.00
1.00
524.00
524.00
3.00
1570.00
523.33
26. Darko Miško
Slavonac Li
1.00
522.00
522.00
2.00
1092.00
546.00
3.00
1614.00
538.00
27. Marko Plivalić
Poštar Bj
2.00
1041.00
520.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1041.00
520.50
28. Darko Pavičić
Siscia
2.00
1039.00
519.50
1.00
488.00
488.00
3.00
1527.00
509.00
29. Dario Blaško
Bilogora
2.00
1031.00
515.50
1.00
547.00
547.00
3.00
1578.00
526.00
30. Nikola Žmegač
Poštar Bj
2.00
1030.00
515.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1030.00
515.00
31. Josip Lipovac
Zanatlija Sk
1.00
512.00
512.00
1.00
522.00
522.00
2.00
1034.00
517.00
32. Milan Dragić
Stolar
1.00
511.00
511.00
2.00
1091.00
545.50
3.00
1602.00
534.00
33. Andrija Filipović
Bilogora
2.00
1020.00
510.00
1.00
534.00
534.00
3.00
1554.00
518.00
34. Vladimir Lončarević
Stolar
1.00
510.00
510.00
2.00
1027.00
513.50
3.00
1537.00
512.33
35. Danilo Herić
Slavonac Li
1.00
509.00
509.00
1.50
773.00
515.33
2.50
1282.00
512.80
36. Dubravko Prpić
Zanatlija Sk
1.00
509.00
509.00
2.00
1030.00
515.00
3.00
1539.00
513.00
37. Fadil Ibrahimpašić
Jedinstvo
1.00
508.00
508.00
1.00
510.00
510.00
2.00
1018.00
509.00
38. Željko Grgić
Stolar
1.00
502.00
502.00
2.00
954.00
477.00
3.00
1456.00
485.33
39. Ratimir Đumlijan
Stolar
1.00
500.00
500.00
2.00
979.00
489.50
3.00
1479.00
493.00
40. Đuro Major
Poštar Bj
2.00
999.00
499.50
0.00
0.00
NaN
2.00
999.00
499.50
41. Stevo Antolić
Poštar Bj
2.00
997.00
498.50
0.00
0.00
NaN
2.00
997.00
498.50
42. Goran Grof
Bilogora
2.00
997.00
498.50
1.00
525.00
525.00
3.00
1522.00
507.33
43. Dominik Pavlović
Jedinstvo
1.00
497.00
497.00
1.00
510.00
510.00
2.00
1007.00
503.50
44. Danko Golac
Zanatlija Sk
0.50
247.00
494.00
1.00
501.00
501.00
1.50
748.00
498.67
45. Branko Bogatić
Stolar
1.00
493.00
493.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1016.00
508.00
46. Stevo Filipović
Bilogora
2.00
981.00
490.50
1.00
514.00
514.00
3.00
1495.00
498.33
47. Dražen Herčeki
Bilogora
1.50
729.00
486.00
1.00
480.00
480.00
2.50
1209.00
483.60
48. Jadranko Alapić
Zanatlija Sk
0.50
240.00
480.00
2.00
1081.00
540.50
2.50
1321.00
528.40
49. Jerko Belobrajdić
Poštar Bj
1.00
445.00
445.00
0.00
0.00
NaN
1.00
445.00
445.00
50. Mijo Orlić
Stolar
1.00
440.00
440.00
1.24
625.00
504.03
2.24
1065.00
475.45
51. Vladimir Vukmanović
Siscia
1.00
430.00
430.00
1.00
444.00
444.00
2.00
874.00
437.00

Dušan Jovančević
Bilogora
0.50
256.00
512.00
0.00
0.00
NaN
0.50
256.00
512.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Slavonija
1.0
2231
1036
3267
544.50
23
2.0
4218
2078
6296
524.67
68
3.0
6449
3114
9563
531.28
91
2. Slavonac Li
1.0
2195
1007
3202
533.67
28
2.0
4441
2031
6472
539.33
59
3.0
6636
3038
9674
537.44
87
3. Siscia
2.0
4390
1926
6316
526.33
103
1.0
2128
962
3090
515.00
43
3.0
6518
2888
9406
522.56
146
4. Jedinstvo
1.0
2180
975
3155
525.83
47
1.0
2083
955
3038
506.33
44
2.0
4263
1930
6193
516.08
91
5. Zanatlija Sk
1.0
2108
992
3100
516.67
35
2.0
4376
2062
6438
536.50
60
3.0
6484
3054
9538
529.89
95
6. Poštar Bj
2.0
4210
1931
6141
511.75
118
0.0
0
0
0
0
2.0
4210
1931
6141
511.75
118
7. Bilogora
2.0
4242
1853
6095
507.92
104
1.0
2133
972
3105
517.50
41
3.0
6375
2825
9200
511.11
145
8. Stolar
1.0
2034
922
2956
492.67
55
2.0
4180
1847
6027
502.25
116
3.0
6214
2769
8983
499.06
171
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više