Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Pg-Is - Rijeka


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Jadranka hoteli
Mali Lošinj
3 3 0 0 6 17.0 7.0
2. Ričina
Dražice
3 2 0 1 4 17.0 7.0
3. Zlobin
Zlobin
3 2 0 1 4 13.0 11.0
4. Grobničan RB
Rijeka
3 2 0 1 4 13.0 11.0
5. Hrvatski Branitelj
Pula
3 1 0 2 2 12.0 12.0
6. Pula
Pula
3 1 0 2 2 10.0 14.0
7. Telekom
Rijeka
3 1 0 2 2 8.0 16.0
8. Elektroprimorje
Rijeka
3 0 0 3 0 6.0 18.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (3024 : 3137) 03.10.2020 17:00 Jelena Herceg, C
Nikša Mendica, D
| | |
1 2 Zlobin Ričina Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3199 : 3099) 03.10.2020 13:00 Milan Đujić, A
| | |
1 3 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3234 : 3108) 04.10.2020 10:30 Boris Sanković, A
Nebojša Šušnjar, C
| | |
1 4 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
2.0 : 6.0 (3158 : 3201) 04.10.2020 13:30 Boris Sanković, A
Dino Kos, C
| | |
2 5 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3032 : 3100) 10.10.2020 13:00 Vjekoslav Vido, C
Jelena Herceg, C
| | |
2 6 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3154 : 3140) 10.10.2020 19:00 Matea Juričić, A
Ana Jularić, C
| | |
2 7 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
8.0 : 0.0 (3009 : 2781) 09.10.2020 18:00 Gordana Balent, B
| | |
2 8 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3064 : 3037) 11.10.2020 11:00 Šime Karamarko, B
Nikša Mendica, D
| | |
3 9 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
5.0 : 3.0 (3100 : 3074) 17.10.2020 13:00 Kristijan Jelovac, C
| | |
3 10 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3137 : 3072) 18.10.2020 13:30 Gordana Balent, B
Anamarija Antonić, C
| | |
3 11 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (2962 : 3139) 18.10.2020 10:30 Gordana Balent, B
Anamarija Antonić, C
| | |
3 12 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3091) 18.10.2020 12:30 Tea Bosnar, B
Brankica Antolović, D
| | |
4 13 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
25.10.2020 11:00 Jelena Herceg, C
Nikša Mendica, D
| | |
4 14 Ričina Jadranka hoteli Dražice
1-4
25.10.2020 11:00 Gordana Balent, B
| | |
4 15 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
ODGOĐENO 24.10.2020 13:00 Sanjin Taratina, C
Jelena Herceg, C
| | |
4 16 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
ODGOĐENO 28.11.2020 13:00 Milan Đujić, A
| | |
5 17 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
08.11.2020 13:30 Ivana Juričić, A
Nebojša Šušnjar, C
| | |
5 18 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
08.11.2020 10:30 Matea Juričić, A
Dino Kos, C
| | |
5 19 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
07.11.2020 13:00 Tea Bosnar, B
| | |
5 20 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
07.11.2020 20:00 Ivana Juričić, A
Ana Jularić, C
| | |
6 21 Hrvatski Branitelj Ričina DS Mate Parlov
1-4
14.11.2020 13:00 Jelena Herceg, C
Vjekoslav Vido, C
| | |
6 22 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
15.11.2020 11:00 Šime Karamarko, B
Nikša Mendica, D
| | |
6 23 Zlobin Jadranka hoteli Dom Matija Mažića
1-4
14.11.2020 13:00 Milan Đujić, A
| | |
6 24 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
15.11.2020 13:30 | | |
7 25 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
22.11.2020 10:30 | | |
7 26 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
21.11.2020 15:00 Tea Bosnar, B
| | |
7 27 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
21.11.2020 19:00 | | |
7 28 Ričina Pula Dražice
1-4
20.11.2020 18:00 Gordana Balent, B
| | |
8 29 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
30.01.2021 13:00 | | |
8 30 Ričina Zlobin Dražice
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
8 31 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
30.01.2021 19:00 | | |
8 32 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
9 33 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
06.02.2021 13:00 | | |
9 34 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
07.02.2021 10:30 | | |
9 35 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
07.02.2021 13:30 | | |
9 36 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
06.02.2021 13:00 | | |
10 37 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
10 38 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
14.02.2021 11:00 | | |
10 39 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
12.02.2021 18:00 | | |
10 40 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
13.02.2021 15:00 | | |
11 41 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
20.02.2021 19:00 | | |
11 42 Jadranka hoteli Ričina Hotel Aurora
1-4
20.02.2021 15:00 | | |
11 43 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
21.02.2021 10:30 | | |
11 44 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
21.02.2021 13:30 | | |
12 45 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
28.02.2021 11:00 | | |
12 46 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
27.02.2021 13:00 | | |
12 47 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
27.02.2021 13:00 | | |
12 48 Ričina Telekom Dražice
1-4
26.02.2021 18:00 | | |
13 49 Ričina Hrvatski Branitelj Dražice
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
13 50 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
06.03.2021 19:00 | | |
13 51 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
06.03.2021 15:00 | | |
13 52 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
07.03.2021 10:30 | | |
14 53 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
14 54 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
14.03.2021 13:30 | | |
14 55 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
13.03.2021 13:00 | | |
14 56 Pula Ričina DS Mate Parlov
1-4
13.03.2021 13:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
1.0
564
546.00
1110.00
555.00
2. Željko Valentić
Elektroprimorje
1.0
565
539.50
1104.50
552.25
3. Elvis Alagić
Jadranka hoteli
2.0
1062
569.00
1631.00
543.67
4. Marinko Bernardis
Zlobin
1.0
532
553.00
1085.00
542.50
5. Nenad Manzoni
Jadranka hoteli
2.0
1085
542.00
1627.00
542.33
6. Zoran Vrbica
Hrvatski Branitelj
1.0
542
0.00
542.00
542.00
7. Zoran Majnarić
Telekom
2.0
1083
540.00
1623.00
541.00
8. Šime Karamarko
Hrvatski Branitelj
2.0
1093
526.00
1619.00
539.67
9. Silvano Svitić
Pula
1.0
541
535.00
1076.00
538.00
10. Ante Marić
Jadranka hoteli
2.0
1083
523.00
1606.00
535.33
11. Dino Kučić
Jadranka hoteli
2.0
1074
531.00
1605.00
535.00
12. Marius Kordić-Gružić
Elektroprimorje
1.0
546
522.00
1068.00
534.00
13. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
1.0
534
0.00
534.00
534.00
14. Darko Božičić
Telekom
2.0
1046
552.00
1598.00
532.67
15. Mile Butorac
Zlobin
1.0
518
543.50
1061.50
530.75
16. Branko Baljak
Jadranka hoteli
1.0
540
518.00
1058.00
529.00
17. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
2.0
1064
509.00
1573.00
524.33
18. Alen Šestan
Ričina
2.0
1035
531.00
1566.00
522.00
19. Antonio Linić
Grobničan RB
1.0
488
556.00
1044.00
522.00
20. Sandro Čargonja
Ričina
1.0
522
0.00
522.00
522.00
21. Mladen Olbina
Telekom
2.0
1042
523.00
1565.00
521.67
22. Miroslav Botinčan
Telekom
2.0
1045
519.00
1564.00
521.33
23. Ljubo Pejašinović
Pula
1.0
526
515.00
1041.00
520.50
24. Marijan Starčević
Zlobin
1.0
515
523.50
1038.50
519.25
25. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
1.0
509
529.50
1038.50
519.25
26. Miroslav Matijević
Elektroprimorje
1.0
526
511.00
1037.00
518.50
27. Slavko Čakarun
Jadranka hoteli
1.0
507
522.00
1029.00
514.50
28. Emil Špelić
Pula
1.0
523
503.00
1026.00
513.00
29. Filip Šestan
Ričina
2.0
1048
490.00
1538.00
512.67
30. Franjo Turecki
Zlobin
1.0
510
515.00
1025.00
512.50
31. Dražen Burić
Telekom
1.0
512
0.00
512.00
512.00
32. Robert Baričević
Telekom
2.0
1018
513.00
1531.00
510.33
33. Ivan Markelić
Ričina
2.0
1030
499.00
1529.00
509.67
34. Mario Juršić
Pula
1.0
508
502.50
1010.50
505.25
35. Miloš Borić
Grobničan RB
1.0
472
538.50
1010.50
505.25
36. Vjekoslav Vido
Pula
1.0
484
521.00
1005.00
502.50
37. Josip Valić
Ričina
2.0
1026
481.00
1507.00
502.33
38. Loris Klić
Ričina
1.0
514
489.00
1003.00
501.50
39. Gordan Zubčić
Ričina
1.0
515
484.00
999.00
499.50
40. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
1.0
513
486.00
999.00
499.50
41. Jasna Miletić
Grobničan RB
1.0
465
532.00
997.00
498.50
42. Ivan Kuharić
Grobničan RB
1.0
464
533.00
997.00
498.50
43. Žarko Ikica
Grobničan RB
1.0
472
521.00
993.00
496.50
44. Ivica Marohnić
Zlobin
1.0
449
542.00
991.00
495.50
45. Dragan Antolović
Jadranka hoteli
1.8
862
0.00
862.00
492.57
46. Drago Pranić
Hrvatski Branitelj
1.0
497
487.00
984.00
492.00
47. Josip Jerman
Zlobin
1.0
513
464.00
977.00
488.50
48. Miroslav Kariž
Grobničan RB
0.4
161
505.33
666.33
486.37
49. Ivica Jolić
Hrvatski Branitelj
2.0
963
488.00
1451.00
483.67
50. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
1.0
481
483.00
964.00
482.00
51. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
1.0
473
0.00
473.00
473.00
52. Pero Marković
Pula
1.0
490
454.00
944.00
472.00
53. Predrag Vrsalović
Grobničan RB
0.6
259
0.00
259.00
411.11

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Željko Valentić
Elektroprimorje
1.00
565.00
565.00
2.00
1079.00
539.50
3.00
1644.00
548.00
2. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
1.00
564.00
564.00
1.00
546.00
546.00
2.00
1110.00
555.00
3. Šime Karamarko
Hrvatski Branitelj
2.00
1093.00
546.50
1.00
526.00
526.00
3.00
1619.00
539.67
4. Marius Kordić-Gružić
Elektroprimorje
1.00
546.00
546.00
2.00
1044.00
522.00
3.00
1590.00
530.00
5. Nenad Manzoni
Jadranka hoteli
2.00
1085.00
542.50
1.00
542.00
542.00
3.00
1627.00
542.33
6. Zoran Vrbica
Hrvatski Branitelj
1.00
542.00
542.00
0.00
0.00
NaN
1.00
542.00
542.00
7. Zoran Majnarić
Telekom
2.00
1083.00
541.50
1.00
540.00
540.00
3.00
1623.00
541.00
8. Ante Marić
Jadranka hoteli
2.00
1083.00
541.50
1.00
523.00
523.00
3.00
1606.00
535.33
9. Silvano Svitić
Pula
1.00
541.00
541.00
2.00
1070.00
535.00
3.00
1611.00
537.00
10. Branko Baljak
Jadranka hoteli
1.00
540.00
540.00
1.00
518.00
518.00
2.00
1058.00
529.00
11. Dino Kučić
Jadranka hoteli
2.00
1074.00
537.00
1.00
531.00
531.00
3.00
1605.00
535.00
12. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
1.00
534.00
534.00
0.00
0.00
NaN
1.00
534.00
534.00
13. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
2.00
1064.00
532.00
1.00
509.00
509.00
3.00
1573.00
524.33
14. Marinko Bernardis
Zlobin
1.00
532.00
532.00
2.00
1106.00
553.00
3.00
1638.00
546.00
15. Elvis Alagić
Jadranka hoteli
2.00
1062.00
531.00
1.00
569.00
569.00
3.00
1631.00
543.67
16. Miroslav Matijević
Elektroprimorje
1.00
526.00
526.00
2.00
1022.00
511.00
3.00
1548.00
516.00
17. Ljubo Pejašinović
Pula
1.00
526.00
526.00
2.00
1030.00
515.00
3.00
1556.00
518.67
18. Filip Šestan
Ričina
2.00
1048.00
524.00
1.00
490.00
490.00
3.00
1538.00
512.67
19. Darko Božičić
Telekom
2.00
1046.00
523.00
1.00
552.00
552.00
3.00
1598.00
532.67
20. Emil Špelić
Pula
1.00
523.00
523.00
1.00
503.00
503.00
2.00
1026.00
513.00
21. Miroslav Botinčan
Telekom
2.00
1045.00
522.50
1.00
519.00
519.00
3.00
1564.00
521.33
22. Sandro Čargonja
Ričina
1.00
522.00
522.00
0.00
0.00
NaN
1.00
522.00
522.00
23. Mladen Olbina
Telekom
2.00
1042.00
521.00
1.00
523.00
523.00
3.00
1565.00
521.67
24. Mile Butorac
Zlobin
1.00
518.00
518.00
2.00
1087.00
543.50
3.00
1605.00
535.00
25. Alen Šestan
Ričina
2.00
1035.00
517.50
1.00
531.00
531.00
3.00
1566.00
522.00
26. Gordan Zubčić
Ričina
1.00
515.00
515.00
0.50
242.00
484.00
1.50
757.00
504.67
27. Marijan Starčević
Zlobin
1.00
515.00
515.00
2.00
1047.00
523.50
3.00
1562.00
520.67
28. Ivan Markelić
Ričina
2.00
1030.00
515.00
1.00
499.00
499.00
3.00
1529.00
509.67
29. Loris Klić
Ričina
1.00
514.00
514.00
1.00
489.00
489.00
2.00
1003.00
501.50
30. Josip Jerman
Zlobin
1.00
513.00
513.00
0.50
232.00
464.00
1.50
745.00
496.67
31. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
1.00
513.00
513.00
1.50
729.00
486.00
2.50
1242.00
496.80
32. Josip Valić
Ričina
2.00
1026.00
513.00
1.00
481.00
481.00
3.00
1507.00
502.33
33. Dražen Burić
Telekom
1.00
512.00
512.00
0.00
0.00
NaN
1.00
512.00
512.00
34. Franjo Turecki
Zlobin
1.00
510.00
510.00
2.00
1030.00
515.00
3.00
1540.00
513.33
35. Robert Baričević
Telekom
2.00
1018.00
509.00
1.00
513.00
513.00
3.00
1531.00
510.33
36. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
1.00
509.00
509.00
2.00
1059.00
529.50
3.00
1568.00
522.67
37. Mario Juršić
Pula
1.00
508.00
508.00
2.00
1005.00
502.50
3.00
1513.00
504.33
38. Slavko Čakarun
Jadranka hoteli
1.00
507.00
507.00
1.00
522.00
522.00
2.00
1029.00
514.50
39. Drago Pranić
Hrvatski Branitelj
1.00
497.00
497.00
1.00
487.00
487.00
2.00
984.00
492.00
40. Dragan Antolović
Jadranka hoteli
1.75
862.00
492.57
0.00
0.00
NaN
1.75
862.00
492.57
41. Pero Marković
Pula
1.00
490.00
490.00
0.50
227.00
454.00
1.50
717.00
478.00
42. Antonio Linić
Grobničan RB
1.00
488.00
488.00
2.00
1112.00
556.00
3.00
1600.00
533.33
43. Vjekoslav Vido
Pula
1.00
484.00
484.00
2.00
1042.00
521.00
3.00
1526.00
508.67
44. Ivica Jolić
Hrvatski Branitelj
2.00
963.00
481.50
1.00
488.00
488.00
3.00
1451.00
483.67
45. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
1.00
481.00
481.00
1.00
483.00
483.00
2.00
964.00
482.00
46. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
1.00
473.00
473.00
0.00
0.00
NaN
1.00
473.00
473.00
47. Žarko Ikica
Grobničan RB
1.00
472.00
472.00
2.00
1042.00
521.00
3.00
1514.00
504.67
48. Miloš Borić
Grobničan RB
1.00
472.00
472.00
2.00
1077.00
538.50
3.00
1549.00
516.33
49. Jasna Miletić
Grobničan RB
1.00
465.00
465.00
2.00
1064.00
532.00
3.00
1529.00
509.67
50. Ivan Kuharić
Grobničan RB
1.00
464.00
464.00
2.00
1066.00
533.00
3.00
1530.00
510.00
51. Ivica Marohnić
Zlobin
1.00
449.00
449.00
2.00
1084.00
542.00
3.00
1533.00
511.00
52. Predrag Vrsalović
Grobničan RB
0.63
259.00
411.11
0.00
0.00
NaN
0.63
259.00
411.11

Zoran Šestan
Ričina
0.50
286.00
572.00
0.00
0.00
NaN
0.50
286.00
572.00
Dalibor Klić
Ričina
0.50
262.00
524.00
0.50
277.00
554.00
1.00
539.00
539.00
Milan Perković
Telekom
0.50
255.00
510.00
0.00
0.00
NaN
0.50
255.00
510.00
Zdenko Jakovljević
Hrvatski Branitelj
0.50
245.00
490.00
0.00
0.00
NaN
0.50
245.00
490.00
Dragoje Konev
Hrvatski Branitelj
0.50
236.00
472.00
1.00
476.00
476.00
1.50
712.00
474.67
Miroslav Kariž
Grobničan Riječka banka
0.37
161.00
435.14
1.50
758.00
505.33
1.87
919.00
491.44
Zdravko Vodopić
Telekom
0.50
198.00
396.00
1.00
507.00
507.00
1.50
705.00
470.00
Petar Šukara
Jadranka hoteli
0.25
88.00
352.00
0.00
0.00
NaN
0.25
88.00
352.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Jadranka hoteli
2.0
4327
1974
6301
525.08
86
1.0
2209
996
3205
534.17
36
3.0
6536
2970
9506
528.11
122
2. Elektroprimorje
1.0
2143
997
3140
523.33
46
2.0
4187
1933
6120
510.00
89
3.0
6330
2930
9260
514.44
135
3. Ričina
2.0
4244
1994
6238
519.83
77
1.0
2050
959
3009
501.50
48
3.0
6294
2953
9247
513.72
125
4. Hrvatski Branitelj
2.0
4280
1931
6211
517.58
88
1.0
2052
980
3032
505.33
42
3.0
6332
2911
9243
513.50
130
5. Telekom
2.0
4284
1915
6199
516.58
86
1.0
2110
1044
3154
525.67
31
3.0
6394
2959
9353
519.61
117
6. Pula
1.0
2170
902
3072
512.00
49
2.0
4208
1880
6088
507.33
96
3.0
6378
2782
9160
508.89
145
7. Zlobin
1.0
2122
915
3037
506.17
56
2.0
4332
1967
6299
524.92
84
3.0
6454
2882
9336
518.67
140
8. Grobničan RB
1.0
2001
780
2781
463.50
72
2.0
4278
2093
6371
530.92
47
3.0
6279
2873
9152
508.44
119
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više