Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. ŽKK Osijek '97
Osijek
3 3 0 0 6 21.0 3.0
2. ŽKK Đakovo
Đakovo
3 3 0 0 6 20.0 4.0
3. Obrtnik Ng
Nova Gradiška
3 3 0 0 6 17.0 7.0
4. ŽKK Obrtnik SB
Slavonski Brod
3 1 0 2 2 12.0 12.0
5. Beli Manastir
Beli Manastir
4 1 0 3 2 9.0 23.0
6. ŽKK Pitomača
Pitomača
4 1 0 3 2 9.0 23.0
7. Sloboda-Tvin
Virovitica
4 0 0 4 0 8.0 24.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 ŽKK Obrtnik SB Beli Manastir SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3147 : 2935) 26.09.2021 14:00 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, C
| | |
1 2 Obrtnik Ng Sloboda-Tvin Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3009 : 2957) 26.09.2021 14:00 Mario Brađašević, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
1 3 ŽKK Osijek '97 ŽKK Pitomača Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3167 : 2810) 25.09.2021 12:30 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
2 4 ŽKK Đakovo ŽKK Pitomača Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3212 : 2845) 02.10.2021 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
2 5 Sloboda-Tvin ŽKK Osijek '97 ŠD TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (2758 : 2883) 03.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
2 6 Beli Manastir Obrtnik Ng Željezničar
1-4
2.0 : 6.0 (3016 : 3155) 02.10.2021 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
3 7 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Đakovo SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3087 : 3096) 09.10.2021 14:00 Krešimir Grčević, A
Ivan Keser, C
| | |
3 8 ŽKK Osijek '97 Beli Manastir Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3194 : 2862) 09.10.2021 12:30 Matija Tutnjević, B
Dario Radoš, C
| | |
3 9 ŽKK Pitomača Sloboda-Tvin Pitomača
1-4
6.0 : 2.0 (3071 : 2934) 10.10.2021 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Robert Kereta, B
| | |
4 10 ŽKK Đakovo Sloboda-Tvin Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3103 : 2972) 17.10.2021 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
4 11 Beli Manastir ŽKK Pitomača Željezničar
1-4
6.0 : 2.0 (3038 : 2917) 12.10.2021 16:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
4 12 ŽKK Obrtnik SB Obrtnik Ng SRC Vijuš
1-4
3.0 : 5.0 (3040 : 3042) 16.10.2021 14:00 Krešimir Grčević, A
Ivan Keser, C
| | |
5 13 Obrtnik Ng ŽKK Đakovo Exit
1-4
23.10.2021 14:00 Matej Zboril, A
Josip Bošnjak, C
| | |
5 14 ŽKK Osijek '97 ŽKK Obrtnik SB Pampas
1-6
23.10.2021 12:30 Srećko Vuka, A
Marina Matković, B
| | |
5 15 Sloboda-Tvin Beli Manastir ŠD TVIN
1-4
24.10.2021 14:00 Robert Kereta, B
Željko Kermend, B
| | |
6 16 ŽKK Đakovo Beli Manastir Fortuna
1-4
31.10.2021 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
6 17 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Pitomača SRC Vijuš
1-4
30.10.2021 14:00 Igor Krajnović, A
Hrvoje Ćosić, D
| | |
6 18 Obrtnik Ng ŽKK Osijek '97 Exit
1-4
30.10.2021 14:00 Mario Brađašević, B
Josip Bošnjak, C
Damir Franjković, D
| | |
7 19 ŽKK Osijek '97 ŽKK Đakovo Pampas
1-6
06.11.2021 12:30 | | |
7 20 ŽKK Pitomača Obrtnik Ng Pitomača
1-4
06.11.2021 14:00 | | |
7 21 Sloboda-Tvin ŽKK Obrtnik SB ŠD TVIN
1-4
07.11.2021 14:00 | | |
8 22 Beli Manastir ŽKK Obrtnik SB Željezničar
1-4
14.11.2021 11:00 | | |
8 23 Sloboda-Tvin Obrtnik Ng ŠD TVIN
1-4
14.11.2021 14:00 | | |
8 24 ŽKK Pitomača ŽKK Osijek '97 Pitomača
1-4
13.11.2021 14:00 | | |
9 25 ŽKK Pitomača ŽKK Đakovo Pitomača
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
9 26 ŽKK Osijek '97 Sloboda-Tvin Pampas
1-6
21.11.2021 11:00 | | |
9 27 Obrtnik Ng Beli Manastir Exit
1-4
21.11.2021 14:00 | | |
10 28 ŽKK Đakovo ŽKK Obrtnik SB Fortuna
1-4
15.01.2022 13:00 | | |
10 29 Beli Manastir ŽKK Osijek '97 Željezničar
1-4
16.01.2022 11:00 | | |
10 30 Sloboda-Tvin ŽKK Pitomača ŠD TVIN
1-4
16.01.2022 14:00 | | |
11 31 Sloboda-Tvin ŽKK Đakovo ŠD TVIN
1-4
23.01.2022 14:00 | | |
11 32 ŽKK Pitomača Beli Manastir Pitomača
1-4
23.01.2022 14:00 | | |
11 33 Obrtnik Ng ŽKK Obrtnik SB Exit
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
12 34 ŽKK Đakovo Obrtnik Ng Fortuna
1-4
29.01.2022 13:00 | | |
12 35 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Osijek '97 SRC Vijuš
1-4
29.01.2022 14:00 | | |
12 36 Beli Manastir Sloboda-Tvin Željezničar
1-4
30.01.2022 11:00 | | |
13 37 Beli Manastir ŽKK Đakovo Željezničar
1-4
06.02.2022 11:00 | | |
13 38 ŽKK Pitomača ŽKK Obrtnik SB Pitomača
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
13 39 ŽKK Osijek '97 Obrtnik Ng Pampas
1-6
05.02.2022 12:30 | | |
14 40 ŽKK Đakovo ŽKK Osijek '97 Fortuna
1-4
12.02.2022 13:00 | | |
14 41 Obrtnik Ng ŽKK Pitomača Exit
1-4
12.02.2022 14:00 | | |
14 42 ŽKK Obrtnik SB Sloboda-Tvin SRC Vijuš
1-4
13.02.2022 14:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nikolina Kuić
ŽKK Đakovo
1.00
558
530.50
1088.50
544.25
2. Ivana Prugović
ŽKK Đakovo
1.00
541
545.50
1086.50
543.25
3. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
1.00
529
542.00
1071.00
535.50
4. Marija Gašparović
Obrtnik Ng
2.00
1063
542.00
1605.00
535.00
5. Julija Ivić
ŽKK Đakovo
1.00
498
567.50
1065.50
532.75
6. Ana Meglajec
Obrtnik Ng
2.00
1058
516.00
1574.00
524.67
7. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
1.00
492
550.00
1042.00
521.00
8. Renata Belani
ŽKK Pitomača
3.00
1549
528.00
2077.00
519.25
9. Marija Mađarević
Sloboda-Tvin
3.00
1568
508.00
2076.00
519.00
10. Maja Biželj
Obrtnik Ng
2.00
1055
496.00
1551.00
517.00
11. Ivona Đapić
Obrtnik Ng
2.00
1033
0.00
1033.00
516.50
12. Marijana Majsterić
ŽKK Đakovo
1.00
527
499.50
1026.50
513.25
13. Andjelka Ćorić
Sloboda-Tvin
3.00
1575
465.00
2040.00
510.00
14. Verica Strmečki
Beli Manastir
2.00
1007
512.50
1519.50
506.50
15. Mirela König
Beli Manastir
2.00
1018
501.50
1519.50
506.50
16. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
1.00
494
514.50
1008.50
504.25
17. Andrijana Marković-Đurin
ŽKK Osijek '97
1.00
491
516.50
1007.50
503.75
18. Nina Mandić
Beli Manastir
2.00
987
522.50
1509.50
503.17
19. Ljubica Dokuzović
Obrtnik Ng
2.00
1015
488.00
1503.00
501.00
20. Dušanka Vukčević
ŽKK Pitomača
2.50
1219
528.00
1747.00
499.14
21. Rajka Manfreda
Beli Manastir
2.00
978
514.50
1492.50
497.50
22. Kristina Čeliković
ŽKK Đakovo
1.00
500
494.00
994.00
497.00
23. Lea Koren
ŽKK Đakovo
1.00
472
518.00
990.00
495.00
24. Snježana Beneta
ŽKK Pitomača
3.00
1467
497.00
1964.00
491.00
25. Renata Brkan
Sloboda-Tvin
3.00
1451
498.00
1949.00
487.25
26. Kata Ćutić
Obrtnik Ng
2.00
973
485.00
1458.00
486.00
27. Štefica Kaša
ŽKK Pitomača
3.00
1424
519.00
1943.00
485.75
28. Gordana Domjanić
Sloboda-Tvin
2.00
966
480.00
1446.00
482.00
29. Romana Mujakić
Beli Manastir
2.00
964
475.50
1439.50
479.83
30. Branka Pavlović
ŽKK Pitomača
3.00
1410
503.00
1913.00
478.25
31. Tanja Novosel
Sloboda-Tvin
2.00
999
410.00
1409.00
469.67
32. Jasna Mališ
Sloboda-Tvin
3.00
1379
0.00
1379.00
459.67
33. Renata Žuža
ŽKK Osijek '97
1.00
459
0.00
459.00
459.00
34. Bernarda Žibreg
ŽKK Pitomača
3.00
1324
496.00
1820.00
455.00
35. Marija Klepač
Sloboda-Tvin
2.00
925
394.00
1319.00
439.67
36. Natalia Crnogorac
ŽKK Osijek '97
1.00
418
0.00
418.00
418.00
37. Đurđica Lazić
Beli Manastir
1.75
729
0.00
729.00
416.57

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nikolina Kuić
ŽKK Đakovo
1.00
558.00
558.00
2.00
1061.00
530.50
3.00
1619.00
539.67
2. Ivana Prugović
ŽKK Đakovo
1.00
541.00
541.00
2.00
1091.00
545.50
3.00
1632.00
544.00
3. Marija Gašparović
Obrtnik Ng
2.00
1063.00
531.50
1.00
542.00
542.00
3.00
1605.00
535.00
4. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
1.00
529.00
529.00
2.00
1084.00
542.00
3.00
1613.00
537.67
5. Ana Meglajec
Obrtnik Ng
2.00
1058.00
529.00
1.00
516.00
516.00
3.00
1574.00
524.67
6. Maja Biželj
Obrtnik Ng
2.00
1055.00
527.50
1.00
496.00
496.00
3.00
1551.00
517.00
7. Marijana Majsterić
ŽKK Đakovo
1.00
527.00
527.00
2.00
999.00
499.50
3.00
1526.00
508.67
8. Andjelka Ćorić
Sloboda-Tvin
3.00
1575.00
525.00
1.00
465.00
465.00
4.00
2040.00
510.00
9. Marija Mađarević
Sloboda-Tvin
3.00
1568.00
522.67
1.00
508.00
508.00
4.00
2076.00
519.00
10. Ivona Đapić
Obrtnik Ng
2.00
1033.00
516.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1033.00
516.50
11. Renata Belani
ŽKK Pitomača
3.00
1549.00
516.33
1.00
528.00
528.00
4.00
2077.00
519.25
12. Mirela König
Beli Manastir
2.00
1018.00
509.00
2.00
1003.00
501.50
4.00
2021.00
505.25
13. Ljubica Dokuzović
Obrtnik Ng
2.00
1015.00
507.50
1.00
488.00
488.00
3.00
1503.00
501.00
14. Verica Strmečki
Beli Manastir
2.00
1007.00
503.50
2.00
1025.00
512.50
4.00
2032.00
508.00
15. Kristina Čeliković
ŽKK Đakovo
1.00
500.00
500.00
2.00
988.00
494.00
3.00
1488.00
496.00
16. Tanja Novosel
Sloboda-Tvin
2.00
999.00
499.50
1.00
410.00
410.00
3.00
1409.00
469.67
17. Julija Ivić
ŽKK Đakovo
1.00
498.00
498.00
2.00
1135.00
567.50
3.00
1633.00
544.33
18. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
1.00
494.00
494.00
2.00
1029.00
514.50
3.00
1523.00
507.67
19. Nina Mandić
Beli Manastir
2.00
987.00
493.50
2.00
1045.00
522.50
4.00
2032.00
508.00
20. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
1.00
492.00
492.00
2.00
1100.00
550.00
3.00
1592.00
530.67
21. Andrijana Marković-Đurin
ŽKK Osijek '97
1.00
491.00
491.00
2.00
1033.00
516.50
3.00
1524.00
508.00
22. Snježana Beneta
ŽKK Pitomača
3.00
1467.00
489.00
1.00
497.00
497.00
4.00
1964.00
491.00
23. Rajka Manfreda
Beli Manastir
2.00
978.00
489.00
2.00
1029.00
514.50
4.00
2007.00
501.75
24. Dušanka Vukčević
ŽKK Pitomača
2.50
1219.00
487.60
1.00
528.00
528.00
3.50
1747.00
499.14
25. Kata Ćutić
Obrtnik Ng
2.00
973.00
486.50
1.00
485.00
485.00
3.00
1458.00
486.00
26. Renata Brkan
Sloboda-Tvin
3.00
1451.00
483.67
1.00
498.00
498.00
4.00
1949.00
487.25
27. Gordana Domjanić
Sloboda-Tvin
2.00
966.00
483.00
1.00
480.00
480.00
3.00
1446.00
482.00
28. Romana Mujakić
Beli Manastir
2.00
964.00
482.00
2.00
951.00
475.50
4.00
1915.00
478.75
29. Štefica Kaša
ŽKK Pitomača
3.00
1424.00
474.67
1.00
519.00
519.00
4.00
1943.00
485.75
30. Lea Koren
ŽKK Đakovo
1.00
472.00
472.00
1.00
518.00
518.00
2.00
990.00
495.00
31. Branka Pavlović
ŽKK Pitomača
3.00
1410.00
470.00
1.00
503.00
503.00
4.00
1913.00
478.25
32. Marija Klepač
Sloboda-Tvin
2.00
925.00
462.50
0.50
197.00
394.00
2.50
1122.00
448.80
33. Jasna Mališ
Sloboda-Tvin
3.00
1379.00
459.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1379.00
459.67
34. Renata Žuža
ŽKK Osijek '97
1.00
459.00
459.00
0.00
0.00
NaN
1.00
459.00
459.00
35. Bernarda Žibreg
ŽKK Pitomača
3.00
1324.00
441.33
1.00
496.00
496.00
4.00
1820.00
455.00
36. Natalia Crnogorac
ŽKK Osijek '97
1.00
418.00
418.00
0.00
0.00
NaN
1.00
418.00
418.00
37. Đurđica Lazić
Beli Manastir
1.75
729.00
416.57
0.00
0.00
NaN
1.75
729.00
416.57

Snježana Rudelić
Beli Manastir
0.25
114.00
456.00
2.00
1001.00
500.50
2.25
1115.00
495.56
Dubravka Sabolić
ŽKK Pitomača
0.50
179.00
358.00
0.00
0.00
NaN
0.50
179.00
358.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Obrtnik SB
0.0
0
0
0
0
3.0
6295
2979
9274
515.22
116
3.0
6295
2979
9274
515.22
116
2. Obrtnik Ng
2.0
4254
1943
6197
516.42
86
1.0
2105
904
3009
501.50
49
3.0
6359
2847
9206
511.44
135
3. ŽKK Đakovo
1.0
2068
1028
3096
516.00
22
2.0
4296
2019
6315
526.25
69
3.0
6364
3047
9411
522.83
91
4. Sloboda-Tvin
3.0
6164
2699
8863
492.39
166
1.0
1964
794
2758
459.67
70
4.0
8128
3493
11621
484.21
236
5. Beli Manastir
2.0
4095
1702
5797
483.08
137
2.0
4195
1859
6054
504.50
98
4.0
8290
3561
11851
493.79
235
6. ŽKK Osijek '97
1.0
2006
877
2883
480.50
67
2.0
4283
2078
6361
530.08
61
3.0
6289
2955
9244
513.56
128
7. ŽKK Pitomača
3.0
6030
2542
8572
476.22
210
1.0
2092
979
3071
511.83
41
4.0
8122
3521
11643
485.13
251
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više