Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Osijek


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Beli Manastir
Beli Manastir
Darda
Darda
Donji Miholjac
Donji Miholjac
HT
Osijek
HVIDR-a
Virovitica
Našice
Našice
Orahovica
Orahovica
Pitomača
Pitomača
Tramvaj
Osijek
Zara-Auto Matrix
Osijek

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 HT Zara-Auto Matrix Željezničar
1-4
25.09.2021 11:00 Jasmin Tatar, C
Marijan Šakota, B
| | |
1 2 Našice Pitomača Sportski centar
1-4
26.09.2021 13:30 Davor Rončević, C
Damir Hvizdak, C
| | |
1 3 Donji Miholjac Beli Manastir Stadion
1-4
24.09.2021 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
1 4 HVIDR-a Orahovica ŠD TVIN
1-4
25.09.2021 14:00 Ivan Lukačić, B
| | |
1 5 Tramvaj Darda Pampas
1-6
24.09.2021 19:00 Mario Mušanić, A
Dario Radoš, C
| | |
2 6 Zara-Auto Matrix Darda Pampas
1-6
01.10.2021 18:00 | | |
2 7 Orahovica Tramvaj Sportski centar
1-4
03.10.2021 10:30 | | |
2 8 Beli Manastir HVIDR-a Belišće
1-4
01.10.2021 18:00 | | |
2 9 Pitomača Donji Miholjac Pitomača
1-4
01.10.2021 18:00 Valentino Grivić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
2 10 HT Našice Željezničar
1-4
02.10.2021 11:00 | | |
3 11 Našice Zara-Auto Matrix Sportski centar
1-4
10.10.2021 13:30 | | |
3 12 Donji Miholjac HT Stadion
1-4
08.10.2021 18:00 | | |
3 13 HVIDR-a Pitomača ŠD TVIN
1-4
09.10.2021 14:00 | | |
3 14 Tramvaj Beli Manastir Pampas
1-6
08.10.2021 19:00 | | |
3 15 Darda Orahovica Željezničar
1-4
09.10.2021 11:00 | | |
4 16 Zara-Auto Matrix Orahovica Pampas
1-6
15.10.2021 18:00 | | |
4 17 Beli Manastir Darda Belišće
1-4
15.10.2021 18:00 | | |
4 18 Pitomača Tramvaj Pitomača
1-4
15.10.2021 18:00 | | |
4 19 HT HVIDR-a Željezničar
1-4
16.10.2021 11:00 | | |
4 20 Našice Donji Miholjac Sportski centar
1-4
17.10.2021 13:30 | | |
5 21 Donji Miholjac Zara-Auto Matrix Stadion
1-4
22.10.2021 18:00 | | |
5 22 HVIDR-a Našice ŠD TVIN
1-4
23.10.2021 14:00 | | |
5 23 Tramvaj HT Pampas
1-6
22.10.2021 19:00 | | |
5 24 Darda Pitomača Željezničar
1-4
23.10.2021 11:00 | | |
5 25 Orahovica Beli Manastir Sportski centar
1-4
24.10.2021 10:30 | | |
6 26 Zara-Auto Matrix Beli Manastir Pampas
1-6
29.10.2021 18:00 | | |
6 27 Pitomača Orahovica Pitomača
1-4
29.10.2021 18:00 | | |
6 28 HT Darda Željezničar
1-4
30.10.2021 11:00 | | |
6 29 Našice Tramvaj Sportski centar
1-4
31.10.2021 13:30 | | |
6 30 Donji Miholjac HVIDR-a Stadion
1-4
29.10.2021 18:00 | | |
7 31 HVIDR-a Zara-Auto Matrix ŠD TVIN
1-4
06.11.2021 14:00 | | |
7 32 Tramvaj Donji Miholjac Pampas
1-6
05.11.2021 19:00 | | |
7 33 Darda Našice Željezničar
1-4
06.11.2021 11:00 | | |
7 34 Orahovica HT Sportski centar
1-4
07.11.2021 10:30 | | |
7 35 Beli Manastir Pitomača Belišće
1-4
05.11.2021 18:00 | | |
8 36 Zara-Auto Matrix Pitomača Pampas
1-6
12.11.2021 18:00 | | |
8 37 HT Beli Manastir Željezničar
1-4
13.11.2021 11:00 | | |
8 38 Našice Orahovica Sportski centar
1-4
14.11.2021 13:30 | | |
8 39 Donji Miholjac Darda Stadion
1-4
12.11.2021 18:00 | | |
8 40 HVIDR-a Tramvaj ŠD TVIN
1-4
13.11.2021 14:00 | | |
9 41 Tramvaj Zara-Auto Matrix Pampas
1-6
19.11.2021 19:00 | | |
9 42 Darda HVIDR-a Željezničar
1-4
20.11.2021 11:00 | | |
9 43 Orahovica Donji Miholjac Sportski centar
1-4
21.11.2021 10:30 | | |
9 44 Beli Manastir Našice Belišće
1-4
19.11.2021 18:00 | | |
9 45 Pitomača HT Pitomača
1-4
19.11.2021 18:00 | | |
10 46 Zara-Auto Matrix HT Pampas
1-6
14.01.2022 18:00 | | |
10 47 Pitomača Našice Pitomača
1-4
14.01.2022 18:00 | | |
10 48 Beli Manastir Donji Miholjac Belišće
1-4
14.01.2022 18:00 | | |
10 49 Orahovica HVIDR-a Sportski centar
1-4
16.01.2022 10:30 | | |
10 50 Darda Tramvaj Željezničar
1-4
15.01.2022 11:00 | | |
11 51 Darda Zara-Auto Matrix Željezničar
1-4
22.01.2022 11:00 | | |
11 52 Tramvaj Orahovica Pampas
1-6
21.01.2022 19:00 | | |
11 53 HVIDR-a Beli Manastir ŠD TVIN
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
11 54 Donji Miholjac Pitomača Stadion
1-4
21.01.2022 18:00 | | |
11 55 Našice HT Sportski centar
1-4
23.01.2022 13:30 | | |
12 56 Zara-Auto Matrix Našice Pampas
1-6
28.01.2022 18:00 | | |
12 57 HT Donji Miholjac Željezničar
1-4
29.01.2022 11:00 | | |
12 58 Pitomača HVIDR-a Pitomača
1-4
28.01.2022 18:00 | | |
12 59 Beli Manastir Tramvaj Belišće
1-4
28.01.2022 18:00 | | |
12 60 Orahovica Darda Sportski centar
1-4
30.01.2022 10:30 | | |
13 61 Orahovica Zara-Auto Matrix Sportski centar
1-4
06.02.2022 10:30 | | |
13 62 Darda Beli Manastir Željezničar
1-4
05.02.2022 11:00 | | |
13 63 Tramvaj Pitomača Pampas
1-6
04.02.2022 19:00 | | |
13 64 HVIDR-a HT ŠD TVIN
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
13 65 Donji Miholjac Našice Stadion
1-4
04.02.2022 18:00 | | |
14 66 Zara-Auto Matrix Donji Miholjac Pampas
1-6
11.02.2022 18:00 | | |
14 67 Našice HVIDR-a Sportski centar
1-4
13.02.2022 13:30 | | |
14 68 HT Tramvaj Željezničar
1-4
12.02.2022 11:00 | | |
14 69 Pitomača Darda Pitomača
1-4
11.02.2022 18:00 | | |
14 70 Beli Manastir Orahovica Belišće
1-4
11.02.2022 18:00 | | |
15 71 Beli Manastir Zara-Auto Matrix Belišće
1-4
18.02.2022 18:00 | | |
15 72 Orahovica Pitomača Sportski centar
1-4
20.02.2022 10:30 | | |
15 73 Darda HT Željezničar
1-4
19.02.2022 11:00 | | |
15 74 Tramvaj Našice Pampas
1-6
18.02.2022 19:00 | | |
15 75 HVIDR-a Donji Miholjac ŠD TVIN
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
16 76 Zara-Auto Matrix HVIDR-a Pampas
1-6
25.02.2022 18:00 | | |
16 77 Donji Miholjac Tramvaj Stadion
1-4
25.02.2022 18:00 | | |
16 78 Našice Darda Sportski centar
1-4
27.02.2022 13:30 | | |
16 79 HT Orahovica Željezničar
1-4
26.02.2022 11:00 | | |
16 80 Pitomača Beli Manastir Pitomača
1-4
25.02.2022 18:00 | | |
17 81 Pitomača Zara-Auto Matrix Pitomača
1-4
04.03.2022 18:00 | | |
17 82 Beli Manastir HT Belišće
1-4
04.03.2022 18:00 | | |
17 83 Orahovica Našice Sportski centar
1-4
06.03.2022 10:30 | | |
17 84 Darda Donji Miholjac Željezničar
1-4
05.03.2022 11:00 | | |
17 85 Tramvaj HVIDR-a Pampas
1-6
04.03.2022 19:00 | | |
18 86 Zara-Auto Matrix Tramvaj Pampas
1-6
11.03.2022 18:00 | | |
18 87 HVIDR-a Darda ŠD TVIN
1-4
13.03.2022 10:00 | | |
18 88 Donji Miholjac Orahovica Stadion
1-4
11.03.2022 18:00 | | |
18 89 Našice Beli Manastir Sportski centar
1-4
13.03.2022 13:30 | | |
18 90 HT Pitomača Željezničar
1-4
12.03.2022 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više