Pregled svih liga

Elektra

Liga: 2. HKLC-ž
Klub: Kuglački klub Elektra
Adresa: Gundulićeva 32, 10 000 Zagreb
Email: kirima374@gmail.com

Kuglana: Grmoščica   Staze: 1-4
Redovni termin: Subota, 15:00
Rezervni termin: Utorak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Ana Rodin 091 568 97 69
Odgovorna osoba Mirna Kirin 098 218 027 kirima374@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ankica Rodin
110259
110259
7.0
7.0
4.0
2.0
13.0
15.0
52.0
66.0
344.71
361.29
162.86
150.0
507.57
511.29
2. Lidija Jesenšek
110254
110254
7.0
7.0
3.0
5.0
14.0
19.0
61.0
45.0
347.57
364.0
151.29
171.57
498.86
535.57
3. Mirna Kirin
110255
110255
5.5
6.0
0.0
4.0
8.0
14.5
62.0
58.0
348.0
366.17
146.55
152.83
494.55
519.0
4. Ivanka Strbad
110235
110235
4.0
3.0
1.0
1.0
5.0
5.0
49.0
33.0
336.75
337.0
152.25
138.33
489.0
475.33
5. Biserka Klemenčić
110256
110256
7.0
7.0
0.0
2.0
5.5
11.0
91.0
63.0
346.71
352.43
134.71
155.0
481.43
507.43
6. Marica Grahić
110253
110253
6.25
5.25
0.0
1.0
6.0
6.5
88.0
70.0
332.8
346.86
138.24
135.81
471.04
482.67
7. Slava Župan
110261
110261
3.25
4.5
0.0
1.0
1.0
2.5
64.0
65.0
329.23
311.33
123.08
135.11
452.31
446.44
8. Gordana Puratić Fak
110258
110258
2.0
2.25
0.0
0.0
0.0
2.0
37.0
27.0
330.5
328.89
110.0
151.56
440.5
480.44
BEZ NASTUPA
1. Darija Filipančić
110252
110252
2. Mara Pleteš
110257
110257
3. Vesna Tkalčić
110260
110260
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Elektra Obrtnik NG Grmoščica
3.0 : 5.0 (2975 : 3054) 28.09.2019 15:00 Gordana Senta, A
Petar Filipčić, A
| | |
2 7 Endi-Tekstilac Elektra Pongračevo
8.0 : 0.0 (3221 : 2859) 12.10.2019 16:00 Miroslav Semenski, A
Gordana Senta, A
| | |
3 10 Elektra Sloboda-Tvin Grmoščica
5.0 : 3.0 (3055 : 2941) 20.10.2019 11:00 Ivan Jurišić, A
Ivica Tuščić, C
| | |
4 16 ŽKK Obrtnik SB Elektra SRC Vijuš
6.0 : 2.0 (3059 : 3004) 26.10.2019 15:00 Krešimir Grčević, A
Helena Marić, B
| | |
5 17 Elektra ŽKK Sidra Grmoščica
2.0 : 6.0 (2970 : 3069) 30.10.2019 18:00 Gordana Senta, A
Milan Stančić, B
| | |
6 24 Elektra ŽKK Zaprešić Grmoščica
1.0 : 7.0 (2978 : 3105) 09.11.2019 15:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
7 26 ŽKK Pitomača Elektra Pitomača
7.0 : 1.0 (3068 : 2910) 16.11.2019 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
8 31 Obrtnik NG Elektra Exit
8.0 : 0.0 (3163 : 2875) 25.01.2020 14:00 Mario Brađašević, B
Josip Bošnjak, C
| | |
9 35 Elektra Endi-Tekstilac Grmoščica
1.0 : 7.0 (3012 : 3161) 01.02.2020 15:00 Gordana Senta, A
Petar Filipčić, A
| | |
10 38 Sloboda-Tvin Elektra ŠD TVIN
7.0 : 1.0 (2896 : 2758) 09.02.2020 14:00 Robert Kereta, B
Milan Đuradin, D
| | |
11 44 Elektra ŽKK Obrtnik SB Grmoščica
5.0 : 3.0 (3058 : 3037) 15.02.2020 15:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
12 45 ŽKK Sidra Elektra Vinko Bek
5.0 : 3.0 (3118 : 3020) 22.02.2020 15:00 Miroslav Noršić, A
Mirela Đeri, B
| | |
13 52 ŽKK Zaprešić Elektra Zaprešić
7.0 : 1.0 (3254 : 2960) 29.02.2020 15:30 Miroslav Noršić, A
Filip Boc, B
| | |
14 54 Elektra ŽKK Pitomača Grmoščica
5.0 : 3.0 (2996 : 2862) 07.03.2020 11:00 Nikola Filipović, A
Damir Cerle, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više