Pregled svih kuglana


Kuglana:Grmoščica
Broj staza:8
Adresa:Ilica 298
Grad:Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Regija:Centar
Grm

Kategorija kuglane:3
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:19.08.2025
Datum pregleda:20.08.2022
Komisija:Pintarić
Automati:S.T.I. 3/97
Segmenti:Devetka 26/72
Čunjevi:Syndur TOP 21/55
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:KŠK Grmoščica
Kontakt osoba:Alen Rosandić
Kontakt broj:098 351 775
Kontakt e-mail:kskgrmoscica@gmail.com
ŽENE
Pojedinačno 1-4 Ines Maričić 626 21.02.2015
Pojedinačno 5-8 Ines Maričić 685 17.02.2010
Ekipno 1-4 KK Zagreb Zaboky 3462 15.11.2014
Ekipno 5-8 KK Mlaka 3613 12.03.2016

MUŠKARCI
Pojedinačno 1-4 Alen Kujundžić 676 05.12.2021
Pojedinačno 5-8 Damir Fučkar 725 30.09.2017
Ekipno 1-4 KK Medveščak-1958 3615 12.04.2011
Ekipno 5-8 KŠK Grmoščica 3818 16.11.2013
11 61 Zanatlija Medika Grmoščica
1-4
05.12.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Milan Uzelac, C
| | |
10 20 Ponikve II Harmica Grmoščica
1-4
06.12.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
12 67 Medika Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
09.01.2023 18:00 | | |
10 46 Kustošija Zagreb Grmoščica
5-8
14.01.2023 11:00 | | |
10 46 Grmoščica Đurđenovac Grmoščica
5-8
14.01.2023 15:00 | | |
13 74 Zanatlija Centar Grmoščica
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
11 21 Ponikve II Grmoščica II Grmoščica
1-4
17.01.2023 18:00 | | |
14 79 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
23.01.2023 18:00 | | |
12 24 Ponikve II Zaprešić II Grmoščica
1-4
24.01.2023 18:00 | | |
14 80 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
25.01.2023 18:00 | | |
12 56 Kustošija ŽKK Osijek '97 Grmoščica
5-8
28.01.2023 11:00 | | |
12 56 Grmoščica Osijek Grmoščica
5-8
28.01.2023 15:00 | | |
14 80 Ponikve Pakrac-Papuk Grmoščica
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
15 87 Zanatlija Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
30.01.2023 18:00 | | |
16 91 Medika Hrabri Grmoščica
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 93 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
08.02.2023 18:00 | | |
14 27 Grmoščica II Harmica Grmoščica
5-8
10.02.2023 18:00 | | |
16 93 Ponikve Fortuna Grmoščica
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
17 100 Zanatlija Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
13.02.2023 18:00 | | |
18 103 Medika Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 106 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
22.02.2023 18:00 | | |
16 31 Grmoščica II Ponikve II Grmoščica
5-8
24.02.2023 18:00 | | |
14 66 Kustošija Mlaka Grmoščica
5-8
25.02.2023 11:00 | | |
18 106 Ponikve Lepoglava Grmoščica
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
14 66 Grmoščica Plitvice Grmoščica
5-8
25.02.2023 15:00 | | |
19 113 Zanatlija Hrabri Grmoščica
1-4
27.02.2023 18:00 | | |
20 115 Medika Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
18 36 Ponikve II Medvedgrad Grmoščica
1-4
07.03.2023 18:00 | | |
20 119 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
18 35 Grmoščica II Zaprešić II Grmoščica
5-8
10.03.2023 18:00 | | |
16 76 Kustošija ŽKK Split Grmoščica
5-8
11.03.2023 11:00 | | |
20 119 Ponikve Slavonac Grmoščica
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
16 76 Grmoščica Poštar Grmoščica
5-8
11.03.2023 15:00 | | |
21 126 Zanatlija Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
22 127 Medika Zanatlija Grmoščica
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
20 40 Ponikve II Harmica Grmoščica
1-4
21.03.2023 18:00 | | |
22 132 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
22.03.2023 18:00 | | |
20 39 Grmoščica II Medvedgrad Grmoščica
5-8
24.03.2023 18:00 | | |
18 86 Kustošija Siscia Grmoščica
5-8
25.03.2023 11:00 | | |
22 132 Ponikve Ciglenica Grmoščica
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
18 86 Grmoščica Zaprešić Grmoščica
5-8
25.03.2023 15:00 | | |
10 56 Ponikve Nove nade Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3402 : 3533) 26.11.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
8 15 Grmoščica II Zaprešić II Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3132 : 3072) 25.11.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
10 56 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3253 : 3262) 23.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, C
| | |
8 16 Ponikve II Medvedgrad Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3162 : 3205) 22.11.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
10 55 Medika Radnik Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3140 : 3262) 21.11.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Luka Bakić, C
| | |
9 50 Zanatlija Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
5.5 : 2.5 (3333 : 3288) 07.11.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, C
| | |
8 36 Grmoščica Mertojak Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3509 : 3635) 05.11.2022 15:00 Nikola Filipović, A
Petar Filipčić, A
| | |
8 45 Ponikve Zrinski-Pivovara Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3399 : 3327) 05.11.2022 15:00 Filip Boc, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 36 Kustošija ŽKK Ogulin Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3490 : 3352) 05.11.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 43 Medika Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3183 : 3320) 04.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
Tihana Čavlović, C
| | |
6 11 Grmoščica II Ponikve II Grmoščica
5-8
7.5 : 0.5 (3263 : 3012) 04.11.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, C
| | |
8 45 Zagrebačka pivovara Centar Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3256 : 3017) 02.11.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
5 9 Grmoščica II Medvedgrad Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3174 : 3151) 28.10.2022 18:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
7 39 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3294 : 3228) 24.10.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, C
| | |
6 26 Grmoščica Željezničar Čk Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3516 : 3521) 22.10.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, A
| | |
6 34 Ponikve Obrtnik Torbar Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3505 : 3366) 22.10.2022 15:00 Gordana Senta, A
Tihana Čavlović, C
| | |
6 26 Kustošija Rijeka Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3456 : 3298) 22.10.2022 11:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, A
| | |
4 7 Grmoščica II Harmica Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3206 : 3014) 21.10.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
6 34 Zagrebačka pivovara Zanatlija Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3284 : 3242) 19.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Tomislav Vuković, D
| | |
6 31 Medika Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (3114 : 3280) 17.10.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Tihana Čavlović, C
| | |
5 28 Zanatlija Radnik Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3287 : 3255) 10.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
4 16 Grmoščica Zadar Grmoščica
5-8
4.0 : 4.0 (3681 : 3728) 01.10.2022 15:00 Petar Filipčić, A
Ivan Jurišić, A
| | |
4 23 Ponikve Zabok Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3420 : 3327) 01.10.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 16 Kustošija ŽKK Istra Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3551 : 3483) 01.10.2022 11:00 Petar Filipčić, A
Ivan Jurišić, A
| | |
4 23 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3296 : 3324) 28.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 4 Ponikve II Zaprešić II Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3152 : 3248) 27.09.2022 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, C
Andreya Alpeza, D
| | |
4 19 Medika Centar Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3182 : 3183) 26.09.2022 18:00 Filip Boc, A
Tihana Čavlović, C
| | |
1 1 Ponikve II Grmoščica II Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3140 : 3120) 20.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
3 17 Zanatlija Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3301 : 3340) 19.09.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Petra Fiamengo, B
| | |
2 6 Grmoščica Bjelovar Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3609 : 3569) 17.09.2022 15:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
2 12 Ponikve Novska Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3419 : 3503) 17.09.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
2 6 Kustošija Podravka Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3534 : 3316) 17.09.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
2 12 Zagrebačka pivovara Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3213 : 3224) 14.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
2 7 Medika Ban Jelačić Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (3149 : 3453) 12.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
1 1 Ponikve Medveščak-1958 Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3445 : 3601) 10.09.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
1 1 Zagrebačka pivovara Medika Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3341 : 3075) 07.09.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
1 6 Zanatlija Ban Jelačić Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3278 : 3357) 05.09.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2021./2022. (Prosjek lige: 585.67 )

Grmoščica 9 589.39 614.80 591.93 602.09 Zaprešić 3757 626.17 Hrvoje Marinović 665

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 538.04 )

Admiral 9 554.11 568.85 555.59 561.48 Mlaka 3487 581.17 Valentina Gal 637

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2021./2022. (Prosjek lige: 537.38 )

Ponikve 9 543.30 559.02 544.87 551.16 Zanatlija Ivanić 3353 558.83 Goran Kijuk 606
Zagrebačka pivovara 9 542.91 534.78 542.09 538.84 Ponikve 3323 553.83 Ivica Damjanović 600

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2021./2022. (Prosjek lige: 510.89 )

Zanatlija 7 522.50 534.64 524.02 528.57 Ponikve II 3473 578.83 Karlo Mezak 617
Ponikve II 7 519.26 533.14 521.00 526.20 Centar 3274 545.67 Stjepan Novosel 572
Medika 7 515.36 527.81 516.91 521.58 Centar 3205 534.17 Filip Dužević 566

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 )

Grmoščica 9 589.48 603.61 590.89 596.55 Mertojak 3746 624.33 Nikola Muše 672

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 539.67 )

Admiral 9 561.28 571.09 562.26 566.19 ŽKK Istra 3508 584.67 Marijana Liović 641

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Ponikve 3 545.22 562.56 549.56 553.89 Obrtnik Torbar II 3405 567.50 Stjepan Pongrac 593
Zagrebačka pivovara 4 538.13 545.71 539.64 541.92 Obrtnik Torbar II 3315 552.50 Slavko Zrile 597

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2020./2021. (Prosjek lige: 512.70 )

Ponikve II 4 534.25 528.75 533.15 531.50 Zanatlija 3378 563.00 Zlatko Bučar 599
Medika 3 537.28 514.67 531.63 525.97 Vodovod 3241 540.17 Zlatko Bučar 610
Zanatlija 4 515.17 542.04 520.54 528.60 Croatia-Osiguranje 3115 519.17 Marko Franić 543

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 506.83 )

Elektra 4 498.83 512.33 501.53 505.58 Endi-Tekstilac 3264 544.00 Ivanka Tomljanović 565

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Grmoščica 9 589.38 606.13 591.06 597.92 Mertojak 3679 613.17 Hrvoje Marinović 662

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

Admiral 9 558.89 571.89 560.19 565.39 Mlaka 3558 593.00 Valentina Gal 635

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Obrtnik Torbar 11 549.50 562.21 550.56 555.86 Novska 3435 572.50 Dario Duda 634

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 535.03 )

Ponikve 11 536.27 551.53 537.54 543.90 Ban Jelačić 3377 562.83 Martin Prstec 611
Zagrebačka pivovara 11 527.79 535.20 528.41 531.49 Ponikve 3286 547.67 Tomislav Kerhin 597

2. Hrvatska kuglačka liga centar - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 499.13 )

Elektra 7 505.45 501.05 504.90 503.25 Endi-Tekstilac 3161 526.83 Velinka First 556

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 515.91 )

Ponikve II 7 522.40 523.33 522.52 522.87 Zanatlija Ivanić 3281 546.83 Tomo Krznarić 591
Obrtnik Torbar II 7 521.00 528.86 521.98 524.93 Zanatlija Ivanić 3253 542.17 Zdravko Serdar 593
Medika 7 522.12 512.79 520.95 517.45 Obrtnik Torbar II 3196 532.67 Zdravko Serdar 595
Zanatlija 7 512.19 524.67 513.75 518.43 Ponikve II 3192 532.00 Branko Tomljanović 593
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više