Pregled svih liga

Elektra Kž

Liga: 1. B HKLS
Klub: Kuglački klub Elektra
Adresa: Trg Svetog Florijana 3, 48 260 Križevci
Email: miroslav.tkalec@hep.hr

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: Subota, 14:00
Rezervni termin: Nedjelja, 14:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Miroslav Tkalec 099 310 88 53 miroslav.tkalec@hep.hr
Odgovorna osoba Tomica Vratarić 098 639 348 tomica.vrataric@hep.hr
Voditelj ekipe Marijan Štefoić 091 573 04 34
Voditelj ekipe Dejan Kirin 091 560 12 13
Voditelj ekipe Zdravko Miklošić

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Dejan Kirin
121664
121664
9.0
7.0
5.0
2.0
16.5
12.0
26.0
28.0
365.89
360.57
178.0
184.43
543.89
545.0
2. Ivan Šimatović
121692
121692
7.0
8.0
1.0
7.0
7.0
18.5
19.0
31.0
354.0
361.0
178.71
182.13
532.71
543.13
3. Zvonimir Posavec
120381
120381
9.0
9.0
3.0
1.0
13.0
9.5
61.0
36.0
356.11
341.67
174.56
161.33
530.67
503.0
4. Dražen Cenko
120024
120024
2.25
3.0
0.0
0.0
2.0
5.0
14.0
10.0
361.33
349.33
165.33
176.67
526.67
526.0
5. Marijan Štefoić
121671
121671
11.0
10.5
3.0
3.0
16.0
14.5
62.0
44.0
361.64
355.71
163.27
172.86
524.91
528.57
6. Željko Horvat
120376
120376
10.0
11.0
2.0
4.0
9.5
18.5
57.0
62.0
355.9
354.18
165.2
166.73
521.1
520.91
7. Zdravko Miklošić
120411
120411
7.75
9.0
2.0
4.0
10.0
20.5
32.0
29.0
348.52
350.44
166.45
187.56
514.97
538.0
8. Marijan Kirin
120377
120377
8.75
8.0
0.0
2.5
6.0
12.5
62.0
31.0
349.49
346.13
156.46
158.75
505.94
504.88
9. Josip Knapić
120378
120378
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
10.0
0.0
348.0
147.0
495.0
10. Ivan Pigac
121251
121251
0.25
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
324.0
140.0
464.0
11. Ivan Pernjak
120379
120379
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
16.0

292.0

62.0

354.0
BEZ NASTUPA
1. Marko Bertić
120375
120375
2. David Bratić
123037
123037
3. Josip Cerovec
123038
123038
4. Dragoljub Perović
120380
120380
5. Tomislav Sanković
120382
120382
6. Miroslav Tkalec
120383
120383
7. Tomica Vratarić
120384
120384
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Elektra Kž Radnik Kuglana 2
6.0 : 2.0 (3123 : 3048) 14.09.2019 14:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
2 12 Elektra Kž Zrinski-Pivovara Kuglana 2
2.0 : 6.0 (3132 : 3192) 21.09.2019 14:00 Mladen Orehovec, A
Zlatko Betlehem, B
| | |
3 14 Fortuna Elektra Kž Fortuna
7.0 : 1.0 (3351 : 3037) 28.09.2019 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
4 23 Elektra Kž Pakrac Kuglana 2
5.0 : 3.0 (3202 : 3164) 12.10.2019 14:00 Mladen Orehovec, A
Zlatko Betlehem, B
| | |
5 27 Lepoglava Elektra Kž Drava
6.0 : 2.0 (3253 : 3178) 19.10.2019 17:00 Nenad Perši, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
6 34 Elektra Kž Đurđenovac Kuglana 2
2.0 : 6.0 (3166 : 3197) 26.10.2019 14:00 Stjepan Bračko, A
Zlatko Betlehem, B
| | |
7 40 Novska Elektra Kž Gradska kuglana No
6.0 : 2.0 (3338 : 3166) 02.11.2019 14:00 Željko Vacula, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
8 45 Elektra Kž Kandit Kuglana 2
3.0 : 5.0 (3207 : 3312) 09.11.2019 14:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
9 53 Slavonac Elektra Kž SRC Vijuš
6.0 : 2.0 (3278 : 3246) 16.11.2019 15:00 Josip Filajdić, A
Ivan Ćosić, A
| | |
10 56 Elektra Kž Obrtnik Torbar Kuglana 2
1.0 : 7.0 (3184 : 3211) 30.11.2019 14:00 Mladen Orehovec, A
Siniša Brez, B
| | |
11 66 Podravka Elektra Kž Kuglana 2
6.0 : 2.0 (3297 : 3295) 07.12.2019 17:00 Jelena Kolarić, A
Helena Bolić, B
| | |
12 67 Radnik Elektra Kž Radnik
7.0 : 1.0 (3296 : 3133) 25.01.2020 16:00 Miroslav Noršić, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
13 78 Zrinski-Pivovara Elektra Kž Pampas
8.0 : 0.0 (3256 : 3039) 01.02.2020 17:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
14 80 Elektra Kž Fortuna Kuglana 2
4.0 : 4.0 (3185 : 3177) 08.02.2020 14:00 Stjepan Bračko, A
Zdravko Vučić, B
| | |
15 89 Pakrac Elektra Kž Gradska kuglana Pa
6.0 : 2.0 (3340 : 3176) 15.02.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Albert Jirasek, B
| | |
16 93 Elektra Kž Lepoglava Kuglana 2
2.0 : 6.0 (3154 : 3216) 22.02.2020 14:00 Stjepan Bračko, A
Zlatko Betlehem, B
| | |
17 100 Đurđenovac Elektra Kž Fortuna
5.0 : 3.0 (3398 : 3165) 29.02.2020 17:30 Ivan Perković, B
Dalija Perković, B
| | |
18 106 Elektra Kž Novska Kuglana 2
1.0 : 7.0 (3148 : 3327) 07.03.2020 14:00 Stjepan Bračko, A
Zlatko Betlehem, B
| | |
20 119 Elektra Kž Slavonac Kuglana 2
2.0 : 6.0 (3109 : 3186) 21.03.2020 14:00 Mladen Orehovec, A
Zlatko Betlehem, B
| | |
19 111 Kandit Elektra Kž Pampas
7.0 : 1.0 (3410 : 3061) 13.06.2020 16:00 Željko Hidek, A
Miroslav Liović, A
| | |
21 122 Obrtnik Torbar Elektra Kž Grmoščica
8.0 : 0.0 (3348 : 3103) 22.06.2020 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
Goran Marko, A
| | |
22 132 Elektra Kž Podravka Kuglana 2
1.5 : 6.5 (2993 : 3235) 27.06.2020 14:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više