Pregled svih kuglana


Kuglana:Kuglana 2
Broj staza:6
Adresa:Taraščice 2
Grad:Koprivnica
Županija:Koprivničko-križevačka
Regija:Sjever

Kategorija kuglane:3
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:17.08.2025
Datum pregleda:18.08.2022
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer KSA 9/19
Segmenti:Funk 3/27
Čunjevi:Kebo tech, Tornado plus 10/63
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:KS Koprivničko-križevačke županije
Kontakt osoba:Ljiljana Picer
Kontakt broj:091 574 83 73
Kontakt e-mail:stjepan.picer@kc.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Željka Orehovec 634 16.10.2010
Ekipno KK Mlaka 3444 23.01.2016

MUŠKARCI
Pojedinačno Hrvoje Marinović 643 23.04.2016
Ekipno KK Podravka 3509 22.02.2009
7 26 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-4
09.12.2022 18:00 | | |
7 25 Koprivnica Elektra Kž Kuglana 2
1-6
11.12.2022 10:00 | | |
11 64 Koprivnica ŽKK Obrtnik SB Kuglana 2
1-6
11.12.2022 15:00 | | |
10 50 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
14.01.2023 13:00 | | |
12 70 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
15.01.2023 15:00 | | |
11 51 Podravka Kustošija Kuglana 2
1-6
21.01.2023 13:00 | | |
11 53 Graničar Kutina Kuglana 2
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
8 32 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-4
27.01.2023 18:00 | | |
8 29 Elektra Kž Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
28.01.2023 14:00 | | |
14 80 Podravka II ŽKK Obrtnik SB Kuglana 2
1-6
29.01.2023 11:00 | | |
9 33 Željezničar Kc Elektra Kž Kuglana 2
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
13 62 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
04.02.2023 13:00 | | |
13 64 Graničar Željezničar Bj Kuglana 2
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
9 34 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
05.02.2023 10:00 | | |
9 36 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
05.02.2023 15:00 | | |
10 37 Elektra Kž Dubravčan Kuglana 2
1-6
11.02.2023 14:00 | | |
16 93 Podravka II Sloboda-Tvin Kuglana 2
1-6
12.02.2023 11:00 | | |
16 96 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
12.02.2023 15:00 | | |
10 39 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
12.02.2023 18:00 | | |
11 42 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
15 75 Graničar Bilogora Kuglana 2
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
11 43 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
19.02.2023 10:00 | | |
17 97 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
19.02.2023 15:00 | | |
12 45 Elektra Kž Prosvjetar Kuglana 2
1-6
25.02.2023 14:00 | | |
18 106 Podravka II ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
26.02.2023 11:00 | | |
12 46 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
26.02.2023 15:00 | | |
13 51 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
15 73 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
04.03.2023 13:00 | | |
13 52 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
05.03.2023 10:00 | | |
19 110 Koprivnica ŽKK Đakovo Kuglana 2
1-6
05.03.2023 15:00 | | |
14 53 Elektra Kž Koprivnica Kuglana 2
1-6
11.03.2023 14:00 | | |
18 87 Graničar Belina-Novska Kuglana 2
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 119 Podravka II Koprivnica Kuglana 2
1-6
12.03.2023 11:00 | | |
14 55 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
17 84 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
18.03.2023 12:00 | | |
21 123 Koprivnica ŽKK Pitomača Kuglana 2
1-6
19.03.2023 15:00 | | |
22 132 Podravka II ŽKK Đakovo Kuglana 2
1-6
26.03.2023 11:00 | | |
6 23 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3089 : 3380) 27.11.2022 15:00 Helena Bolić, B
Lana Buhinjak, D
| | |
8 40 Graničar Željezničar Vž Kuglana 2
1-4
2.0 : 6.0 (3290 : 3315) 26.11.2022 17:00 Zdravko Vučić, A
Josip Rožmarić, B
| | |
6 21 Elektra Kž Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
1.5 : 6.5 (3271 : 3328) 26.11.2022 14:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
10 56 Podravka II Obrtnik NG Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2987 : 3091) 26.11.2022 11:00 Helena Bolić, B
Filip Bolić, C
| | |
9 53 Koprivnica Podravka II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2931 : 3010) 13.11.2022 15:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
5 18 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3115 : 3083) 13.11.2022 10:00 Valentina Gal, A
Davor Dasović, D
| | |
7 31 Graničar Cesta Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3175 : 3230) 12.11.2022 17:00 Helena Bolić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
9 42 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3324 : 3148) 12.11.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
5 19 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3331 : 3237) 11.11.2022 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
4 16 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3095 : 3100) 06.11.2022 15:00 Helena Bolić, B
Siniša Brez, B
| | |
8 45 Podravka II Jedinstvo Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2998 : 3142) 06.11.2022 11:00 Valentina Gal, A
Filip Bolić, C
| | |
4 13 Elektra Kž Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
8.0 : 0.0 (3208 : 2940) 05.11.2022 14:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
3 9 Dubravčan Elektra Kž Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3080 : 3198) 30.10.2022 17:00 Helena Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
7 42 Koprivnica Obrtnik NG Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2923 : 3120) 30.10.2022 14:00 Valentina Gal, A
Filip Bolić, C
| | |
5 22 Graničar Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3235 : 3206) 29.10.2022 17:00 Helena Bolić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
7 33 Podravka ŽKK Osijek '97 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3310 : 3194) 29.10.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
3 12 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3257 : 3104) 28.10.2022 18:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
2 5 Elektra Kž Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3294 : 3327) 22.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
6 34 Podravka II Beli Manastir Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (2909 : 2761) 22.10.2022 11:00 Helena Bolić, B
Filip Bolić, C
| | |
1 2 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3044 : 3243) 16.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
1 4 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3296 : 3414) 16.10.2022 10:00 Valentina Gal, A
Josip Rožmarić, B
| | |
3 13 Graničar Slavonac Li Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3349 : 3286) 15.10.2022 17:00 Helena Bolić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
5 24 Podravka ŽKK Ogulin Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3347 : 3280) 15.10.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
4 20 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2899 : 2955) 02.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Filip Bolić, C
| | |
4 23 Podravka II Moslavina Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3104 : 3169) 02.10.2022 11:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
3 17 Koprivnica Beli Manastir Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3057 : 2908) 25.09.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
1 4 Graničar Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3276 : 3244) 24.09.2022 17:00 Helena Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
3 15 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3311 : 3384) 24.09.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
2 9 Koprivnica Sloboda-Tvin Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2960 : 3068) 18.09.2022 15:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, C
| | |
2 12 Podravka II ŽKK Pitomača Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (2973 : 2982) 18.09.2022 11:00 Helena Bolić, B
Matija Orehovec, C
| | |
1 1 Podravka II ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (2957 : 2902) 11.09.2022 11:00 Stjepan Bračko, A
Matija Orehovec, C
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 538.04 )

Podravka 9 533.26 537.89 533.72 535.57 ŽKK Istra 3306 551.00 Valentina Gal 597

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2021./2022. (Prosjek lige: 534.94 )

Graničar 9 531.43 535.19 531.80 533.31 Ciglenica 3288 548.00 Ivan Smešnjak 571
Elektra Kž 9 529.31 530.06 529.39 529.69 Ciglenica 3292 548.67 Josip Kruljec 583

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 505.40 )

Koprivnica 6 500.11 498.28 499.85 499.19 Jedinstvo 3158 526.33 Ljiljana Gulić 565

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2021./2022. (Prosjek lige: 520.75 )

Koprivnica 8 518.48 526.83 519.41 522.66 Željezničar Čk II 3233 538.83 Mladen Vresk 582
Željezničar Kc 8 518.27 526.69 519.21 522.48 Željezničar Čk II 3206 534.33 Mladen Vresk 606
Dubravčan 8 512.79 511.63 512.66 512.21 Željezničar Čk II 3300 550.00 Filip Bolić 578

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 539.67 )

Podravka 9 522.06 531.72 523.02 526.89 ŽKK Istra 3317 552.83 Valentina Gal 619

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Podravka 0 NaN NaN NaN NaN 0.00

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: 534.62 )

Graničar 3 533.11 524.28 530.90 528.69 Obrtnik Krt 3253 542.17 Zoran Potočki 591
Elektra Kž 2 524.33 511.08 519.92 517.71 Ciglenica 3224 537.33 Leonardo Horvat 582

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 506.83 )

Koprivnica 3 477.94 497.50 482.83 487.72 Moslavina 2906 484.33 Mira Malović 528

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Željezničar Kc 3 521.06 518.94 520.53 520.00 Prosvjetar 3173 528.83 Rajmond Pokrivač 556
Dubravčan 3 518.00 495.89 512.47 506.94 Željezničar Čk II 3179 529.83 Luka Štrukelj 564
Koprivnica 3 504.11 492.89 501.31 498.50 Željezničar Čk II 3048 508.00 Ilija Višić 540

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

Podravka 9 517.94 534.80 519.63 526.37 Mlaka 3394 565.67 Mirna Bosak 604

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Podravka 11 537.18 546.33 537.94 541.76 Novska 3398 566.33 Marko Hećimović 599
Elektra Kž 11 534.32 524.29 533.48 529.30 Novska 3327 554.50 Marko Jeličić 609

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 532.90 )

Graničar 9 519.20 528.98 520.18 524.09 Ciglenica 3166 527.67 Mato Nikolić 565

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 505.81 )

Koprivnica 10 494.27 474.71 492.49 484.57 Siscia 3037 506.17 Valentina Smuđ 573

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2019./2020. (Prosjek lige: 514.15 )

Dubravčan 8 507.75 520.02 509.11 513.89 Obrtnik Krt 3171 528.50 Stjepan Pintarić 573
Željezničar Kc 8 508.27 515.23 509.04 511.75 Obrtnik Krt 3215 535.83 Bruno Milički 560
Koprivnica 8 498.44 501.77 498.81 500.10 Željezničar Čk II 3284 547.33 Luka Požega 601
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više