Pregled svih liga

Zaprešić II

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački klub Zaprešić
Adresa: Zelengaj 2, 10 290 Zaprešić
Email: zapresic.kk@gmail.com

Kuglana: Zaprešić   Staze: 1-6
Redovni termin: Subota, 17:30
Rezervni termin: Četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i trener Darko Oršić 091 586 16 12 arcy63@live.com
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Danijel Funda 091 154 17 57 danijel@funda.hr
Trener Matija Seginj 091 379 03 51 seginjm@gmail.com
Voditelj ekipe Mladen Krvavica 098 902 54 62 mladen.krvavica@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Mladen Krvavica
121050
121050
10.0
10.0
7.0
6.0
25.5
21.5
54.0
40.0
381.8
390.3
181.5
183.6
563.3
573.9
2. Tomislav Pavičić
121058
121058
11.0
11.0
6.0
8.5
21.5
28.0
57.0
41.0
369.45
384.0
179.73
201.64
549.18
585.64
3. Karlo Zekić
121067
121067
10.0
11.0
5.0
9.0
19.0
29.5
54.0
64.0
365.5
382.73
174.6
193.27
540.1
576.0
4. Nikola Funda
120960
120960
1.0
5.0
0.0
3.0
2.0
11.0
6.0
17.0
373.0
375.2
167.0
195.8
540.0
571.0
5. Tomo Zekić
121068
121068
10.0
10.0
3.0
1.0
18.0
15.0
60.0
65.0
362.3
371.1
171.2
166.3
533.5
537.4
6. Matija Seginj
122785
122785
9.0
8.0
6.0
3.0
20.5
14.0
45.0
42.0
351.0
369.88
170.33
199.0
521.33
568.88
7. Marin Zekić
122227
122227
11.0
9.0
0.0
5.0
9.0
15.0
106.0
88.0
351.64
366.89
153.64
170.67
505.27
537.56
8. Tomica Tkalčević
122527
122527
4.0
2.0
0.0
0.0
2.0
0.0
48.0
25.0
340.25
348.5
134.75
145.0
475.0
493.5
BEZ NASTUPA
1. Lovro Benčević
121037
121037
2. Damir Cerle
122530
122530
3. Danijel Funda
121042
121042
4. Borna Gašpert
121043
121043
5. Leo Herceg
121044
121044
6. Dominik Horvat
122528
122528
7. Alen Mehić
122526
122526
8. Marin Oršić
121057
121057
9. Darko Oršić
121056
121056
10. Dorian Tkalčević
122525
122525
11. Lucas Tkalčević
122606
122606
12. Filip Vuković
121064
121064
13. Jure Zadravec
121065
121065
14. Ante Zekić
121066
121066
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Zaprešić II Sesvete Zaprešić
3.0 : 5.0 (3359 : 3437) 24.09.2019 18:00 Klara Sedlar, B
Kristijan Kerhin, B
| | |
2 9 Zaprešić II Ban Jelačić Zaprešić
5.0 : 3.0 (3475 : 3452) 12.10.2019 17:30 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 17 Vodovod Zaprešić II Zagreb
5.0 : 3.0 (3105 : 3083) 14.10.2019 18:00 Gordana Senta, A
Milan Stančić, B
| | |
4 20 Zaprešić II Silent Zaprešić
3.0 : 5.0 (3310 : 3323) 26.10.2019 17:30 Ivica Krapljan, A
Tin Buconjić, A
| | |
5 30 Sidra Zaprešić II Vinko Bek
2.0 : 6.0 (3258 : 3425) 30.10.2019 18:00 Elizabeta Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
6 31 Medvedgrad Zaprešić II Zagreb
7.0 : 1.0 (3130 : 3067) 09.11.2019 11:00 Gordana Senta, A
Petra Fiamengo, B
| | |
7 42 Zaprešić II Hrabri Zaprešić
6.0 : 2.0 (3414 : 3309) 16.11.2019 17:30 Nikola Filipović, A
Goran Marko, A
| | |
8 44 Centar Zaprešić II Pongračevo
2.0 : 6.0 (3154 : 3202) 27.11.2019 19:30 Goran Marko, A
Filip Boc, B
| | |
9 53 Zaprešić II Ponikve Zaprešić
4.0 : 4.0 (3482 : 3492) 03.12.2019 19:30 Klara Sedlar, B
Mirela Đeri, B
| | |
10 57 Zagrebačka pivovara Zaprešić II Grmoščica
3.0 : 5.0 (3155 : 3174) 11.12.2019 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
11 64 Zaprešić II Dugo Selo 1934 Zaprešić
4.5 : 3.5 (3359 : 3344) 18.12.2019 19:30 Miroslav Noršić, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
12 70 Sesvete Zaprešić II Zagreb
6.0 : 2.0 (3069 : 3053) 21.01.2020 18:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
13 75 Ban Jelačić Zaprešić II Zaprešić
6.0 : 2.0 (3488 : 3384) 31.01.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
14 83 Zaprešić II Vodovod Zaprešić
5.0 : 3.0 (3461 : 3291) 08.02.2020 17:30 Miroslav Noršić, A
Goran Marko, A
| | |
15 86 Silent Zaprešić II Vinko Bek
3.0 : 5.0 (3228 : 3228) 14.02.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
16 96 Zaprešić II Sidra Zaprešić
3.0 : 5.0 (3372 : 3451) 22.02.2020 17:30 Nikola Filipović, A
Elizabeta Štajdohar, A
| | |
17 97 Zaprešić II Medvedgrad Zaprešić
3.0 : 5.0 (3334 : 3350) 27.02.2020 19:30 Miroslav Noršić, A
Filip Boc, B
| | |
18 108 Hrabri Zaprešić II Vinko Bek
8.0 : 0.0 (3490 : 3238) 03.03.2020 18:00 Elizabeta Štajdohar, A
Gordana Senta, A
| | |
19 110 Zaprešić II Centar Zaprešić
3.0 : 5.0 (3296 : 3394) 11.03.2020 19:30 Goran Marko, A
Dejan Fišer, C
| | |
20 119 Ponikve Zaprešić II Grmoščica
6.0 : 2.0 (3335 : 3150) 19.06.2020 18:00 Gordana Senta, A
Ivica Tuščić, C
| | |
21 123 Zaprešić II Zagrebačka pivovara Zaprešić
4.0 : 4.0 (3260 : 3331) 25.06.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Filip Boc, B
| | |
22 130 Dugo Selo 1934 Zaprešić II Radnik
6.0 : 2.0 (3246 : 3096) 27.06.2020 12:00 Miroslav Semenski, A
Gordana Senta, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više