Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Osijek


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Vodovod GV
Vukovar
4 4 0 0 8 24.0 8.0
2. Zara-Auto Matrix
Osijek
3 3 0 0 6 17.0 7.0
3. Tramvaj
Osijek
3 2 1 0 5 18.0 6.0
4. HT
Osijek
3 1 2 0 4 15.0 9.0
5. HVIDR-a
Virovitica
4 2 0 2 4 13.0 19.0
6. Našice
Našice
3 1 0 2 2 10.0 14.0
7. Pitomača
Pitomača
3 1 0 2 2 10.0 14.0
8. Beli Manastir
Beli Manastir
4 1 0 3 2 13.0 19.0
9. Donji Miholjac
Donji Miholjac
3 0 1 2 1 8.0 16.0
10. Darda
Darda
4 0 0 4 0 8.0 24.0
11. Orahovica (-2)
Orahovica
0 0 0 0 -2 0.0 0.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 HT HVIDR-a Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3115 : 3003) 03.10.2020 13:00 Miroslav Liović, A
Jasmin Tatar, C
| | |
1 2 Tramvaj Pitomača Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3064 : 3006) 02.10.2020 19:00 Mario Mušanić, A
Marina Matković, B
| | |
1 4 Našice Vodovod GV Sportski centar
1-4
2.0 : 6.0 (3142 : 3278) 04.10.2020 15:00 Miroslav Liović, A
Davor Rončević, D
| | |
1 5 Beli Manastir Darda Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3220 : 3109) 04.10.2020 16:00 Goran Mlinarec, A
Zoran Lovrenčić, D
| | |
2 6 HVIDR-a Darda ŠD TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2962 : 2929) 10.10.2020 14:00 Ivan Lukačić, B
| | |
2 7 Vodovod GV Beli Manastir Borovo naselje
1-4
6.0 : 2.0 (3174 : 2943) 09.10.2020 18:00 Srećko Vuka, A
| | |
2 8 Zara-Auto Matrix Našice Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3068 : 2982) 09.10.2020 19:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
2 10 HT Donji Miholjac Željezničar
1-4
4.0 : 4.0 (3295 : 3122) 10.10.2020 12:00 Jasmin Tatar, C
Tomislav Vidaković, B
| | |
3 11 HVIDR-a Donji Miholjac ŠD TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2992 : 2959) 18.10.2020 10:00 Ivan Lukačić, B
| | |
3 12 Tramvaj HT Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3021 : 3067) 16.10.2020 19:00 Tomislav Vidaković, B
Jasmin Tatar, C
| | |
3 13 Našice Pitomača Sportski centar
1-4
5.0 : 3.0 (3252 : 3184) 18.10.2020 17:00 Srećko Vuka, A
Igor Šarkezi, D
| | |
3 14 Beli Manastir Zara-Auto Matrix Belišće
1-4
2.0 : 6.0 (3193 : 3324) 18.10.2020 16:00 Goran Mlinarec, A
Zoran Lovrenčić, D
| | |
3 15 Darda Vodovod GV Željezničar
1-4
2.0 : 6.0 (3077 : 3173) 17.10.2020 17:00 Jasmin Tatar, C
Zoran Lovrenčić, D
| | |
4 16 HVIDR-a Vodovod GV ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2945 : 2949) 24.10.2020 14:00 Ivan Lukačić, B
| | |
4 17 Zara-Auto Matrix Darda Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3099 : 2988) 23.10.2020 19:00 Mario Mušanić, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
4 18 Pitomača Beli Manastir Pitomača
1-4
6.0 : 2.0 (3074 : 2962) 24.10.2020 16:00 Zlatko Rakijašić, B
Joso Josić, C
| | |
4 20 Tramvaj Donji Miholjac Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3217 : 3050) 21.10.2020 18:00 Mario Liović, A
Marina Matković, B
| | |
5 21 Tramvaj HVIDR-a Pampas
1-6
06.11.2020 19:00 Tomislav Vidaković, B
Marina Matković, B
| | |
5 23 Našice HT Sportski centar
1-4
08.11.2020 17:00 Srećko Vuka, A
Igor Šarkezi, D
| | |
5 24 Darda Pitomača Željezničar
1-4
07.11.2020 17:00 Miroslav Liović, A
Jasmin Tatar, C
| | |
5 25 Vodovod GV Zara-Auto Matrix Borovo naselje
1-4
06.11.2020 18:00 Srećko Vuka, A
| | |
6 26 HVIDR-a Zara-Auto Matrix ŠD TVIN
1-4
14.11.2020 14:00 | | |
6 27 Pitomača Vodovod GV Pitomača
1-4
14.11.2020 16:00 | | |
6 28 HT Beli Manastir Željezničar
1-4
14.11.2020 12:00 Miroslav Liović, A
Jasmin Tatar, C
| | |
6 29 Našice Donji Miholjac Sportski centar
1-4
15.11.2020 17:00 Miroslav Liović, A
Davor Rončević, D
| | |
7 32 Našice Tramvaj Sportski centar
1-4
22.11.2020 17:00 Srećko Vuka, A
Damir Hvizdak, D
| | |
7 33 Beli Manastir Donji Miholjac Belišće
1-4
22.11.2020 16:00 Goran Mlinarec, A
| | |
7 34 Darda HT Željezničar
1-4
21.11.2020 17:00 Miroslav Liović, A
Jasmin Tatar, C
| | |
7 35 Zara-Auto Matrix Pitomača Pampas
1-6
20.11.2020 19:00 Tomislav Vidaković, B
Ivan Kovačević, B
| | |
8 36 HVIDR-a Pitomača ŠD TVIN
1-4
28.11.2020 14:00 | | |
8 37 HT Vodovod GV Željezničar
1-4
28.11.2020 12:00 Tomislav Vidaković, B
Jasmin Tatar, C
| | |
8 38 Darda Donji Miholjac Željezničar
1-4
29.11.2020 10:00 Matija Tutnjević, B
Jasmin Tatar, C
| | |
8 39 Tramvaj Beli Manastir Pampas
1-6
27.11.2020 19:00 Mario Liović, A
Mario Mušanić, A
| | |
9 41 Našice HVIDR-a Sportski centar
1-4
06.12.2020 17:00 | | |
9 43 Darda Tramvaj Željezničar
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 44 Vodovod GV Donji Miholjac Borovo naselje
1-4
04.12.2020 18:00 | | |
9 45 Zara-Auto Matrix HT Pampas
1-6
04.12.2020 19:00 | | |
10 46 HT Pitomača Željezničar
1-4
12.12.2020 12:00 | | |
10 47 Zara-Auto Matrix Donji Miholjac Pampas
1-6
09.12.2020 20:00 | | |
10 48 Tramvaj Vodovod GV Pampas
1-6
11.12.2020 19:00 | | |
10 50 Našice Beli Manastir Sportski centar
1-4
13.12.2020 17:00 | | |
11 51 Beli Manastir HVIDR-a Belišće
1-4
20.12.2020 16:00 | | |
11 52 Darda Našice Željezničar
1-4
19.12.2020 17:00 | | |
11 54 Zara-Auto Matrix Tramvaj Pampas
1-6
18.12.2020 19:00 | | |
11 55 Pitomača Donji Miholjac Pitomača
1-4
19.12.2020 18:00 | | |
12 56 HVIDR-a HT ŠD TVIN
1-4
16.01.2021 14:00 | | |
12 57 Pitomača Tramvaj Pitomača
1-4
16.01.2021 16:00 | | |
12 59 Vodovod GV Našice Borovo naselje
1-4
15.01.2021 18:00 | | |
12 60 Darda Beli Manastir Željezničar
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
13 61 Darda HVIDR-a Željezničar
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
13 62 Beli Manastir Vodovod GV Belišće
1-4
24.01.2021 16:00 | | |
13 63 Našice Zara-Auto Matrix Sportski centar
1-4
24.01.2021 17:00 | | |
13 65 Donji Miholjac HT Stadion
1-4
22.01.2021 18:00 | | |
14 66 Donji Miholjac HVIDR-a Stadion
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
14 67 HT Tramvaj Željezničar
1-4
30.01.2021 12:00 | | |
14 68 Pitomača Našice Pitomača
1-4
30.01.2021 16:00 | | |
14 69 Zara-Auto Matrix Beli Manastir Pampas
1-6
29.01.2021 19:00 | | |
14 70 Vodovod GV Darda Borovo naselje
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
15 71 Vodovod GV HVIDR-a Borovo naselje
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
15 72 Darda Zara-Auto Matrix Željezničar
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
15 73 Beli Manastir Pitomača Belišće
1-4
07.02.2021 16:00 | | |
15 75 Donji Miholjac Tramvaj Stadion
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
16 76 HVIDR-a Tramvaj ŠD TVIN
1-4
13.02.2021 14:00 | | |
16 78 HT Našice Željezničar
1-4
13.02.2021 12:00 | | |
16 79 Pitomača Darda Pitomača
1-4
13.02.2021 16:00 | | |
16 80 Zara-Auto Matrix Vodovod GV Pampas
1-6
12.02.2021 19:00 | | |
17 81 Zara-Auto Matrix HVIDR-a Pampas
1-6
19.02.2021 19:00 | | |
17 82 Vodovod GV Pitomača Borovo naselje
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
17 83 Beli Manastir HT Belišće
1-4
21.02.2021 16:00 | | |
17 84 Donji Miholjac Našice Stadion
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
18 87 Tramvaj Našice Pampas
1-6
26.02.2021 19:00 | | |
18 88 Donji Miholjac Beli Manastir Stadion
1-4
26.02.2021 18:00 | | |
18 89 HT Darda Željezničar
1-4
27.02.2021 12:00 | | |
18 90 Pitomača Zara-Auto Matrix Pitomača
1-4
27.02.2021 16:00 | | |
19 91 Pitomača HVIDR-a Pitomača
1-4
06.03.2021 16:00 | | |
19 92 Vodovod GV HT Borovo naselje
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
19 93 Donji Miholjac Darda Stadion
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
19 94 Beli Manastir Tramvaj Belišće
1-4
07.03.2021 16:00 | | |
20 96 HVIDR-a Našice ŠD TVIN
1-4
13.03.2021 14:00 | | |
20 98 Tramvaj Darda Pampas
1-6
12.03.2021 19:00 | | |
20 99 Donji Miholjac Vodovod GV Stadion
1-4
12.03.2021 18:00 | | |
20 100 HT Zara-Auto Matrix Željezničar
1-4
13.03.2021 12:00 | | |
21 101 Pitomača HT Pitomača
1-4
20.03.2021 16:00 | | |
21 102 Donji Miholjac Zara-Auto Matrix Stadion
1-4
19.03.2021 18:00 | | |
21 103 Vodovod GV Tramvaj Borovo naselje
1-4
19.03.2021 18:00 | | |
21 105 Beli Manastir Našice Belišće
1-4
21.03.2021 16:00 | | |
22 106 HVIDR-a Beli Manastir ŠD TVIN
1-4
27.03.2021 14:00 | | |
22 107 Našice Darda Sportski centar
1-4
28.03.2021 17:00 | | |
22 109 Tramvaj Zara-Auto Matrix Pampas
1-6
26.03.2021 19:00 | | |
22 110 Donji Miholjac Pitomača Stadion
1-4
26.03.2021 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dejan Steiner
Zara-Auto Matrix
1.0
614
494.50
1108.50
554.25
2. Branko Lišnić
Zara-Auto Matrix
1.0
571
530.50
1101.50
550.75
3. Željko Kovač
Pitomača
2.0
1098
554.00
1652.00
550.67
4. Igor Stazić
HT
1.0
509
586.00
1095.00
547.50
5. Marijan Šabalić
HT
1.0
545
545.00
1090.00
545.00
6. Darko Androš
Našice
1.0
527
562.00
1089.00
544.50
7. Franjo Fedor
Našice
1.0
529
557.00
1086.00
543.00
8. Krešimir Bosak
Zara-Auto Matrix
1.0
550
530.00
1080.00
540.00
9. Mirko Maroslavac
Donji Miholjac
3.0
1618
0.00
1618.00
539.33
10. Zdenko Pavlic
Beli Manastir
2.0
1062
554.00
1616.00
538.67
11. Ivan Vučković
Vodovod GV
3.0
1606
536.00
2142.00
535.50
12. Ivica Prpić
HT
1.0
502
567.00
1069.00
534.50
13. Zoran Prodanović
Zara-Auto Matrix
1.0
540
524.00
1064.00
532.00
14. Jozo Đurinski
Našice
0.5
240
558.00
798.00
532.00
15. Vlado Markulić
Našice
1.0
528
535.29
1063.29
531.65
16. Anto Ivančić
Vodovod GV
3.0
1641
482.00
2123.00
530.75
17. Đuro Gregurević
Vodovod GV
3.0
1578
538.00
2116.00
529.00
18. Pavle Majstrenko
Beli Manastir
1.0
518
539.50
1057.50
528.75
19. Ivan Kljajić
Vodovod GV
2.0
1040
545.00
1585.00
528.33
20. Franjo Barišić
HT
1.0
550
504.50
1054.50
527.25
21. Danijel Migač
Pitomača
2.0
1081
499.00
1580.00
526.67
22. Fran Popović
Darda
3.0
1560
546.00
2106.00
526.50
23. Dražen Ćosić
Donji Miholjac
3.0
1579
0.00
1579.00
526.33
24. Daniel Peter
Beli Manastir
2.0
1027
550.50
1577.50
525.83
25. Marijan Salajić
HVIDR-a
1.0
562
488.00
1050.00
525.00
26. Zoltan Laczo
Beli Manastir
1.5
765
544.00
1309.00
523.60
27. Zdravko Terzić
Zara-Auto Matrix
1.0
534
510.00
1044.00
522.00
28. Dušan Poljak
Donji Miholjac
3.0
1564
0.00
1564.00
521.33
29. Josip Kovačić
Pitomača
2.0
1049
511.00
1560.00
520.00
30. Stevan Kaman
Vodovod GV
3.0
1537
539.00
2076.00
519.00
31. Slavko Gašić
Darda
3.0
1527
527.00
2054.00
513.50
32. Stjepan Butko
Donji Miholjac
3.0
1534
0.00
1534.00
511.33
33. Milan Đuradin
HVIDR-a
0.3
189
480.00
669.00
510.69
34. Vido Vukić
HVIDR-a
1.0
532
488.33
1020.33
510.17
35. Zvonimir Satler
Našice
1.0
471
543.50
1014.50
507.25
36. Vlado Matija
Darda
3.0
1525
503.00
2028.00
507.00
37. Miroslav Drvoderić
Beli Manastir
2.0
1011
508.00
1519.00
506.33
38. Dario Đumić
Vodovod GV
2.5
1236
534.00
1770.00
505.71
39. Ivan Tudić
Pitomača
2.0
1013
504.00
1517.00
505.67
40. Ivica Vrebac
Zara-Auto Matrix
1.0
515
492.50
1007.50
503.75
41. Stipan Gojević-Zrnić
HVIDR-a
1.0
500
505.33
1005.33
502.67
42. Zdravko Bestvina
HT
1.0
496
509.00
1005.00
502.50
43. Žarko Klaić
Pitomača
2.0
985
519.00
1504.00
501.33
44. Marko Pritišanac
Našice
1.0
454
540.00
994.00
497.00
45. Vlado Muhvić
Darda
2.5
1234
0.00
1234.00
493.60
46. Đuro Tot
Pitomača
1.5
741
487.00
1228.00
491.20
47. Josip Maganić
HT
1.0
465
507.00
972.00
486.00
48. Josip Asić
HVIDR-a
0.5
240
486.00
726.00
484.00
49. Mirela König
Beli Manastir
1.3
568
510.50
1078.50
479.33
50. Mile Bićanić
HVIDR-a
0.5
237
479.00
716.00
477.33
51. Ilija Gašić
Darda
2.0
938
491.00
1429.00
476.33
52. Ivan Bardič
HVIDR-a
0.7
273
525.00
798.00
472.19
53. Krunoslav Brkić
Donji Miholjac
2.0
933
0.00
933.00
466.50
54. Stanko Martinović
Našice
0.5
233
0.00
233.00
466.00
55. Pavo Viljevac
HVIDR-a
1.0
470
436.00
906.00
453.00
56. Pavle Peter
Beli Manastir
1.3
541
0.00
541.00
432.80

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dejan Steiner
Zara-Auto Matrix
1.00
614.00
614.00
2.00
989.00
494.50
3.00
1603.00
534.33
2. Branko Lišnić
Zara-Auto Matrix
1.00
571.00
571.00
2.00
1061.00
530.50
3.00
1632.00
544.00
3. Marijan Salajić
HVIDR-a
1.00
562.00
562.00
3.00
1464.00
488.00
4.00
2026.00
506.50
4. Franjo Barišić
HT
1.00
550.00
550.00
2.00
1009.00
504.50
3.00
1559.00
519.67
5. Krešimir Bosak
Zara-Auto Matrix
1.00
550.00
550.00
2.00
1060.00
530.00
3.00
1610.00
536.67
6. Željko Kovač
Pitomača
2.00
1098.00
549.00
1.00
554.00
554.00
3.00
1652.00
550.67
7. Anto Ivančić
Vodovod GV
3.00
1641.00
547.00
1.00
482.00
482.00
4.00
2123.00
530.75
8. Marijan Šabalić
HT
1.00
545.00
545.00
2.00
1090.00
545.00
3.00
1635.00
545.00
9. Danijel Migač
Pitomača
2.00
1081.00
540.50
1.00
499.00
499.00
3.00
1580.00
526.67
10. Zoran Prodanović
Zara-Auto Matrix
1.00
540.00
540.00
2.00
1048.00
524.00
3.00
1588.00
529.33
11. Mirko Maroslavac
Donji Miholjac
3.00
1618.00
539.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1618.00
539.33
12. Ivan Vučković
Vodovod GV
3.00
1606.00
535.33
1.00
536.00
536.00
4.00
2142.00
535.50
13. Zdravko Terzić
Zara-Auto Matrix
1.00
534.00
534.00
1.50
765.00
510.00
2.50
1299.00
519.60
14. Vido Vukić
HVIDR-a
1.00
532.00
532.00
3.00
1465.00
488.33
4.00
1997.00
499.25
15. Zdenko Pavlic
Beli Manastir
2.00
1062.00
531.00
2.00
1108.00
554.00
4.00
2170.00
542.50
16. Franjo Fedor
Našice
1.00
529.00
529.00
1.00
557.00
557.00
2.00
1086.00
543.00
17. Vlado Markulić
Našice
1.00
528.00
528.00
1.53
819.00
535.29
2.53
1347.00
532.41
18. Darko Androš
Našice
1.00
527.00
527.00
2.00
1124.00
562.00
3.00
1651.00
550.33
19. Dražen Ćosić
Donji Miholjac
3.00
1579.00
526.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1579.00
526.33
20. Đuro Gregurević
Vodovod GV
3.00
1578.00
526.00
1.00
538.00
538.00
4.00
2116.00
529.00
21. Josip Kovačić
Pitomača
2.00
1049.00
524.50
1.00
511.00
511.00
3.00
1560.00
520.00
22. Dušan Poljak
Donji Miholjac
3.00
1564.00
521.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1564.00
521.33
23. Fran Popović
Darda
3.00
1560.00
520.00
1.00
546.00
546.00
4.00
2106.00
526.50
24. Ivan Kljajić
Vodovod GV
2.00
1040.00
520.00
1.00
545.00
545.00
3.00
1585.00
528.33
25. Pavle Majstrenko
Beli Manastir
1.00
518.00
518.00
2.00
1079.00
539.50
3.00
1597.00
532.33
26. Ivica Vrebac
Zara-Auto Matrix
1.00
515.00
515.00
2.00
985.00
492.50
3.00
1500.00
500.00
27. Daniel Peter
Beli Manastir
2.00
1027.00
513.50
2.00
1101.00
550.50
4.00
2128.00
532.00
28. Stevan Kaman
Vodovod GV
3.00
1537.00
512.33
1.00
539.00
539.00
4.00
2076.00
519.00
29. Stjepan Butko
Donji Miholjac
3.00
1534.00
511.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1534.00
511.33
30. Zoltan Laczo
Beli Manastir
1.50
765.00
510.00
2.00
1088.00
544.00
3.50
1853.00
529.43
31. Slavko Gašić
Darda
3.00
1527.00
509.00
1.00
527.00
527.00
4.00
2054.00
513.50
32. Igor Stazić
HT
1.00
509.00
509.00
2.00
1172.00
586.00
3.00
1681.00
560.33
33. Vlado Matija
Darda
3.00
1525.00
508.33
1.00
503.00
503.00
4.00
2028.00
507.00
34. Dragan Higl
Vodovod GV
1.50
762.00
508.00
0.00
0.00
NaN
1.50
762.00
508.00
35. Ivan Tudić
Pitomača
2.00
1013.00
506.50
1.00
504.00
504.00
3.00
1517.00
505.67
36. Miroslav Drvoderić
Beli Manastir
2.00
1011.00
505.50
2.00
1016.00
508.00
4.00
2027.00
506.75
37. Ivica Prpić
HT
1.00
502.00
502.00
2.00
1134.00
567.00
3.00
1636.00
545.33
38. Zdravko Bakša
Darda
1.50
753.00
502.00
0.00
0.00
NaN
1.50
753.00
502.00
39. Stipan Gojević-Zrnić
HVIDR-a
1.00
500.00
500.00
3.00
1516.00
505.33
4.00
2016.00
504.00
40. Branko Vukobratović
Donji Miholjac
1.50
749.00
499.33
0.00
0.00
NaN
1.50
749.00
499.33
41. Zdravko Bestvina
HT
1.00
496.00
496.00
1.00
509.00
509.00
2.00
1005.00
502.50
42. Dario Đumić
Vodovod GV
2.50
1236.00
494.40
1.00
534.00
534.00
3.50
1770.00
505.71
43. Đuro Tot
Pitomača
1.50
741.00
494.00
1.00
487.00
487.00
2.50
1228.00
491.20
44. Vlado Muhvić
Darda
2.50
1234.00
493.60
0.00
0.00
NaN
2.50
1234.00
493.60
45. Žarko Klaić
Pitomača
2.00
985.00
492.50
1.00
519.00
519.00
3.00
1504.00
501.33
46. Jozo Đurinski
Našice
0.50
240.00
480.00
0.50
279.00
558.00
1.00
519.00
519.00
47. Josip Asić
HVIDR-a
0.50
240.00
480.00
2.50
1215.00
486.00
3.00
1455.00
485.00
48. Mile Bićanić
HVIDR-a
0.50
237.00
474.00
1.00
479.00
479.00
1.50
716.00
477.33
49. Zvonimir Satler
Našice
1.00
471.00
471.00
2.00
1087.00
543.50
3.00
1558.00
519.33
50. Pavo Viljevac
HVIDR-a
1.00
470.00
470.00
0.50
218.00
436.00
1.50
688.00
458.67
51. Ilija Gašić
Darda
2.00
938.00
469.00
1.00
491.00
491.00
3.00
1429.00
476.33
52. Matija Butko
Donji Miholjac
1.50
702.00
468.00
0.00
0.00
NaN
1.50
702.00
468.00
53. Krunoslav Brkić
Donji Miholjac
2.00
933.00
466.50
0.00
0.00
NaN
2.00
933.00
466.50
54. Stanko Martinović
Našice
0.50
233.00
466.00
0.00
0.00
NaN
0.50
233.00
466.00
55. Josip Maganić
HT
1.00
465.00
465.00
2.00
1014.00
507.00
3.00
1479.00
493.00
56. Mirela König
Beli Manastir
1.25
568.00
454.40
2.00
1021.00
510.50
3.25
1589.00
488.92
57. Marko Pritišanac
Našice
1.00
454.00
454.00
1.00
540.00
540.00
2.00
994.00
497.00
58. Pavle Peter
Beli Manastir
1.25
541.00
432.80
0.00
0.00
NaN
1.25
541.00
432.80
59. Ivan Bardič
HVIDR-a
0.69
273.00
395.65
1.00
525.00
525.00
1.69
798.00
472.19

Milan Đuradin
HVIDR-a
0.31
189.00
609.68
1.00
480.00
480.00
1.31
669.00
510.69
Ivan Strmečki
Darda
0.93
520.00
559.14
0.00
0.00
NaN
0.93
520.00
559.14
Stipan Pervan
Darda
1.07
504.00
471.03
1.00
518.00
518.00
2.07
1022.00
493.72
Samir Bajraktari
Darda
1.00
465.00
465.00
1.00
492.00
492.00
2.00
957.00
478.50
Nenad Šimara
Donji Miholjac
1.00
452.00
452.00
0.00
0.00
NaN
1.00
452.00
452.00
Jadranko Hanak
Pitomača
0.50
223.00
446.00
0.00
0.00
NaN
0.50
223.00
446.00
Borislav Vinojčić
Beli Manastir
0.50
216.00
432.00
0.00
0.00
NaN
0.50
216.00
432.00
Zoltan Pinkert
Beli Manastir
0.50
197.00
394.00
0.00
0.00
NaN
0.50
197.00
394.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Tramvaj
0.0
0
0
0
0
3.0
6345
2957
9302
516.78
108
3.0
6345
2957
9302
516.78
108
2. Orahovica
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
3. Zara-Auto Matrix
1.0
2241
1083
3324
554.00
25
2.0
4129
2038
6167
513.92
49
3.0
6370
3121
9491
527.28
74
4. Vodovod GV
3.0
6481
2919
9400
522.22
98
1.0
2144
1030
3174
529.00
39
4.0
8625
3949
12574
523.92
137
5. Pitomača
2.0
4222
1968
6190
515.83
88
1.0
2060
1014
3074
512.33
27
3.0
6282
2982
9264
514.67
115
6. HT
1.0
2088
979
3067
511.17
46
2.0
4344
2066
6410
534.17
51
3.0
6432
3045
9477
526.50
97
7. Donji Miholjac
3.0
6226
2905
9131
507.28
117
0.0
0
0
0
0
3.0
6226
2905
9131
507.28
117
8. Darda
3.0
6208
2818
9026
501.44
146
1.0
2078
999
3077
512.83
29
4.0
8286
3817
12103
504.29
175
9. HVIDR-a
1.0
2092
911
3003
500.50
54
3.0
6163
2736
8899
494.39
143
4.0
8255
3647
11902
495.92
197
10. Našice
1.0
2042
940
2982
497.00
54
2.0
4377
2017
6394
532.83
90
3.0
6419
2957
9376
520.89
144
11. Beli Manastir
2.0
4057
1848
5905
492.08
88
2.0
4308
2105
6413
534.42
66
4.0
8365
3953
12318
513.25
154
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više