Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Pg-Is - Rijeka


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Pula
Pula
2 1 1 0 3 10.0 6.0
2. Telekom
Rijeka
2 1 1 0 3 10.0 6.0
3. Grobničan RB
Rijeka
2 1 1 0 3 10.0 6.0
4. Ričina
Dražice
2 1 0 1 2 9.0 7.0
5. Hrvatski Branitelj
Pula
2 1 0 1 2 7.0 9.0
6. Jadranka hoteli
Mali Lošinj
2 1 0 1 2 7.0 9.0
7. Elektroprimorje
Rijeka
2 0 1 1 1 7.0 9.0
8. Zlobin
Zlobin
2 0 0 2 0 4.0 12.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3098 : 3064) 09.10.2021 13:00 Ivan Jelenić, B
Sanjin Taratina, C
| | |
1 2 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3135 : 3028) 09.10.2021 14:00 Boris Sanković, A
Marko Kozlov, C
| | |
1 3 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
5.0 : 3.0 (3109 : 3076) 10.10.2021 12:00 Brankica Antolović, C
| | |
1 4 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
4.0 : 4.0 (3105 : 3059) 10.10.2021 14:00 Boris Sanković, A
Marko Kozlov, C
| | |
2 5 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (3045 : 2966) 17.10.2021 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, D
| | |
2 6 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
2.0 : 6.0 (3101 : 3132) 16.10.2021 13:00 Brankica Antolović, C
| | |
2 7 Ričina Zlobin Dražice
1-4
7.0 : 1.0 (3094 : 2979) 15.10.2021 18:00 Ivančica Bončić, C
Dunja Mikulić, D
| | |
2 8 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
4.0 : 4.0 (2979 : 2988) 16.10.2021 13:00 Jelena Herceg, C
Nikša Mendica, D
| | |
3 9 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
23.10.2021 14:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
3 10 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
23.10.2021 12:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
3 11 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
24.10.2021 14:00 Gordana Balent, B
Marko Kozlov, C
| | |
3 12 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
24.10.2021 11:00 Gordana Balent, B
Marko Kozlov, C
| | |
4 13 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
30.10.2021 13:00 Vjekoslav Vido, B
Jelena Herceg, C
| | |
4 14 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
29.10.2021 18:00 Ivančica Bončić, C
Dunja Mikulić, D
| | |
4 15 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
31.10.2021 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, D
| | |
4 16 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
30.10.2021 19:00 | | |
5 17 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
06.11.2021 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
5 18 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
07.11.2021 14:00 | | |
5 19 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
07.11.2021 11:00 | | |
5 20 Jadranka hoteli Ričina Hotel Aurora
1-4
06.11.2021 15:00 | | |
6 21 Hrvatski Branitelj Ričina DS Mate Parlov
1-4
14.11.2021 11:00 Vjekoslav Vido, B
| | |
6 22 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
13.11.2021 13:00 | | |
6 23 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
13.11.2021 19:00 | | |
6 24 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
13.11.2021 13:00 | | |
7 25 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
21.11.2021 14:00 | | |
7 26 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
21.11.2021 11:00 | | |
7 27 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
20.11.2021 15:00 | | |
7 28 Ričina Pula Dražice
1-4
19.11.2021 18:00 | | |
8 29 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
29.01.2022 13:00 | | |
8 30 Ričina Telekom Dražice
1-4
28.01.2022 18:00 | | |
8 31 Zlobin Jadranka hoteli Dom Matija Mažića
1-4
29.01.2022 13:00 | | |
8 32 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
30.01.2022 11:00 | | |
9 33 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
06.02.2022 11:00 | | |
9 34 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
06.02.2022 14:00 | | |
9 35 Zlobin Ričina Dom Matija Mažića
1-4
05.02.2022 13:00 | | |
9 36 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
05.02.2022 14:00 | | |
10 37 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
10 38 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
12.02.2022 13:00 | | |
10 39 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
11.02.2022 18:00 | | |
10 40 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
11 41 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
19.02.2022 15:00 | | |
11 42 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
20.02.2022 11:00 | | |
11 43 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
20.02.2022 14:00 | | |
11 44 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
19.02.2022 13:00 | | |
12 45 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
12 46 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
26.02.2022 19:00 | | |
12 47 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
26.02.2022 13:00 | | |
12 48 Ričina Jadranka hoteli Dražice
1-4
25.02.2022 18:00 | | |
13 49 Ričina Hrvatski Branitelj Dražice
1-4
04.03.2022 18:00 | | |
13 50 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
05.03.2022 12:30 | | |
13 51 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
06.03.2022 11:00 | | |
13 52 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
06.03.2022 14:00 | | |
14 53 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
12.03.2022 13:00 | | |
14 54 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
12.03.2022 13:00 | | |
14 55 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
12.03.2022 19:00 | | |
14 56 Pula Ričina DS Mate Parlov
1-4
13.03.2022 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
1.00
565
536.00
1101.00
550.50
2. Žarko Ikica
Grobničan RB
1.00
522
563.00
1085.00
542.50
3. Zoran Majnarić
Telekom
1.00
526
549.00
1075.00
537.50
4. Josip Jerman
Zlobin
1.00
535
0.00
535.00
535.00
5. Šime Karamarko
Hrvatski Branitelj
1.00
522
547.00
1069.00
534.50
6. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
1.00
532
532.00
1064.00
532.00
7. Željko Valentić
Elektroprimorje
2.00
1062
0.00
1062.00
531.00
8. Filip Šestan
Ričina
1.00
533
526.00
1059.00
529.50
9. Alen Šestan
Ričina
1.00
506
549.00
1055.00
527.50
10. Jasna Miletić
Grobničan RB
1.00
530
519.00
1049.00
524.50
11. Miroslav Kariž
Grobničan RB
1.00
539
508.00
1047.00
523.50
12. Marius Kordić-Gružić
Elektroprimorje
2.00
1043
0.00
1043.00
521.50
13. Franjo Kaurin
Zlobin
2.00
1042
0.00
1042.00
521.00
14. Ivan Markelić
Ričina
1.00
527
512.00
1039.00
519.50
15. Dražen Burić
Telekom
1.00
492
545.00
1037.00
518.50
16. Ivan Kuharić
Grobničan RB
1.00
526
503.00
1029.00
514.50
17. Marijan Starčević
Zlobin
2.00
1027
0.00
1027.00
513.50
18. Miroslav Matijević
Elektroprimorje
2.00
1027
0.00
1027.00
513.50
19. Miroslav Botinčan
Telekom
1.00
512
0.00
512.00
512.00
20. Antonio Linić
Grobničan RB
1.00
511
511.00
1022.00
511.00
21. Dalibor Klić
Ričina
0.50
249
514.00
763.00
508.67
22. Robert Baričević
Telekom
1.00
502
515.00
1017.00
508.50
23. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
2.00
1012
0.00
1012.00
506.00
24. Franjo Turecki
Zlobin
2.00
1010
0.00
1010.00
505.00
25. Mile Butorac
Zlobin
2.00
1009
0.00
1009.00
504.50
26. Miloš Borić
Grobničan RB
1.00
504
501.00
1005.00
502.50
27. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
1.00
508
495.00
1003.00
501.50
28. Armin Mikulić
Ričina
1.00
508
494.00
1002.00
501.00
29. Zdravko Vodopić
Telekom
1.00
473
523.00
996.00
498.00
30. Josip Valić
Ričina
1.00
481
514.00
995.00
497.50
31. Mladen Olbina
Telekom
1.00
483
512.00
995.00
497.50
32. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
2.00
985
0.00
985.00
492.50
33. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
0.75
351
487.00
838.00
478.86
34. Ivica Marohnić
Zlobin
2.00
957
0.00
957.00
478.50
35. Josip Glad
Zlobin
1.00
475
0.00
475.00
475.00
36. Sandro Čargonja
Ričina
0.50
224
488.00
712.00
474.67
37. Zdenko Jakovljević
Hrvatski Branitelj
0.25
105
488.00
593.00
474.40
38. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
1.00
462
0.00
462.00
462.00
39. Dragoje Konev
Hrvatski Branitelj
1.00
481
408.00
889.00
444.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
1.00
565.00
565.00
1.00
536.00
536.00
2.00
1101.00
550.50
2. Miroslav Kariž
Grobničan RB
1.00
539.00
539.00
1.00
508.00
508.00
2.00
1047.00
523.50
3. Josip Jerman
Zlobin
1.00
535.00
535.00
0.00
0.00
NaN
1.00
535.00
535.00
4. Filip Šestan
Ričina
1.00
533.00
533.00
1.00
526.00
526.00
2.00
1059.00
529.50
5. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
1.00
532.00
532.00
1.00
532.00
532.00
2.00
1064.00
532.00
6. Željko Valentić
Elektroprimorje
2.00
1062.00
531.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1062.00
531.00
7. Jasna Miletić
Grobničan RB
1.00
530.00
530.00
1.00
519.00
519.00
2.00
1049.00
524.50
8. Ivan Markelić
Ričina
1.00
527.00
527.00
0.50
256.00
512.00
1.50
783.00
522.00
9. Ivan Kuharić
Grobničan RB
1.00
526.00
526.00
1.00
503.00
503.00
2.00
1029.00
514.50
10. Zoran Majnarić
Telekom
1.00
526.00
526.00
1.00
549.00
549.00
2.00
1075.00
537.50
11. Žarko Ikica
Grobničan RB
1.00
522.00
522.00
1.00
563.00
563.00
2.00
1085.00
542.50
12. Šime Karamarko
Hrvatski Branitelj
1.00
522.00
522.00
1.00
547.00
547.00
2.00
1069.00
534.50
13. Marius Kordić-Gružić
Elektroprimorje
2.00
1043.00
521.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1043.00
521.50
14. Franjo Kaurin
Zlobin
2.00
1042.00
521.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1042.00
521.00
15. Marijan Starčević
Zlobin
2.00
1027.00
513.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1027.00
513.50
16. Miroslav Matijević
Elektroprimorje
2.00
1027.00
513.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1027.00
513.50
17. Miroslav Botinčan
Telekom
1.00
512.00
512.00
0.00
0.00
NaN
1.00
512.00
512.00
18. Antonio Linić
Grobničan RB
1.00
511.00
511.00
1.00
511.00
511.00
2.00
1022.00
511.00
19. Armin Mikulić
Ričina
1.00
508.00
508.00
0.50
247.00
494.00
1.50
755.00
503.33
20. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
1.00
508.00
508.00
1.00
495.00
495.00
2.00
1003.00
501.50
21. Alen Šestan
Ričina
1.00
506.00
506.00
1.00
549.00
549.00
2.00
1055.00
527.50
22. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
2.00
1012.00
506.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1012.00
506.00
23. Franjo Turecki
Zlobin
2.00
1010.00
505.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1010.00
505.00
24. Mile Butorac
Zlobin
2.00
1009.00
504.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1009.00
504.50
25. Miloš Borić
Grobničan RB
1.00
504.00
504.00
1.00
501.00
501.00
2.00
1005.00
502.50
26. Robert Baričević
Telekom
1.00
502.00
502.00
1.00
515.00
515.00
2.00
1017.00
508.50
27. Dalibor Klić
Ričina
0.50
249.00
498.00
1.00
514.00
514.00
1.50
763.00
508.67
28. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
2.00
985.00
492.50
0.00
0.00
NaN
2.00
985.00
492.50
29. Dražen Burić
Telekom
1.00
492.00
492.00
1.00
545.00
545.00
2.00
1037.00
518.50
30. Mladen Olbina
Telekom
1.00
483.00
483.00
1.00
512.00
512.00
2.00
995.00
497.50
31. Dragoje Konev
Hrvatski Branitelj
1.00
481.00
481.00
0.50
204.00
408.00
1.50
685.00
456.67
32. Josip Valić
Ričina
1.00
481.00
481.00
1.00
514.00
514.00
2.00
995.00
497.50
33. Ivica Marohnić
Zlobin
2.00
957.00
478.50
0.00
0.00
NaN
2.00
957.00
478.50
34. Josip Glad
Zlobin
1.00
475.00
475.00
0.00
0.00
NaN
1.00
475.00
475.00
35. Zdravko Vodopić
Telekom
1.00
473.00
473.00
1.00
523.00
523.00
2.00
996.00
498.00
36. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
0.75
351.00
468.00
1.00
487.00
487.00
1.75
838.00
478.86
37. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
1.00
462.00
462.00
0.00
0.00
NaN
1.00
462.00
462.00
38. Sandro Čargonja
Ričina
0.50
224.00
448.00
1.00
488.00
488.00
1.50
712.00
474.67

Draženko Bistrović
Elektroprimorje
0.50
227.00
454.00
0.00
0.00
NaN
0.50
227.00
454.00
Zdenko Jakovljević
Hrvatski Branitelj
0.25
105.00
420.00
0.50
244.00
488.00
0.75
349.00
465.33
Darko Šuvak
Elektroprimorje
0.50
207.00
414.00
0.00
0.00
NaN
0.50
207.00
414.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Pula
0.0
0
0
0
0
2.0
4158
1919
6077
506.42
99
2.0
4158
1919
6077
506.42
99
2. Jadranka hoteli
0.0
0
0
0
0
2.0
4269
1941
6210
517.50
59
2.0
4269
1941
6210
517.50
59
3. Grobničan RB
1.0
2104
1028
3132
522.00
36
1.0
2122
983
3105
517.50
40
2.0
4226
2011
6237
519.75
76
4. Hrvatski Branitelj
1.0
2055
1009
3064
510.67
47
1.0
2109
936
3045
507.50
46
2.0
4164
1945
6109
509.08
93
5. Ričina
1.0
2053
975
3028
504.67
35
1.0
2082
1012
3094
515.67
35
2.0
4135
1987
6122
510.17
70
6. Zlobin
2.0
4161
1894
6055
504.58
97
0.0
0
0
0
0
2.0
4161
1894
6055
504.58
97
7. Elektroprimorje
2.0
4241
1784
6025
502.08
120
0.0
0
0
0
0
2.0
4241
1784
6025
502.08
120
8. Telekom
1.0
2062
926
2988
498.00
44
1.0
2162
973
3135
522.50
29
2.0
4224
1899
6123
510.25
73
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više