Pregled svih liga

Pula

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Pula
Adresa: Trg kralja Tomislava 7, 52 100 Pula
Email: sanjasisa@net.hr

Kuglana: DS Mate Parlov   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 13:00
Rezervni termin: nedjelja, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Vladislav Jedrejčić 098 409 376 sanjasisa@net.hr
Emil Špelić 098 991 57 35 emspelic@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Stijepo Grgić
122992
122992
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
6.0

320.0

138.0

458.0
2. Mario Juršić
120352
120352
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
6.0
0.0
17.0

355.5

169.5

525.0
3. Jakov Krstić
121960
121960
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
13.0

353.0

163.0

516.0
4. Pero Marković
122993
122993
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
5.0
0.0
18.0

349.0

149.0

498.0
5. Ljubo Pejašinović
120353
120353
0.0
1.5
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
20.0

331.33

126.0

457.33
6. Emil Špelić
120356
120356
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
5.0
0.0
11.0

345.0

178.0

523.0
7. Vjekoslav Vido
120372
120372
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
14.0

348.0

171.0

519.0
BEZ NASTUPA
1. Toni Dorić
123261
123261
2. Vladislav Jedrejčić
120350
120350
3. Roberto Poropat
120332
120332
4. Silvano Svitić
120355
120355
5. Lino Žiković
120357
120357
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3098 : 3064) 09.10.2021 13:00 Ivan Jelenić, B
Sanjin Taratina, C
| | |
2 8 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
4.0 : 4.0 (2979 : 2988) 16.10.2021 13:00 Jelena Herceg, C
Nikša Mendica, D
| | |
3 10 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
23.10.2021 12:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
4 15 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
31.10.2021 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, D
| | |
5 19 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
07.11.2021 11:00 | | |
6 22 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
13.11.2021 13:00 | | |
7 28 Ričina Pula Dražice
1-4
19.11.2021 18:00 | | |
8 29 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
29.01.2022 13:00 | | |
9 36 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
05.02.2022 14:00 | | |
10 38 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
12.02.2022 13:00 | | |
11 43 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
20.02.2022 14:00 | | |
12 47 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
26.02.2022 13:00 | | |
13 50 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
05.03.2022 12:30 | | |
14 56 Pula Ričina DS Mate Parlov
1-4
13.03.2022 11:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više