Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Biokovo
Makarska
Hrvatski vitezovi
Split
Liburnija
Zadar
Marjan 1934
Split
OTP BANKA
Split
Poličnik
Poličnik
Promet
Split
Šubićevac
Šibenik
Vrlika
Split

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Hrvatski vitezovi Marjan 1934 Poljud
1-6
24.09.2021 17:00 Tomislav Odrljin, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
1 2 Liburnija Vrlika Mocire
1-4
24.09.2021 17:00 Krsto Lulić, B
Marijo Baljak, C
| | |
1 3 OTP BANKA Poličnik Poljud
1-6
24.09.2021 20:00 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
1 4 Šubićevac Promet Šubićevac
1-6
24.09.2021 17:00 | | |
2 5 Marjan 1934 Promet Poljud
1-6
29.09.2021 17:00 Stanko Čota, A
Jasmina Marinović, B
| | |
2 6 Poličnik Šubićevac Mocire
1-4
01.10.2021 17:00 Krsto Lulić, B
Davor Zekić, B
| | |
2 7 Vrlika Biokovo Poljud
1-6
01.10.2021 20:00 | | |
2 8 Hrvatski vitezovi Liburnija Poljud
1-6
01.10.2021 17:00 | | |
3 9 Liburnija Marjan 1934 Mocire
1-4
08.10.2021 17:00 Krsto Lulić, B
Marijo Baljak, C
| | |
3 10 Biokovo Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
08.10.2021 17:00 | | |
3 11 OTP BANKA Vrlika Poljud
1-6
08.10.2021 20:00 | | |
3 12 Promet Poličnik Poljud
1-6
08.10.2021 17:00 | | |
4 13 Marjan 1934 Poličnik Poljud
1-6
13.10.2021 17:00 | | |
4 14 Vrlika Šubićevac Poljud
1-6
15.10.2021 20:00 | | |
4 15 Hrvatski vitezovi OTP BANKA Poljud
1-6
15.10.2021 17:00 | | |
4 16 Liburnija Biokovo Mocire
1-4
15.10.2021 17:00 Velimir Kurtin, A
Nediljko Baljak, C
| | |
5 17 Biokovo Marjan 1934 GSC Makarska
1-4
22.10.2021 17:00 | | |
5 18 OTP BANKA Liburnija Poljud
1-6
22.10.2021 20:00 | | |
5 19 Šubićevac Hrvatski vitezovi Šubićevac
1-6
22.10.2021 17:00 | | |
5 20 Promet Vrlika Poljud
1-6
22.10.2021 17:00 | | |
6 21 Vrlika Poličnik Poljud
1-6
29.10.2021 20:00 | | |
6 22 Hrvatski vitezovi Promet Poljud
1-6
29.10.2021 17:00 | | |
6 23 Liburnija Šubićevac Mocire
1-4
29.10.2021 17:00 Krsto Lulić, B
Marijo Baljak, C
| | |
6 24 Biokovo OTP BANKA GSC Makarska
1-4
29.10.2021 17:00 | | |
7 25 OTP BANKA Marjan 1934 Poljud
1-6
05.11.2021 20:00 | | |
7 26 Šubićevac Biokovo Šubićevac
1-6
05.11.2021 17:00 | | |
7 27 Promet Liburnija Poljud
1-6
05.11.2021 17:00 | | |
7 28 Poličnik Hrvatski vitezovi Mocire
1-4
05.11.2021 17:00 Krsto Lulić, B
Denis Paleka, B
| | |
8 29 Marjan 1934 Vrlika Poljud
1-6
10.11.2021 17:00 | | |
8 30 Liburnija Poličnik Mocire
1-4
12.11.2021 17:00 Denis Paleka, B
Marijo Baljak, C
| | |
8 31 Biokovo Promet GSC Makarska
1-4
12.11.2021 17:00 | | |
8 32 OTP BANKA Šubićevac Poljud
1-6
12.11.2021 20:00 | | |
9 33 Šubićevac Marjan 1934 Šubićevac
1-6
19.11.2021 17:00 | | |
9 34 Promet OTP BANKA Poljud
1-6
19.11.2021 17:00 | | |
9 35 Poličnik Biokovo Mocire
1-4
19.11.2021 17:00 | | |
9 36 Vrlika Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
19.11.2021 20:00 | | |
10 37 Marjan 1934 Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
12.01.2022 17:00 | | |
10 38 Vrlika Liburnija Poljud
1-6
14.01.2022 20:00 | | |
10 39 Poličnik OTP BANKA Mocire
1-4
14.01.2022 17:00 | | |
10 40 Promet Šubićevac Poljud
1-6
14.01.2022 17:00 | | |
11 41 Promet Marjan 1934 Poljud
1-6
21.01.2022 17:00 | | |
11 42 Šubićevac Poličnik Šubićevac
1-6
21.01.2022 17:00 | | |
11 43 Biokovo Vrlika GSC Makarska
1-4
21.01.2022 17:00 | | |
11 44 Liburnija Hrvatski vitezovi Mocire
1-4
21.01.2022 17:00 | | |
12 45 Marjan 1934 Liburnija Poljud
1-6
26.01.2022 17:00 | | |
12 46 Hrvatski vitezovi Biokovo Poljud
1-6
28.01.2022 17:00 | | |
12 47 Vrlika OTP BANKA Poljud
1-6
28.01.2022 20:00 | | |
12 48 Poličnik Promet Mocire
1-4
28.01.2022 17:00 | | |
13 49 Poličnik Marjan 1934 Mocire
1-4
04.02.2022 17:00 | | |
13 50 Šubićevac Vrlika Šubićevac
1-6
04.02.2022 17:00 | | |
13 51 OTP BANKA Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
04.02.2022 20:00 | | |
13 52 Biokovo Liburnija GSC Makarska
1-4
04.02.2022 17:00 | | |
14 53 Marjan 1934 Biokovo Poljud
1-6
09.02.2022 17:00 | | |
14 54 Liburnija OTP BANKA Mocire
1-4
11.02.2022 17:00 | | |
14 55 Hrvatski vitezovi Šubićevac Poljud
1-6
11.02.2022 17:00 | | |
14 56 Vrlika Promet Poljud
1-6
11.02.2022 20:00 | | |
15 57 Poličnik Vrlika Mocire
1-4
18.02.2022 17:00 | | |
15 58 Promet Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
18.02.2022 17:00 | | |
15 59 Šubićevac Liburnija Šubićevac
1-6
18.02.2022 17:00 | | |
15 60 OTP BANKA Biokovo Poljud
1-6
18.02.2022 20:00 | | |
16 61 Marjan 1934 OTP BANKA Poljud
1-6
23.02.2022 17:00 | | |
16 62 Biokovo Šubićevac GSC Makarska
1-4
25.02.2022 17:00 | | |
16 63 Liburnija Promet Mocire
1-4
25.02.2022 17:00 | | |
16 64 Hrvatski vitezovi Poličnik Poljud
1-6
25.02.2022 17:00 | | |
17 65 Vrlika Marjan 1934 Poljud
1-6
04.03.2022 20:00 | | |
17 66 Poličnik Liburnija Mocire
1-4
04.03.2022 17:00 | | |
17 67 Promet Biokovo Poljud
1-6
04.03.2022 17:00 | | |
17 68 Šubićevac OTP BANKA Šubićevac
1-6
04.03.2022 17:00 | | |
18 69 Marjan 1934 Šubićevac Poljud
1-6
09.03.2022 17:00 | | |
18 70 OTP BANKA Promet Poljud
1-6
11.03.2022 20:00 | | |
18 71 Biokovo Poličnik GSC Makarska
1-4
11.03.2022 17:00 | | |
18 72 Hrvatski vitezovi Vrlika Poljud
1-6
11.03.2022 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više