Pregled svih kuglana


Kuglana:Poljud
Broj staza:6
Adresa:VIII. Mediteranskih igara 21
Grad:Split
Županija:Splitsko-dalmatinska
Regija:Jug
Polj

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:19.07.2022
Datum pregleda:20.07.2019
Komisija:Pintarić
Automati:Funk M4002 3/8
Segmenti:Funk 3/26
Čunjevi:Tornado Plus
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:JUSOS
Kontakt osoba:Stanko Čota
Kontakt broj:098 402 807
Kontakt e-mail:javna.ostanova.sportski.objekt@st.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Maričić 644 20.12.2015
Ekipno ŽKK Split 3483 31.01.2015

MUŠKARCI
Pojedinačno Andrej Kovač 691 22.02.2014
Ekipno KK Zadar 3790 22.02.2014
14 67 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
13.03.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Elda Sinovčić, B
| | |
14 67 Mertojak Željezničar Čk Poljud
1-6
13.03.2021 16:00 Ana Vidan, A
Milica Josipović, B
| | |
15 72 Poštar Zadar Poljud
1-6
20.03.2021 15:00 Denis Brajdić, A
Valentina Prpić, B
| | |
16 78 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
27.03.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
16 78 Mertojak Medveščak-1958 Poljud
1-6
27.03.2021 16:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
5 18 PZC Sinj Poljud
1-6
29.03.2021 17:00 Ana Vidan, A
Antonija Bosanac, C
| | |
8 36 Mertojak II Promet Poljud
1-6
29.03.2021 20:00 Stanko Čota, A
Milica Josipović, B
| | |
5 19 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
31.03.2021 20:00 Jasmina Marinović, B
Marija Lončar, C
| | |
7 31 Vrlika Mertojak II Poljud
1-6
02.04.2021 20:00 Tomislav Odrljin, A
Ante Šarić, D
| | |
9 41 Marjan 1934 Mertojak II Poljud
1-6
07.04.2021 17:00 Ana Vidan, A
Jasmina Marinović, B
| | |
7 28 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
07.04.2021 20:00 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
9 43 OTP BANKA Poličnik Poljud
1-6
09.04.2021 17:00 Stanko Čota, A
Marija Lončar, C
| | |
9 45 Promet Šubićevac Poljud
1-6
09.04.2021 20:00 Tomislav Odrljin, A
Ante Šarić, D
| | |
6 24 Županijske ceste PZC Poljud
1-6
10.04.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
17 83 Poštar Mertojak Poljud
1-6
10.04.2021 16:00 | | |
7 25 PZC KKGO Marjan Poljud
1-6
12.04.2021 17:00 Višnja Dragičević, B
Antonija Bosanac, C
| | |
10 46 Mertojak II Šubićevac Poljud
1-6
12.04.2021 20:00 | | |
8 29 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
14.04.2021 17:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
8 30 Brodosplit Sinj Poljud
1-6
14.04.2021 20:00 Stanko Čota, A
Mihael Grivičić, B
| | |
10 49 OTP BANKA Vrlika Poljud
1-6
16.04.2021 17:00 | | |
10 47 Promet Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
16.04.2021 20:00 | | |
18 89 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
17.04.2021 12:00 | | |
18 89 Mertojak Bjelovar Poljud
1-6
17.04.2021 16:00 | | |
8 32 Poštar II PZC Poljud
1-6
17.04.2021 19:00 Ante Rađa, A
Ivanka Kragić, A
| | |
9 34 PZC Trogir Poljud
1-6
19.04.2021 19:00 Višnja Dragičević, B
Antonija Bosanac, C
| | |
11 52 Marjan 1934 OTP BANKA Poljud
1-6
21.04.2021 17:00 | | |
9 35 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
21.04.2021 20:00 Ivanka Kragić, A
Mihael Grivičić, B
| | |
11 55 Hrvatski vitezovi Šubićevac Poljud
1-6
23.04.2021 17:00 | | |
11 53 Vrlika Liburnija Poljud
1-6
23.04.2021 20:00 | | |
9 33 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
24.04.2021 18:00 Ante Rađa, A
Dražen Babić, B
| | |
11 43 PZC Imotska krajina Poljud
1-6
26.04.2021 17:00 | | |
12 56 Mertojak II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
26.04.2021 20:00 | | |
10 37 KKGO Marjan Sinj Poljud
1-6
28.04.2021 17:00 | | |
10 39 Brodosplit PZC Poljud
1-6
28.04.2021 20:00 | | |
12 60 OTP BANKA Biokovo Poljud
1-6
30.04.2021 17:00 | | |
12 58 Promet Vrlika Poljud
1-6
30.04.2021 20:00 | | |
10 38 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
01.05.2021 11:00 | | |
13 63 Marjan 1934 Promet Poljud
1-6
05.05.2021 17:00 | | |
11 44 Županijske ceste Sinj Poljud
1-6
05.05.2021 20:00 | | |
13 61 OTP BANKA Mertojak II Poljud
1-6
07.05.2021 17:00 | | |
13 64 Vrlika Šubićevac Poljud
1-6
07.05.2021 20:00 | | |
11 42 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
08.05.2021 19:00 | | |
14 66 Mertojak II Poličnik Poljud
1-6
10.05.2021 19:30 | | |
12 45 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
12.05.2021 17:00 | | |
12 48 Brodosplit Trogir Poljud
1-6
12.05.2021 20:00 | | |
14 67 Hrvatski vitezovi Vrlika Poljud
1-6
14.05.2021 17:00 | | |
14 69 Promet Biokovo Poljud
1-6
14.05.2021 20:00 | | |
13 52 PZC Županijske ceste Poljud
1-6
17.05.2021 19:00 | | |
15 74 Marjan 1934 Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
19.05.2021 17:00 | | |
13 49 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
19.05.2021 20:00 | | |
15 72 OTP BANKA Promet Poljud
1-6
21.05.2021 17:00 | | |
15 75 Vrlika Poličnik Poljud
1-6
21.05.2021 20:00 | | |
13 51 Poštar II Sinj Poljud
1-6
22.05.2021 18:00 | | |
16 76 Mertojak II Vrlika Poljud
1-6
24.05.2021 19:30 | | |
14 53 KKGO Marjan PZC Poljud
1-6
26.05.2021 17:00 | | |
14 54 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
26.05.2021 20:00 | | |
16 78 Hrvatski vitezovi Biokovo Poljud
1-6
28.05.2021 17:00 | | |
16 80 Promet Liburnija Poljud
1-6
28.05.2021 20:00 | | |
17 85 Marjan 1934 Vrlika Poljud
1-6
02.06.2021 17:00 | | |
17 83 OTP BANKA Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
04.06.2021 17:00 | | |
17 81 Promet Mertojak II Poljud
1-6
04.06.2021 20:00 | | |
18 86 Mertojak II Marjan 1934 Poljud
1-6
07.06.2021 19:30 | | |
18 89 Hrvatski vitezovi Liburnija Poljud
1-6
11.06.2021 17:00 | | |
18 87 Vrlika Biokovo Poljud
1-6
11.06.2021 20:00 | | |
13 61 Poštar Zaprešić Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3602 : 3579) 27.02.2021 15:00 Denis Brajdić, A
Valentina Prpić, B
| | |
12 60 Poštar Medveščak-1958 Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3505 : 3432) 20.02.2021 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
11 55 Mertojak Grmoščica Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3695 : 3452) 13.02.2021 16:00 Denis Brajdić, A
Ivanka Kragić, A
| | |
11 55 ŽKK Split Admiral Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3293 : 3344) 13.02.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
10 49 Poštar Željezničar Čk Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3594 : 3311) 06.02.2021 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
8 40 Vrlika Marjan 1934 Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3250 : 3223) 27.11.2020 20:00 Ana Vidan, A
Milica Josipović, B
| | |
8 38 Hrvatski vitezovi OTP BANKA Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3300 : 3252) 27.11.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
7 26 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2842 : 3130) 21.11.2020 18:00 Dražen Babić, B
Ante Šarić, D
| | |
9 43 Poštar Novska Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3646 : 3541) 21.11.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
7 32 Marjan 1934 Poličnik Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3318 : 3282) 21.11.2020 11:00 Elda Sinovčić, B
Ivanka Kragić, A
| | |
7 34 OTP BANKA Šubićevac Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3184 : 3285) 20.11.2020 17:00 Stanko Čota, A
Marija Lončar, C
| | |
8 38 Mertojak Poštar Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3620 : 3558) 14.11.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
8 38 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3381 : 3319) 14.11.2020 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
6 27 Promet OTP BANKA Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3273 : 3404) 13.11.2020 20:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
6 29 Hrvatski vitezovi Marjan 1934 Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3245 : 3350) 13.11.2020 17:00 Tomislav Odrljin, A
Marija Lončar, C
| | |
6 21 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2816 : 3119) 11.11.2020 17:00 Višnja Dragičević, B
Mihael Grivičić, B
| | |
6 26 Mertojak II Liburnija Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3254 : 3307) 09.11.2020 19:30 Ana Vidan, A
Antonija Bosanac, C
| | |
7 34 Poštar Grmoščica Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3637 : 3575) 07.11.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
5 22 Vrlika Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3293 : 3248) 06.11.2020 20:00 Stanko Čota, A
Milica Josipović, B
| | |
5 25 OTP BANKA Liburnija Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3290 : 3310) 06.11.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
5 17 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3202 : 2778) 04.11.2020 20:00 Višnja Dragičević, B
Milica Josipović, B
| | |
5 23 Marjan 1934 Šubićevac Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3293 : 3264) 04.11.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Elda Sinovčić, B
| | |
6 29 Mertojak Velebit Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3637 : 2883) 24.10.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ivanka Kragić, A
| | |
6 29 ŽKK Split ŽKK Osijek '97 Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3376 : 3115) 24.10.2020 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
4 18 Promet Marjan 1934 Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3316 : 2796) 23.10.2020 20:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 20 Hrvatski vitezovi Poličnik Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3245 : 3229) 23.10.2020 17:00 Tomislav Odrljin, A
Marija Lončar, C
| | |
4 14 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3183 : 3152) 21.10.2020 20:00 Ivanka Kragić, A
Ante Šarić, D
| | |
4 13 KKGO Marjan Trogir Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2849 : 3308) 21.10.2020 17:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 16 Mertojak II OTP BANKA Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3385 : 3206) 19.10.2020 19:30 Ivanka Kragić, A
Antonija Bosanac, C
| | |
3 12 Poštar II Trogir Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2904 : 3193) 17.10.2020 18:00 Dražen Babić, B
Milica Josipović, B
| | |
5 25 Poštar Bjelovar Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3461 : 3537) 17.10.2020 15:00 Ante Rađa, A
Dražen Babić, B
| | |
3 13 Vrlika Promet Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3203 : 3241) 16.10.2020 20:00 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
3 11 Hrvatski vitezovi Mertojak II Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3304 : 3357) 16.10.2020 17:00 Tomislav Odrljin, A
Marija Lončar, C
| | |
3 14 Marjan 1934 Liburnija Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3200 : 3370) 14.10.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Mihael Grivičić, B
| | |
3 11 PZC Brodosplit Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3238 : 3124) 12.10.2020 19:00 Višnja Dragičević, B
Mihael Grivičić, B
| | |
4 20 Mertojak Novska Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3777 : 3572) 10.10.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ana Vidan, A
| | |
4 20 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3338 : 3391) 10.10.2020 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
2 9 Promet Poličnik Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3170 : 3299) 09.10.2020 20:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
2 7 OTP BANKA Marjan 1934 Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3233 : 3371) 09.10.2020 17:00 Stanko Čota, A
Marija Lončar, C
| | |
2 7 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3159 : 3116) 07.10.2020 20:00 Dražen Babić, B
Milica Josipović, B
| | |
2 5 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2574 : 3073) 07.10.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Mihael Grivičić, B
| | |
2 6 Mertojak II Biokovo Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3424 : 3231) 05.10.2020 19:30 Elda Sinovčić, B
Ante Rađa, A
| | |
1 4 Vrlika OTP BANKA Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3288 : 3188) 02.10.2020 20:00 Ivanka Kragić, A
Milica Josipović, B
| | |
1 2 Hrvatski vitezovi Promet Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3334 : 3304) 02.10.2020 17:00 Stanko Čota, A
Antonija Bosanac, C
| | |
1 3 Županijske ceste Trogir Poljud
1-6
2.5 : 5.5 (3234 : 3297) 30.09.2020 20:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
1 5 Marjan 1934 Biokovo Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3273 : 3311) 30.09.2020 17:00 Tomislav Odrljin, A
Stanko Čota, A
| | |
1 4 PZC Poštar II Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3218 : 3087) 28.09.2020 19:00 Ana Vidan, A
Antonija Bosanac, C
| | |
3 11 Mertojak Zaprešić Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3710 : 3495) 26.09.2020 16:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
3 11 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
2.5 : 5.5 (3228 : 3232) 26.09.2020 13:00 Denis Brajdić, A
Paško Dragičević, A
| | |
2 7 Poštar Velebit Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3546 : 3405) 19.09.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
1 2 Mertojak Zadar Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3718 : 3613) 12.09.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
1 2 ŽKK Split ŽKK Ogulin Poljud
1-6
5.5 : 2.5 (3345 : 3270) 12.09.2020 13:00 Stanko Čota, A
Paško Dragičević, A
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Mertojak 9 581.07 604.63 583.43 592.85 Zadar 3596 599.33 Damir Fučkar 635

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

ŽKK Split 9 540.39 543.20 540.67 541.80 Rijeka 3371 561.83 Matea Juričić 616

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 555.16 )

Poštar 9 556.09 577.33 558.22 566.71 Korana 3428 571.33 Marko Jakljević 609
Vrlika 9 552.02 554.20 552.24 553.11 Poštar 3463 577.17 Safet Falatović 604

2. Hrvatska kuglačka liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 536.84 )

PZC 9 541.65 534.19 540.90 537.92 Hrvatski vitezovi 3380 563.33 Danijel Bjekić 607
Hrvatski vitezovi 8 538.23 541.79 538.63 540.03 Liburnija 3310 551.67 Josip Arbanas 582
OTP BANKA 9 535.65 541.33 536.22 538.49 Marjan 1934 3352 558.67 Ivica Crnjak 593
Promet 9 534.89 544.91 535.89 539.90 PZC 3277 546.17 Božidar Šarić 644
Marjan 1934 9 535.37 540.31 535.86 537.84 Promet 3371 561.83 Žarko Mladin 597

3. Hrvatska kuglača liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 514.92 )

KKGO Marjan 8 530.15 454.23 521.71 492.19 Mertojak II 3322 553.67 Goran Žubrinić 583
Mertojak II 7 516.95 542.40 520.13 529.68 Biokovo 3314 552.33 Ivan Lozo 591
Županijske ceste 8 516.98 535.58 519.05 526.28 Mertojak II 3397 566.17 Duško Milanović 607
Brodosplit 7 512.86 518.48 513.56 515.67 Mertojak II 3365 560.83 Duško Milanović 602
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više