Pregled svih kuglana


Kuglana:Poljud
Broj staza:6
Adresa:VIII. Mediteranskih igara 21
Grad:Split
Županija:Splitsko-dalmatinska
Regija:Jug
Polj

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:19.07.2022
Datum pregleda:20.07.2019
Komisija:Pintarić
Automati:Funk M4002 3/8
Segmenti:Funk 3/26
Čunjevi:Tornado Plus
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:JUSOS
Kontakt osoba:Stanko Čota
Kontakt broj:098 402 807
Kontakt e-mail:javna.ostanova.sportski.objekt@st.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Maričić 644 20.12.2015
Ekipno ŽKK Split 3483 31.01.2015

MUŠKARCI
Pojedinačno Andrej Kovač 691 22.02.2014
Ekipno KK Zadar 3790 22.02.2014
1 4 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
22.09.2021 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
1 3 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
22.09.2021 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
1 1 Hrvatski vitezovi Marjan 1934 Poljud
1-6
24.09.2021 17:00 Tomislav Odrljin, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
1 3 OTP BANKA Poličnik Poljud
1-6
24.09.2021 20:00 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
3 12 Mertojak MKK Rijeka Poljud
1-6
25.09.2021 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
2 5 Marjan 1934 Promet Poljud
1-6
29.09.2021 17:00 Stanko Čota, A
Jasmina Marinović, B
| | |
2 8 Hrvatski vitezovi Liburnija Poljud
1-6
01.10.2021 17:00 | | |
2 7 Vrlika Biokovo Poljud
1-6
01.10.2021 20:00 | | |
4 17 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
02.10.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
4 17 Poštar Osijek Poljud
1-6
02.10.2021 15:00 | | |
2 7 Poštar II Sinj Poljud
1-6
02.10.2021 18:00 | | |
3 12 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
04.10.2021 19:30 | | |
3 11 Županijske ceste Trogir Poljud
1-6
06.10.2021 17:00 | | |
3 10 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
06.10.2021 20:00 | | |
3 12 Promet Poličnik Poljud
1-6
08.10.2021 17:00 | | |
3 11 OTP BANKA Vrlika Poljud
1-6
08.10.2021 20:00 | | |
4 15 PZC KKGO Marjan Poljud
1-6
11.10.2021 19:30 | | |
4 13 Marjan 1934 Poličnik Poljud
1-6
13.10.2021 17:00 | | |
4 15 Hrvatski vitezovi OTP BANKA Poljud
1-6
15.10.2021 17:00 | | |
4 14 Vrlika Šubićevac Poljud
1-6
15.10.2021 20:00 | | |
4 14 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
16.10.2021 18:00 | | |
5 19 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
18.10.2021 19:30 | | |
5 18 Županijske ceste PZC Poljud
1-6
20.10.2021 17:00 | | |
5 20 Promet Vrlika Poljud
1-6
22.10.2021 17:00 | | |
5 18 OTP BANKA Liburnija Poljud
1-6
22.10.2021 20:00 | | |
6 22 PZC Brodosplit Poljud
1-6
25.10.2021 19:30 | | |
6 22 Hrvatski vitezovi Promet Poljud
1-6
29.10.2021 17:00 | | |
6 21 Vrlika Poličnik Poljud
1-6
29.10.2021 20:00 | | |
6 21 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
30.10.2021 18:00 | | |
7 25 Županijske ceste Sinj Poljud
1-6
03.11.2021 17:00 | | |
7 27 Promet Liburnija Poljud
1-6
05.11.2021 17:00 | | |
7 25 OTP BANKA Marjan 1934 Poljud
1-6
05.11.2021 20:00 | | |
5 21 Mertojak Željezničar Čk Poljud
1-6
06.11.2021 15:00 | | |
8 29 PZC Trogir Poljud
1-6
08.11.2021 19:30 | | |
8 29 Marjan 1934 Vrlika Poljud
1-6
10.11.2021 17:00 | | |
8 32 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
10.11.2021 20:00 | | |
8 32 OTP BANKA Šubićevac Poljud
1-6
12.11.2021 20:00 | | |
6 30 Mertojak Zaprešić Poljud
1-6
13.11.2021 15:00 | | |
9 33 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
15.11.2021 19:30 | | |
9 34 Promet OTP BANKA Poljud
1-6
19.11.2021 17:00 | | |
9 36 Vrlika Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
19.11.2021 20:00 | | |
7 35 ŽKK Split Admiral Poljud
1-6
20.11.2021 12:00 | | |
7 35 Poštar Grmoščica Poljud
1-6
20.11.2021 15:00 | | |
9 36 Poštar II PZC Poljud
1-6
20.11.2021 18:00 | | |
8 39 Mertojak Osijek Poljud
1-6
27.11.2021 15:00 | | |
9 44 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
04.12.2021 12:00 | | |
9 44 Poštar Zadar Poljud
1-6
04.12.2021 15:00 | | |
10 40 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
10.01.2022 19:30 | | |
10 37 Marjan 1934 Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
12.01.2022 17:00 | | |
10 40 Promet Šubićevac Poljud
1-6
14.01.2022 17:00 | | |
10 38 Vrlika Liburnija Poljud
1-6
14.01.2022 20:00 | | |
10 48 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
15.01.2022 12:00 | | |
10 48 Poštar Mertojak Poljud
1-6
15.01.2022 15:00 | | |
11 41 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
19.01.2022 17:00 | | |
11 42 KKGO Marjan Trogir Poljud
1-6
19.01.2022 20:00 | | |
11 41 Promet Marjan 1934 Poljud
1-6
21.01.2022 17:00 | | |
11 54 Mertojak Grmoščica Poljud
1-6
22.01.2022 15:00 | | |
12 45 PZC Sinj Poljud
1-6
24.01.2022 19:30 | | |
12 45 Marjan 1934 Liburnija Poljud
1-6
26.01.2022 17:00 | | |
12 46 Hrvatski vitezovi Biokovo Poljud
1-6
28.01.2022 17:00 | | |
12 47 Vrlika OTP BANKA Poljud
1-6
28.01.2022 20:00 | | |
12 46 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
29.01.2022 18:00 | | |
13 49 Brodosplit Trogir Poljud
1-6
31.01.2022 19:30 | | |
13 50 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
02.02.2022 17:00 | | |
13 51 KKGO Marjan PZC Poljud
1-6
02.02.2022 20:00 | | |
13 51 OTP BANKA Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
04.02.2022 20:00 | | |
14 54 PZC Županijske ceste Poljud
1-6
07.02.2022 19:30 | | |
14 53 Marjan 1934 Biokovo Poljud
1-6
09.02.2022 17:00 | | |
14 55 Hrvatski vitezovi Šubićevac Poljud
1-6
11.02.2022 17:00 | | |
14 56 Vrlika Promet Poljud
1-6
11.02.2022 20:00 | | |
12 59 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
12.02.2022 12:00 | | |
12 59 Poštar Medveščak-1958 Poljud
1-6
12.02.2022 15:00 | | |
14 55 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
12.02.2022 18:00 | | |
15 58 Brodosplit PZC Poljud
1-6
14.02.2022 19:30 | | |
15 60 KKGO Marjan Sinj Poljud
1-6
16.02.2022 20:00 | | |
15 58 Promet Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
18.02.2022 17:00 | | |
15 60 OTP BANKA Biokovo Poljud
1-6
18.02.2022 20:00 | | |
13 65 Mertojak Zadar Poljud
1-6
19.02.2022 15:00 | | |
16 63 PZC Imotska krajina Poljud
1-6
21.02.2022 19:30 | | |
16 61 Marjan 1934 OTP BANKA Poljud
1-6
23.02.2022 17:00 | | |
16 64 Hrvatski vitezovi Poličnik Poljud
1-6
25.02.2022 17:00 | | |
14 70 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
26.02.2022 12:00 | | |
14 70 Poštar Bjelovar Poljud
1-6
26.02.2022 15:00 | | |
16 64 Poštar II Trogir Poljud
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
17 67 Brodosplit Sinj Poljud
1-6
28.02.2022 19:30 | | |
17 68 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
02.03.2022 17:00 | | |
17 67 Promet Biokovo Poljud
1-6
04.03.2022 17:00 | | |
17 65 Vrlika Marjan 1934 Poljud
1-6
04.03.2022 20:00 | | |
15 71 ŽKK Split ŽKK Plitvice Poljud
1-6
05.03.2022 12:00 | | |
15 71 Poštar Željezničar Čk Poljud
1-6
05.03.2022 15:00 | | |
18 72 PZC Poštar II Poljud
1-6
07.03.2022 19:30 | | |
18 69 Marjan 1934 Šubićevac Poljud
1-6
09.03.2022 17:00 | | |
18 69 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
09.03.2022 20:00 | | |
18 72 Hrvatski vitezovi Vrlika Poljud
1-6
11.03.2022 17:00 | | |
18 70 OTP BANKA Promet Poljud
1-6
11.03.2022 20:00 | | |
16 77 Mertojak Medveščak-1958 Poljud
1-6
12.03.2022 15:00 | | |
17 82 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
19.03.2022 12:00 | | |
17 82 Poštar MKK Rijeka Poljud
1-6
19.03.2022 16:00 | | |
18 88 Mertojak Bjelovar Poljud
1-6
26.03.2022 16:00 | | |
2 8 Poštar Zaprešić Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3602 : 3662) 18.09.2021 15:00 Ana Vidan, A
Višnja Dragičević, B
| | |
2 8 ŽKK Split Endi-Tekstilac Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3395 : 3198) 18.09.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
1 3 Mertojak Poštar Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3750 : 3590) 11.09.2021 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Mertojak 9 581.07 604.63 583.43 592.85 Zadar 3596 599.33 Damir Fučkar 635

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

ŽKK Split 9 540.39 543.20 540.67 541.80 Rijeka 3371 561.83 Matea Juričić 616

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 555.16 )

Poštar 9 556.09 577.33 558.22 566.71 Korana 3428 571.33 Marko Jakljević 609
Vrlika 9 552.02 554.20 552.24 553.11 Poštar 3463 577.17 Safet Falatović 604

2. Hrvatska kuglačka liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 536.84 )

PZC 9 541.65 534.19 540.90 537.92 Hrvatski vitezovi 3380 563.33 Danijel Bjekić 607
Hrvatski vitezovi 8 538.23 541.79 538.63 540.03 Liburnija 3310 551.67 Josip Arbanas 582
OTP BANKA 9 535.65 541.33 536.22 538.49 Marjan 1934 3352 558.67 Ivica Crnjak 593
Promet 9 534.89 544.91 535.89 539.90 PZC 3277 546.17 Božidar Šarić 644
Marjan 1934 9 535.37 540.31 535.86 537.84 Promet 3371 561.83 Žarko Mladin 597

3. Hrvatska kuglača liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 514.92 )

KKGO Marjan 8 530.15 454.23 521.71 492.19 Mertojak II 3322 553.67 Goran Žubrinić 583
Mertojak II 7 516.95 542.40 520.13 529.68 Biokovo 3314 552.33 Ivan Lozo 591
Županijske ceste 8 516.98 535.58 519.05 526.28 Mertojak II 3397 566.17 Duško Milanović 607
Brodosplit 7 512.86 518.48 513.56 515.67 Mertojak II 3365 560.83 Duško Milanović 602
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više