Pregled svih liga

4. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Croatia
Mihaljevci
16 15 0 1 30 96.0 32.0
2. Hrast
Požega
16 10 3 3 23 84.0 44.0
3. Zlatni Lug
Požega
16 7 3 6 17 56.0 72.0
4. Elektra Pž
Požega
16 5 0 11 10 48.0 80.0
5. Elpidio
Požega
16 0 0 16 0 36.0 92.0
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Elpidio Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2707 : 2914) 19.09.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
1 2 Elektra Pž Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2764 : 2954) 13.09.2021 17:00 Robert Bakić, B
Mario Trnokop, D
| | |
2 3 Hrast Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2966 : 2859) 21.09.2021 17:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
2 4 Zlatni Lug Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2881 : 2869) 26.09.2021 10:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, D
| | |
3 5 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2838 : 2939) 03.10.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
3 6 Croatia Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2907 : 2952) 03.10.2021 10:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
4 7 Zlatni Lug Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2886 : 3050) 10.10.2021 10:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
4 8 Elpidio Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2805 : 2896) 10.10.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
5 9 Croatia Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2926 : 2911) 17.10.2021 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
5 10 Hrast Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2893 : 2901) 17.10.2021 14:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, D
| | |
6 11 Hrast Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3040 : 2889) 24.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Milan Burivoda, D
| | |
6 12 Croatia Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2888 : 2833) 24.10.2021 10:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
7 13 Elektra Pž Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2807 : 2838) 31.10.2021 10:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
7 14 Elpidio Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2826 : 2976) 31.10.2021 14:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
8 15 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2997 : 2837) 07.11.2021 10:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, D
| | |
8 16 Hrast Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2923 : 3043) 07.11.2021 14:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
9 17 Croatia Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (2972 : 2882) 14.11.2021 14:00 Robert Bakić, B
Antonio Kopić, D
| | |
9 18 Elektra Pž Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2817 : 2805) 14.11.2021 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
10 19 Elpidio Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2909 : 3023) 21.11.2021 14:00 Željko Lončar, A
Milan Burivoda, D
| | |
10 20 Zlatni Lug Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2962 : 2947) 21.11.2021 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
11 21 Elpidio Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2774 : 2964) 23.01.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
11 22 Elektra Pž Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2803 : 2983) 23.01.2022 10:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
12 23 Hrast Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (2916 : 2719) 30.01.2022 14:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
12 24 Zlatni Lug Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2831 : 2755) 30.01.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
13 25 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2877 : 2881) 06.02.2022 14:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
13 26 Croatia Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2912 : 2911) 06.02.2022 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
14 27 Zlatni Lug Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
0.0 : 8.0 (2783 : 2965) 13.02.2022 10:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
14 28 Elpidio Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2749 : 2807) 13.02.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, D
| | |
15 29 Croatia Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2990 : 2844) 20.02.2022 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
15 30 Hrast Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3130 : 2701) 20.02.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Milan Burivoda, D
| | |
16 31 Hrast Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2923 : 2803) 27.02.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
16 32 Croatia Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2876 : 2838) 27.02.2022 10:00 Darko Zovko, B
Milan Burivoda, D
| | |
17 33 Elektra Pž Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2787 : 3005) 06.03.2022 10:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
17 34 Elpidio Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2893 : 2903) 06.03.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Milan Burivoda, D
| | |
18 35 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2843 : 2895) 13.03.2022 10:00 Željko Lončar, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
18 36 Hrast Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2925 : 2977) 13.03.2022 14:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, D
| | |
19 37 Croatia Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (2942 : 2682) 20.03.2022 14:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
19 38 Elektra Pž Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2870 : 2743) 20.03.2022 10:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, D
| | |
20 39 Elpidio Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2742 : 2896) 27.03.2022 14:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, D
| | |
20 40 Zlatni Lug Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2897 : 2901) 27.03.2022 10:00 Željko Lončar, A
Ivan Burivoda, D
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Kalužnik
Hrast
8.00
4157
520.25
4677.25
519.69
2. Vlado Deanović
Croatia
8.00
4087
498.29
4585.29
509.48
3. Josip Zambo
Elpidio
8.00
4037
498.88
4535.88
503.99
4. Krešimir Kalčik
Hrast
8.00
4004
500.50
4504.50
500.50
5. Stipo Andrijević
Croatia
7.50
3743
491.67
4234.67
498.20
6. Ivan Banović
Hrast
8.00
3989
486.63
4475.63
497.29
7. Ivo Marušić
Zlatni Lug
8.00
3990
483.88
4473.88
497.10
8. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
8.00
3936
492.43
4428.43
492.05
9. Mario Trnokop
Elpidio
8.00
3916
502.40
4418.40
490.93
10. Slavko Marušić
Zlatni Lug
8.00
3916
496.75
4412.75
490.31
11. Nikolina Šimunović
Croatia
7.00
3434
484.25
3918.25
489.78
12. Josip Lončarević
Hrast
7.68
3740
484.25
4224.25
486.66
13. Tomislav Galić
Elektra Pž
8.00
3888
479.25
4367.25
485.25
14. Ivan Maslać
Elektra Pž
8.00
3789
467.00
4256.00
472.89
15. Antonio Kopić
Hrast
7.59
3540
493.57
4033.57
469.57
16. Stjepan Hajek
Elektra Pž
7.00
3284
468.28
3752.28
469.03
17. Josip Josipović
Elpidio
7.00
3209
465.75
3674.75
459.34
18. Marko Hrmić
Elpidio
8.00
3655
466.57
4121.57
457.95

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Kalužnik
Hrast
8.00
4157.00
519.63
8.00
4162.00
520.25
16.00
8319.00
519.94
2. Vlado Deanović
Croatia
8.00
4087.00
510.88
7.00
3488.00
498.29
15.00
7575.00
505.00
3. Filip Soldić
5.00
2553.00
510.60
4.00
1989.00
497.25
9.00
4542.00
504.67
4. Josip Zambo
Elpidio
8.00
4037.00
504.63
8.00
3991.00
498.88
16.00
8028.00
501.75
5. Krešimir Kalčik
Hrast
8.00
4004.00
500.50
8.00
4004.00
500.50
16.00
8008.00
500.50
6. Ivo Matić
Croatia
6.25
3124.00
499.84
5.25
2568.00
489.14
11.50
5692.00
494.96
7. Stipo Andrijević
Croatia
7.50
3743.00
499.07
6.00
2950.00
491.67
13.50
6693.00
495.78
8. Ivo Marušić
Zlatni Lug
8.00
3990.00
498.75
8.00
3871.00
483.88
16.00
7861.00
491.31
9. Ivan Banović
Hrast
8.00
3989.00
498.63
8.00
3893.00
486.63
16.00
7882.00
492.63
10. Karlo Usnik
Croatia
5.00
2489.00
497.80
6.00
3031.00
505.17
11.00
5520.00
501.82
11. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
8.00
3936.00
492.00
7.00
3447.00
492.43
15.00
7383.00
492.20
12. Nikolina Šimunović
Croatia
7.00
3434.00
490.57
8.00
3874.00
484.25
15.00
7308.00
487.20
13. Slavko Marušić
Zlatni Lug
8.00
3916.00
489.50
8.00
3974.00
496.75
16.00
7890.00
493.13
14. Mario Trnokop
Elpidio
8.00
3916.00
489.50
5.00
2512.00
502.40
13.00
6428.00
494.46
15. Željko Kristić
Croatia
5.75
2806.00
488.00
7.00
3336.00
476.57
12.75
6142.00
481.73
16. Zdravko Šmitpeter
Elektra Pž
6.00
2926.00
487.67
7.00
3504.00
500.57
13.00
6430.00
494.62
17. Josip Lončarević
Hrast
7.68
3740.00
486.98
8.00
3874.00
484.25
15.68
7614.00
485.59
18. Tomislav Galić
Elektra Pž
8.00
3888.00
486.00
8.00
3834.00
479.25
16.00
7722.00
482.63
19. Damir Ivančić
Zlatni Lug
6.00
2896.00
482.67
5.00
2405.00
481.00
11.00
5301.00
481.91
20. Ljuban Vijačkić
Elpidio
6.00
2896.00
482.67
5.00
2319.00
463.80
11.00
5215.00
474.09
21. Ivan Maslać
Elektra Pž
8.00
3789.00
473.63
8.00
3736.00
467.00
16.00
7525.00
470.31
22. Ljerka Bogdanović
Elpidio
4.00
1891.00
472.75
5.58
2612.00
468.10
9.58
4503.00
470.04
23. Josip Keller
Elektra Pž
6.58
3108.00
472.34
7.00
3251.00
464.43
13.58
6359.00
468.26
24. Slavko Nuhanović
Zlatni Lug
6.00
2834.00
472.33
7.00
3358.00
479.71
13.00
6192.00
476.31
25. Ladislav Sadilek
Elektra Pž
4.75
2238.00
471.16
5.00
2216.00
443.20
9.75
4454.00
456.82
26. Stjepan Hajek
Elektra Pž
7.00
3284.00
469.14
7.25
3395.00
468.28
14.25
6679.00
468.70
27. Antonio Kopić
Hrast
7.59
3540.00
466.40
7.00
3455.00
493.57
14.59
6995.00
479.44
28. Josip Grgić
Zlatni Lug
4.00
1858.00
464.50
3.00
1438.00
479.33
7.00
3296.00
470.86
29. Josip Žmire
Elektra Pž
5.00
2322.00
464.40
4.00
1850.00
462.50
9.00
4172.00
463.56
30. Željko Samardžić
Hrast
5.41
2494.00
461.00
5.00
2417.00
483.40
10.41
4911.00
471.76
31. Josip Josipović
Elpidio
7.00
3209.00
458.43
8.00
3726.00
465.75
15.00
6935.00
462.33
32. Marko Hrmić
Elpidio
8.00
3655.00
456.88
7.00
3266.00
466.57
15.00
6921.00
461.40
33. Jure Marušić
Zlatni Lug
4.00
1798.00
449.50
3.00
1347.00
449.00
7.00
3145.00
449.29

Ivan Berač
Zlatni Lug
2.00
1006.00
503.00
5.00
2355.00
471.00
7.00
3361.00
480.14
Marko Šop
Croatia
3.00
1422.00
474.00
3.00
1408.00
469.33
6.00
2830.00
471.67
Dragan Adžić
Croatia
0.50
233.00
466.00
0.00
0.00
NaN
0.50
233.00
466.00
Ivan Gačić
Hrast
3.07
1421.00
462.87
3.00
1443.00
481.00
6.07
2864.00
471.83
Antun Petrović
Elektra Pž
1.92
878.00
457.29
0.50
249.00
498.00
2.42
1127.00
465.70
Štefica Biželj
Elpidio
2.00
881.00
440.50
4.00
1740.00
435.00
6.00
2621.00
436.83
Marica Pranjić
Elpidio
3.00
1321.00
440.33
1.00
416.00
416.00
4.00
1737.00
434.25
Hrvoje Brkić
Elektra Pž
0.25
105.00
420.00
1.25
528.00
422.40
1.50
633.00
422.00
Šimo Bošnjaković
Elpidio
2.00
813.00
406.50
3.42
1409.00
411.99
5.42
2222.00
409.96
Mate Jurić
Hrast
0.25
87.00
348.00
1.00
468.00
468.00
1.25
555.00
444.00
Tomo Hodak
Zlatni Lug
2.00
631.00
315.50
1.00
400.00
400.00
3.00
1031.00
343.67
Siniša Marać
Elektra Pž
0.50
146.00
292.00
0.00
0.00
NaN
0.50
146.00
292.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Croatia
8.0
16443
7448
23891
497.73
321
8.0
16071
7342
23413
487.77
319
16.0
32514
14790
47304
492.75
640
2. Hrast
8.0
16290
7142
23432
488.17
404
8.0
16248
7468
23716
494.08
350
16.0
32538
14610
47148
491.13
754
3. Zlatni Lug
8.0
16000
6865
22865
476.35
459
8.0
15976
7104
23080
480.83
450
16.0
31976
13969
45945
478.59
909
4. Elektra Pž
8.0
15783
6901
22684
472.58
483
8.0
15618
6945
22563
470.06
443
16.0
31401
13846
45247
471.32
926
5. Elpidio
8.0
15732
6887
22619
471.23
506
8.0
15793
6612
22405
466.77
528
16.0
31525
13499
45024
469.00
1034

(Prosjek lige: 481.07 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Gradska kuglana Pž 8 487.06 466.77 484.81 476.92 Croatia 3023 503.83 Tomislav Kalužnik 555
Gradska kuglana Pž 8 483.73 480.83 483.41 482.28 Croatia 3050 508.33 Tomislav Kalužnik 536
Gradska kuglana Pž 8 482.25 470.06 480.90 476.16 Hrast 3005 500.83 Mario Trnokop 544
Gradska kuglana Pž 8 476.92 494.08 478.82 485.50 Croatia 3043 507.17 Stipo Andrijević 534
Gradska kuglana Pž 8 476.10 487.77 477.40 481.94 Hrast 2952 492.00 Ivo Marušić 527
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više