Pregled svih kuglana


Kuglana:Gradska kuglana Pž
Broj staza:4
Adresa:Osječka 7
Grad:Požega
Županija:Požeško-slavonska
Regija:Istok

Kategorija kuglane:3
Vrsta licence:HKS
Licenca vrijedi do:07.08.2022
Datum pregleda:08.08.2019
Komisija:Pintarić
Automati:Funk KSM 4002 3/8
Segmenti:Vollmer 10/45
Čunjevi:Ke-Bo Tech
Kugle:Waldhauer "W"
Vlasnik/upravitelj:Grad Požega
Kontakt osoba:Goran Ribičić
Kontakt broj:034 272 100
Kontakt e-mail:sportski-objekti@pozega.hr
ŽENE

MUŠKARCI
Pojedinačno Darko Zovko 653 27.01.2017
Ekipno KK Zaprešić 3556 03.06.2019
12 56 HVIDR-a Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
14 79 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2022 18:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, D
| | |
12 24 Zlatni Lug Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
12 23 Hrast Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2022 14:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
12 57 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
13 63 Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2022 18:00 Robert Bakić, B
Antonio Kopić, D
| | |
15 87 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
13 26 Croatia Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
06.02.2022 10:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
13 25 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
06.02.2022 14:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
13 62 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
06.02.2022 18:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
14 66 HVIDR-a Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
16 91 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, D
| | |
14 27 Zlatni Lug Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2022 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
14 28 Elpidio Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, D
| | |
14 68 PPK Kutjevo Požega Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2022 18:00 Robert Bakić, B
Mirjana Horvat, D
| | |
15 74 Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
18.02.2022 18:00 Željko Lončar, A
Milan Burivoda, D
| | |
17 100 Nove nade Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, D
| | |
15 29 Croatia Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2022 10:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
15 30 Hrast Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2022 14:00 Darko Zovko, B
Mario Trnokop, D
| | |
15 73 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2022 18:00 Stipo Andrijević, B
Franjo Soldo, A
| | |
16 76 HVIDR-a Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
18 103 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, D
| | |
16 32 Croatia Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
16 31 Hrast Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2022 14:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
16 79 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
17 85 Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2022 18:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
19 113 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, D
| | |
17 33 Elektra Pž Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2022 10:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
17 34 Elpidio Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Milan Burivoda, D
| | |
17 84 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
18 86 HVIDR-a Požega Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
20 115 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, D
| | |
18 35 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
18 36 Hrast Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2022 14:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, D
| | |
18 90 PPK Kutjevo Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2022 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
21 126 Nove nade Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
19.03.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
19 38 Elektra Pž Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
20.03.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
19 37 Croatia Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
20.03.2022 14:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
22 127 Obrtnik Pž Nove nade Gradska kuglana Pž
1-4
26.03.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
20 40 Zlatni Lug Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
27.03.2022 10:00 Željko Lončar, A
Ivan Burivoda, D
| | |
20 39 Elpidio Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
27.03.2022 14:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, D
| | |
11 51 INA - Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (2947 : 2803) 23.01.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
11 21 Elpidio Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2774 : 2964) 23.01.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
11 22 Elektra Pž Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2803 : 2983) 23.01.2022 10:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
13 74 Nove nade Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3331 : 3203) 22.01.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, D
| | |
11 52 Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3073 : 2919) 21.01.2022 18:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, D
| | |
1. kolo 10 Nove nade Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3204 : 3118) 20.01.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
10 50 INA - Požega Požega Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2924 : 3006) 16.01.2022 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
12 67 Obrtnik Pž Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3075 : 3086) 15.01.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
10 46 HVIDR-a PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
0.0 : 8.0 (2809 : 3011) 15.01.2022 14:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, D
| | |
1. kolo 7 Požega Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2946 : 2995) 12.01.2022 18:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, D
| | |
pretkolo 1 Požega Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3114 : 2971) 28.12.2021 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
9 42 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2906 : 2989) 21.11.2021 18:00 Darko Zovko, B
Mario Trnokop, D
| | |
10 19 Elpidio Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2909 : 3023) 21.11.2021 14:00 Željko Lončar, A
Milan Burivoda, D
| | |
10 20 Zlatni Lug Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2962 : 2947) 21.11.2021 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
9 41 Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3113 : 2975) 19.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
11 61 Nove nade Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3335 : 3003) 16.11.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
8 37 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3012 : 3005) 14.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
9 17 Croatia Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (2972 : 2882) 14.11.2021 14:00 Robert Bakić, B
Antonio Kopić, D
| | |
9 18 Elektra Pž Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2817 : 2805) 14.11.2021 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
10 55 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3040 : 2955) 13.11.2021 18:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, D
| | |
8 36 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3015 : 2903) 13.11.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, D
| | |
7 33 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3066 : 2969) 07.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 16 Hrast Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2923 : 3043) 07.11.2021 14:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
8 15 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2997 : 2837) 07.11.2021 10:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, D
| | |
9 50 Nove nade Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 2959) 06.11.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
7 32 Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3002 : 2923) 05.11.2021 18:00 Robert Bakić, B
Franjo Soldo, A
| | |
6 28 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2586 : 2920) 31.10.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
7 14 Elpidio Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2826 : 2976) 31.10.2021 14:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
7 13 Elektra Pž Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2807 : 2838) 31.10.2021 10:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
8 43 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3040 : 3131) 30.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
6 26 HVIDR-a PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3075 : 2997) 30.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
5 24 INA - Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2982 : 2961) 24.10.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
6 11 Hrast Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3040 : 2889) 24.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Milan Burivoda, D
| | |
6 12 Croatia Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2888 : 2833) 24.10.2021 10:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
7 39 Nove nade Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3243 : 3094) 23.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
5 23 Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3023 : 2921) 19.10.2021 17:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
4 19 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3042 : 3020) 17.10.2021 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
5 10 Hrast Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2893 : 2901) 17.10.2021 14:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, D
| | |
5 9 Croatia Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2926 : 2911) 17.10.2021 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
6 31 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3002 : 3187) 16.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
4 16 HVIDR-a Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2949 : 2886) 16.10.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
3 15 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2960 : 3061) 10.10.2021 18:00 Stipo Andrijević, B
Mirjana Horvat, D
| | |
4 8 Elpidio Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2805 : 2896) 10.10.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
4 7 Zlatni Lug Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2886 : 3050) 10.10.2021 10:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
5 28 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3357 : 3011) 09.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
3 14 Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3012 : 3011) 08.10.2021 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
2 10 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2420 : 2978) 03.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
3 5 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2838 : 2939) 03.10.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
3 6 Croatia Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2907 : 2952) 03.10.2021 10:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
2 6 HVIDR-a INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2889 : 2896) 02.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Mario Trnokop, D
| | |
4 19 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3132 : 3198) 27.09.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
1 1 PPK Kutjevo HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2961 : 3021) 26.09.2021 18:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
2 4 Zlatni Lug Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2881 : 2869) 26.09.2021 10:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, D
| | |
3 17 Nove nade Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3225 : 3200) 25.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
1 5 Požega INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3083 : 2898) 24.09.2021 18:00 Željko Lončar, A
Antonio Kopić, D
| | |
2 3 Hrast Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2966 : 2859) 21.09.2021 17:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
1 1 Elpidio Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2707 : 2914) 19.09.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
2 7 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3041 : 2951) 18.09.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, D
| | |
1 2 Elektra Pž Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2764 : 2954) 13.09.2021 17:00 Robert Bakić, B
Mario Trnokop, D
| | |
1 6 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
5.5 : 2.5 (3271 : 3206) 11.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2019./2020. (Prosjek lige: 524.54 )

Nove nade 11 519.82 544.95 521.91 532.39 Silos 3222 537.00 Matija Tutnjević 589
Obrtnik Pž 11 518.88 521.32 519.08 520.10 Nove nade 3340 556.67 Darko Zovko 647

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 513.20 )

Croatia 8 518.06 505.40 516.66 511.73 HVIDR-a 3218 536.33 Đuro Poljanac 590
PPK Kutjevo 8 512.77 517.21 513.26 514.99 Papuk 3152 525.33 Žarko Štampf 565
HVIDR-a 8 505.73 508.67 506.06 507.20 PPK Kutjevo 3208 534.67 Žarko Štampf 554
Požega 8 504.29 505.21 504.39 504.75 PPK Kutjevo 3094 515.67 Domagoj Tušim 586

4. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 494.46 )

Elektra Pž 6 497.97 487.17 496.43 492.57 Hrast 3075 512.50 Josip Lončarević 546
Elpidio 6 499.50 472.69 495.67 486.10 PKK Halo 192 3067 511.17 Mato Brekalo 559
Zlatni Lug 6 491.11 491.75 491.20 491.43 PKK Halo 192 3121 520.17 Josip Filajdić 560
Hrast 6 490.78 488.11 490.40 489.44 Zlatni Lug 3058 509.67 Josip Filajdić 556
INA - Požega 6 487.89 501.47 489.83 494.68 PKK Halo 192 3037 506.17 Josip Filajdić 542
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više