Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Osijek


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Osijek II
Osijek
12 11 0 1 22 71.0 25.0
2. Našice
Našice
11 8 1 2 17 54.0 34.0
3. Donji Miholjac
Donji Miholjac
11 6 1 4 13 48.0 40.0
4. Tramvaj
Osijek
12 6 1 5 13 50.0 46.0
5. Pitomača
Pitomača
12 6 0 6 12 54.0 42.0
6. Darda
Darda
12 5 0 7 10 48.0 48.0
7. Beli Manastir
Beli Manastir
10 4 0 6 8 33.5 46.5
8. HT
Osijek
12 4 0 8 8 37.0 59.0
9. HVIDR-a
Virovitica
11 3 1 7 7 32.0 56.0
10. Orahovica
Orahovica
11 2 0 9 4 28.5 59.5
11. Slatina
Slatina
0 0 0 0 0 0.0 0.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Našice HT Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3269 : 3193) 10.09.2022 19:00 Davor Rončević, C
| | |
1 2 Osijek II Orahovica Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3354 : 3154) 15.09.2022 19:00 Miroslav Liović, A
Zorica Todić, B
| | |
1 4 Donji Miholjac Pitomača Stadion
1-4
6.0 : 2.0 (3387 : 3253) 09.09.2022 18:00 Igor Šarkezi, C
| | |
1 5 Darda Tramvaj Željezničar
1-4
2.0 : 6.0 (3085 : 3104) 10.09.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Marijan Šakota, B
| | |
2 6 HT Tramvaj Željezničar
1-4
1.0 : 7.0 (3018 : 3120) 17.09.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Ivan Kovačević, B
| | |
2 7 Darda Pitomača Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3292 : 3082) 18.09.2022 10:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
2 8 HVIDR-a Donji Miholjac TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2905 : 2993) 17.09.2022 14:00 Robert Kereta, B
| | |
2 9 Orahovica Beli Manastir Sportski centar
1-4
1.5 : 6.5 (3182 : 3324) 18.09.2022 10:30 Damir Hvizdak, C
| | |
2 10 Našice Osijek II Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3451 : 3423) 17.09.2022 19:00 Igor Šarkezi, C
| | |
3 11 Osijek II HT Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3366 : 3146) 24.09.2022 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
3 12 Beli Manastir Našice Belišće
1-4
2.0 : 6.0 (3130 : 3207) 23.09.2022 19:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 14 Darda HVIDR-a Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3199 : 2963) 24.09.2022 11:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, B
| | |
3 15 Tramvaj Pitomača Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3162 : 3344) 23.09.2022 19:00 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
4 16 HT Pitomača Željezničar
1-4
1.0 : 7.0 (3077 : 3111) 01.10.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Marijan Šakota, B
| | |
4 17 HVIDR-a Tramvaj TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2996 : 2964) 01.10.2022 10:00 Mirjana Žagar, B
| | |
4 18 Orahovica Donji Miholjac Sportski centar
1-4
3.0 : 5.0 (3213 : 3225) 02.10.2022 10:30 Damir Hvizdak, C
| | |
4 20 Osijek II Beli Manastir Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3513 : 3267) 01.10.2022 18:30 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
5 21 Beli Manastir HT Belišće
1-4
3.0 : 5.0 (3113 : 3165) 14.10.2022 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
5 23 Donji Miholjac Našice Stadion
1-4
2.0 : 6.0 (3337 : 3363) 14.10.2022 18:00 Igor Šarkezi, C
| | |
5 24 Darda Orahovica Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3211 : 2990) 15.10.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Miroslav Liović, A
| | |
5 25 Pitomača HVIDR-a Pitomača
1-4
8.0 : 0.0 (3134 : 2902) 14.10.2022 18:00 Mirjana Žagar, B
Zlatko Rakijašić, B
| | |
6 26 HT HVIDR-a Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3153 : 3146) 22.10.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Marijan Šakota, B
| | |
6 27 Orahovica Tramvaj Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3294 : 3262) 23.10.2022 10:30 Damir Hvizdak, C
| | |
6 28 Našice Darda Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3423 : 3309) 22.10.2022 19:00 Davor Rončević, C
| | |
6 29 Osijek II Donji Miholjac Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3348 : 3260) 22.10.2022 18:30 Mario Liović, A
Zorica Todić, B
| | |
7 32 Donji Miholjac Beli Manastir Stadion
1-4
7.0 : 1.0 (3443 : 3325) 28.10.2022 18:00 Srećko Vuka, A
| | |
7 33 Darda Osijek II Željezničar
1-4
3.0 : 5.0 (3120 : 3206) 29.10.2022 11:00 Srećko Vuka, A
Jasmin Tatar, B
| | |
7 34 Tramvaj Našice Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3255 : 3233) 28.10.2022 19:00 Mario Mušanić, A
Dario Radoš, C
| | |
7 35 Pitomača Orahovica Pitomača
1-4
7.0 : 1.0 (3142 : 3045) 28.10.2022 18:00 Robert Kereta, B
Mirjana Žagar, B
| | |
8 36 Orahovica HVIDR-a Sportski centar
1-4
5.0 : 3.0 (3215 : 3201) 04.11.2022 18:00 Damir Hvizdak, C
| | |
8 37 Našice Pitomača Sportski centar
1-4
5.0 : 3.0 (3321 : 3295) 05.11.2022 19:00 Davor Rončević, C
| | |
8 38 Osijek II Tramvaj Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3343 : 3292) 05.11.2022 18:30 Miroslav Liović, A
Mario Liović, A
| | |
8 39 Beli Manastir Darda Belišće
1-4
3.0 : 5.0 (3171 : 3186) 04.11.2022 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
9 41 Donji Miholjac HT Stadion
1-4
7.0 : 1.0 (3469 : 3193) 11.11.2022 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
9 43 Tramvaj Beli Manastir Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3129 : 3225) 09.11.2022 18:00 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
9 44 Pitomača Osijek II Pitomača
1-4
2.0 : 6.0 (3124 : 3248) 11.11.2022 18:00 Zlatko Rakijašić, B
Robert Kereta, B
| | |
9 45 HVIDR-a Našice TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2991 : 2984) 12.11.2022 14:00 Ivan Lukačić, B
| | |
10 46 HT Orahovica Željezničar
1-4
5.0 : 3.0 (3153 : 3053) 26.11.2022 11:00 Ivan Kovačević, B
Zorica Todić, B
| | |
10 47 Osijek II HVIDR-a Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3275 : 3071) 26.11.2022 15:30 Mario Liović, A
Marina Matković, B
| | |
10 48 Beli Manastir Pitomača Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3149 : 3174) 25.11.2022 18:00 Srećko Vuka, A
| | |
10 50 Donji Miholjac Darda Stadion
1-4
7.0 : 1.0 (3518 : 3348) 25.11.2022 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
11 51 Darda HT Željezničar
1-4
3.0 : 5.0 (3170 : 3182) 10.12.2022 11:00 Željko Hidek, A
Zorica Todić, B
| | |
11 52 Tramvaj Donji Miholjac Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3310 : 3226) 09.12.2022 19:00 Miroslav Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
11 54 HVIDR-a Beli Manastir TVIN
1-4
7.0 : 1.0 (3091 : 2954) 10.12.2022 14:00 Željko Kermend, B
| | |
11 55 Orahovica Našice Sportski centar
1-4
2.0 : 6.0 (3231 : 3378) 07.12.2022 17:00 Davor Rončević, C
| | |
12 56 HT Našice Željezničar
1-4
3.0 : 5.0 (3117 : 3138) 14.01.2023 11:00 Jasmin Tatar, B
Ivan Kovačević, B
| | |
12 57 Orahovica Osijek II Sportski centar
1-4
2.0 : 6.0 (3300 : 3332) 15.01.2023 10:30 Damir Hvizdak, C
| | |
12 59 Pitomača Donji Miholjac Pitomača
1-4
7.0 : 1.0 (3070 : 2997) 13.01.2023 18:00 Robert Kereta, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
12 60 Tramvaj Darda Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3147 : 3111) 13.01.2023 19:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Liović, A
| | |
13 61 Tramvaj HT Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3185 : 3077) 20.01.2023 19:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
13 62 Pitomača Darda Pitomača
1-4
5.0 : 3.0 (3129 : 3089) 20.01.2023 18:00 Robert Kereta, B
Snježana Beneta, D
| | |
13 63 Donji Miholjac HVIDR-a Stadion
1-4
4.0 : 4.0 (3339 : 3323) 20.01.2023 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
13 64 Beli Manastir Orahovica Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3126 : 3021) 20.01.2023 19:00 Željko Hidek, A
| | |
13 65 Osijek II Našice Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3508 : 3239) 21.01.2023 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
14 66 HT Osijek II Željezničar
1-4
3.0 : 5.0 (3120 : 3187) 28.01.2023 11:00 Jasmin Tatar, B
Ivan Kovačević, B
| | |
14 67 Našice Beli Manastir Sportski centar
1-4
28.01.2023 19:00 Davor Rončević, C
| | |
14 69 HVIDR-a Darda TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (2935 : 2940) 28.01.2023 14:00 Ivan Lukačić, B
| | |
14 70 Pitomača Tramvaj Pitomača
1-4
2.0 : 6.0 (3044 : 3113) 27.01.2023 18:00 Robert Kereta, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
15 71 Pitomača HT Pitomača
1-4
03.02.2023 18:00 Mirjana Žagar, B
Snježana Beneta, D
| | |
15 72 Tramvaj HVIDR-a Pampas
1-6
03.02.2023 19:00 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
15 73 Donji Miholjac Orahovica Stadion
1-4
03.02.2023 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
15 75 Beli Manastir Osijek II Belišće
1-4
03.02.2023 19:00 Goran Mlinarec, A
| | |
16 76 HT Beli Manastir Željezničar
1-4
11.02.2023 11:00 Jasmin Tatar, B
Ivan Kovačević, B
| | |
16 78 Našice Donji Miholjac Sportski centar
1-4
11.02.2023 19:00 Davor Rončević, C
| | |
16 79 Orahovica Darda Sportski centar
1-4
12.02.2023 10:30 Damir Hvizdak, C
| | |
16 80 HVIDR-a Pitomača TVIN
1-4
11.02.2023 14:00 Ivan Lukačić, B
| | |
17 81 HVIDR-a HT TVIN
1-4
18.02.2023 14:00 Ivan Lukačić, B
| | |
17 82 Tramvaj Orahovica Pampas
1-6
17.02.2023 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
17 83 Darda Našice Željezničar
1-4
18.02.2023 11:00 Jasmin Tatar, B
Marijan Šakota, B
| | |
17 84 Donji Miholjac Osijek II Stadion
1-4
17.02.2023 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
18 87 Beli Manastir Donji Miholjac Belišće
1-4
24.02.2023 19:00 Goran Mlinarec, A
| | |
18 88 Osijek II Darda Pampas
1-6
25.02.2023 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
18 89 Našice Tramvaj Sportski centar
1-4
25.02.2023 19:00 Davor Rončević, C
| | |
18 90 Orahovica Pitomača Sportski centar
1-4
26.02.2023 10:30 Damir Hvizdak, C
| | |
19 91 HVIDR-a Orahovica ŠD TVIN
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
19 92 Pitomača Našice Pitomača
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
19 93 Tramvaj Osijek II Pampas
1-6
03.03.2023 19:00 | | |
19 94 Darda Beli Manastir Željezničar
1-4
04.03.2023 11:00 | | |
20 96 HT Donji Miholjac Željezničar
1-4
11.03.2023 11:00 | | |
20 98 Beli Manastir Tramvaj Belišće
1-4
10.03.2023 19:00 | | |
20 99 Osijek II Pitomača Pampas
1-6
11.03.2023 18:30 | | |
20 100 Našice HVIDR-a Sportski centar
1-4
11.03.2023 19:00 | | |
21 101 Orahovica HT Sportski centar
1-4
19.03.2023 10:30 | | |
21 102 HVIDR-a Osijek II ŠD TVIN
1-4
18.03.2023 14:00 | | |
21 103 Pitomača Beli Manastir Pitomača
1-4
17.03.2023 18:00 | | |
21 105 Darda Donji Miholjac Željezničar
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
22 106 HT Darda Željezničar
1-4
25.03.2023 11:00 | | |
22 107 Donji Miholjac Tramvaj Stadion
1-4
24.03.2023 18:00 | | |
22 109 Beli Manastir HVIDR-a Belišće
1-4
24.03.2023 19:00 | | |
22 110 Našice Orahovica Sportski centar
1-4
25.03.2023 19:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Milan Tutnjević
Osijek II
3.50
1979
672.00
2651.00
589.11
2. Matija Tutnjević
Osijek II
3.00
1678
591.33
2269.33
567.33
3. Igor Stazić
HT
5.00
2836
546.50
3382.50
563.75
4. Ivica Uremović
Pitomača
6.00
3397
544.40
3941.40
563.06
5. Franjo Fedor
Našice
7.00
3846
577.00
4423.00
552.88
6. Dražen Nekić
Osijek II
4.00
2190
569.86
2759.86
551.97
7. Mirko Maroslavac
Donji Miholjac
5.00
2712
592.83
3304.83
550.81
8. Ivan Hazenauer
Darda
5.00
2723
579.00
3302.00
550.33
9. Zvonimir Satler
Našice
7.00
3806
576.29
4382.29
547.79
10. Vlado Matija
Darda
5.00
2734
548.40
3282.40
547.07
11. Darko Androš
Orahovica
4.00
2165
566.80
2731.80
546.36
12. Mario Mikičić
Našice
7.00
3793
569.50
4362.50
545.31
13. Zoran Rudnički
Osijek II
4.00
2164
558.83
2722.83
544.57
14. Fran Popović
Beli Manastir
5.00
2733
530.25
3263.25
543.88
15. Josip Kovačić
Pitomača
6.00
3272
529.40
3801.40
543.06
16. Viktor Šimić
Našice
7.00
3756
588.00
4344.00
543.00
17. Damir Hvizdak
Našice
7.00
3788
554.25
4342.25
542.78
18. Dušan Poljak
Donji Miholjac
5.00
2664
578.60
3242.60
540.43
19. Karlo Moržan
Tramvaj
5.00
2703
530.95
3233.95
538.99
20. Zoltan Pinkert
Beli Manastir
5.00
2694
538.00
3232.00
538.67
21. Željko Kovač
Pitomača
6.00
3248
516.80
3764.80
537.83
22. Dražen Ćosić
Donji Miholjac
4.00
2097
589.17
2686.17
537.23
23. Srećko Vuka
HT
5.00
2684
536.50
3220.50
536.75
24. Ivica Topalović
Tramvaj
5.00
2674
542.91
3216.91
536.15
25. Mate Ćurčić
Tramvaj
5.00
2675
540.00
3215.00
535.83
26. Ernest Laco
Darda
4.50
2427
509.89
2936.89
533.98
27. Stjepan Butko
Donji Miholjac
4.00
2120
546.83
2666.83
533.37
28. Tomislav Mijatović
Tramvaj
5.00
2642
546.17
3188.17
531.36
29. Saša Grujić
Beli Manastir
4.00
2140
510.33
2650.33
530.07
30. Stipan Gojević-Zrnić
HVIDR-a
5.64
2988
525.00
3513.00
529.07
31. Danijel Migač
Pitomača
5.00
2640
506.00
3146.00
524.33
32. Ivan Tudić
Pitomača
5.50
2912
492.67
3404.67
523.79
33. Ivica Prpić
HT
6.00
3152
510.57
3662.57
523.22
34. Krunoslav Brkić
Donji Miholjac
4.00
2034
580.00
2614.00
522.80
35. Franjo Barišić
HT
6.00
3148
501.11
3649.11
521.30
36. Zdenko Krznar
Donji Miholjac
5.00
2580
545.40
3125.40
520.90
37. Josip Asić
HVIDR-a
5.36
2805
499.00
3304.00
519.50
38. Branko Behin
Orahovica
5.00
2581
532.33
3113.33
518.89
39. Josip Maganić
HT
6.00
3101
522.40
3623.40
517.63
40. Žarko Klaić
Pitomača
6.00
3093
527.60
3620.60
517.23
41. Ivan Bardič
HVIDR-a
6.00
3130
489.67
3619.67
517.10
42. Dragutin Periša
HVIDR-a
6.00
3111
485.50
3596.50
513.79
43. Vido Vukić
HVIDR-a
5.25
2694
505.33
3199.33
511.89
44. Nikola Pejčević
Orahovica
4.00
2009
508.67
2517.67
503.53
45. Stjepan Pavić
Orahovica
4.00
1958
555.20
2513.20
502.64
46. Jozo Đurinski
Orahovica
4.00
1978
532.80
2510.80
502.16
47. Drago Keceli
Orahovica
4.00
1980
506.50
2486.50
497.30

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Zdenko Pavlic
Beli Manastir
3.00
1755.00
585.00
4.00
2209.00
552.25
7.00
3964.00
566.29
2. Igor Stazić
HT
5.00
2836.00
567.20
4.00
2186.00
546.50
9.00
5022.00
558.00
3. Ivica Uremović
Pitomača
6.00
3397.00
566.17
5.00
2722.00
544.40
11.00
6119.00
556.27
4. Milan Tutnjević
Osijek II
3.50
1979.00
565.43
0.50
336.00
672.00
4.00
2315.00
578.75
5. Matija Tutnjević
Osijek II
3.00
1678.00
559.33
4.50
2661.00
591.33
7.50
4339.00
578.53
6. Zoran Major
Orahovica
3.00
1661.00
553.67
6.00
3380.00
563.33
9.00
5041.00
560.11
7. Franjo Fedor
Našice
7.00
3846.00
549.43
4.00
2308.00
577.00
11.00
6154.00
559.45
8. Dražen Nekić
Osijek II
4.00
2190.00
547.50
7.00
3989.00
569.86
11.00
6179.00
561.73
9. Vlado Matija
Darda
5.00
2734.00
546.80
5.00
2742.00
548.40
10.00
5476.00
547.60
10. Fran Popović
Beli Manastir
5.00
2733.00
546.60
4.00
2121.00
530.25
9.00
4854.00
539.33
11. Josip Kovačić
Pitomača
6.00
3272.00
545.33
5.00
2647.00
529.40
11.00
5919.00
538.09
12. Ivan Hazenauer
Darda
5.00
2723.00
544.60
6.00
3474.00
579.00
11.00
6197.00
563.36
13. Zvonimir Satler
Našice
7.00
3806.00
543.71
3.50
2017.00
576.29
10.50
5823.00
554.57
14. Mirko Maroslavac
Donji Miholjac
5.00
2712.00
542.40
6.00
3557.00
592.83
11.00
6269.00
569.91
15. Mario Mikičić
Našice
7.00
3793.00
541.86
4.00
2278.00
569.50
11.00
6071.00
551.91
16. Željko Kovač
Pitomača
6.00
3248.00
541.33
5.00
2584.00
516.80
11.00
5832.00
530.18
17. Darko Androš
Orahovica
4.00
2165.00
541.25
5.00
2834.00
566.80
9.00
4999.00
555.44
18. Damir Hvizdak
Našice
7.00
3788.00
541.14
4.00
2217.00
554.25
11.00
6005.00
545.91
19. Zoran Rudnički
Osijek II
4.00
2164.00
541.00
6.00
3353.00
558.83
10.00
5517.00
551.70
20. Karlo Moržan
Tramvaj
5.00
2703.00
540.60
4.75
2522.00
530.95
9.75
5225.00
535.90
21. Ernest Laco
Darda
4.50
2427.00
539.33
4.75
2422.00
509.89
9.25
4849.00
524.22
22. Zoltan Pinkert
Beli Manastir
5.00
2694.00
538.80
5.00
2690.00
538.00
10.00
5384.00
538.40
23. Pavle Majstrenko
Beli Manastir
3.50
1883.00
538.00
4.00
2096.00
524.00
7.50
3979.00
530.53
24. Srećko Vuka
HT
5.00
2684.00
536.80
4.00
2146.00
536.50
9.00
4830.00
536.67
25. Zdravko Bakša
Darda
2.94
1578.00
536.73
3.34
1703.00
509.88
6.28
3281.00
522.45
26. Viktor Šimić
Našice
7.00
3756.00
536.57
3.00
1764.00
588.00
10.00
5520.00
552.00
27. Saša Grujić
Beli Manastir
4.00
2140.00
535.00
3.00
1531.00
510.33
7.00
3671.00
524.43
28. Mate Ćurčić
Tramvaj
5.00
2675.00
535.00
6.00
3240.00
540.00
11.00
5915.00
537.73
29. Ivica Topalović
Tramvaj
5.00
2674.00
534.80
5.50
2986.00
542.91
10.50
5660.00
539.05
30. Ivan Strmečki
Darda
3.00
1603.00
534.33
3.50
1801.00
514.57
6.50
3404.00
523.69
31. Dušan Poljak
Donji Miholjac
5.00
2664.00
532.80
5.00
2893.00
578.60
10.00
5557.00
555.70
32. Slavko Gašić
Darda
3.00
1596.00
532.00
6.00
3147.00
524.50
9.00
4743.00
527.00
33. Stjepan Butko
Donji Miholjac
4.00
2120.00
530.00
6.00
3281.00
546.83
10.00
5401.00
540.10
34. Stipan Gojević-Zrnić
HVIDR-a
5.64
2988.00
529.79
4.00
2100.00
525.00
9.64
5088.00
527.80
35. Ivan Tudić
Pitomača
5.50
2912.00
529.45
3.00
1478.00
492.67
8.50
4390.00
516.47
36. Tomislav Mijatović
Tramvaj
5.00
2642.00
528.40
6.00
3277.00
546.17
11.00
5919.00
538.09
37. Danijel Migač
Pitomača
5.00
2640.00
528.00
5.00
2530.00
506.00
10.00
5170.00
517.00
38. Ivica Prpić
HT
6.00
3152.00
525.33
3.50
1787.00
510.57
9.50
4939.00
519.89
39. Franjo Barišić
HT
6.00
3148.00
524.67
4.50
2255.00
501.11
10.50
5403.00
514.57
40. Dražen Ćosić
Donji Miholjac
4.00
2097.00
524.25
6.00
3535.00
589.17
10.00
5632.00
563.20
41. Josip Asić
HVIDR-a
5.36
2805.00
523.32
4.00
1996.00
499.00
9.36
4801.00
512.93
42. Željko Vidaković
Osijek II
2.00
1044.00
522.00
1.19
615.00
516.81
3.19
1659.00
520.06
43. Ivan Bardič
HVIDR-a
6.00
3130.00
521.67
3.00
1469.00
489.67
9.00
4599.00
511.00
44. Samir Bajraktari
Darda
3.50
1825.00
521.43
3.50
1816.00
518.86
7.00
3641.00
520.14
45. Marko Pritišanac
Našice
4.00
2080.00
520.00
1.00
506.00
506.00
5.00
2586.00
517.20
46. Dragutin Periša
HVIDR-a
6.00
3111.00
518.50
4.00
1942.00
485.50
10.00
5053.00
505.30
47. Josip Maganić
HT
6.00
3101.00
516.83
5.00
2612.00
522.40
11.00
5713.00
519.36
48. Branko Behin
Orahovica
5.00
2581.00
516.20
6.00
3194.00
532.33
11.00
5775.00
525.00
49. Zdenko Krznar
Donji Miholjac
5.00
2580.00
516.00
5.00
2727.00
545.40
10.00
5307.00
530.70
50. Žarko Klaić
Pitomača
6.00
3093.00
515.50
5.00
2638.00
527.60
11.00
5731.00
521.00
51. Vido Vukić
HVIDR-a
5.25
2694.00
513.14
3.00
1516.00
505.33
8.25
4210.00
510.30
52. Marijan Salajić
HVIDR-a
4.75
2425.00
510.53
4.00
1993.00
498.25
8.75
4418.00
504.91
53. Zlatko Novak
Beli Manastir
3.50
1780.00
508.57
4.00
2057.00
514.25
7.50
3837.00
511.60
54. Krunoslav Brkić
Donji Miholjac
4.00
2034.00
508.50
4.75
2755.00
580.00
8.75
4789.00
547.31
55. Saša Bašić
Tramvaj
3.00
1519.00
506.33
4.34
2187.00
503.92
7.34
3706.00
504.90
56. Nikola Pejčević
Orahovica
4.00
2009.00
502.25
4.50
2289.00
508.67
8.50
4298.00
505.65
57. Zdravko Bestvina
HT
3.50
1752.00
500.57
3.86
1894.00
490.67
7.36
3646.00
495.38
58. Mato Nađ
HT
3.50
1749.00
499.71
2.50
1286.00
514.40
6.00
3035.00
505.83
59. Zoran Topalović
Tramvaj
3.00
1492.00
497.33
1.00
547.00
547.00
4.00
2039.00
509.75
60. Drago Keceli
Orahovica
4.00
1980.00
495.00
4.00
2026.00
506.50
8.00
4006.00
500.75
61. Jozo Đurinski
Orahovica
4.00
1978.00
494.50
5.00
2664.00
532.80
9.00
4642.00
515.78
62. Stjepan Pavić
Orahovica
4.00
1958.00
489.50
5.00
2776.00
555.20
9.00
4734.00
526.00

Ivan Bartulović
Osijek II
1.00
605.00
605.00
5.00
2864.00
572.80
6.00
3469.00
578.17
Josip Vuković
Osijek II
1.00
571.00
571.00
4.00
2301.00
575.25
5.00
2872.00
574.40
Igor Pofuk
Osijek II
1.50
853.00
568.67
5.00
2820.00
564.00
6.50
3673.00
565.08
Tomislav Vidaković
1.50
827.00
551.33
1.50
888.00
592.00
3.00
1715.00
571.67
Alan Vidović
Beli Manastir
2.00
1089.00
544.50
2.00
1054.00
527.00
4.00
2143.00
535.75
Željko Španić
HVIDR-a
2.00
1073.00
536.50
1.00
514.00
514.00
3.00
1587.00
529.00
Branko Vukobratović
Donji Miholjac
1.00
536.00
536.00
2.25
1216.00
540.44
3.25
1752.00
539.08
Ivan Ivelj
HT
1.00
534.00
534.00
1.00
512.00
512.00
2.00
1046.00
523.00
Marijan Šakota
Osijek II
1.50
800.00
533.33
3.50
1861.00
531.71
5.00
2661.00
532.20
Miroslav Drvoderić
Darda
1.50
799.00
532.67
1.91
904.00
473.30
3.41
1703.00
499.41
Mato Matijević
Beli Manastir
2.00
1062.00
531.00
2.00
985.00
492.50
4.00
2047.00
511.75
Petar Andrijanić
Tramvaj
1.50
794.00
529.33
4.00
2107.00
526.75
5.50
2901.00
527.45
Vedran Vidaček
Tramvaj
2.00
1008.00
504.00
0.41
220.00
536.59
2.41
1228.00
509.54
Stipan Pervan
Darda
0.75
377.00
502.67
0.00
0.00
NaN
0.75
377.00
502.67
Miljenko Ljubić
Našice
1.19
598.00
502.52
0.50
275.00
550.00
1.69
873.00
516.57
Ilija Gašić
Darda
0.56
279.00
498.21
2.00
1068.00
534.00
2.56
1347.00
526.17
Zlatko Pofuk
Osijek II
1.00
498.00
498.00
3.50
1891.00
540.29
4.50
2389.00
530.89
Stanko Martinović
Našice
0.75
369.00
492.00
0.50
249.00
498.00
1.25
618.00
494.40
Nenad Šimara
Donji Miholjac
1.00
490.00
490.00
1.00
529.00
529.00
2.00
1019.00
509.50
Ivan Kodvanj
Beli Manastir
2.00
959.00
479.50
2.00
946.00
473.00
4.00
1905.00
476.25
Vlado Markulić
Našice
1.06
506.00
477.36
1.00
562.00
562.00
2.06
1068.00
518.45
Đuro Tot
Pitomača
1.25
588.00
470.40
0.00
0.00
NaN
1.25
588.00
470.40
Robert Leuštek
Tramvaj
0.50
235.00
470.00
1.75
936.00
534.86
2.25
1171.00
520.44
Matija Butko
Donji Miholjac
1.00
468.00
468.00
0.00
0.00
NaN
1.00
468.00
468.00
Ivica Mališ
Orahovica
2.00
931.00
465.50
0.50
272.00
544.00
2.50
1203.00
481.20
Srećko Zvonarić
Pitomača
0.25
109.00
436.00
0.00
0.00
NaN
0.25
109.00
436.00
Vlado Muhvić
Darda
0.25
102.00
408.00
0.00
0.00
NaN
0.25
102.00
408.00
Milan Đuradin
HVIDR-a
0.50
198.00
396.00
0.00
0.00
NaN
0.50
198.00
396.00
Pavo Viljevac
HVIDR-a
0.50
182.00
364.00
1.00
453.00
453.00
1.50
635.00
423.33

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Slatina
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
2. Osijek II
4.0
8869
4340
13209
550.38
91
7.0
15648
8059
23707
564.45
158
11.0
24517
12399
36916
559.33
249
3. Našice
7.0
15169
7373
22542
536.71
208
4.0
8964
4500
13464
561.00
122
11.0
24133
11873
36006
545.55
330
4. Beli Manastir
5.0
10952
5143
16095
536.50
215
5.0
10794
4895
15689
522.97
223
10.0
21746
10038
31784
529.73
438
5. Pitomača
6.0
13235
6024
19259
534.97
271
5.0
10611
4988
15599
519.97
174
11.0
23846
11012
34858
528.15
445
6. Darda
5.0
10809
5234
16043
534.77
194
6.0
12794
6283
19077
529.92
159
11.0
23603
11517
35120
532.12
353
7. HT
6.0
12928
6028
18956
526.56
261
5.0
10566
4952
15518
517.27
165
11.0
23494
10980
34474
522.33
426
8. Tramvaj
5.0
10724
5018
15742
524.73
201
6.0
13162
6026
19188
533.00
275
11.0
23886
11044
34930
529.24
476
9. Donji Miholjac
5.0
10729
4972
15701
523.37
172
6.0
13682
6811
20493
569.25
152
11.0
24411
11783
36194
548.39
324
10. HVIDR-a
6.0
12782
5824
18606
516.83
305
4.0
8376
3607
11983
499.29
196
10.0
21158
9431
30589
509.82
501
11. Orahovica
5.0
10434
4829
15263
508.77
239
6.0
13127
6308
19435
539.86
219
11.0
23561
11137
34698
525.73
458

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više