Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Siscia
Sisak
9 8 0 1 16 57.5 14.5
2. Zanatlija Sk
Sisak
9 8 0 1 16 57.0 15.0
3. Slavonija
Novska
8 3 0 5 6 25.0 39.0
4. Poštar Bj
Bjelovar
9 3 0 6 6 29.0 43.0
5. Stolar
Jasenovac
9 0 0 9 0 7.5 64.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Stolar Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
0.0 : 8.0 (2901 : 3189) 24.09.2022 19:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
1 2 Siscia Poštar Bj SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3219 : 2977) 24.09.2022 19:00 Davorka Novak, A
Ivana Marković, D
| | |
2 3 Zanatlija Sk Poštar Bj SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3296 : 2789) 01.10.2022 15:00 Mirna Matić, B
Daniel Novalić, D
| | |
2 4 Stolar Slavonija Gradska kuglana No
1-4
1.0 : 7.0 (2873 : 3235) 01.10.2022 19:00 Marko Hećimović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
3 5 Slavonija Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
1.0 : 7.0 (3027 : 3203) 16.10.2022 10:00 Marko Hećimović, A
Darko Kasumović, B
| | |
3 6 Siscia Stolar SRC Sisak
1-4
7.5 : 0.5 (3237 : 2890) 15.10.2022 19:00 Dražena Smuđ, B
Ivana Marković, D
| | |
4 7 Stolar Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
0.0 : 8.0 (2910 : 3154) 22.10.2022 19:00 Željka Babić, B
Marko Hećimović, A
| | |
4 8 Slavonija Siscia Gradska kuglana No
1-4
1.0 : 7.0 (3135 : 3210) 23.10.2022 10:00 Darko Kasumović, B
Ljiljana Gulić, A
| | |
5 9 Siscia Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3299 : 3171) 29.10.2022 19:00 Mirna Matić, B
Ivana Marković, D
| | |
5 10 Poštar Bj Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
5.0 : 3.0 (3144 : 2561) 30.10.2022 15:00 Matej Somljačan, B
Andrija Filipović, B
| | |
6 11 Zanatlija Sk Stolar SRC Sisak
1-4
8.0 : 0.0 (3100 : 2719) 05.11.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Merzeta Perak, C
| | |
6 12 Poštar Bj Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
2.0 : 6.0 (3221 : 3269) 06.11.2022 15:00 Matej Somljačan, B
Andrija Filipović, B
| | |
7 13 Poštar Bj Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
3.0 : 5.0 (3326 : 3406) 13.11.2022 15:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
7 14 Slavonija Stolar Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3025 : 2829) 13.11.2022 10:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
8 15 Zanatlija Sk Slavonija SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3189 : 3083) 26.11.2022 15:00 Dražena Smuđ, B
Merzeta Perak, C
| | |
8 16 Stolar Siscia Gradska kuglana No
1-4
1.0 : 7.0 (3006 : 3274) 26.11.2022 19:00 Željka Babić, B
Marko Hećimović, A
| | |
9 17 Poštar Bj Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3102 : 2919) 04.12.2022 15:00 Matej Somljačan, B
Marko Devčić, D
| | |
9 18 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3245 : 3025) 03.12.2022 19:00 Davorka Novak, A
Ivana Marković, D
| | |
10 19 Zanatlija Sk Siscia SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3200 : 3146) 10.12.2022 15:00 Mirna Matić, B
Daniel Novalić, D
| | |
10 20 Slavonija Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3176 : 3045) 11.12.2022 10:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
11 21 Stolar Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
0.0 : 8.0 (2857 : 3273) 22.01.2023 11:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
11 22 Siscia Poštar Bj SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3175 : 3066) 21.01.2023 19:00 Dražena Smuđ, B
Merzeta Perak, C
| | |
12 23 Zanatlija Sk Poštar Bj SRC Sisak
1-4
28.01.2023 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Ivana Marković, D
| | |
12 24 Stolar Slavonija Gradska kuglana No
1-4
28.01.2023 18:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
13 25 Slavonija Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
05.02.2023 10:00 | | |
13 26 Siscia Stolar SRC Sisak
1-4
04.02.2023 19:00 Dražena Smuđ, B
Daniel Novalić, D
| | |
14 27 Stolar Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
11.02.2023 19:00 | | |
14 28 Slavonija Siscia Gradska kuglana No
1-4
12.02.2023 10:00 | | |
15 29 Siscia Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
18.02.2023 19:00 Davorka Novak, A
Ivana Marković, D
| | |
15 30 Poštar Bj Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
19.02.2023 15:00 Matej Somljačan, B
Ivan Smešnjak, D
| | |
16 31 Zanatlija Sk Stolar SRC Sisak
1-4
25.02.2023 15:00 Mirna Matić, B
Merzeta Perak, C
| | |
16 32 Poštar Bj Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2023 15:00 Matej Somljačan, B
Ivan Smešnjak, D
| | |
17 33 Poštar Bj Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
05.03.2023 15:00 Matej Somljačan, B
Marko Devčić, D
| | |
17 34 Slavonija Stolar Gradska kuglana No
1-4
05.03.2023 10:00 | | |
18 35 Zanatlija Sk Slavonija SRC Sisak
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
18 36 Stolar Siscia Gradska kuglana No
1-4
11.03.2023 19:00 | | |
19 37 Poštar Bj Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
19.03.2023 15:00 Matej Somljačan, B
Ivan Smešnjak, D
| | |
19 38 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
18.03.2023 19:00 | | |
20 39 Zanatlija Sk Siscia SRC Sisak
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
20 40 Slavonija Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
26.03.2023 10:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dominik Pavlović
Siscia
4.00
2232
560.20
2792.20
558.44
2. Filip Turkalj
Siscia
4.00
2214
558.00
2772.00
554.40
3. Srećko Pavlović
Zanatlija Sk
5.00
2777
536.75
3313.75
552.29
4. Mario Išek
Zanatlija Sk
4.00
2195
558.33
2753.33
550.67
5. Tomislav Relković
Siscia
4.00
2200
543.67
2743.67
548.73
6. Zlatko Filipančić
Zanatlija Sk
5.00
2741
536.67
3277.67
546.28
7. Darko Jurković
Zanatlija Sk
4.00
2193
522.33
2715.33
543.07
8. Dražen Leški
Slavonija
4.00
2161
543.50
2704.50
540.90
9. Darko Bogović
Zanatlija Sk
5.00
2695
535.25
3230.25
538.38
10. Antonio Sajko
Slavonija
3.00
1594
545.25
2139.25
534.81
11. Đuro Major
Poštar Bj
4.00
2102
564.25
2666.25
533.25
12. Vlado Lavrnja
Siscia
3.00
1593
534.00
2127.00
531.75
13. Tomislav Pleše
Zanatlija Sk
5.00
2652
522.80
3174.80
529.13
14. Nikola Pucarin
Poštar Bj
4.00
2076
538.25
2614.25
522.85
15. Goran Filipović
Slavonija
4.00
2066
542.00
2608.00
521.60
16. Dejan Janković
Slavonija
4.00
2063
523.25
2586.25
517.25
17. Marko Plivalić
Poštar Bj
4.00
2062
507.00
2569.00
513.80
18. Žarko Iličić
Slavonija
4.00
2040
503.50
2543.50
508.70
19. Đurica Matijević
Stolar
4.00
1995
491.75
2486.75
497.35
20. Đuro Cvitić
Stolar
3.00
1444
486.25
1930.25
482.56
21. Darko Iličić
Slavonija
3.00
1434
484.00
1918.00
479.50
22. Mijo Orlić
Stolar
3.00
1430
472.75
1902.75
475.69
23. Luka Đumlijan
Stolar
3.50
1620
484.00
2104.00
467.56
24. Dario Ozimec
Stolar
4.00
1859
478.75
2337.75
467.55
25. Siniša Zukanović
Stolar
4.00
1809
464.25
2273.25
454.65

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dominik Pavlović
Siscia
4.00
2232.00
558.00
5.00
2801.00
560.20
9.00
5033.00
559.22
2. Srećko Pavlović
Zanatlija Sk
5.00
2777.00
555.40
4.00
2147.00
536.75
9.00
4924.00
547.11
3. Filip Turkalj
Siscia
4.00
2214.00
553.50
5.00
2790.00
558.00
9.00
5004.00
556.00
4. Tomislav Relković
Siscia
4.00
2200.00
550.00
3.00
1631.00
543.67
7.00
3831.00
547.29
5. Mario Išek
Zanatlija Sk
4.00
2195.00
548.75
3.00
1675.00
558.33
7.00
3870.00
552.86
6. Darko Jurković
Zanatlija Sk
4.00
2193.00
548.25
3.00
1567.00
522.33
7.00
3760.00
537.14
7. Zlatko Filipančić
Zanatlija Sk
5.00
2741.00
548.20
3.00
1610.00
536.67
8.00
4351.00
543.88
8. Dražen Leški
Slavonija
4.00
2161.00
540.25
4.00
2174.00
543.50
8.00
4335.00
541.88
9. Darko Bogović
Zanatlija Sk
5.00
2695.00
539.00
4.00
2141.00
535.25
9.00
4836.00
537.33
10. Darko Košar
Siscia
2.50
1340.00
536.00
2.00
1072.00
536.00
4.50
2412.00
536.00
11. Antonio Sajko
Slavonija
3.00
1594.00
531.33
4.00
2181.00
545.25
7.00
3775.00
539.29
12. Vlado Lavrnja
Siscia
3.00
1593.00
531.00
3.00
1602.00
534.00
6.00
3195.00
532.50
13. Tomislav Pleše
Zanatlija Sk
5.00
2652.00
530.40
2.50
1307.00
522.80
7.50
3959.00
527.87
14. Nedeljko Vinković
Poštar Bj
3.68
1943.00
527.99
3.00
1561.00
520.33
6.68
3504.00
524.55
15. Đuro Major
Poštar Bj
4.00
2102.00
525.50
4.00
2257.00
564.25
8.00
4359.00
544.88
16. Nikola Pucarin
Poštar Bj
4.00
2076.00
519.00
4.00
2153.00
538.25
8.00
4229.00
528.63
17. Goran Filipović
Slavonija
4.00
2066.00
516.50
1.00
542.00
542.00
5.00
2608.00
521.60
18. Dejan Janković
Slavonija
4.00
2063.00
515.75
4.00
2093.00
523.25
8.00
4156.00
519.50
19. Marko Plivalić
Poštar Bj
4.00
2062.00
515.50
1.00
507.00
507.00
5.00
2569.00
513.80
20. Žarko Iličić
Slavonija
4.00
2040.00
510.00
4.00
2014.00
503.50
8.00
4054.00
506.75
21. Đurica Matijević
Stolar
4.00
1995.00
498.75
4.00
1967.00
491.75
8.00
3962.00
495.25
22. Nikola Žmegač
Poštar Bj
3.58
1772.00
494.97
4.00
2108.00
527.00
7.58
3880.00
511.87
23. Đuro Cvitić
Stolar
3.00
1444.00
481.33
4.00
1945.00
486.25
7.00
3389.00
484.14
24. Darko Iličić
Slavonija
3.00
1434.00
478.00
4.00
1936.00
484.00
7.00
3370.00
481.43
25. Mijo Orlić
Stolar
3.00
1430.00
476.67
4.00
1891.00
472.75
7.00
3321.00
474.43
26. Jerko Belobrajdić
Poštar Bj
2.74
1293.00
471.90
0.00
0.00
NaN
2.74
1293.00
471.90
27. Dario Ozimec
Stolar
4.00
1859.00
464.75
4.00
1915.00
478.75
8.00
3774.00
471.75
28. Luka Đumlijan
Stolar
3.50
1620.00
462.86
3.50
1694.00
484.00
7.00
3314.00
473.43
29. Siniša Zukanović
Stolar
4.00
1809.00
452.25
4.00
1857.00
464.25
8.00
3666.00
458.25
30. Stevo Antolić
Poštar Bj
3.00
1247.00
415.67
3.00
1498.00
499.33
6.00
2745.00
457.50

Stefan Zukanović
Stolar
1.00
553.00
553.00
3.00
1553.00
517.67
4.00
2106.00
526.50
Filip Ciban
Slavonija
1.00
546.00
546.00
1.00
492.00
492.00
2.00
1038.00
519.00
Mato Spahić
Poštar Bj
1.00
533.00
533.00
3.00
1602.00
534.00
4.00
2135.00
533.75
Ervin Fuka
Siscia
1.00
530.00
530.00
3.44
1804.00
524.42
4.44
2334.00
525.68
Stjepan Šprajc
2.00
1035.00
517.50
2.00
1107.00
553.50
4.00
2142.00
535.50
Tomislav Pejak
Siscia
1.50
772.00
514.67
2.00
1064.00
532.00
3.50
1836.00
524.57
Jadranko Alapić
Siscia
1.50
769.00
512.67
3.06
1548.00
505.88
4.56
2317.00
508.11
Dražen Đukić
Siscia
1.00
509.00
509.00
1.00
544.00
544.00
2.00
1053.00
526.50
Dubravko Prpić
Zanatlija Sk
1.50
747.00
498.00
0.50
300.00
600.00
2.00
1047.00
523.50
Stjepan Rakas
Siscia
0.50
248.00
496.00
1.00
538.00
538.00
1.50
786.00
524.00
Dragan Glajh
Siscia
1.00
492.00
492.00
1.50
781.00
520.67
2.50
1273.00
509.20
Branko Baborski
Poštar Bj
2.00
968.00
484.00
0.00
0.00
NaN
2.00
968.00
484.00
Danko Golac
Zanatlija Sk
0.50
242.00
484.00
2.50
1293.00
517.20
3.00
1535.00
511.67
Ivan Vidaković
Stolar
1.50
647.00
431.33
2.00
925.00
462.50
3.50
1572.00
449.14

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Zanatlija Sk
5.0
10906
5336
16242
541.40
148
4.0
8596
4189
12785
532.71
89
9.0
19502
9525
29027
537.54
237
2. Siscia
4.0
8665
4234
12899
537.46
132
5.0
10777
5398
16175
539.17
144
9.0
19442
9632
29074
538.41
276
3. Poštar Bj
5.0
10475
4556
15031
501.03
270
4.0
8777
4016
12793
533.04
155
9.0
19252
8572
27824
515.26
425
4. Slavonija
4.0
8051
3853
11904
496.00
141
4.0
8470
3893
12363
515.13
167
8.0
16521
7746
24267
505.56
308
5. Stolar
4.0
8097
3260
11357
473.21
315
5.0
10104
4443
14547
484.90
334
9.0
18201
7703
25904
479.70
649

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više