Pregled svih kuglana


Kuglana:Drava
Broj staza:6
Adresa:Šetalište Franje Tuđmana 1
Grad:Varaždin
Županija:Varaždinska
Regija:Sjever
Kuglana u varazdinu11

Kategorija kuglane:1
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:22.08.2022
Datum pregleda:23.08.2019
Komisija:Pintarić
Automati:S.E.S K800 1/5
Segmenti:Pro-Tec 19/48
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Max Bögl Croatia d.o.o.
Kontakt osoba:Suzana Grabar
Kontakt broj:042 659 125
Kontakt e-mail:info@arena-varazdin.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Maričić 649 29.04.2017
Ekipno KK Mlaka 3417 02.10.2014

MUŠKARCI
Pojedinačno Branko Manev 677 10.06.2012
Ekipno SKC Staffelstein 3818 04.10.2019
5 25 Cesta Elektra Kž Drava
1-6
23.10.2021 14:00 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
6 23 Željezničar Vž Zanatlija Čk Drava
1-6
29.10.2021 18:30 Antonija Milak, B
Ivona Vincek, D
| | |
8 40 Lepoglava Novska Drava
1-6
30.10.2021 17:00 Stjepan Pintarić, A
Goran Peršić, A
| | |
7 28 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
05.11.2021 20:00 | | |
7 34 Cesta Graničar Drava
1-6
06.11.2021 17:00 | | |
8 30 Željezničar Vž Obrtnik 2011 Drava
1-6
12.11.2021 18:30 | | |
8 22 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
13.11.2021 14:00 | | |
10 49 Lepoglava Belišće Drava
1-6
13.11.2021 17:00 | | |
8 29 Lepoglava II Prosvjetar Drava
1-6
14.11.2021 10:00 | | |
9 35 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
19.11.2021 20:00 | | |
9 43 Cesta Sirela Drava
1-6
20.11.2021 17:00 | | |
10 39 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
14.01.2022 20:00 | | |
10 29 ŽKK Varaždin ŽKK Zaprešić Drava
1-6
15.01.2022 14:00 | | |
12 58 Lepoglava Zabok Drava
1-6
15.01.2022 17:00 | | |
10 49 Cesta Obrtnik Or Drava
1-6
15.01.2022 20:00 | | |
10 37 Lepoglava II Dubravčan Drava
1-6
16.01.2022 10:00 | | |
11 44 Željezničar Vž Dubravčan Drava
1-6
21.01.2022 18:30 | | |
13 64 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
22.01.2022 17:00 | | |
12 48 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
28.01.2022 20:00 | | |
12 36 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
29.01.2022 14:00 | | |
12 60 Cesta Ciglenica Drava
1-6
29.01.2022 17:00 | | |
12 45 Lepoglava II Željezničar Vž Drava
1-6
30.01.2022 10:00 | | |
13 49 Obrtnik 2011 Lepoglava II Drava
1-6
04.02.2022 20:00 | | |
13 37 ŽKK Varaždin ŽKK Sidra Drava
1-6
05.02.2022 14:00 | | |
15 75 Lepoglava Vodovod GV Drava
1-6
05.02.2022 17:00 | | |
13 61 Cesta Belina-Novska Drava
1-6
05.02.2022 20:00 | | |
14 54 Željezničar Vž Željezničar Čk II Drava
1-6
11.02.2022 18:30 | | |
14 53 Lepoglava II Željezničar Kc Drava
1-6
13.02.2022 19:00 | | |
15 57 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
18.02.2022 20:00 | | |
15 72 Cesta Obrtnik Krt Drava
1-6
19.02.2022 17:00 | | |
16 63 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
25.02.2022 18:30 | | |
16 61 Lepoglava II Željezničar Čk II Drava
1-6
27.02.2022 10:00 | | |
17 66 Obrtnik 2011 Željezničar Vž Drava
1-6
04.03.2022 20:00 | | |
17 83 Cesta Željezničar Bj Drava
1-6
05.03.2022 17:00 | | |
20 97 Lepoglava Đurđenovac Drava
1-6
12.03.2022 17:00 | | |
18 69 Lepoglava II Zanatlija Čk Drava
1-6
13.03.2022 10:00 | | |
22 108 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
26.03.2022 17:00 | | |
4 13 Lepoglava II Obrtnik 2011 Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3239 : 3148) 17.10.2021 10:00 Goran Peršić, A
Mladen Vresk, D
| | |
6 30 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3289 : 3104) 16.10.2021 17:00 Nenad Perši, A
Igor Maček, B
| | |
4 11 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3021 : 3011) 16.10.2021 14:00 Igor Maček, B
Nenad Perši, A
| | |
4 16 Željezničar Vž Željezničar Kc Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3237 : 3096) 15.10.2021 18:30 Nenad Perši, A
Ivona Vincek, D
| | |
5 21 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3292 : 2805) 09.10.2021 17:00 Tomislav Peršić, A
Stjepan Pintarić, A
| | |
3 9 Željezničar Vž Lepoglava II Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3216 : 3117) 08.10.2021 18:30 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
2 5 Lepoglava II Koprivnica Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3070 : 3114) 03.10.2021 10:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
2 7 Cesta Kutina Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3200 : 3190) 02.10.2021 17:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
2 6 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3095 : 2984) 02.10.2021 14:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3122 : 3165) 01.10.2021 20:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
3 12 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3302 : 3237) 25.09.2021 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
1 2 Željezničar Vž Prosvjetar Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3106 : 3127) 24.09.2021 18:30 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Lepoglava 11 541.64 557.15 542.93 549.39 Kandit 3445 574.17 Dario Duda 642

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 532.90 )

Cesta 9 538.15 543.41 538.67 540.78 Zabok 3316 552.67 Martin Huis 615

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 505.81 )

ŽKK Varaždin 9 498.56 517.19 500.42 507.87 Siscia 3099 516.50 Magdalena Lukinić 576

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2019./2020. (Prosjek lige: 514.15 )

Obrtnik 2011 9 526.35 521.30 525.85 523.82 Obrtnik Krt 3350 558.33 Robert Cmrk 605
Ivančica 8 528.00 506.25 525.58 517.13 Željezničar Kc 3267 544.50 Vladimir Grošanić 580
Lepoglava II 8 520.10 531.17 521.33 525.64 Željezničar Čk II 3345 557.50 Bruno Milički 608
Željezničar Vž 8 520.13 523.98 520.55 522.05 Lepoglava II 3351 558.50 Bojan Barač 581
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više