Pregled svih kuglana


Kuglana:Dom HV Zrinski
Broj staza:4
Adresa:Marina Držića 4
Grad:Karlovac
Županija:Karlovačka
Regija:Zapad
Kar

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:03.09.2022
Datum pregleda:04.09.2019
Komisija:Jurišić
Automati:Vollmer KSA 10 9/19
Segmenti:Funk 3/26
Čunjevi:Syndur TOP
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:HV
Kontakt osoba:Jasenka Štimac
Kontakt broj:098 837 148
Kontakt e-mail:kuglackiklubkarlovac@gmail.com
ŽENE
Pojedinačno Lidija Kos 637 19.10.2019
Ekipno KK Mlaka 3571 21.09.2019

MUŠKARCI
Pojedinačno Davor Celinšćak 650 07.03.2009
Ekipno KK Osijek 3559 27.04.2014
8 39 Mantinela I Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
27.03.2021 10:00 Nikola Kelečić, B
Nedeljko Vojak, C
| | |
8 48 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
27.03.2021 18:00 Davorin Krmpotić, A
Edi Alagić, B
| | |
9 44 Mantinela II Korana III Dom HV Zrinski
1-4
10.04.2021 10:00 | | |
9 54 Željezničar Ka Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
10.04.2021 14:00 | | |
9 45 Dubovac Gacka Dom HV Zrinski
1-4
11.04.2021 10:00 | | |
9 52 Stara Hiža Mladost Dom HV Zrinski
1-4
11.04.2021 17:00 | | |
10 48 Mantinela II Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
17.04.2021 10:00 | | |
10 59 Mostanje 1949 Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
17.04.2021 18:00 | | |
10 47 Dubovac Korana III Dom HV Zrinski
1-4
18.04.2021 10:00 | | |
11 54 Mantinela I Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
24.04.2021 10:00 | | |
11 65 Željezničar Ka Mladost Dom HV Zrinski
1-4
24.04.2021 14:00 | | |
11 63 Stara Hiža Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
25.04.2021 17:00 | | |
12 59 Mantinela II Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
01.05.2021 10:00 | | |
12 69 Željezničar Ka Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
01.05.2021 14:00 | | |
12 58 Dubovac Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
02.05.2021 10:00 | | |
12 71 Stara Hiža Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
02.05.2021 17:00 | | |
13 65 Mantinela I Korana III Dom HV Zrinski
1-4
08.05.2021 10:00 | | |
11 32 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
08.05.2021 14:00 | | |
13 76 Mostanje 1949 Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
08.05.2021 18:00 | | |
14 70 Mantinela II Korana II Dom HV Zrinski
1-4
15.05.2021 10:00 | | |
14 82 Željezničar Ka Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
15.05.2021 14:00 | | |
14 69 Dubovac Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
16.05.2021 10:00 | | |
14 84 Stara Hiža Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
16.05.2021 17:00 | | |
15 71 Mantinela II Visočica Dom HV Zrinski
1-4
22.05.2021 10:00 | | |
13 39 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
22.05.2021 14:00 | | |
15 89 Mostanje 1949 Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
22.05.2021 18:00 | | |
15 85 Stara Hiža Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
23.05.2021 17:00 | | |
16 77 Mantinela I Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
29.05.2021 10:00 | | |
16 95 Željezničar Ka Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
29.05.2021 14:00 | | |
16 80 Dubovac Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
30.05.2021 10:00 | | |
17 98 Stara Hiža Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
03.06.2021 14:00 | | |
17 102 Mostanje 1949 Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
03.06.2021 18:00 | | |
17 82 Mantinela II Gacka Dom HV Zrinski
1-4
05.06.2021 10:00 | | |
18 108 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
05.06.2021 14:00 | | |
17 81 Dubovac Visočica Dom HV Zrinski
1-4
06.06.2021 10:00 | | |
18 88 Mantinela I Korana II Dom HV Zrinski
1-4
12.06.2021 10:00 | | |
19 109 Željezničar Ka Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
12.06.2021 14:00 | | |
19 111 Stara Hiža Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
13.06.2021 17:00 | | |
20 116 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
19.06.2021 18:00 | | |
21 122 Željezničar Ka Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
22.06.2021 14:00 | | |
21 124 Stara Hiža Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
22.06.2021 18:00 | | |
22 129 Mostanje 1949 Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
26.06.2021 16:00 | | |
7 41 Stara Hiža Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3284 : 3175) 22.11.2020 17:00 Nikola Kelečić, B
Edi Alagić, B
| | |
7 37 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3373 : 3233) 21.11.2020 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
7 19 Karlovac ŽKK Plitvice Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3227 : 3206) 21.11.2020 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
7 35 Mantinela II Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2748 : 3233) 21.11.2020 10:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, D
| | |
6 27 Dubovac Korana II Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3263 : 3234) 15.11.2020 10:00 Danijela Škalamera, A
Martina Čoko, C
| | |
6 32 Željezničar Ka Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3433 : 3318) 14.11.2020 14:00 Ivona Škalamera, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
6 30 Mantinela I Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3101 : 3171) 14.11.2020 10:00 Davor Celinšćak, A
Danijela Škalamera, A
| | |
5 30 Stara Hiža Skrad Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3315 : 3226) 08.11.2020 17:00 Davor Celinšćak, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
5 26 Mostanje 1949 Mladost Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3371 : 3328) 07.11.2020 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
5 14 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3279 : 3120) 07.11.2020 14:00 Zdravko Cegur, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
5 21 Mantinela I Visočica Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3209 : 2962) 07.11.2020 10:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, D
| | |
4 18 Dubovac Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3234 : 3135) 30.10.2020 19:00 Zdravko Cegur, A
Davor Celinšćak, A
| | |
4 21 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3386 : 3341) 24.10.2020 14:00 Ivona Škalamera, A
Nikola Kelečić, B
| | |
4 17 Mantinela II Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3010 : 3155) 24.10.2020 10:00 Nikola Kelečić, B
Natalija Sonički, D
| | |
3 15 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3406 : 3434) 17.10.2020 18:00 Darko Kafol, A
Ivona Škalamera, A
| | |
3 9 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3324 : 2991) 17.10.2020 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
3 12 Mantinela I Gacka Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3251 : 3139) 17.10.2020 10:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, D
| | |
2 8 Stara Hiža Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3324 : 3418) 11.10.2020 17:00 Zdravko Cegur, A
Nikola Kelečić, B
| | |
2 9 Dubovac Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3245) 11.10.2020 10:00 Davor Celinšćak, A
Ivona Škalamera, A
| | |
2 10 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3372 : 3392) 10.10.2020 14:00 Ivona Škalamera, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
2 8 Mantinela II Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (2888 : 3091) 10.10.2020 10:00 Davorin Krmpotić, A
Ivona Škalamera, A
| | |
1 4 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3595 : 3049) 03.10.2020 18:00 Danijela Škalamera, A
Ivona Škalamera, A
| | |
1 3 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3292 : 2962) 03.10.2020 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 3 Mantinela I Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3187 : 2938) 03.10.2020 10:00 Nikola Kelečić, B
Nedeljko Vojak, C
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

Karlovac 9 559.69 545.20 558.24 552.44 Mlaka 3571 595.17 Valentina Gal 621

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2019./2020. (Prosjek lige: 540.31 )

Željezničar Ka 11 557.91 566.41 558.62 562.16 Mostanje 1949 3507 584.50 Miroslav Šegina 623
Stara Hiža 9 556.70 554.06 556.44 555.38 Skrad 3469 578.17 Nikola Kelečić 621
Mostanje 1949 11 544.33 572.14 546.65 558.23 Policajac Og 3319 553.17 Zlatan Mazor 617

3. Hrvatska kuglačka liga zapad Karlovac-Lika 2019./2020. (Prosjek lige: 527.35 )

Dubovac 9 534.91 543.20 535.74 539.06 Poštar Og 3335 555.83 Zvonko Salopek 591
Mantinela II 9 526.89 510.80 525.28 518.84 Dubovac 3337 556.17 Darko Kuštreba 600
Mantinela I 9 519.02 541.72 521.29 530.37 Obrtnik Og 3353 558.83 Antonio Sušanj 609
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više