Pregled svih kuglana


Kuglana:Gradska kuglana Pa
Broj staza:4
Adresa:Hrvatske policije iz Domovinskog rata bb
Grad:Pakrac
Županija:Požeško-slavonska
Regija:Istok

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:07.08.2022
Datum pregleda:08.08.2019
Komisija:Pintarić
Automati:S.E.S. K800 1/5
Segmenti:Pro-Tec 19/48
Čunjevi:syndur TOP Premium
Kugle:Winner
Vlasnik/upravitelj:Sportska zajednica grada Pakraca
Kontakt osoba:Jure Rosić
Kontakt broj:099 417 33 38
Kontakt e-mail:jure.rosic@gmail.com; sportska-zajednica@pakrac.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Hasić 607 16.11.2013
Ekipno Zagreb-Zaboky 3357 16.11.2013

MUŠKARCI
Pojedinačno Bojan Vlakevski 641 30.04.2019
Ekipno KK Pakrac 3452 25.10.2013
1 4 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
24.09.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
3 16 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
25.09.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
2 9 Sloga Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
01.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
3 13 Lipik 1974 Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
08.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
5 27 Slavonski Banovac Šećerana Viro Gradska kuglana Pa
1-4
09.10.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 18 Sloga Požega Gradska kuglana Pa
1-4
15.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
6 28 Pakrac-Papuk Đurđenovac Gradska kuglana Pa
1-4
16.10.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
5 22 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
22.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
7 38 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
23.10.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
6 27 Sloga Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
29.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
8 37 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
30.10.2021 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
7 31 Lipik 1974 HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
05.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
9 49 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
06.11.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 40 Lipik 1974 Požega Gradska kuglana Pa
1-4
12.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
10 60 Slavonski Banovac Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
13.11.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
9 45 Sloga PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
19.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
11 55 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
20.11.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
10 47 Sloga Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
14.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
12 57 Pakrac-Papuk Vodovod GV Gradska kuglana Pa
1-4
15.01.2022 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
11 53 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
21.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
13 75 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
12 58 Sloga Lipik 1974 Gradska kuglana Pa
1-4
28.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
14 68 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
29.01.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
13 64 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
15 88 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
05.02.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
14 69 Sloga INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
11.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
16 78 Pakrac-Papuk Novska Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2022 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
15 75 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
18.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
17 101 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
16 80 Sloga PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
18 89 Pakrac-Papuk Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
26.02.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
17 81 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
04.03.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
19 114 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
05.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
18 87 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
20 100 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
12.03.2022 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
21 101 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
19.03.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
22 128 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
26.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
2 9 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3228 : 3138) 18.09.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
1 5 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3323 : 3224) 11.09.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Pakrac 11 541.29 544.11 541.52 542.70 Novska 3375 562.50 Dario Duda 610

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 513.20 )

Slavonski Banovac 8 520.19 527.10 520.96 523.65 Lipik 1974 3176 529.33 Domagoj Tušim 562
Lipik 1974 8 519.29 511.42 518.42 515.35 Požega 3166 527.67 Ivan Nemec 563
Papuk 8 511.29 519.25 512.18 515.27 Slavonski Banovac 3180 530.00 Ilija St Turković 568
Sloga 8 510.35 510.35 510.35 510.35 PPK Kutjevo 3193 532.17 Goran Urh 582
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više