Pregled svih kuglana


Kuglana:Zagreb
Broj staza:4
Adresa:Kranjčevićeva 2
Grad:Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Regija:Centar
Zagreb large

Kategorija kuglane:1
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:01.11.2021
Datum pregleda:02.11.2018
Komisija:Pintarić
Automati:Funk 3/8
Segmenti:Funk 3/25
Čunjevi:Funk Diamant
Kugle:Funk
Vlasnik/upravitelj:KK Medveščak 1958
Kontakt osoba:Nikola Dragaš
Kontakt broj:01 366 81 51
Kontakt e-mail:kuglacki.klub.medvescak@zg.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Željka Orehovec 613 21.01.2006
Ekipno KK Zagreb 3455 10.11.2007

MUŠKARCI
Pojedinačno Nikola Dragaš 689 06.11.2010
Ekipno KK Zaprešić 3745 19.04.2011
15 73 Medveščak-1958 Grmoščica Zagreb
1-4
20.03.2021 15:00 | | |
8 45 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
27.03.2021 11:00 | | |
9 54 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
07.04.2021 18:00 | | |
17 84 Medveščak-1958 Novska Zagreb
1-4
10.04.2021 15:00 | | |
8 29 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
13.04.2021 18:00 | | |
10 56 Medvedgrad Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
14.04.2021 18:00 | | |
9 34 Vodovod Medika Zagreb
1-4
19.04.2021 18:00 | | |
9 35 Croatia-Osiguranje Centar Zagreb
1-4
23.04.2021 18:00 | | |
10 37 Harmica Zanatlija Zagreb
1-4
27.04.2021 18:00 | | |
12 69 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
28.04.2021 18:00 | | |
14 80 Obrtnik Torbar Đurđenovac Zagreb
1-4
01.05.2021 15:00 | | |
11 43 Vodovod Ponikve II Zagreb
1-4
03.05.2021 18:00 | | |
11 44 Croatia-Osiguranje Zanatlija Zagreb
1-4
07.05.2021 18:00 | | |
12 45 Harmica Croatia-Osiguranje Zagreb
1-4
11.05.2021 18:00 | | |
14 82 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
12.05.2021 18:00 | | |
14 80 Medvedgrad Hrabri Zagreb
1-4
15.05.2021 11:00 | | |
16 93 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
15.05.2021 15:00 | | |
13 52 Vodovod Croatia-Osiguranje Zagreb
1-4
17.05.2021 18:00 | | |
14 53 Harmica Vodovod Zagreb
1-4
25.05.2021 18:00 | | |
16 95 Obrtnik Torbar II Ponikve Zagreb
1-4
26.05.2021 18:00 | | |
14 54 Croatia-Osiguranje Silent Zagreb
1-4
28.05.2021 18:00 | | |
16 93 Medvedgrad Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
29.05.2021 11:00 | | |
18 106 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
29.05.2021 15:00 | | |
18 106 Medvedgrad Ponikve Zagreb
1-4
05.06.2021 11:00 | | |
19 109 Obrtnik Torbar II Zaprešić II Zagreb
1-4
09.06.2021 18:00 | | |
20 119 Obrtnik Torbar Belišće Zagreb
1-4
12.06.2021 15:00 | | |
20 119 Medvedgrad Sidra Zagreb Zagreb
1-4
19.06.2021 11:00 | | |
21 122 Obrtnik Torbar II Medvedgrad Zagreb
1-4
23.06.2021 18:00 | | |
22 132 Medvedgrad Ban Jelačić Zagreb
1-4
26.06.2021 11:00 | | |
22 132 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
26.06.2021 15:00 | | |
13 62 Medveščak-1958 Bjelovar Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3402 : 3321) 27.02.2021 15:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
11 51 Medveščak-1958 Zaprešić Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3529 : 3434) 13.02.2021 15:00 Vedran Štajdohar, A
Petar Filipčić, B
| | |
10 50 Medveščak-1958 Velebit Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3439 : 3341) 06.02.2021 15:00 Miroslav Semenski, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
10 56 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3368 : 3248) 28.11.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
9 42 Medveščak-1958 Željezničar Čk Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3518 : 3346) 21.11.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Petar Filipčić, B
| | |
7 42 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3080 : 3204) 20.11.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
| | |
7 25 Vodovod Harmica Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3232 : 3022) 16.11.2020 18:00 Goran Marko, A
Petra Fiamengo, B
| | |
8 45 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3257 : 3130) 14.11.2020 15:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
6 34 Medvedgrad Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3054 : 3151) 14.11.2020 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
6 24 Croatia-Osiguranje Vodovod Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (2914 : 3131) 13.11.2020 18:00 Gordana Senta, A
| | |
6 32 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3044 : 3077) 11.11.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
| | |
6 21 Harmica Centar Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3065 : 2992) 10.11.2020 18:00 Alen Kujundžić, C
Ivica Andrijanić, D
| | |
7 33 Medveščak-1958 Mertojak Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3496 : 3543) 07.11.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Noršić, A
| | |
5 17 Croatia-Osiguranje Harmica Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (2946 : 3059) 06.11.2020 18:00 Alen Kujundžić, C
| | |
5 18 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3134 : 3146) 02.11.2020 18:00 Gordana Senta, A
Ivica Tuščić, C
| | |
6 34 Obrtnik Torbar Osijek Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3329 : 3468) 24.10.2020 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 23 Medvedgrad Radnik Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3240 : 3095) 24.10.2020 11:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 21 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3179 : 3129) 21.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 13 Harmica Medika Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (2970 : 3075) 20.10.2020 18:00 Gordana Senta, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
5 24 Medveščak-1958 Zadar Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3514 : 3317) 17.10.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 10 Croatia-Osiguranje Ponikve II Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3046 : 2885) 16.10.2020 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
3 11 Vodovod Centar Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3213 : 3093) 12.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
4 23 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3331 : 3165) 10.10.2020 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
2 10 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3222 : 3222) 07.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
2 5 Harmica Silent Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3052 : 2968) 06.10.2020 18:00 Petar Filipčić, B
Ivica Tuščić, C
| | |
1 1 Medvedgrad Zaprešić II Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3079 : 3138) 03.10.2020 11:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
1 3 Croatia-Osiguranje Medika Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (2942 : 3018) 02.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
1 4 Vodovod Silent Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3177 : 3035) 28.09.2020 18:00 Alen Kujundžić, C
Ivica Tuščić, C
| | |
3 15 Medveščak-1958 Poštar Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3539 : 3198) 26.09.2020 15:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
1 1 Obrtnik Torbar Kandit Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3360 : 3363) 12.09.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Semenski, A
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Medveščak-1958 9 563.07 572.28 563.99 567.68 Bjelovar 3488 581.33 Darko Kasumović 626

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 535.03 )

Vodovod 11 529.41 525.05 529.05 527.23 Hrabri 3315 552.50 Slavko Zrile 598
Sesvete 11 526.85 520.30 526.30 523.58 Hrabri 3273 545.50 Tomislav Kerhin 587
Medvedgrad 11 520.79 525.80 521.21 523.30 Ban Jelačić 3235 539.17 Filip Boc 581

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 515.91 )

Croatia-Osiguranje 7 517.38 506.57 516.03 511.98 Zanatlija Ivanić 3198 533.00 Zdravko Serdar 575
Harmica 7 496.86 516.98 499.37 506.92 Zanatlija Ivanić 3227 537.83 Tomo Krznarić 590
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više