Hep sponzor

Pregled svih kuglana


Kuglana:Zagreb
Broj staza:4
Adresa:Kranjčevićeva 2
Grad:Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Regija:Centar
Zagreb large

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:18.08.2025
Datum pregleda:19.08.2022
Komisija:Pintarić
Automati:Funk 3/8
Segmenti:Funk 3/25
Čunjevi:Syndur Top 21/55
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:KK Medveščak 1958
Kontakt osoba:Nikola Dragaš
Kontakt broj:01 366 81 51
Kontakt e-mail:kuglacki.klub.medvescak@zg.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Željka Orehovec 613 21.01.2006
Ekipno KK Zagreb 3455 10.11.2007

MUŠKARCI
Pojedinačno Nikola Dragaš 689 06.11.2010
Ekipno KK Zaprešić 3745 19.04.2011
20 119 Vodovod Ban Jelačić Zagreb
1-4
04.03.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
19 56 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
05.03.2024 18:00 Gordana Senta, A
| | |
20 118 Obrtnik Torbar Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
06.03.2024 18:00 Gordana Senta, A
| | |
16 79 Medveščak-1958 Željezničar Čk Zagreb
1-4
09.03.2024 15:00 Ivan Jurišić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
22 132 Vodovod Grmoščica II Zagreb
1-4
18.03.2024 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
22 131 Obrtnik Torbar Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
20.03.2024 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
22 128 Medvedgrad Radnik Zagreb
1-4
22.03.2024 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
18 90 Medveščak-1958 Mertojak Zagreb
1-4
23.03.2024 15:00 Nikola Filipović, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
19 114 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3288 : 3112) 01.03.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
14 68 Medveščak-1958 Zadar Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3535 : 3615) 24.02.2024 15:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, B
| | |
18 105 Obrtnik Torbar Hrabri Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3278 : 3377) 21.02.2024 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
17 49 Harmica Medika Zagreb
1-4
4.5 : 3.5 (3200 : 3167) 20.02.2024 18:00 Luka Bakić, B
| | |
18 106 Vodovod Radnik Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3218 : 3276) 19.02.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
17 101 Medvedgrad Obrtnik Torbar Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3337 : 3229) 16.02.2024 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
16 48 Harmica Centar Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3159 : 3150) 13.02.2024 18:00 Milan Uzelac, C
| | |
12 57 Medveščak-1958 Đurđenovac Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3566 : 3361) 10.02.2024 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
16 92 Obrtnik Torbar Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3322 : 3196) 07.02.2024 18:00 Gordana Senta, A
| | |
15 44 Harmica Zaprešić II Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3161 : 3231) 06.02.2024 18:00 Luka Bakić, B
| | |
16 93 Vodovod Medvedgrad Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3190 : 3322) 05.02.2024 18:00 Luka Bakić, B
| | |
15 88 Medvedgrad Grmoščica II Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3224 : 3111) 02.02.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
13 39 Harmica Zaprešić III Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3108 : 2981) 23.01.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
14 80 Vodovod Sidra Zagreb Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3294 : 3226) 22.01.2024 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
13 75 Medvedgrad Ban Jelačić Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3173 : 3427) 19.01.2024 18:00 Petar Filipčić, A
| | |
13 78 Obrtnik Torbar Vodovod Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (2663 : 3232) 17.01.2024 18:00 Luka Bakić, B
| | |
2. kolo 7 Medvedgrad Ponikve Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3216 : 3240) 05.01.2024 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
2. kolo 6 Obrtnik Torbar Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3240 : 3244) 20.12.2023 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
1. kolo 3 Medvedgrad Hrabri Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3278 : 3152) 15.12.2023 18:00 Gordana Senta, A
| | |
1. kolo 2 Obrtnik Torbar Radnik Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3299 : 3134) 13.12.2023 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
2. kolo 8 Vodovod Medveščak-1958 Zagreb
1-4
0.0 : 8.0 (3266 : 3624) 11.12.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
10 60 Medvedgrad Hrabri Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3330 : 3329) 24.11.2023 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
10 57 Obrtnik Torbar Ban Jelačić Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3168 : 3395) 22.11.2023 18:00 Luka Bakić, B
| | |
9 26 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3113 : 3182) 21.11.2023 18:00 Luka Bakić, B
| | |
10 56 Vodovod Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3330 : 3190) 20.11.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
9 49 Medvedgrad Zanatlija Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3238 : 3173) 17.11.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
8 37 Medveščak-1958 Velebit Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3503 : 3407) 11.11.2023 15:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, C
| | |
8 46 Obrtnik Torbar Radnik Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3118 : 3354) 08.11.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
7 19 Harmica Medika Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3216 : 3145) 07.11.2023 18:00 Gordana Senta, A
| | |
8 45 Vodovod Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3127 : 3256) 06.11.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
7 38 Medvedgrad Sidra Zagreb Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3168 : 3194) 03.11.2023 18:00 Gordana Senta, A
| | |
6 28 Medveščak-1958 Osijek Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3608 : 3581) 28.10.2023 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
6 35 Obrtnik Torbar Medvedgrad Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3138 : 3209) 25.10.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
5 14 Harmica Zaprešić II Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3141 : 3119) 24.10.2023 18:00 Gordana Senta, A
| | |
6 34 Vodovod Hrabri Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3113 : 3336) 23.10.2023 18:00 Luka Bakić, B
| | |
6 18 Harmica Centar Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3089 : 3132) 21.10.2023 11:00 Filip Boc, A
| | |
5 27 Medvedgrad Vodovod Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3126 : 3186) 20.10.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 19 Medveščak-1958 Poštar Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3485 : 3504) 14.10.2023 15:00 Petar Filipčić, A
Svjetlana Kokotović, C
| | |
4 24 Obrtnik Torbar Sidra Zagreb Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3285 : 3169) 11.10.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
3 9 Harmica Zaprešić III Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (2965 : 3000) 10.10.2023 18:00 Luka Bakić, B
| | |
4 23 Vodovod Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3265 : 3247) 09.10.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Valentina Smuđ, D
| | |
3 16 Medvedgrad Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3326 : 3325) 29.09.2023 18:00 Gordana Senta, A
| | |
3 13 Obrtnik Torbar Zanatlija Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3154 : 3143) 27.09.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
2 10 Medveščak-1958 Grmoščica Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3523 : 3463) 23.09.2023 15:00 Ivan Jurišić, A
Luka Bakić, B
| | |
2 12 Vodovod Obrtnik Torbar Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3240 : 3368) 18.09.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
1 1 Medveščak-1958 Zaprešić Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3544 : 3633) 16.09.2023 15:00 Nikola Filipović, A
Luka Bakić, B
| | |
1 5 Medvedgrad Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3133 : 3210) 15.09.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
1 2 Obrtnik Torbar Grmoščica II Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3301 : 3357) 13.09.2023 18:00 Milan Uzelac, C
| | |
1 1 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3230 : 3274) 11.09.2023 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

HEP Hrvatska kuglačka superliga za muškarce 2023./2024. (Prosjek lige: 594.38 )

Medveščak-1958 7 584.86 589.62 585.45 587.24 Zaprešić 3633 605.50 Matija Tutnjević 646

1. Hrvatska kuglačka liga sjever 2023./2024. (Prosjek lige: NaN )

Obrtnik Torbar II 0 NaN NaN NaN NaN 0.00

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2023./2024. (Prosjek lige: 538.29 )

Vodovod 9 546.20 537.17 545.30 541.69 Obrtnik Torbar 3368 561.33 Tomislav Barjaktarić 605
Obrtnik Torbar 9 545.04 536.36 544.17 540.74 Ban Jelačić 3395 565.83 Goran Marko 605
Medvedgrad 9 540.44 538.06 540.21 539.25 Ban Jelačić 3427 571.17 Filip Boc 617

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2023./2024. (Prosjek lige: 523.86 )

Harmica 9 520.50 521.33 520.58 520.92 Zaprešić II 3231 538.50 Mario Fridl 613

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2022./2023. (Prosjek lige: 557.78 )

Obrtnik Torbar 11 562.67 558.36 562.31 560.52 Zabok 3460 576.67 Luko Del Ponte 630
Medveščak-1958 11 552.89 591.32 556.10 572.11 Novska 3381 563.50 Fran Hećimović 619

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2022./2023. (Prosjek lige: 535.48 )

Vodovod 11 531.92 532.62 531.98 532.27 Ban Jelačić 3443 573.83 Zlatko Bučar 633
Obrtnik Torbar II 11 529.82 548.50 531.38 539.16 Hrabri 3391 565.17 Stjepan Novosel 635

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2022./2023. (Prosjek lige: 522.30 )

Harmica 8 517.79 522.98 518.37 520.39 Medvedgrad 3274 545.67 Nikola Funda 590
Medvedgrad 8 513.27 534.85 515.67 524.06 Harmica 3250 541.67 Vedran Štajdohar 585

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2021./2022. (Prosjek lige: 585.67 )

Medveščak-1958 9 569.46 572.07 569.72 570.77 Mertojak 3551 591.83 Andrej Kovač 654

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2021./2022. (Prosjek lige: 542.39 )

Obrtnik Torbar 10 530.95 551.07 532.78 541.01 Đurđenovac 3326 554.33 Igor Šarkezi 595

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2021./2022. (Prosjek lige: 537.38 )

Obrtnik Torbar II 9 529.59 533.15 529.95 531.37 Zagrebačka pivovara 3234 539.00 Zvonimir Šok 586
Medvedgrad 9 526.56 503.37 524.24 514.96 Ban Jelačić 3332 555.33 Goran Marko 615

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2021./2022. (Prosjek lige: 510.89 )

Harmica 7 517.37 495.93 514.69 506.52 Zanatlija 3215 535.83 Ismet Hasić 564
Vodovod 7 507.76 525.43 509.97 516.60 Zanatlija 3206 534.33 Karlo Mezak 606
Croatia-Osiguranje 7 498.86 510.86 500.36 504.86 Zanatlija 3157 526.17 Petar Kekić 553

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 )

Medveščak-1958 9 560.07 580.69 562.14 570.38 Mertojak 3543 590.50 Luka Bolanča 612

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Obrtnik Torbar 5 545.80 554.83 547.31 550.32 Osijek 3468 578.00 Mario Mušanić 620

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Obrtnik Torbar II 4 526.33 521.88 525.44 524.10 Radnik 3222 537.00 Petar Maričić 601
Medvedgrad 3 521.33 520.72 521.18 521.03 Zanatlija Ivanić 3151 525.17 Petar Maričić 589

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2020./2021. (Prosjek lige: 512.70 )

Vodovod 4 512.33 531.50 516.17 521.92 Zanatlija 3146 524.33 Hrvoje Megla 566
Harmica 3 501.94 504.83 502.67 503.39 Medika 3075 512.50 Ivan Ivčetić 564
Croatia-Osiguranje 4 503.88 493.67 501.83 498.77 Vodovod 3131 521.83 Mirko Šašo 546

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Medveščak-1958 9 563.07 572.28 563.99 567.68 Bjelovar 3488 581.33 Darko Kasumović 626

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 535.03 )

Vodovod 11 529.41 525.05 529.05 527.23 Hrabri 3315 552.50 Slavko Zrile 598
Sesvete 11 526.85 520.30 526.30 523.58 Hrabri 3273 545.50 Tomislav Kerhin 587
Medvedgrad 11 520.79 525.80 521.21 523.30 Ban Jelačić 3235 539.17 Filip Boc 581

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 515.91 )

Croatia-Osiguranje 7 517.38 506.57 516.03 511.98 Zanatlija Ivanić 3198 533.00 Zdravko Serdar 575
Harmica 7 496.86 516.98 499.37 506.92 Zanatlija Ivanić 3227 537.83 Tomo Krznarić 590
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više