24.06.2024
14.06.2024
Omogućene su prijave za seminar u Delnicama. Registar -> Prijave na seminar
06.06.2024
Izvršni odbor HKS-a na svojoj 2. sjednici u 2024. godini donio je odluku da Redovni prijelazni rok počinje 18. lipnja 2024. godine, a završava 28. lipnja 2024. godine u 23:59 sati te će se provoditi prema važećem Pravilniku o registraciji v2.2. Preporučamo klubovima da zahtjeve vezano za prelazni rok šalju putem e-maila sukladno Pravilniku.
Napomena svim klubovima: uz zahtjev za registraciju potrebno je dostaviti i novu fotografiju igrača!
Pristigli zahtjevi 25.06.2024.
RK-2.1 - Pristupnica i zahtjev za registraciju igrača |
pdf xls pdf xls pdf xls pdf xls |
05.06.2024
19.06.2024
Na stranici Ekipnog prvenstva RH Objavljen je neslužbeni raspored svih liga za sezonu 2024./2025. Utakmice koje su se trebale igrati u terminima prvenstava RH stavljene su u drugi termin, pa molimo klubove da provjere raspored. U slučaju primjedbi na raspored isto molimo pošaljite na e-mail prijave@kuglanje.hr do 25.06. nakon čega će raspored biti službeni te će promjene termina utakmici ići sukladno Propozicijama.
26.05.2024
Nataša Ravnić osvojila 2. mjesto na Svjetskom prvenstvu!
Venesa Bogdanović i Hrvoje Marinović brončani!
Amela Nicol Imširović osvojila zlato u kombinaciji uz Svjetski rekord!
Rezultati pojedinačno žene muškarci
Rezultati kombinacija žene muškarci
Rezultati poredak nacija
Venesa Bogdanović i Alen Kujundžić svjetski su prvaci u tandemu mix! Hrvoje Marinović osvojio broncu u sprintu!
Rezultati tandem mix
Rezultati sprint žene muškarci
Rezultati kvalifikacija žene muškarci
Svjetsko prvenstvo Ž/M - službena stranica WNBA-NBC
Ekipno Svjetsko prvenstvo VARAŽDIN 2023 - 1. mjesto žene i 3. mjesto muškarci
Hrvatska ženska reprezentacija - 1. mjesto ekipno - SP VARAŽDIN 2023
Hrvatska ženska reprezentacija U18 - ekipno 2. mjesto (SP VARAŽDIN 2023)
Sara Pejak - 1. mjesto pojedinačno U18; Paula Polašćak - 1. mjesto kombinacija U18, 2. mjesto pojedinačno U18; Tandem U18 - 3. mjesto - SP VARAŽDIN 2023
Niko Kalvi i Fran Popović - Tandem U18 - 3. mjesto (SP VARAŽDIN 2023)
SK RIJEKA 2023 - Valentina Gal - 2. mjesto Ž, Alen Kujundžić - 3. mjesto M, Paula Polanšćak - 3. mjesto U23, Luka Požega - 3. mjesto U23
Vivian Banjac - 3. mjesto pojedinačno U18 - Europsko prvenstvo U18 u bowlingu (Beč 2023)
Nina Gašparini i Franko Perković - 1. mjesto tandem mix U14, 2. mjesto mix parovi U14; Nina Gašparini 3. mjesto pojedinačno i 2. mjesto kombinacija (SK U14 VARAŽDIN 2023)
Nataša Ravnić i Hrvoje Marinović - 1. mjesto tandem mix; Venesa Bogdanović i Alen Kujundžić - 3. mjesto tandem mix (SP Elva -EST 2022)
Alen Kujundžić - 2. mjesto pojedinačno (SP Elva - EST 2022)
Amela Nicol Imširović - 1. mjesto sprint U23 i Svjetski rekord 238 (SP U23 Elva - EST 2022)
Hrvatska ženska reprezentacija U23 - ekipno 3. mjesto (SP U23 Elva - EST 2022)
Luka Požega - 2. mjesto sprint U23 (SP U23 Elva - EST 2022)
Tandemi - Venesa Bogdanović i Amela Nicol Imširović; Toni Ljubić i Fran Hećimović - 3. mjesto U23 (SP U23 Elva - EST 2022)
Hrvatska ženska reprezentacija 1. mjesto ekipno - SP ROKYCANY 2019