Pregled svih liga

Goranin II

Liga: 3. HKLZ-GK
Klub: Kuglački klub Goranin
Adresa: Ante Starčevića 3, 51 300 Delnice
Email: drazen.tomic1@ri.t-com.hr ; drazen.tomic@hrsume.hr

Kuglana: GSC Delnice   Staze: 1-4
Redovni termin: petak, 18:00
Rezervni termin: srijeda, 19:00


Kontakti

Odgovorna osoba Dražen Tomić 098 440 709 drazen.tomic@hrsume.hr
Odgovorna osoba Anamarija Petranović 099 317 81 28 anamarija.petranovic@hrsume.hr
Voditelj ekipe Damir Matković 098 258 639 v.t.s@ri.t-com.hr
Voditelj ekipe Albert Mataja 098 187 30 55

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Igor Žauhar
120859
120859
2.0
5.0
1.0
3.0
5.0
11.0
28.0
30.0
352.5
350.0
147.5
174.8
500.0
524.8
2. Marko Petranović
120854
120854
2.0
2.5
1.0
0.0
2.0
3.0
21.0
28.0
337.5
332.4
156.5
147.6
494.0
480.0
3. Milan Kardum
120845
120845
1.31
2.0
0.0
0.0
1.0
3.0
12.0
23.0
345.8
346.0
140.46
142.0
486.26
488.0
4. Matej Tomac
122575
122575
0.5
0.75
0.0
0.0
0.0
0.0
6.0
18.0
322.0
312.0
158.0
104.0
480.0
416.0
5. Luka Milošević
122507
122507
2.0
5.0
0.0
4.0
2.0
12.0
19.0
40.0
298.5
346.2
156.0
161.6
454.5
507.8
6. Mateo Peršić
123014
123014
1.5
3.06
0.0
0.0
2.0
2.0
23.0
72.0
330.0
319.61
118.0
135.95
448.0
455.56
7. Ivan Kordić
123170
123170
1.19
1.5
0.0
0.0
0.0
0.0
29.0
28.0
291.6
312.0
121.85
120.0
413.45
432.0
8. Paulo Župan
123169
123169
1.5
4.0
0.0
0.0
0.0
1.0
42.0
83.0
300.67
307.75
95.33
117.0
396.0
424.75
9. Elvis Mihel
123025
123025
0.0
4.25
0.0
1.0
0.0
4.5
0.0
54.0

337.88

139.06

476.94
10. Gregor Prelac
123166
123166
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
29.0

257.0

92.0

349.0
11. Mihael Šepelj
123013
123013
0.0
0.94
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
12.0

329.79

67.02

396.81
BEZ NASTUPA
1. Martin Latinović
120847
120847
2. Albert Mataja
123026
123026
3. Damir Matković
120849
120849
4. Niko Mihel
122504
122504
5. Igor Petranović
120852
120852
6. Sven Pleše
123168
123168
7. Renato Rubčić
123167
123167
8. Mateo Štimac
122869
122869
9. Luka Žagar
122502
122502
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Goranin II Željezničar Mo GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (2849 : 2897) 02.10.2020 18:00 Marko Jakljević, A
Anamaria Predović, A
| | |
2 8 Goranin II Ravnogorac GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2718 : 3128) 11.10.2020 10:00 Zlatko Burić, C
| | |
3 9 Goranin II Policajac Vr GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (2863 : 2929) 16.10.2020 18:00 Dominik Jakovac, C
Lorena Kamber, D
| | |
4 16 Goranin II Gomirje GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2936 : 3142) 23.10.2020 18:00 Dominik Jakovac, C
| | |
5 18 Kamačnik Goranin II Lovački dom
1-4
8.0 : 0.0 (3165 : 2838) 07.11.2020 13:00 Roko Klobučar, A
| | |
6 23 Goranin II Goranin I GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2775 : 3025) 13.11.2020 18:00 Zlatko Burić, C
| | |
7 27 Polet Goranin II Zeleni Vir
1-4
6.0 : 2.0 (2959 : 2694) 21.11.2020 13:30 Danijel Bertović, A
Leopold Jurković, D
| | |
8 30 Željezničar Mo Goranin II Lovački dom
1-4
17.04.2021 13:00 | | |
9 36 Ravnogorac Goranin II SPC Goranka
1-4
25.04.2021 10:00 | | |
10 37 Policajac Vr Goranin II Lovački dom
1-4
01.05.2021 17:00 | | |
11 44 Gomirje Goranin II Lovački dom
1-4
08.05.2021 13:00 | | |
12 46 Goranin II Kamačnik GSC Delnice
1-4
14.05.2021 18:00 | | |
13 51 Goranin I Goranin II GSC Delnice
1-4
22.05.2021 17:00 | | |
14 55 Goranin II Polet GSC Delnice
1-4
28.05.2021 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više