Hep sponzor

Pregled svih liga

Kutina

Liga: 3. HKLS-Bj
Klub: Kuglački klub Kutina
Adresa: Kralja Zvonimira 78, 44 320 Kutina
Email: danijeldado0@gmail.com

Kuglana: SRC Kutina   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 16:00
Rezervni termin: utorak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti - odgovorne osobe za ligu

Danijel Dado 098 934 45 34 danijeldado0@gmail.com
Ivan Bedić 098 169 10 12 danijeldado0@gmail.com
Stjepan Strnadica 091 252 59 02 danijeldado0@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Stjepan Strnadica
120284
120284
3.0
4.0
3.0
2.0
9.0
9.5
13.0
20.0
379.0
363.0
184.0
179.25
563.0
542.25
2. Daniel Novalić
122302
122302
3.0
4.0
3.0
3.0
8.0
11.5
16.0
26.0
375.67
365.25
178.0
186.0
553.67
551.25
3. Igor Vondrak
1229969
122996
3.0
0.0
2.0
0.0
7.5
0.0
17.0
0.0
371.0
166.33
537.33
4. Josip Batković
120272
120272
2.0
4.0
0.0
3.0
2.0
10.0
7.0
21.0
353.5
368.5
176.0
175.5
529.5
544.0
5. Stjepan Šprajc
120199
120199
1.0
2.0
1.0
1.0
3.0
4.0
6.0
5.0
370.0
369.0
154.0
190.0
524.0
559.0
6. Vlado Lavrnja
120261
120261
3.0
3.2
1.0
2.0
3.0
7.5
23.0
20.0
367.33
362.19
147.67
159.69
515.0
521.88
7. Borislav Jakovljević
120280
120280
1.5
0.8
0.0
0.0
2.5
2.0
9.0
11.0
346.67
315.0
164.67
156.25
511.33
471.25
8. Marin Runjić
123474
123474
1.0
1.13
0.0
2.0
1.0
3.0
8.0
10.0
343.0
311.5
145.0
172.57
488.0
484.07
9. Danijel Dado
122854
122854
0.5
1.87
0.0
1.0
0.0
6.0
6.0
15.0
342.0
382.35
116.0
156.68
458.0
539.04
10. Krešimir Kovačić
122570
122570
0.0
3.0
0.0
1.0
0.0
5.5
0.0
25.0

363.33

155.67

519.0
BEZ NASTUPA
1. Ivan Bedić
120273
120273
2. Lovro Crnojević
123117
123117
3. Vlado Čustonja
122641
122641
4. Robert De Villa
120189
120189
5. Mladen Juraić
123334
123334
6. Ivan Kojundžić
120281
120281
7. Vili Munko
123454
123454
8. Danijel Rajčić
123333
123333
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Kutina Siscia SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3251 : 3188) 01.10.2023 16:00 Leonardo Horvat, B
Ivana Belši, D
| | |
3 8 Kutina Stolar SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3153 : 2910) 22.10.2023 16:00 Tomislav Pleše, B
Ivana Belši, D
| | |
4 12 Slavonija Kutina Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (3171 : 3191) 29.10.2023 10:00 Željka Babić, B
Smiljana Duda, B
| | |
5 13 Kutina Zanatlija Sk II SRC Kutina
1-6
8.0 : 0.0 (3300 : 2955) 05.11.2023 16:00 Leonardo Horvat, B
Ivana Belši, D
| | |
6 18 Kutina Poštar Bj SRC Kutina
1-6
1.0 : 7.0 (3123 : 3166) 12.11.2023 16:00 Željko Vacula, B
Leonardo Horvat, B
| | |
7 20 Bilogora Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
3.0 : 5.0 (3215 : 3219) 19.11.2023 11:00 Darko Blaško, A
Nedeljko Vinković, D
| | |
8 23 Siscia Kutina SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3088 : 3164) 25.11.2023 19:00 Dražena Smuđ, A
Ivana Marković, C
| | |
10 29 Stolar Kutina Gradska kuglana No
1-4
13.01.2024 19:00 | | |
11 33 Kutina Slavonija SRC Kutina
1-6
21.01.2024 16:00 | | |
12 34 Zanatlija Sk II Kutina SRC Sisak
1-4
28.01.2024 15:00 | | |
13 39 Poštar Bj Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
04.02.2024 15:00 Matej Somljačan, B
Kristijan Marković, D
| | |
14 41 Kutina Bilogora SRC Kutina
1-6
11.02.2024 16:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više