Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ban Jelačić
Zaprešić
3 3 0 0 6 17.5 6.5
2. Ponikve
Zagreb
3 1 2 0 4 14.0 10.0
3. Sidra Zagreb
Zagreb
3 2 0 1 4 13.0 11.0
4. Hrabri
Zagreb
3 1 1 1 3 14.0 10.0
5. Medvedgrad
Zagreb
3 1 1 1 3 12.0 12.0
6. Radnik
Velika Gorica
3 1 1 1 3 12.0 12.0
7. Zaprešić II
Zaprešić
3 1 1 1 3 12.0 12.0
8. Obrtnik Torbar II
Zagreb
3 1 1 1 3 10.0 14.0
9. Zagrebačka pivovara
Zagreb
3 1 0 2 2 12.0 12.0
10. Sesvete
Sesvete
3 1 0 2 2 10.5 13.5
11. Dugo Selo 1934
Dugo Selo
3 1 0 2 2 7.0 17.0
12. Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad
3 0 1 2 1 10.0 14.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Medvedgrad Zaprešić II Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3079 : 3138) 03.10.2020 11:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
1 2 Sesvete Ban Jelačić Radnik
1-4
2.5 : 5.5 (3122 : 3240) 01.10.2020 18:00 Petar Filipčić, B
Ljubica Dolanski, D
| | |
1 3 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3378 : 3168) 29.09.2020 18:00 Nikola Filipović, A
Matija Pavlinić, C
Svjetlana Kokotović, D
| | |
1 4 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3208 : 3195) 28.09.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Petar Filipčić, B
| | |
1 5 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3333 : 3183) 30.09.2020 18:00 Gordana Senta, A
Filip Boc, C
| | |
1 6 Zanatlija Ivanić Ponikve Zelenjak
1-4
4.0 : 4.0 (3310 : 3310) 03.10.2020 16:00 Miroslav Semenski, A
Gordana Senta, A
| | |
2 7 Zaprešić II Ponikve Zaprešić
1-6
4.0 : 4.0 (3514 : 3456) 10.10.2020 17:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Semenski, A
| | |
2 8 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3205 : 3192) 08.10.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Goran Marko, A
| | |
2 9 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3368 : 3178) 07.10.2020 18:00 Damir Cerle, A
Kristijan Kerhin, C
| | |
2 10 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3222 : 3222) 07.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
2 11 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3558 : 3529) 07.10.2020 19:00 Vedran Štajdohar, A
Matija Pavlinić, C
| | |
2 12 Medvedgrad Sesvete Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3124 : 3084) 10.10.2020 11:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
3 13 Sesvete Zaprešić II Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3220 : 3013) 15.10.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
3 14 Hrabri Medvedgrad Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (3335 : 3305) 13.10.2020 18:00 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
Ivica Andrijanić, D
| | |
3 15 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3228 : 3334) 12.10.2020 18:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
3 16 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3244 : 3315) 14.10.2020 18:00 Gordana Senta, A
Dejan Fišer, C
| | |
3 17 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
3.0 : 5.0 (3302 : 3344) 15.10.2020 18:00 Goran Marko, A
Miroslav Noršić, A
| | |
3 18 Ponikve Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3378 : 3229) 16.10.2020 18:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
4 19 Zaprešić II Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
24.10.2020 17:00 Vedran Štajdohar, A
Petar Filipčić, B
| | |
4 20 Sidra Zagreb Ponikve Vinko Bek
1-4
21.10.2020 18:00 Vedran Štajdohar, A
Dejan Fišer, C
| | |
4 21 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
21.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 22 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
21.10.2020 19:00 Nikola Filipović, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
4 23 Medvedgrad Radnik Zagreb
1-4
24.10.2020 11:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 24 Sesvete Hrabri Radnik
1-4
22.10.2020 18:00 Goran Marko, A
Miroslav Semenski, A
Ivica Andrijanić, D
| | |
5 25 Hrabri Zaprešić II Vinko Bek
1-4
03.11.2020 18:00 | | |
5 26 Radnik Sesvete Radnik
1-4
02.11.2020 18:00 | | |
5 27 Zagrebačka pivovara Medvedgrad Grmoščica
1-4
04.11.2020 18:00 | | |
5 28 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
07.11.2020 16:00 | | |
5 29 Ponikve Obrtnik Torbar II Grmoščica
5-8
06.11.2020 18:00 | | |
5 30 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
05.11.2020 18:00 | | |
6 31 Zaprešić II Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
14.11.2020 17:00 | | |
6 32 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
11.11.2020 18:00 | | |
6 33 Ban Jelačić Ponikve Zaprešić
1-6
11.11.2020 19:00 | | |
6 34 Medvedgrad Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
14.11.2020 11:00 | | |
6 35 Sesvete Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
12.11.2020 18:00 | | |
6 36 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
10.11.2020 18:00 | | |
7 37 Radnik Zaprešić II Radnik
1-4
16.11.2020 18:00 | | |
7 38 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
20.11.2020 18:00 | | |
7 39 Zanatlija Ivanić Sesvete Zelenjak
1-4
21.11.2020 16:00 | | |
7 40 Ponikve Medvedgrad Grmoščica
5-8
20.11.2020 18:00 | | |
7 41 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
19.11.2020 18:00 | | |
7 42 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
21.11.2020 15:00 | | |
8 43 Zaprešić II Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
28.11.2020 17:00 | | |
8 44 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
25.11.2020 19:00 | | |
8 45 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
28.11.2020 11:00 | | |
8 46 Sesvete Ponikve Radnik
1-4
26.11.2020 18:00 | | |
8 47 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
24.11.2020 18:00 | | |
8 48 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
23.11.2020 18:00 | | |
9 49 Zagrebačka pivovara Zaprešić II Grmoščica
1-4
02.12.2020 18:00 | | |
9 50 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
05.12.2020 16:00 | | |
9 51 Ponikve Hrabri Grmoščica
5-8
04.12.2020 18:00 | | |
9 52 Dugo Selo 1934 Sesvete Radnik
1-4
03.12.2020 18:00 | | |
9 53 Sidra Zagreb Medvedgrad Vinko Bek
1-4
02.12.2020 18:00 | | |
9 54 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
02.12.2020 18:00 | | |
10 55 Zaprešić II Ban Jelačić Zaprešić
1-6
12.12.2020 17:00 | | |
10 56 Medvedgrad Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
09.12.2020 18:00 | | |
10 57 Sesvete Sidra Zagreb Radnik
1-4
10.12.2020 18:00 | | |
10 58 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
08.12.2020 18:00 | | |
10 59 Radnik Ponikve Radnik
1-4
07.12.2020 18:00 | | |
10 60 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
09.12.2020 18:00 | | |
11 61 Zanatlija Ivanić Zaprešić II Zelenjak
1-4
19.12.2020 16:00 | | |
11 62 Ponikve Zagrebačka pivovara Grmoščica
5-8
18.12.2020 18:00 | | |
11 63 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
17.12.2020 18:00 | | |
11 64 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
16.12.2020 18:00 | | |
11 65 Obrtnik Torbar II Sesvete Zagreb
1-4
16.12.2020 18:00 | | |
11 66 Ban Jelačić Medvedgrad Zaprešić
1-6
16.12.2020 19:00 | | |
12 67 Zaprešić II Medvedgrad Zaprešić
1-6
16.01.2021 17:00 | | |
12 68 Ban Jelačić Sesvete Zaprešić
1-6
13.01.2021 19:00 | | |
12 69 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
13.01.2021 18:00 | | |
12 70 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
13.01.2021 18:00 | | |
12 71 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
14.01.2021 18:00 | | |
12 72 Ponikve Zanatlija Ivanić Grmoščica
5-8
15.01.2021 18:00 | | |
13 73 Ponikve Zaprešić II Grmoščica
5-8
22.01.2021 18:00 | | |
13 74 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
23.01.2021 16:00 | | |
13 75 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
20.01.2021 18:00 | | |
13 76 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
18.01.2021 18:00 | | |
13 77 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
19.01.2021 18:00 | | |
13 78 Sesvete Medvedgrad Radnik
1-4
21.01.2021 18:00 | | |
14 79 Zaprešić II Sesvete Zaprešić
1-6
30.01.2021 17:00 | | |
14 80 Medvedgrad Hrabri Zagreb
1-4
30.01.2021 11:00 | | |
14 81 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
27.01.2021 19:00 | | |
14 82 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
27.01.2021 18:00 | | |
14 83 Sidra Zagreb Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
27.01.2021 18:00 | | |
14 84 Dugo Selo 1934 Ponikve Radnik
1-4
28.01.2021 18:00 | | |
15 85 Dugo Selo 1934 Zaprešić II Radnik
1-4
04.02.2021 18:00 | | |
15 86 Ponikve Sidra Zagreb Grmoščica
5-8
05.02.2021 18:00 | | |
15 87 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
06.02.2021 16:00 | | |
15 88 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
03.02.2021 18:00 | | |
15 89 Radnik Medvedgrad Radnik
1-4
01.02.2021 18:00 | | |
15 90 Hrabri Sesvete Vinko Bek
1-4
02.02.2021 18:00 | | |
16 91 Zaprešić II Hrabri Zaprešić
1-6
13.02.2021 17:00 | | |
16 92 Sesvete Radnik Radnik
1-4
11.02.2021 18:00 | | |
16 93 Medvedgrad Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
13.02.2021 11:00 | | |
16 94 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
10.02.2021 19:00 | | |
16 95 Obrtnik Torbar II Ponikve Zagreb
1-4
10.02.2021 18:00 | | |
16 96 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
10.02.2021 18:00 | | |
17 97 Sidra Zagreb Zaprešić II Vinko Bek
1-4
17.02.2021 18:00 | | |
17 98 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
18.02.2021 18:00 | | |
17 99 Ponikve Ban Jelačić Grmoščica
5-8
19.02.2021 18:00 | | |
17 100 Zanatlija Ivanić Medvedgrad Zelenjak
1-4
20.02.2021 16:00 | | |
17 101 Zagrebačka pivovara Sesvete Grmoščica
1-4
17.02.2021 18:00 | | |
17 102 Radnik Hrabri Radnik
1-4
15.02.2021 18:00 | | |
18 103 Zaprešić II Radnik Zaprešić
1-6
27.02.2021 17:00 | | |
18 104 Hrabri Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
23.02.2021 18:00 | | |
18 105 Sesvete Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
25.02.2021 18:00 | | |
18 106 Medvedgrad Ponikve Zagreb
1-4
27.02.2021 11:00 | | |
18 107 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
24.02.2021 19:00 | | |
18 108 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
24.02.2021 18:00 | | |
19 109 Obrtnik Torbar II Zaprešić II Zagreb
1-4
03.03.2021 18:00 | | |
19 110 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
03.03.2021 18:00 | | |
19 111 Dugo Selo 1934 Medvedgrad Radnik
1-4
04.03.2021 18:00 | | |
19 112 Ponikve Sesvete Grmoščica
5-8
05.03.2021 18:00 | | |
19 113 Zanatlija Ivanić Hrabri Zelenjak
1-4
06.03.2021 16:00 | | |
19 114 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
03.03.2021 18:00 | | |
20 115 Zaprešić II Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
13.03.2021 19:00 | | |
20 116 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
08.03.2021 18:00 | | |
20 117 Hrabri Ponikve Vinko Bek
1-4
09.03.2021 18:00 | | |
20 118 Sesvete Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
11.03.2021 18:00 | | |
20 119 Medvedgrad Sidra Zagreb Zagreb
1-4
13.03.2021 11:00 | | |
20 120 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
10.03.2021 19:00 | | |
21 121 Ban Jelačić Zaprešić II Zaprešić
1-6
17.03.2021 19:00 | | |
21 122 Obrtnik Torbar II Medvedgrad Zagreb
1-4
17.03.2021 18:00 | | |
21 123 Sidra Zagreb Sesvete Vinko Bek
1-4
17.03.2021 18:00 | | |
21 124 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
18.03.2021 18:00 | | |
21 125 Ponikve Radnik Grmoščica
5-8
19.03.2021 18:00 | | |
21 126 Zanatlija Ivanić Zagrebačka pivovara Zelenjak
1-4
20.03.2021 16:00 | | |
22 127 Zaprešić II Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
27.03.2021 19:00 | | |
22 128 Zagrebačka pivovara Ponikve Grmoščica
1-4
24.03.2021 18:00 | | |
22 129 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
22.03.2021 18:00 | | |
22 130 Hrabri Sidra Zagreb Vinko Bek
1-4
23.03.2021 18:00 | | |
22 131 Sesvete Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
25.03.2021 18:00 | | |
22 132 Medvedgrad Ban Jelačić Zagreb
1-4
27.03.2021 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Kerhin
Ponikve
2.0
1198
626.00
1824.00
608.00
2. Dragutin Črljenec
Hrabri
1.0
591
594.00
1185.00
592.50
3. Filip Boc
Ban Jelačić
2.0
1164
608.00
1772.00
590.67
4. Petar Maričić
Radnik
1.0
601
565.00
1166.00
583.00
5. Ivan Kordiš
Hrabri
1.0
596
567.00
1163.00
581.50
6. Nenad Kolundžija
Hrabri
1.0
623
536.00
1159.00
579.50
7. Dominik Gregorina
Ponikve
2.0
1161
575.00
1736.00
578.67
8. Karlo Zekić
Zaprešić II
1.0
547
609.00
1156.00
578.00
9. Marijan Škof
Hrabri
1.0
583
568.00
1151.00
575.50
10. Fran Hećimović
Ponikve
2.0
1166
558.00
1724.00
574.67
11. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
2.0
1131
589.00
1720.00
573.33
12. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
2.0
1147
572.00
1719.00
573.00
13. Nikola Funda
Zaprešić II
1.0
511
629.00
1140.00
570.00
14. Đino Pezo
Sidra Zagreb
2.0
1133
572.00
1705.00
568.33
15. Božo Munjas
Ban Jelačić
2.0
1094
608.00
1702.00
567.33
16. Brane Milešević
Hrabri
1.0
577
555.00
1132.00
566.00
17. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
1.0
568
564.00
1132.00
566.00
18. Ivan Kovačević
Radnik
1.0
563
569.00
1132.00
566.00
19. Goran Marko
Ban Jelačić
2.0
1102
595.00
1697.00
565.67
20. Dario Kafol
Obrtnik Torbar II
2.0
1119
578.00
1697.00
565.67
21. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
1.0
558
566.50
1124.50
562.25
22. Tin Buconjić
Ponikve
1.0
577
542.00
1119.00
559.50
23. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
2.0
1089
588.00
1677.00
559.00
24. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
1.0
548
570.00
1118.00
559.00
25. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
0.5
242
592.00
834.00
556.00
26. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
1.0
580
531.50
1111.50
555.75
27. Vedran Lovrić
Zanatlija Ivanić
1.0
556
552.00
1108.00
554.00
28. Aleksandar Drljača
Radnik
1.0
550
557.50
1107.50
553.75
29. Zoran Prlina
Medvedgrad
1.0
553
0.00
553.00
553.00
30. Tomislav Karlo
Ban Jelačić
2.0
1090
568.00
1658.00
552.67
31. Mislav Hećimović
Ban Jelačić
2.0
1089
567.00
1656.00
552.00
32. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
1.0
530
574.00
1104.00
552.00
33. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
2.0
1091
563.00
1654.00
551.33
34. Davor Matić
Medvedgrad
1.0
561
541.00
1102.00
551.00
35. Tomislav Pavičić
Zaprešić II
2.0
1083
568.00
1651.00
550.33
36. Vilim Crnić
Obrtnik Torbar II
2.0
1103
544.00
1647.00
549.00
37. Matija Šorša
Ban Jelačić
2.0
1035
612.00
1647.00
549.00
38. Franjo Gojak
Hrabri
1.0
559
538.00
1097.00
548.50
39. Damir Jordan
Obrtnik Torbar II
2.0
1083
554.00
1637.00
545.67
40. Luka Karadža
Ponikve
1.0
545
0.00
545.00
545.00
41. Mladen Krvavica
Zaprešić II
2.0
1084
550.00
1634.00
544.67
42. Vedran Štajdohar
Medvedgrad
1.0
576
512.50
1088.50
544.25
43. Davor Antolković
Dugo Selo 1934
2.0
1092
539.00
1631.00
543.67
44. Goran Vukres
Medvedgrad
1.0
551
532.50
1083.50
541.75
45. Hrvoje Ćosić
Medvedgrad
1.0
565
518.50
1083.50
541.75
46. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
1.0
546
536.00
1082.00
541.00
47. Karlo Boroš
Sidra Zagreb
2.0
1067
553.00
1620.00
540.00
48. Tomo Zekić
Zaprešić II
2.0
1031
589.00
1620.00
540.00
49. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
1.0
548
529.00
1077.00
538.50
50. Ivica Damjanović
Sesvete
1.0
535
541.50
1076.50
538.25
51. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
0.5
254
553.00
807.00
538.00
52. Ivica Krapljan
Ponikve
2.0
1077
536.00
1613.00
537.67
53. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
1.0
517
557.50
1074.50
537.25
54. Dane Žižak
Sesvete
1.0
547
527.00
1074.00
537.00
55. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
2.0
1072
0.00
1072.00
536.00
56. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
1.0
528
538.00
1066.00
533.00
57. Dalibor Kerhin
Ponikve
2.0
1042
541.00
1583.00
527.67
58. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
2.0
1056
522.00
1578.00
526.00
59. Dražan Dodig
Sesvete
1.0
506
545.50
1051.50
525.75
60. Milan Marelja
Sesvete
1.0
522
527.00
1049.00
524.50
61. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
2.0
1054
516.00
1570.00
523.33
62. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
2.0
1069
488.00
1557.00
519.00
63. Marin Rosandić
Radnik
1.0
515
520.50
1035.50
517.75
64. Vlada Marinčić
Radnik
1.0
517
517.00
1034.00
517.00
65. Marin Zekić
Zaprešić II
2.0
977
569.00
1546.00
515.33
66. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
1.0
515
0.00
515.00
515.00
67. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
2.0
1023
518.00
1541.00
513.67
68. Dražen Koščec
Dugo Selo 1934
1.0
512
0.00
512.00
512.00
69. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar II
1.0
489
529.00
1018.00
509.00
70. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
1.0
513
503.00
1016.00
508.00
71. Igor Džeko
Medvedgrad
1.0
499
516.00
1015.00
507.50
72. Petar Cugovčan
Sesvete
1.0
479
527.50
1006.50
503.25
73. Ljubo Erceg
Sesvete
1.0
495
502.50
997.50
498.75
74. Josip Ivezić
Radnik
0.6
318
0.00
318.00
496.88
75. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
1.0
486
504.29
990.29
495.14
76. Borna Barišić
Radnik
0.4
158
508.00
666.00
489.71
77. Josip Banić
Zanatlija Ivanić
0.5
244
0.00
244.00
488.00
78. Vladimir Cepetić
Zanatlija Ivanić
0.5
244
0.00
244.00
488.00
79. Lovro Benčević
Zaprešić II
1.0
464
0.00
464.00
464.00
80. Vladimir Rušnov
Zagrebačka pivovara
1.0
497
423.33
920.33
460.17
81. Tomica Tkalčević
Zaprešić II
1.0
454
0.00
454.00
454.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nenad Kolundžija
Hrabri
1.00
623.00
623.00
2.00
1072.00
536.00
3.00
1695.00
565.00
2. Petar Maričić
Radnik
1.00
601.00
601.00
2.00
1130.00
565.00
3.00
1731.00
577.00
3. Tomislav Kerhin
Ponikve
2.00
1198.00
599.00
1.00
626.00
626.00
3.00
1824.00
608.00
4. Ivan Kordiš
Hrabri
1.00
596.00
596.00
2.00
1134.00
567.00
3.00
1730.00
576.67
5. Dragutin Črljenec
Hrabri
1.00
591.00
591.00
2.00
1188.00
594.00
3.00
1779.00
593.00
6. Marijan Škof
Hrabri
1.00
583.00
583.00
2.00
1136.00
568.00
3.00
1719.00
573.00
7. Fran Hećimović
Ponikve
2.00
1166.00
583.00
1.00
558.00
558.00
3.00
1724.00
574.67
8. Filip Boc
Ban Jelačić
2.00
1164.00
582.00
1.00
608.00
608.00
3.00
1772.00
590.67
9. Dominik Gregorina
Ponikve
2.00
1161.00
580.50
1.00
575.00
575.00
3.00
1736.00
578.67
10. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
1.00
580.00
580.00
2.00
1063.00
531.50
3.00
1643.00
547.67
11. Tin Buconjić
Ponikve
1.00
577.00
577.00
1.00
542.00
542.00
2.00
1119.00
559.50
12. Brane Milešević
Hrabri
1.00
577.00
577.00
1.00
555.00
555.00
2.00
1132.00
566.00
13. Vedran Štajdohar
Medvedgrad
1.00
576.00
576.00
2.00
1025.00
512.50
3.00
1601.00
533.67
14. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
2.00
1147.00
573.50
1.00
572.00
572.00
3.00
1719.00
573.00
15. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
1.00
568.00
568.00
2.00
1128.00
564.00
3.00
1696.00
565.33
16. Đino Pezo
Sidra Zagreb
2.00
1133.00
566.50
1.00
572.00
572.00
3.00
1705.00
568.33
17. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
2.00
1131.00
565.50
1.00
589.00
589.00
3.00
1720.00
573.33
18. Hrvoje Ćosić
Medvedgrad
1.00
565.00
565.00
2.00
1037.00
518.50
3.00
1602.00
534.00
19. Ivan Kovačević
Radnik
1.00
563.00
563.00
2.00
1138.00
569.00
3.00
1701.00
567.00
20. Davor Matić
Medvedgrad
1.00
561.00
561.00
2.00
1082.00
541.00
3.00
1643.00
547.67
21. Dario Kafol
Obrtnik Torbar II
2.00
1119.00
559.50
1.00
578.00
578.00
3.00
1697.00
565.67
22. Franjo Gojak
Hrabri
1.00
559.00
559.00
1.00
538.00
538.00
2.00
1097.00
548.50
23. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
1.00
558.00
558.00
2.00
1133.00
566.50
3.00
1691.00
563.67
24. Vedran Lovrić
Zanatlija Ivanić
1.00
556.00
556.00
2.00
1104.00
552.00
3.00
1660.00
553.33
25. Zoran Prlina
Medvedgrad
1.00
553.00
553.00
0.00
0.00
NaN
1.00
553.00
553.00
26. Vilim Crnić
Obrtnik Torbar II
2.00
1103.00
551.50
1.00
544.00
544.00
3.00
1647.00
549.00
27. Goran Marko
Ban Jelačić
2.00
1102.00
551.00
1.00
595.00
595.00
3.00
1697.00
565.67
28. Goran Vukres
Medvedgrad
1.00
551.00
551.00
2.00
1065.00
532.50
3.00
1616.00
538.67
29. Aleksandar Drljača
Radnik
1.00
550.00
550.00
2.00
1115.00
557.50
3.00
1665.00
555.00
30. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
1.00
548.00
548.00
2.00
1140.00
570.00
3.00
1688.00
562.67
31. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
1.00
548.00
548.00
1.00
529.00
529.00
2.00
1077.00
538.50
32. Božo Munjas
Ban Jelačić
2.00
1094.00
547.00
1.00
608.00
608.00
3.00
1702.00
567.33
33. Dane Žižak
Sesvete
1.00
547.00
547.00
2.00
1054.00
527.00
3.00
1601.00
533.67
34. Karlo Zekić
Zaprešić II
1.00
547.00
547.00
1.00
609.00
609.00
2.00
1156.00
578.00
35. Davor Antolković
Dugo Selo 1934
2.00
1092.00
546.00
1.00
539.00
539.00
3.00
1631.00
543.67
36. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
1.00
546.00
546.00
2.00
1072.00
536.00
3.00
1618.00
539.33
37. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
2.00
1091.00
545.50
1.00
563.00
563.00
3.00
1654.00
551.33
38. Luka Karadža
Ponikve
1.00
545.00
545.00
0.00
0.00
NaN
1.00
545.00
545.00
39. Tomislav Karlo
Ban Jelačić
2.00
1090.00
545.00
1.00
568.00
568.00
3.00
1658.00
552.67
40. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1089.00
544.50
1.00
588.00
588.00
3.00
1677.00
559.00
41. Mislav Hećimović
Ban Jelačić
2.00
1089.00
544.50
1.00
567.00
567.00
3.00
1656.00
552.00
42. Mladen Krvavica
Zaprešić II
2.00
1084.00
542.00
1.00
550.00
550.00
3.00
1634.00
544.67
43. Tomislav Pavičić
Zaprešić II
2.00
1083.00
541.50
1.00
568.00
568.00
3.00
1651.00
550.33
44. Damir Jordan
Obrtnik Torbar II
2.00
1083.00
541.50
1.00
554.00
554.00
3.00
1637.00
545.67
45. Ivica Krapljan
Ponikve
2.00
1077.00
538.50
1.00
536.00
536.00
3.00
1613.00
537.67
46. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
2.00
1072.00
536.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1072.00
536.00
47. Ivica Damjanović
Sesvete
1.00
535.00
535.00
2.00
1083.00
541.50
3.00
1618.00
539.33
48. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
2.00
1069.00
534.50
1.00
488.00
488.00
3.00
1557.00
519.00
49. Karlo Boroš
Sidra Zagreb
2.00
1067.00
533.50
1.00
553.00
553.00
3.00
1620.00
540.00
50. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
1.00
530.00
530.00
2.00
1148.00
574.00
3.00
1678.00
559.33
51. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
1.00
528.00
528.00
1.00
538.00
538.00
2.00
1066.00
533.00
52. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
2.00
1056.00
528.00
1.00
522.00
522.00
3.00
1578.00
526.00
53. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
2.00
1054.00
527.00
1.00
516.00
516.00
3.00
1570.00
523.33
54. Milan Marelja
Sesvete
1.00
522.00
522.00
2.00
1054.00
527.00
3.00
1576.00
525.33
55. Dalibor Kerhin
Ponikve
2.00
1042.00
521.00
1.00
541.00
541.00
3.00
1583.00
527.67
56. Matija Šorša
Ban Jelačić
2.00
1035.00
517.50
1.00
612.00
612.00
3.00
1647.00
549.00
57. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
1.00
517.00
517.00
2.00
1115.00
557.50
3.00
1632.00
544.00
58. Vlada Marinčić
Radnik
1.00
517.00
517.00
1.00
517.00
517.00
2.00
1034.00
517.00
59. Tomo Zekić
Zaprešić II
2.00
1031.00
515.50
1.00
589.00
589.00
3.00
1620.00
540.00
60. Marin Rosandić
Radnik
1.00
515.00
515.00
2.00
1041.00
520.50
3.00
1556.00
518.67
61. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
1.00
515.00
515.00
0.00
0.00
NaN
1.00
515.00
515.00
62. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
1.00
513.00
513.00
1.00
503.00
503.00
2.00
1016.00
508.00
63. Dražen Koščec
Dugo Selo 1934
1.00
512.00
512.00
0.00
0.00
NaN
1.00
512.00
512.00
64. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
2.00
1023.00
511.50
1.00
518.00
518.00
3.00
1541.00
513.67
65. Nikola Funda
Zaprešić II
1.00
511.00
511.00
1.00
629.00
629.00
2.00
1140.00
570.00
66. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
0.50
254.00
508.00
1.00
553.00
553.00
1.50
807.00
538.00
67. Dražan Dodig
Sesvete
1.00
506.00
506.00
2.00
1091.00
545.50
3.00
1597.00
532.33
68. Igor Džeko
Medvedgrad
1.00
499.00
499.00
2.00
1032.00
516.00
3.00
1531.00
510.33
69. Vladimir Rušnov
Zagrebačka pivovara
1.00
497.00
497.00
0.30
127.00
423.33
1.30
624.00
480.00
70. Josip Ivezić
Radnik
0.64
318.00
496.88
0.00
0.00
NaN
0.64
318.00
496.88
71. Ljubo Erceg
Sesvete
1.00
495.00
495.00
2.00
1005.00
502.50
3.00
1500.00
500.00
72. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar II
1.00
489.00
489.00
1.00
529.00
529.00
2.00
1018.00
509.00
73. Marin Zekić
Zaprešić II
2.00
977.00
488.50
1.00
569.00
569.00
3.00
1546.00
515.33
74. Josip Banić
Zanatlija Ivanić
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
75. Vladimir Cepetić
Zanatlija Ivanić
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
76. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
1.00
486.00
486.00
0.70
353.00
504.29
1.70
839.00
493.53
77. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
0.50
242.00
484.00
1.00
592.00
592.00
1.50
834.00
556.00
78. Petar Cugovčan
Sesvete
1.00
479.00
479.00
2.00
1055.00
527.50
3.00
1534.00
511.33
79. Lovro Benčević
Zaprešić II
1.00
464.00
464.00
0.00
0.00
NaN
1.00
464.00
464.00
80. Tomica Tkalčević
Zaprešić II
1.00
454.00
454.00
0.00
0.00
NaN
1.00
454.00
454.00

Borna Barišić
Radnik
0.36
158.00
438.89
1.25
635.00
508.00
1.61
793.00
492.55

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Hrabri
1.0
2312
1217
3529
588.17
27
2.0
4505
2208
6713
559.42
38
3.0
6817
3425
10242
569.00
65
2. Ponikve
2.0
4463
2303
6766
563.83
52
1.0
2225
1153
3378
563.00
26
3.0
6688
3456
10144
563.56
78
3. Medvedgrad
1.0
2243
1062
3305
550.83
28
2.0
4232
1971
6203
516.92
89
3.0
6475
3033
9508
528.22
117
4. Ban Jelačić
2.0
4332
2242
6574
547.83
39
1.0
2338
1220
3558
593.00
15
3.0
6670
3462
10132
562.89
54
5. Sidra Zagreb
2.0
4318
2221
6539
544.92
47
1.0
2262
1106
3368
561.33
33
3.0
6580
3327
9907
550.39
80
6. Obrtnik Torbar II
2.0
4307
2176
6483
540.25
57
1.0
2181
1041
3222
537.00
26
3.0
6488
3217
9705
539.17
83
7. Radnik
1.0
2111
1111
3222
537.00
30
2.0
4365
2071
6436
536.33
68
3.0
6476
3182
9658
536.56
98
8. Dugo Selo 1934
2.0
4360
2052
6412
534.33
83
1.0
2214
991
3205
534.17
44
3.0
6574
3043
9617
534.28
127
9. Zanatlija Ivanić
1.0
2161
1031
3192
532.00
35
2.0
4456
2156
6612
551.00
42
3.0
6617
3187
9804
544.67
77
10. Zagrebačka pivovara
1.0
2148
1030
3178
529.67
40
2.0
4386
2191
6577
548.08
57
3.0
6534
3221
9755
541.94
97
11. Sesvete
1.0
2105
979
3084
514.00
35
2.0
4306
2036
6342
528.50
72
3.0
6411
3015
9426
523.67
107
12. Zaprešić II
2.0
4199
1952
6151
512.58
106
1.0
2330
1184
3514
585.67
26
3.0
6529
3136
9665
536.94
132
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više