Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Zanatlija
Zagreb
4 4 0 0 8 25.0 7.0
2. Vodovod
Zagreb
4 3 0 1 6 20.0 12.0
3. Medika
Zagreb
4 2 0 2 4 18.0 14.0
4. Centar
Zagreb
4 2 0 2 4 17.0 15.0
5. Ponikve II
Zagreb
4 2 0 2 4 16.0 16.0
6. Silent
Zagreb
4 1 1 2 3 12.0 20.0
7. Croatia-Osiguranje
Zagreb
4 1 0 3 2 10.0 22.0
8. Harmica
Zagreb
4 0 1 3 1 10.0 22.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Ponikve II Harmica Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3150 : 3074) 02.10.2020 18:00 Miroslav Noršić, A
Ivica Tuščić, C
Ivica Andrijanić, D
| | |
1 2 Zanatlija Centar Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3235 : 3084) 28.09.2020 18:00 Kristijan Kerhin, C
Ljubica Dolanski, D
| | |
1 3 Croatia-Osiguranje Medika Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (2942 : 3018) 02.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
1 4 Vodovod Silent Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3177 : 3035) 28.09.2020 18:00 Alen Kujundžić, C
Ivica Tuščić, C
| | |
2 5 Harmica Silent Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3052 : 2968) 06.10.2020 18:00 Petar Filipčić, B
Ivica Tuščić, C
| | |
2 6 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3059 : 3241) 05.10.2020 18:00 Gordana Senta, A
Petar Filipčić, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
2 7 Centar Croatia-Osiguranje Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (2996 : 2837) 07.10.2020 19:00 Alen Kujundžić, C
Ljubica Dolanski, D
| | |
2 8 Ponikve II Zanatlija Grmoščica
5-8
1.0 : 7.0 (3247 : 3378) 09.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Alen Kujundžić, C
| | |
3 9 Zanatlija Harmica Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3263 : 3055) 12.10.2020 18:00 Petar Filipčić, B
Kristijan Kerhin, C
| | |
3 10 Croatia-Osiguranje Ponikve II Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3046 : 2885) 16.10.2020 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
3 11 Vodovod Centar Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3213 : 3093) 12.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
3 12 Silent Medika Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (3075 : 3031) 16.10.2020 18:00 Alen Kujundžić, C
Filip Boc, C
| | |
4 13 Harmica Medika Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (2970 : 3075) 20.10.2020 18:00 Gordana Senta, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 14 Centar Silent Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3042 : 2969) 21.10.2020 19:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 15 Ponikve II Vodovod Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3161 : 3145) 23.10.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
Filip Boc, C
| | |
4 16 Zanatlija Croatia-Osiguranje Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3215 : 3115) 19.10.2020 18:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 17 Croatia-Osiguranje Harmica Zagreb
1-4
06.11.2020 18:00 | | |
5 18 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
02.11.2020 18:00 | | |
5 19 Silent Ponikve II Vinko Bek
1-4
06.11.2020 18:00 | | |
5 20 Medika Centar Grmoščica
1-4
06.11.2020 18:00 | | |
6 21 Harmica Centar Zagreb
1-4
10.11.2020 18:00 | | |
6 22 Ponikve II Medika Grmoščica
5-8
13.11.2020 18:00 | | |
6 23 Zanatlija Silent Grmoščica
1-4
09.11.2020 18:00 | | |
6 24 Croatia-Osiguranje Vodovod Zagreb
1-4
13.11.2020 18:00 | | |
7 25 Vodovod Harmica Zagreb
1-4
16.11.2020 18:00 | | |
7 26 Silent Croatia-Osiguranje Vinko Bek
1-4
20.11.2020 18:00 | | |
7 27 Medika Zanatlija Grmoščica
1-4
16.11.2020 18:00 | | |
7 28 Centar Ponikve II Pongračevo
1-6
16.11.2020 19:00 | | |
8 29 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
26.01.2021 18:00 | | |
8 30 Centar Zanatlija Pongračevo
1-6
27.01.2021 19:00 | | |
8 31 Medika Croatia-Osiguranje Grmoščica
1-4
25.01.2021 18:00 | | |
8 32 Silent Vodovod Vinko Bek
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
9 33 Silent Harmica Vinko Bek
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
9 34 Vodovod Medika Zagreb
1-4
01.02.2021 18:00 | | |
9 35 Croatia-Osiguranje Centar Zagreb
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
9 36 Zanatlija Ponikve II Grmoščica
1-4
01.02.2021 18:00 | | |
10 37 Harmica Zanatlija Zagreb
1-4
09.02.2021 18:00 | | |
10 38 Ponikve II Croatia-Osiguranje Grmoščica
5-8
12.02.2021 18:00 | | |
10 39 Centar Vodovod Pongračevo
1-6
10.02.2021 19:00 | | |
10 40 Medika Silent Grmoščica
1-4
08.02.2021 18:00 | | |
11 41 Medika Harmica Grmoščica
1-4
15.02.2021 18:00 | | |
11 42 Silent Centar Vinko Bek
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
11 43 Vodovod Ponikve II Zagreb
1-4
15.02.2021 18:00 | | |
11 44 Croatia-Osiguranje Zanatlija Zagreb
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
12 45 Harmica Croatia-Osiguranje Zagreb
1-4
23.02.2021 18:00 | | |
12 46 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
22.02.2021 18:00 | | |
12 47 Ponikve II Silent Grmoščica
5-8
26.02.2021 18:00 | | |
12 48 Centar Medika Pongračevo
1-6
24.02.2021 19:00 | | |
13 49 Centar Harmica Pongračevo
1-6
03.03.2021 19:00 | | |
13 50 Medika Ponikve II Grmoščica
1-4
01.03.2021 18:00 | | |
13 51 Silent Zanatlija Vinko Bek
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
13 52 Vodovod Croatia-Osiguranje Zagreb
1-4
01.03.2021 18:00 | | |
14 53 Harmica Vodovod Zagreb
1-4
09.03.2021 18:00 | | |
14 54 Croatia-Osiguranje Silent Zagreb
1-4
12.03.2021 18:00 | | |
14 55 Zanatlija Medika Grmoščica
1-4
08.03.2021 18:00 | | |
14 56 Ponikve II Centar Grmoščica
5-8
12.03.2021 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Zlatko Bučar
Zanatlija
1.0
599
590.00
1189.00
594.50
2. Hrvoje Megla
Zanatlija
1.0
585
548.00
1133.00
566.50
3. Josip Borščak
Zanatlija
0.8
451
530.00
981.00
560.57
4. Krešimir Vidović
Zanatlija
1.0
552
538.33
1090.33
545.17
5. Rudolf Puhin
Zanatlija
1.0
552
536.00
1088.00
544.00
6. Goran Matleković
Vodovod
2.0
1100
530.50
1630.50
543.50
7. Nenad Štetić
Ponikve II
1.0
539
547.00
1086.00
543.00
8. Mirko Šašo
Vodovod
2.0
1091
534.00
1625.00
541.67
9. Miljenko Musa
Vodovod
2.0
1100
523.00
1623.00
541.00
10. Marko Franić
Croatia-Osiguranje
2.0
1058
541.50
1599.50
533.17
11. Milan Cindrić
Vodovod
2.0
1035
560.50
1595.50
531.83
12. Dragutin Tvarog
Silent
3.0
1562
556.00
2118.00
529.50
13. Zlatimir Kaštelanac
Medika
3.0
1577
530.00
2107.00
526.75
14. Petar Filipčić
Ponikve II
1.0
518
534.00
1052.00
526.00
15. Antonio Lozić
Centar
2.0
1050
0.00
1050.00
525.00
16. Ivan Ivčetić
Medika
3.0
1575
525.00
2100.00
525.00
17. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
2.0
1041
533.50
1574.50
524.83
18. Ismet Hasić
Zanatlija
1.0
545
504.00
1049.00
524.50
19. Milan Babić
Harmica
1.0
535
513.50
1048.50
524.25
20. Petar Kekić
Medika
3.0
1556
532.00
2088.00
522.00
21. Patricia Miholić
Ponikve II
1.0
525
518.80
1043.80
521.90
22. Mladen Halec
Harmica
2.0
1074
490.50
1564.50
521.50
23. Tomislav Ognjenović
Harmica
2.0
1038
515.00
1553.00
517.67
24. Nikola Škugor
Centar
2.0
1033
515.00
1548.00
516.00
25. Stjepan Novosel
Centar
2.0
1068
473.00
1541.00
513.67
26. Dominik Fuček
Centar
2.0
1034
498.50
1532.50
510.83
27. Mato Kubaček
Harmica
2.0
1011
521.50
1532.50
510.83
28. Branko Damjanović
Croatia-Osiguranje
2.0
1004
526.50
1530.50
510.17
29. Drago Vodolšek
Vodovod
1.5
750
513.50
1263.50
509.48
30. Darko Škrobot
Silent
3.0
1484
546.00
2030.00
507.50
31. Karlo Mezak
Centar
1.0
488
522.50
1010.50
505.25
32. Zvonko Crvenka
Centar
2.0
1023
492.50
1515.50
505.17
33. Marin Župetić
Silent
3.0
1488
527.00
2015.00
503.75
34. Hasib Imširović
Harmica
1.0
522
485.33
1007.33
503.67
35. Zvonko Paulić
Zanatlija
0.3
94
533.00
627.00
501.60
36. Anto Gelo
Silent
3.0
1545
460.00
2005.00
501.25
37. Antun Kolarić
Croatia-Osiguranje
2.0
1014
485.50
1499.50
499.83
38. Antun Pešut
Centar
1.0
481
517.50
998.50
499.25
39. Momčilo Radaković
Harmica
2.0
1000
496.00
1496.00
498.67
40. Marijan Valjak
Medika
3.0
1517
471.00
1988.00
497.00
41. Marijan Ivčetić
Medika
3.0
1488
0.00
1488.00
496.00
42. Ivica Babić
Silent
2.0
988
0.00
988.00
494.00
43. Božo Borošak
Croatia-Osiguranje
2.0
996
477.50
1473.50
491.17
44. Nikola Marjanović
Croatia-Osiguranje
2.0
989
480.00
1469.00
489.67
45. Kristijan Kerhin
Ponikve II
1.0
438
526.00
964.00
482.00
46. Karlo Kaštelanac
Medika
3.0
1411
506.00
1917.00
479.25
47. Tomislav Augustinović
Silent
3.0
1395
513.00
1908.00
477.00
48. Petar Merkaš
Harmica
1.5
703
0.00
703.00
468.67
49. Dejan Biševac
Croatia-Osiguranje
2.0
891
483.00
1374.00
458.00
50. Josip Šavorić
Ponikve II
1.0
437
0.00
437.00
437.00
51. Damir Mezak
Ponikve II
1.0
428
423.00
851.00
425.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Josip Borščak
Zanatlija
0.75
451.00
601.33
3.00
1590.00
530.00
3.75
2041.00
544.27
2. Zlatko Bučar
Zanatlija
1.00
599.00
599.00
2.00
1180.00
590.00
3.00
1779.00
593.00
3. Hrvoje Megla
Zanatlija
1.00
585.00
585.00
3.00
1644.00
548.00
4.00
2229.00
557.25
4. Rudolf Puhin
Zanatlija
1.00
552.00
552.00
3.00
1608.00
536.00
4.00
2160.00
540.00
5. Krešimir Vidović
Zanatlija
1.00
552.00
552.00
3.00
1615.00
538.33
4.00
2167.00
541.75
6. Miljenko Musa
Vodovod
2.00
1100.00
550.00
2.00
1046.00
523.00
4.00
2146.00
536.50
7. Goran Matleković
Vodovod
2.00
1100.00
550.00
2.00
1061.00
530.50
4.00
2161.00
540.25
8. Mirko Šašo
Vodovod
2.00
1091.00
545.50
2.00
1068.00
534.00
4.00
2159.00
539.75
9. Ismet Hasić
Zanatlija
1.00
545.00
545.00
2.00
1008.00
504.00
3.00
1553.00
517.67
10. Nenad Štetić
Ponikve II
1.00
539.00
539.00
1.00
547.00
547.00
2.00
1086.00
543.00
11. Mladen Halec
Harmica
2.00
1074.00
537.00
2.00
981.00
490.50
4.00
2055.00
513.75
12. Milan Babić
Harmica
1.00
535.00
535.00
2.00
1027.00
513.50
3.00
1562.00
520.67
13. Stjepan Novosel
Centar
2.00
1068.00
534.00
2.00
946.00
473.00
4.00
2014.00
503.50
14. Marko Franić
Croatia-Osiguranje
2.00
1058.00
529.00
2.00
1083.00
541.50
4.00
2141.00
535.25
15. Zlatimir Kaštelanac
Medika
3.00
1577.00
525.67
1.00
530.00
530.00
4.00
2107.00
526.75
16. Ivan Ivčetić
Medika
3.00
1575.00
525.00
1.00
525.00
525.00
4.00
2100.00
525.00
17. Antonio Lozić
Centar
2.00
1050.00
525.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1050.00
525.00
18. Patricia Miholić
Ponikve II
1.00
525.00
525.00
2.50
1297.00
518.80
3.50
1822.00
520.57
19. Hasib Imširović
Harmica
1.00
522.00
522.00
1.50
728.00
485.33
2.50
1250.00
500.00
20. Dragutin Tvarog
Silent
3.00
1562.00
520.67
1.00
556.00
556.00
4.00
2118.00
529.50
21. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
2.00
1041.00
520.50
2.00
1067.00
533.50
4.00
2108.00
527.00
22. Tomislav Ognjenović
Harmica
2.00
1038.00
519.00
2.00
1030.00
515.00
4.00
2068.00
517.00
23. Petar Kekić
Medika
3.00
1556.00
518.67
1.00
532.00
532.00
4.00
2088.00
522.00
24. Petar Filipčić
Ponikve II
1.00
518.00
518.00
0.50
267.00
534.00
1.50
785.00
523.33
25. Milan Cindrić
Vodovod
2.00
1035.00
517.50
2.00
1121.00
560.50
4.00
2156.00
539.00
26. Dominik Fuček
Centar
2.00
1034.00
517.00
2.00
997.00
498.50
4.00
2031.00
507.75
27. Nikola Škugor
Centar
2.00
1033.00
516.50
2.00
1030.00
515.00
4.00
2063.00
515.75
28. Anto Gelo
Silent
3.00
1545.00
515.00
1.00
460.00
460.00
4.00
2005.00
501.25
29. Zvonko Crvenka
Centar
2.00
1023.00
511.50
2.00
985.00
492.50
4.00
2008.00
502.00
30. Antun Kolarić
Croatia-Osiguranje
2.00
1014.00
507.00
2.00
971.00
485.50
4.00
1985.00
496.25
31. Drago Vodolšek
Vodovod
1.48
750.00
506.76
2.00
1027.00
513.50
3.48
1777.00
510.63
32. Marijan Valjak
Medika
3.00
1517.00
505.67
1.00
471.00
471.00
4.00
1988.00
497.00
33. Mato Kubaček
Harmica
2.00
1011.00
505.50
2.00
1043.00
521.50
4.00
2054.00
513.50
34. Branko Damjanović
Croatia-Osiguranje
2.00
1004.00
502.00
2.00
1053.00
526.50
4.00
2057.00
514.25
35. Momčilo Radaković
Harmica
2.00
1000.00
500.00
1.50
744.00
496.00
3.50
1744.00
498.29
36. Božo Borošak
Croatia-Osiguranje
2.00
996.00
498.00
2.00
955.00
477.50
4.00
1951.00
487.75
37. Marin Župetić
Silent
3.00
1488.00
496.00
1.00
527.00
527.00
4.00
2015.00
503.75
38. Marijan Ivčetić
Medika
3.00
1488.00
496.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1488.00
496.00
39. Darko Škrobot
Silent
3.00
1484.00
494.67
1.00
546.00
546.00
4.00
2030.00
507.50
40. Nikola Marjanović
Croatia-Osiguranje
2.00
989.00
494.50
2.00
960.00
480.00
4.00
1949.00
487.25
41. Ivica Babić
Silent
2.00
988.00
494.00
0.00
0.00
NaN
2.00
988.00
494.00
42. Karlo Mezak
Centar
1.00
488.00
488.00
2.00
1045.00
522.50
3.00
1533.00
511.00
43. Antun Pešut
Centar
1.00
481.00
481.00
2.00
1035.00
517.50
3.00
1516.00
505.33
44. Karlo Kaštelanac
Medika
3.00
1411.00
470.33
1.00
506.00
506.00
4.00
1917.00
479.25
45. Petar Merkaš
Harmica
1.50
703.00
468.67
0.00
0.00
NaN
1.50
703.00
468.67
46. Tomislav Augustinović
Silent
3.00
1395.00
465.00
1.00
513.00
513.00
4.00
1908.00
477.00
47. Dejan Biševac
Croatia-Osiguranje
2.00
891.00
445.50
2.00
966.00
483.00
4.00
1857.00
464.25
48. Kristijan Kerhin
Ponikve II
1.00
438.00
438.00
3.00
1578.00
526.00
4.00
2016.00
504.00
49. Josip Šavorić
Ponikve II
1.00
437.00
437.00
0.00
0.00
NaN
1.00
437.00
437.00
50. Damir Mezak
Ponikve II
1.00
428.00
428.00
1.00
423.00
423.00
2.00
851.00
425.50

Miljenko Horvat
Vodovod
0.52
269.00
517.31
0.00
0.00
NaN
0.52
269.00
517.31
Franjo Kvaternjak
Silent
1.00
510.00
510.00
1.00
473.00
473.00
2.00
983.00
491.50
Damir Mance
Harmica
0.50
246.00
492.00
0.00
0.00
NaN
0.50
246.00
492.00
Zvonko Paulić
Zanatlija
0.25
94.00
376.00
1.00
533.00
533.00
1.25
627.00
501.60

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Zanatlija
1.0
2272
1106
3378
563.00
42
3.0
6617
3096
9713
539.61
100
4.0
8889
4202
13091
545.46
142
2. Vodovod
2.0
4404
1982
6386
532.17
91
2.0
4277
2113
6390
532.50
58
4.0
8681
4095
12776
532.33
149
3. Centar
2.0
4194
1983
6177
514.75
74
2.0
4202
1836
6038
503.17
97
4.0
8396
3819
12215
508.96
171
4. Harmica
2.0
4179
1950
6129
510.75
105
2.0
4206
1816
6022
501.83
109
4.0
8385
3766
12151
506.29
214
5. Medika
3.0
6297
2827
9124
506.89
125
1.0
2136
923
3059
509.83
53
4.0
8433
3750
12183
507.63
178
6. Silent
3.0
6230
2742
8972
498.44
169
1.0
2091
984
3075
512.50
42
4.0
8321
3726
12047
501.96
211
7. Croatia-Osiguranje
2.0
4120
1832
5952
496.00
111
2.0
4158
1830
5988
499.00
108
4.0
8278
3662
11940
497.50
219
8. Ponikve II
1.0
1978
907
2885
480.83
70
3.0
6453
3105
9558
531.00
135
4.0
8431
4012
12443
518.46
205
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više