Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Sloga
Prekopakra
4 3 1 0 7 21.0 11.0
2. Obrtnik-BAM
Nova Gradiška
4 3 0 1 6 23.0 9.0
3. PKK Halo 192
Slavonski Brod
4 3 0 1 6 19.0 13.0
4. Regoč
Slavonski Brod
4 2 1 1 5 19.0 13.0
5. Lokomotiva 1967
Slavonski Brod
4 2 0 2 4 16.0 16.0
6. Požega
Požega
4 2 0 2 4 15.0 17.0
7. INA - Požega
Požega
4 1 1 2 3 12.0 20.0
8. HVIDR-a
Požega
4 1 0 3 2 14.0 18.0
9. PPK Kutjevo
Požega
4 1 0 3 2 13.0 19.0
10. Lipik 1974
Lipik
4 0 1 3 1 8.0 24.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 HVIDR-a PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2962 : 3029) 03.10.2020 13:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
1 2 INA - Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2882 : 2911) 04.10.2020 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
1 3 Regoč Požega SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3204 : 3199) 02.10.2020 18:00 Božidar Krajačić, A
Lovro Buzov, D
| | |
1 4 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (2999 : 3124) 02.10.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
1 5 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3104 : 3045) 02.10.2020 18:00 Ivan Ćosić, A
| | |
2 6 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3077 : 3134) 09.10.2020 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
2 7 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2912 : 2940) 11.10.2020 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
2 8 Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3035 : 2958) 09.10.2020 18:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
2 9 Sloga Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3088 : 3069) 09.10.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
2 10 HVIDR-a INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2961 : 2994) 10.10.2020 13:00 Stipo Andrijević, B
Mirjana Horvat, D
| | |
3 11 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2935 : 3023) 18.10.2020 18:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
3 12 Regoč HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3164 : 3018) 16.10.2020 18:00 Helena Marić, B
Ivan Keser, D
| | |
3 13 Lipik 1974 Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3110 : 3085) 16.10.2020 18:00 Tomislav Luksetić, A
Damir Rendić, C
| | |
3 14 Lokomotiva 1967 Požega SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3099 : 3167) 16.10.2020 18:00 Ivan Ćosić, A
| | |
3 15 Obrtnik-BAM PPK Kutjevo Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3105 : 3036) 18.10.2020 18:00 Mario Brađašević, B
Maja Biželj, B
| | |
4 16 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3169 : 3000) 23.10.2020 18:00 Ivan Ćosić, A
| | |
4 17 Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2992 : 3035) 23.10.2020 18:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
4 18 Sloga Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3139 : 3108) 23.10.2020 18:00 Božidar Petrovečki, B
Damir Rendić, C
| | |
4 19 HVIDR-a Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3068 : 3000) 24.10.2020 13:00 Hrvoje Bakić, A
Franjo Soldo, A
| | |
4 20 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2994 : 2992) 25.10.2020 18:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
5 21 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
06.11.2020 18:00 Božidar Krajačić, A
Marko Liović, D
| | |
5 22 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
06.11.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
5 23 Lokomotiva 1967 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
06.11.2020 18:00 Krešimir Grčević, A
| | |
5 24 Obrtnik-BAM Sloga Exit
1-4
08.11.2020 18:00 | | |
5 25 PPK Kutjevo Požega Gradska kuglana Pž
1-4
08.11.2020 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
6 26 PKK Halo 192 Požega SRC Vijuš
5-8
13.11.2020 18:00 | | |
6 27 Sloga PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
13.11.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
6 28 HVIDR-a Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
14.11.2020 13:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
6 29 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
15.11.2020 18:00 Darko Zovko, C
Mario Trnokop, D
| | |
6 30 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
13.11.2020 18:00 | | |
7 31 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
20.11.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
7 32 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
20.11.2020 18:00 | | |
7 33 Obrtnik-BAM INA - Požega Exit
1-4
22.11.2020 18:00 | | |
7 34 PPK Kutjevo HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
22.11.2020 10:00 Robert Bakić, B
Mirjana Horvat, D
| | |
7 35 Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
20.11.2020 18:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
8 36 PKK Halo 192 Sloga SRC Vijuš
5-8
27.11.2020 18:00 | | |
8 37 HVIDR-a Požega Gradska kuglana Pž
1-4
28.11.2020 13:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
8 38 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
29.11.2020 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 39 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
27.11.2020 18:00 | | |
8 40 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
27.11.2020 18:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
9 41 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
04.12.2020 18:00 | | |
9 42 Obrtnik-BAM Lipik 1974 Exit
1-4
06.12.2020 18:00 | | |
9 43 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
06.12.2020 10:00 | | |
9 44 Požega INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
04.12.2020 18:00 | | |
9 45 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
04.12.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
10 46 PKK Halo 192 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
15.01.2021 18:00 | | |
10 47 Sloga INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
15.01.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
10 48 Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2021 18:00 | | |
10 49 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
17.01.2021 10:00 | | |
10 50 Obrtnik-BAM Lokomotiva 1967 Exit
1-4
17.01.2021 18:00 | | |
11 51 Obrtnik-BAM PKK Halo 192 Exit
1-4
24.01.2021 18:00 | | |
11 52 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
22.01.2021 18:00 | | |
11 53 Lipik 1974 Požega Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2021 18:00 Tomislav Luksetić, A
Božidar Petrovečki, B
| | |
11 54 Regoč Sloga SRC Vijuš
1-4
22.01.2021 18:00 | | |
11 55 INA - Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
24.01.2021 18:00 | | |
12 56 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
29.01.2021 18:00 | | |
12 57 HVIDR-a Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2021 13:00 | | |
12 58 Sloga Lipik 1974 Gradska kuglana Pa
1-4
29.01.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
12 59 Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
12 60 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
31.01.2021 10:00 | | |
13 61 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
07.02.2021 10:00 | | |
13 62 Obrtnik-BAM Požega Exit
1-4
07.02.2021 18:00 | | |
13 63 Lokomotiva 1967 Sloga SRC Vijuš
5-8
05.02.2021 18:00 | | |
13 64 Lipik 1974 HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
05.02.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
13 65 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
14 66 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
12.02.2021 18:00 | | |
14 67 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
14.02.2021 18:00 | | |
14 68 HVIDR-a Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2021 13:00 | | |
14 69 Sloga Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 70 Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2021 18:00 | | |
15 71 Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
15 72 PPK Kutjevo Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
21.02.2021 10:00 | | |
15 73 Obrtnik-BAM HVIDR-a Exit
1-4
21.02.2021 18:00 | | |
15 74 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
19.02.2021 18:00 | | |
15 75 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2021 18:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
16 76 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
26.02.2021 18:00 | | |
16 77 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
26.02.2021 18:00 | | |
16 78 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
28.02.2021 18:00 | | |
16 79 HVIDR-a PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2021 13:00 | | |
16 80 Sloga Požega Gradska kuglana Pa
1-4
26.02.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
17 81 Sloga PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
05.03.2021 18:00 Božidar Petrovečki, B
Damir Rendić, C
| | |
17 82 Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
17 83 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
07.03.2021 10:00 | | |
17 84 Obrtnik-BAM Regoč Exit
1-4
07.03.2021 18:00 | | |
17 85 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
05.03.2021 18:00 | | |
18 86 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
12.03.2021 18:00 | | |
18 87 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
12.03.2021 18:00 Tomislav Luksetić, A
Damir Rendić, C
| | |
18 88 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
12.03.2021 18:00 | | |
18 89 INA - Požega Požega Gradska kuglana Pž
1-4
14.03.2021 18:00 | | |
18 90 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2021 13:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Montibeler
Regoč
2.0
1072
564.00
1636.00
545.33
2. Ivan Nemec
Regoč
1.0
518
567.50
1085.50
542.75
3. Mato Brekalo
PKK Halo 192
2.0
1089
538.00
1627.00
542.33
4. Antun Gruić
Požega
2.0
1111
507.50
1618.50
539.50
5. Ivan Burivoda
HVIDR-a
1.0
542
532.00
1074.00
537.00
6. Petar Grivičić
Regoč
2.0
1054
550.50
1604.50
534.83
7. Darko Božić
Lokomotiva 1967
2.0
1050
550.50
1600.50
533.50
8. Marko Marjanović
Požega
2.0
1083
510.50
1593.50
531.17
9. Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
3.0
1602
519.00
2121.00
530.25
10. Domagoj Tušim
Lipik 1974
2.0
1054
534.00
1588.00
529.33
11. Tomislav Gruić
Požega
2.0
1085
501.00
1586.00
528.67
12. Tomislav Biželj
Obrtnik-BAM
3.0
1594
507.00
2101.00
525.25
13. Vitomir Juranović
Sloga
2.0
1014
547.50
1561.50
520.50
14. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
2.0
1045
515.00
1560.00
520.00
15. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
2.0
1044
512.00
1556.00
518.67
16. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
3.0
1545
529.00
2074.00
518.50
17. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
3.0
1547
525.00
2072.00
518.00
18. Slavko Marković
PKK Halo 192
2.0
1032
521.50
1553.50
517.83
19. Josip Dumančić
Sloga
2.0
1044
509.00
1553.00
517.67
20. Josip Mandić
Požega
1.0
529
504.00
1033.00
516.50
21. Radoslav Antunović
HVIDR-a
1.0
528
504.33
1032.33
516.17
22. Damir Lovrić
Obrtnik-BAM
3.0
1575
485.00
2060.00
515.00
23. Dario Šubert
Lipik 1974
2.0
1027
517.00
1544.00
514.67
24. Dragan Blažević
Sloga
2.0
1010
532.50
1542.50
514.17
25. Marko Vukoje
Regoč
1.0
490
538.00
1028.00
514.00
26. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
2.0
990
552.00
1542.00
514.00
27. Tomislav Korov
PKK Halo 192
2.0
1008
531.50
1539.50
513.17
28. Saša Poletto
Sloga
2.0
1002
537.00
1539.00
513.00
29. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
2.0
1011
526.50
1537.50
512.50
30. Milan Burivoda
HVIDR-a
1.0
516
506.33
1022.33
511.17
31. Ivan Šimunović
Obrtnik-BAM
3.0
1493
551.00
2044.00
511.00
32. Valentin Pemper
INA - Požega
1.0
507
514.33
1021.33
510.67
33. Niko Matanović
INA - Požega
1.0
527
493.00
1020.00
510.00
34. Tomislav Galović
Požega
2.0
1026
503.50
1529.50
509.83
35. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
2.0
1007
518.00
1525.00
508.33
36. Željko Bošnjak
Požega
1.0
518
498.50
1016.50
508.25
37. Ilija St Turković
Sloga
1.0
494
522.00
1016.00
508.00
38. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
2.0
1025
484.50
1509.50
503.17
39. Dražen Tadijanović
INA - Požega
1.0
490
515.50
1005.50
502.75
40. Ivan Hofman
Lipik 1974
2.0
983
521.00
1504.00
501.33
41. Nenad Vasić
INA - Požega
1.0
515
485.33
1000.33
500.17
42. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
2.0
967
530.00
1497.00
499.00
43. Jurica Matijević
HVIDR-a
1.0
501
496.00
997.00
498.50
44. Davor Schrotter
Lipik 1974
2.0
977
515.00
1492.00
497.33
45. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
2.0
994
0.00
994.00
497.00
46. Damir Grubišić
Regoč
2.0
997
476.00
1473.00
491.00
47. Željko Jurić
PPK Kutjevo
3.0
1497
463.00
1960.00
490.00
48. Andrija Malkoč
INA - Požega
1.0
489
0.00
489.00
489.00
49. Mario Svirac
Regoč
2.0
983
481.33
1464.33
488.11
50. Marjan Grgić
Požega
1.5
760
460.00
1220.00
488.00
51. Dejan Valčić
PKK Halo 192
2.0
973
486.00
1459.00
486.33
52. Ivan Zandona
Lipik 1974
1.0
492
478.00
970.00
485.00
53. Ivica Mišić
Lokomotiva 1967
2.0
951
498.00
1449.00
483.00
54. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
2.3
1109
460.00
1569.00
482.77
55. Mihael Rebrović
Lipik 1974
1.5
721
484.00
1205.00
482.00
56. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
3.0
1491
435.00
1926.00
481.50
57. Željko Pavković
Sloga
1.8
865
452.00
1317.00
478.91
58. Mato Matijević
HVIDR-a
1.0
478
0.00
478.00
478.00
59. Igor Krajnović
Regoč
2.0
947
484.00
1431.00
477.00
60. Hrvoje Bakić
INA - Požega
1.0
466
475.50
941.50
470.75
61. Ivica Nikolić
PKK Halo 192
1.5
724
442.59
1166.59
466.64
62. Igor Šulc
Sloga
1.0
466
0.00
466.00
466.00
63. Frano Marijanović
HVIDR-a
1.0
453
469.00
922.00
461.00
64. Mirko Tušim
Lipik 1974
1.0
476
347.62
823.62
411.81

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Antun Gruić
Požega
2.00
1111.00
555.50
2.00
1015.00
507.50
4.00
2126.00
531.50
2. Mato Brekalo
PKK Halo 192
2.00
1089.00
544.50
2.00
1076.00
538.00
4.00
2165.00
541.25
3. Tomislav Gruić
Požega
2.00
1085.00
542.50
1.00
501.00
501.00
3.00
1586.00
528.67
4. Ivan Burivoda
HVIDR-a
1.00
542.00
542.00
3.00
1596.00
532.00
4.00
2138.00
534.50
5. Marko Marjanović
Požega
2.00
1083.00
541.50
2.00
1021.00
510.50
4.00
2104.00
526.00
6. Ivan Montibeler
Regoč
2.00
1072.00
536.00
2.00
1128.00
564.00
4.00
2200.00
550.00
7. Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
3.00
1602.00
534.00
1.00
519.00
519.00
4.00
2121.00
530.25
8. Tomislav Biželj
Obrtnik-BAM
3.00
1594.00
531.33
1.00
507.00
507.00
4.00
2101.00
525.25
9. Josip Mandić
Požega
1.00
529.00
529.00
2.00
1008.00
504.00
3.00
1537.00
512.33
10. Radoslav Antunović
HVIDR-a
1.00
528.00
528.00
3.00
1513.00
504.33
4.00
2041.00
510.25
11. Niko Matanović
INA - Požega
1.00
527.00
527.00
3.00
1479.00
493.00
4.00
2006.00
501.50
12. Petar Grivičić
Regoč
2.00
1054.00
527.00
2.00
1101.00
550.50
4.00
2155.00
538.75
13. Domagoj Tušim
Lipik 1974
2.00
1054.00
527.00
2.00
1068.00
534.00
4.00
2122.00
530.50
14. Darko Božić
Lokomotiva 1967
2.00
1050.00
525.00
2.00
1101.00
550.50
4.00
2151.00
537.75
15. Damir Lovrić
Obrtnik-BAM
3.00
1575.00
525.00
1.00
485.00
485.00
4.00
2060.00
515.00
16. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
2.00
1045.00
522.50
1.00
515.00
515.00
3.00
1560.00
520.00
17. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
2.00
1044.00
522.00
2.00
1024.00
512.00
4.00
2068.00
517.00
18. Josip Dumančić
Sloga
2.00
1044.00
522.00
2.00
1018.00
509.00
4.00
2062.00
515.50
19. Željko Bošnjak
Požega
1.00
518.00
518.00
2.00
997.00
498.50
3.00
1515.00
505.00
20. Ivan Nemec
Regoč
1.00
518.00
518.00
2.00
1135.00
567.50
3.00
1653.00
551.00
21. Slavko Marković
PKK Halo 192
2.00
1032.00
516.00
2.00
1043.00
521.50
4.00
2075.00
518.75
22. Milan Burivoda
HVIDR-a
1.00
516.00
516.00
3.00
1519.00
506.33
4.00
2035.00
508.75
23. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
3.00
1547.00
515.67
1.00
525.00
525.00
4.00
2072.00
518.00
24. Nenad Vasić
INA - Požega
1.00
515.00
515.00
3.00
1456.00
485.33
4.00
1971.00
492.75
25. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
3.00
1545.00
515.00
1.00
529.00
529.00
4.00
2074.00
518.50
26. Dario Šubert
Lipik 1974
2.00
1027.00
513.50
2.00
1034.00
517.00
4.00
2061.00
515.25
27. Tomislav Galović
Požega
2.00
1026.00
513.00
2.00
1007.00
503.50
4.00
2033.00
508.25
28. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
2.00
1025.00
512.50
2.00
969.00
484.50
4.00
1994.00
498.50
29. Valentin Pemper
INA - Požega
1.00
507.00
507.00
3.00
1543.00
514.33
4.00
2050.00
512.50
30. Vitomir Juranović
Sloga
2.00
1014.00
507.00
2.00
1095.00
547.50
4.00
2109.00
527.25
31. Marjan Grgić
Požega
1.50
760.00
506.67
0.50
230.00
460.00
2.00
990.00
495.00
32. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
2.00
1011.00
505.50
2.00
1053.00
526.50
4.00
2064.00
516.00
33. Dragan Blažević
Sloga
2.00
1010.00
505.00
2.00
1065.00
532.50
4.00
2075.00
518.75
34. Tomislav Korov
PKK Halo 192
2.00
1008.00
504.00
2.00
1063.00
531.50
4.00
2071.00
517.75
35. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
2.00
1007.00
503.50
1.00
518.00
518.00
3.00
1525.00
508.33
36. Jurica Matijević
HVIDR-a
1.00
501.00
501.00
3.00
1488.00
496.00
4.00
1989.00
497.25
37. Saša Poletto
Sloga
2.00
1002.00
501.00
1.00
537.00
537.00
3.00
1539.00
513.00
38. Željko Jurić
PPK Kutjevo
3.00
1497.00
499.00
1.00
463.00
463.00
4.00
1960.00
490.00
39. Damir Grubišić
Regoč
2.00
997.00
498.50
0.50
238.00
476.00
2.50
1235.00
494.00
40. Ivan Šimunović
Obrtnik-BAM
3.00
1493.00
497.67
1.00
551.00
551.00
4.00
2044.00
511.00
41. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
2.00
994.00
497.00
0.00
0.00
NaN
2.00
994.00
497.00
42. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
3.00
1491.00
497.00
1.00
435.00
435.00
4.00
1926.00
481.50
43. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
2.00
990.00
495.00
2.00
1104.00
552.00
4.00
2094.00
523.50
44. Željko Pavković
Sloga
1.75
865.00
494.29
0.50
226.00
452.00
2.25
1091.00
484.89
45. Ilija St Turković
Sloga
1.00
494.00
494.00
2.00
1044.00
522.00
3.00
1538.00
512.67
46. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
2.25
1109.00
492.89
0.75
345.00
460.00
3.00
1454.00
484.67
47. Ivan Zandona
Lipik 1974
1.00
492.00
492.00
1.00
478.00
478.00
2.00
970.00
485.00
48. Mario Svirac
Regoč
2.00
983.00
491.50
1.50
722.00
481.33
3.50
1705.00
487.14
49. Ivan Hofman
Lipik 1974
2.00
983.00
491.50
2.00
1042.00
521.00
4.00
2025.00
506.25
50. Marko Vukoje
Regoč
1.00
490.00
490.00
2.00
1076.00
538.00
3.00
1566.00
522.00
51. Dražen Tadijanović
INA - Požega
1.00
490.00
490.00
2.00
1031.00
515.50
3.00
1521.00
507.00
52. Andrija Malkoč
INA - Požega
1.00
489.00
489.00
0.00
0.00
NaN
1.00
489.00
489.00
53. Davor Schrotter
Lipik 1974
2.00
977.00
488.50
2.00
1030.00
515.00
4.00
2007.00
501.75
54. Dejan Valčić
PKK Halo 192
2.00
973.00
486.50
1.50
729.00
486.00
3.50
1702.00
486.29
55. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
2.00
967.00
483.50
2.00
1060.00
530.00
4.00
2027.00
506.75
56. Ivica Nikolić
PKK Halo 192
1.50
724.00
482.67
0.54
239.00
442.59
2.04
963.00
472.06
57. Mihael Rebrović
Lipik 1974
1.50
721.00
480.67
1.25
605.00
484.00
2.75
1326.00
482.18
58. Mato Matijević
HVIDR-a
1.00
478.00
478.00
0.00
0.00
NaN
1.00
478.00
478.00
59. Mirko Tušim
Lipik 1974
1.00
476.00
476.00
0.21
73.00
347.62
1.21
549.00
453.72
60. Ivica Mišić
Lokomotiva 1967
2.00
951.00
475.50
2.00
996.00
498.00
4.00
1947.00
486.75
61. Igor Krajnović
Regoč
2.00
947.00
473.50
2.00
968.00
484.00
4.00
1915.00
478.75
62. Igor Šulc
Sloga
1.00
466.00
466.00
0.00
0.00
NaN
1.00
466.00
466.00
63. Hrvoje Bakić
INA - Požega
1.00
466.00
466.00
2.00
951.00
475.50
3.00
1417.00
472.33
64. Frano Marijanović
HVIDR-a
1.00
453.00
453.00
1.00
469.00
469.00
2.00
922.00
461.00

Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
0.75
420.00
560.00
0.25
119.00
476.00
1.00
539.00
539.00
Miroslav Crnjac
Požega
0.50
254.00
508.00
0.50
248.00
496.00
1.00
502.00
502.00
Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
1.00
505.00
505.00
0.00
0.00
NaN
1.00
505.00
505.00
Goran Urh
PPK Kutjevo
1.00
500.00
500.00
1.00
506.00
506.00
2.00
1006.00
503.00
Darko Ćorković
Obrtnik-BAM
0.87
435.00
500.00
0.00
0.00
NaN
0.87
435.00
500.00
Zlatko Zarožinski
PKK Halo 192
0.50
236.00
472.00
0.50
272.00
544.00
1.00
508.00
508.00
Josip Bohović
Lipik 1974
0.50
228.00
456.00
0.75
359.00
478.67
1.25
587.00
469.60
Ivan Katalinić
Sloga
0.25
101.00
404.00
1.50
772.00
514.67
1.75
873.00
498.86
Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
0.13
15.00
115.38
0.00
0.00
NaN
0.13
15.00
115.38

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Požega
2.0
4361
2005
6366
530.50
81
2.0
4119
1908
6027
502.25
85
4.0
8480
3913
12393
516.38
166
2. Obrtnik-BAM
3.0
6263
2951
9214
511.89
111
1.0
2127
978
3105
517.50
44
4.0
8390
3929
12319
513.29
155
3. PPK Kutjevo
3.0
6304
2856
9160
508.89
132
1.0
2019
893
2912
485.33
57
4.0
8323
3749
12072
503.00
189
4. Regoč
2.0
4137
1924
6061
505.08
88
2.0
4259
2109
6368
530.67
73
4.0
8396
4033
12429
517.88
161
5. PKK Halo 192
2.0
4147
1905
6052
504.33
75
2.0
4222
2024
6246
520.50
71
4.0
8369
3929
12298
512.42
146
6. Lokomotiva 1967
2.0
4107
1941
6048
504.00
71
2.0
4349
1854
6203
516.92
97
4.0
8456
3795
12251
510.46
168
7. HVIDR-a
1.0
2060
958
3018
503.00
40
3.0
6188
2803
8991
499.50
141
4.0
8248
3761
12009
500.38
181
8. Sloga
2.0
4167
1829
5996
499.67
91
2.0
4250
1977
6227
518.92
85
4.0
8417
3806
12223
509.29
176
9. INA - Požega
1.0
2063
931
2994
499.00
44
3.0
6086
2725
8811
489.50
159
4.0
8149
3656
11805
491.88
203
10. Lipik 1974
2.0
4023
1935
5958
496.50
93
2.0
4308
1801
6109
509.08
101
4.0
8331
3736
12067
502.79
194
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više