Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Vž
Varaždin
3 2 1 0 5 19.0 5.0
2. Prosvjetar
Čakovec
2 2 0 0 4 14.0 2.0
3. Željezničar Čk II
Čakovec
2 2 0 0 4 11.0 5.0
4. Lepoglava II
Lepoglava
3 2 0 1 4 12.0 12.0
5. Zanatlija Čk
Čakovec
3 1 1 1 3 13.0 11.0
6. Željezničar Kc
Koprivnica
2 1 0 1 2 9.0 7.0
7. Obrtnik 2011
Varaždin
3 1 0 2 2 9.0 15.0
8. Koprivnica
Koprivnica
3 0 0 3 0 6.0 18.0
9. Dubravčan (-2)
Donja Dubrava
3 0 0 3 -2 3.0 21.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3116 : 3239) 03.10.2020 17:00 Stjepan Blažek, B
Predrag Turk, A
| | |
1 2 Koprivnica Lepoglava II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2920 : 2991) 02.10.2020 18:00 Valentina Gal, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
1 3 Željezničar Vž Obrtnik 2011 Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3313 : 3031) 02.10.2020 19:00 Goran Peršić, A
Igor Maček, B
| | |
1 4 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2921 : 3170) 04.10.2020 10:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
2 5 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3148 : 3173) 09.10.2020 18:00 Helena Bolić, B
Antonela Vargić, C
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
8.0 : 0.0 (0 : 0) 09.10.2020 20:00 Nenad Perši, A
Robert Lesinger, B
| | |
2 7 Lepoglava II Željezničar Vž Drava
1-6
0.0 : 8.0 (2952 : 3277) 10.10.2020 14:00 Nenad Perši, A
Goran Peršić, A
| | |
2 8 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3195 : 2987) 10.10.2020 17:00 Zvonimir Turk, B
Stjepan Blažek, B
| | |
3 9 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (2962 : 3048) 16.10.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
3 10 Željezničar Vž Zanatlija Čk Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3248 : 3270) 16.10.2020 19:00 Antonija Milak, B
Robert Lesinger, B
| | |
3 11 Dubravčan Lepoglava II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2955 : 2975) 18.10.2020 10:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
3 12 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
8.0 : 0.0 (3218 : 2948) 16.10.2020 18:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
4 13 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
23.10.2020 19:00 Igor Maček, B
Zvonimir Žinić, C
| | |
4 14 Lepoglava II Prosvjetar Drava
1-6
24.10.2020 14:00 Dubravko Jurinić, A
Stjepan Pintarić, A
| | |
4 15 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
24.10.2020 17:00 Žarko Martić, A
Zvonimir Turk, B
| | |
4 16 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
23.10.2020 18:00 Goran Peršić, A
Robert Lesinger, B
| | |
5 17 Željezničar Vž Željezničar Čk II Drava
1-6
06.11.2020 19:00 | | |
5 18 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
08.11.2020 10:00 | | |
5 19 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
06.11.2020 18:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
5 20 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
06.11.2020 18:00 | | |
6 21 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
13.11.2020 19:00 Igor Maček, B
Mladen Kacun, A
| | |
6 22 Lepoglava II Željezničar Kc Drava
1-6
14.11.2020 14:00 | | |
6 23 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
13.11.2020 18:00 | | |
6 24 Željezničar Vž Dubravčan Drava
1-6
13.11.2020 19:00 | | |
7 25 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
22.11.2020 10:00 | | |
7 26 Prosvjetar Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
20.11.2020 18:00 Žarko Martić, A
Predrag Turk, A
| | |
7 27 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
20.11.2020 18:00 | | |
7 28 Obrtnik 2011 Lepoglava II Drava
1-6
20.11.2020 20:00 | | |
8 29 Željezničar Čk II Lepoglava II SRC Mladost
1-4
27.11.2020 19:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
8 30 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
28.11.2020 17:00 Zvonimir Turk, B
Stjepan Blažek, B
| | |
8 31 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
27.11.2020 18:00 | | |
8 32 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
29.11.2020 10:00 | | |
9 33 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
04.12.2020 18:00 Igor Maček, B
Predrag Turk, A
| | |
9 34 Željezničar Kc Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
04.12.2020 18:00 | | |
9 35 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
04.12.2020 20:00 | | |
9 36 Lepoglava II Zanatlija Čk Drava
1-6
05.12.2020 20:00 | | |
10 37 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
15.01.2021 19:00 | | |
10 38 Lepoglava II Koprivnica Drava
1-6
16.01.2021 14:00 | | |
10 39 Obrtnik 2011 Željezničar Vž Drava
1-6
15.01.2021 20:00 | | |
10 40 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
15.01.2021 18:00 | | |
11 41 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
22.01.2021 18:00 | | |
11 42 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
24.01.2021 10:00 | | |
11 43 Željezničar Vž Lepoglava II Drava
1-6
22.01.2021 19:00 | | |
11 44 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
22.01.2021 18:00 | | |
12 45 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
29.01.2021 19:00 | | |
12 46 Zanatlija Čk Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 47 Lepoglava II Dubravčan Drava
1-6
30.01.2021 14:00 | | |
12 48 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
29.01.2021 20:00 | | |
13 49 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
05.02.2021 18:00 | | |
13 50 Prosvjetar Lepoglava II SRC Mladost
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
13 51 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
07.02.2021 10:00 | | |
13 52 Koprivnica Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
04.02.2021 20:00 | | |
14 53 Željezničar Čk II Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
12.02.2021 19:00 | | |
14 54 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
12.02.2021 18:00 | | |
14 55 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
14 56 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
12.02.2021 20:00 | | |
15 57 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
19.02.2021 20:00 | | |
15 58 Željezničar Kc Lepoglava II Kuglana 2
1-6
19.02.2021 18:00 | | |
15 59 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
15 60 Dubravčan Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
21.02.2021 10:00 | | |
16 61 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
26.02.2021 19:00 | | |
16 62 Željezničar Vž Prosvjetar Drava
1-6
26.02.2021 19:00 | | |
16 63 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
16 64 Lepoglava II Obrtnik 2011 Drava
1-6
27.02.2021 14:00 | | |
17 65 Lepoglava II Željezničar Čk II Drava
1-6
06.03.2021 14:00 | | |
17 66 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
05.03.2021 20:00 | | |
17 67 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
05.03.2021 18:00 | | |
17 68 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
18 69 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
12.03.2021 19:00 | | |
18 70 Željezničar Vž Željezničar Kc Drava
1-6
12.03.2021 19:00 | | |
18 71 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
12.03.2021 18:00 | | |
18 72 Zanatlija Čk Lepoglava II SRC Mladost
1-4
13.03.2021 19:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Franjo Gosarić
Željezničar Čk II
1.0
577
0.00
577.00
577.00
2. Josip Kaniški
Željezničar Vž
1.0
597
554.50
1151.50
575.75
3. Jurica Petković
Zanatlija Čk
1.0
602
547.50
1149.50
574.75
4. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
1.0
563
573.00
1136.00
568.00
5. Mladen Vresk
Željezničar Vž
1.0
551
561.50
1112.50
556.25
6. Nikola Dubovečak
Lepoglava II
1.0
556
0.00
556.00
556.00
7. Igor Ružić
Željezničar Čk II
2.0
1109
0.00
1109.00
554.50
8. Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
1.0
540
565.00
1105.00
552.50
9. Stjepan Pintarić
Željezničar Vž
1.0
534
562.00
1096.00
548.00
10. Željko Majcen
Željezničar Vž
1.0
551
539.50
1090.50
545.25
11. Ivan Silić
Željezničar Vž
1.0
535
548.50
1083.50
541.75
12. Damir Grašić
Zanatlija Čk
1.0
553
530.00
1083.00
541.50
13. Emil Horvat
Prosvjetar
1.0
526
548.00
1074.00
537.00
14. Rajmond Pokrivač
Zanatlija Čk
1.0
540
531.50
1071.50
535.75
15. Boris Ivaniš
Željezničar Kc
1.0
545
526.00
1071.00
535.50
16. Igor Gal
Lepoglava II
2.0
1070
0.00
1070.00
535.00
17. Igor Maček
Zanatlija Čk
1.0
533
534.50
1067.50
533.75
18. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
2.0
1064
0.00
1064.00
532.00
19. Marijan Česi
Željezničar Kc
1.0
556
505.00
1061.00
530.50
20. Ivan Pigac
Prosvjetar
1.0
537
521.00
1058.00
529.00
21. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
2.0
1057
0.00
1057.00
528.50
22. Bojan Kuzma
Željezničar Čk II
2.0
1056
0.00
1056.00
528.00
23. Nebojša Žnidarić
Prosvjetar
1.0
533
520.00
1053.00
526.50
24. Denis Košak
Željezničar Čk II
2.0
1052
0.00
1052.00
526.00
25. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
1.0
530
520.00
1050.00
525.00
26. Ivan Rođak
Prosvjetar
1.0
524
518.00
1042.00
521.00
27. Stjepan Špac
Lepoglava II
2.0
1041
0.00
1041.00
520.50
28. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
2.0
1039
0.00
1039.00
519.50
29. Mirko Žuliček
Lepoglava II
1.0
519
0.00
519.00
519.00
30. Miroslav Androlić
Koprivnica
1.0
516
0.00
516.00
516.00
31. Siniša Zidar
Željezničar Kc
1.0
504
522.00
1026.00
513.00
32. Vladimir Grošanić
Željezničar Kc
1.0
521
505.00
1026.00
513.00
33. Josip Šarić
Prosvjetar
1.0
513
0.00
513.00
513.00
34. Mladen Habek
Željezničar Vž
0.5
256
0.00
256.00
512.00
35. Franjo Žarković
Zanatlija Čk
1.0
512
0.00
512.00
512.00
36. Drago Votuc
Željezničar Kc
0.5
250
517.00
767.00
511.33
37. Slavko Maltarić
Koprivnica
1.0
525
493.00
1018.00
509.00
38. Franjo Sinjeri
Koprivnica
1.0
498
518.00
1016.00
508.00
39. Mladen Jelenečki
Željezničar Vž
0.5
253
508.00
761.00
507.33
40. Miroslav Stoiljković
Koprivnica
1.0
499
506.00
1005.00
502.50
41. Mihael Dubovečak
Lepoglava II
1.0
481
520.00
1001.00
500.50
42. Branko Marković
Obrtnik 2011
2.0
993
0.00
993.00
496.50
43. Bruno Halabarec
Željezničar Čk II
1.5
744
0.00
744.00
496.00
44. Vladimir Habek
Obrtnik 2011
1.5
740
0.00
740.00
493.33
45. Manuel Korent
Željezničar Čk II
1.0
492
0.00
492.00
492.00
46. Filip Bolić
Koprivnica
1.0
475
499.50
974.50
487.25
47. Darko Županić
Lepoglava II
1.0
481
488.00
969.00
484.50
48. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
2.0
960
0.00
960.00
480.00
49. Darko Jakupec
Koprivnica
1.0
474
477.00
951.00
475.50
50. Ivan Šumečki
Lepoglava II
2.0
951
471.00
1422.00
474.00
51. Željko Kos
Lepoglava II
1.0
457
490.00
947.00
473.50
52. Siniša Šumiga
Obrtnik 2011
1.5
702
0.00
702.00
468.00
53. Zlatko Peršić
Obrtnik 2011
1.0
463
0.00
463.00
463.00
54. Hrvoje Grotić
Željezničar Kc
0.5
231
0.00
231.00
462.00
55. Mario Oreški
Lepoglava II
1.0
410
509.00
919.00
459.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Jurica Petković
Zanatlija Čk
1.00
602.00
602.00
2.00
1095.00
547.50
3.00
1697.00
565.67
2. Josip Kaniški
Željezničar Vž
1.00
597.00
597.00
2.00
1109.00
554.50
3.00
1706.00
568.67
3. Franjo Gosarić
Željezničar Čk II
1.00
577.00
577.00
0.00
0.00
NaN
1.00
577.00
577.00
4. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
1.00
563.00
563.00
1.00
573.00
573.00
2.00
1136.00
568.00
5. Nikola Dubovečak
Lepoglava II
1.00
556.00
556.00
0.00
0.00
NaN
1.00
556.00
556.00
6. Marijan Česi
Željezničar Kc
1.00
556.00
556.00
1.00
505.00
505.00
2.00
1061.00
530.50
7. Igor Ružić
Željezničar Čk II
2.00
1109.00
554.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1109.00
554.50
8. Damir Grašić
Zanatlija Čk
1.00
553.00
553.00
2.00
1060.00
530.00
3.00
1613.00
537.67
9. Mladen Vresk
Željezničar Vž
1.00
551.00
551.00
2.00
1123.00
561.50
3.00
1674.00
558.00
10. Željko Majcen
Željezničar Vž
1.00
551.00
551.00
2.00
1079.00
539.50
3.00
1630.00
543.33
11. Boris Ivaniš
Željezničar Kc
1.00
545.00
545.00
1.00
526.00
526.00
2.00
1071.00
535.50
12. Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
1.00
540.00
540.00
1.00
565.00
565.00
2.00
1105.00
552.50
13. Rajmond Pokrivač
Zanatlija Čk
1.00
540.00
540.00
2.00
1063.00
531.50
3.00
1603.00
534.33
14. Ivan Pigac
Prosvjetar
1.00
537.00
537.00
1.00
521.00
521.00
2.00
1058.00
529.00
15. Igor Gal
Lepoglava II
2.00
1070.00
535.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1070.00
535.00
16. Ivan Silić
Željezničar Vž
1.00
535.00
535.00
2.00
1097.00
548.50
3.00
1632.00
544.00
17. Stjepan Pintarić
Željezničar Vž
1.00
534.00
534.00
2.00
1124.00
562.00
3.00
1658.00
552.67
18. Igor Maček
Zanatlija Čk
1.00
533.00
533.00
2.00
1069.00
534.50
3.00
1602.00
534.00
19. Nebojša Žnidarić
Prosvjetar
1.00
533.00
533.00
1.00
520.00
520.00
2.00
1053.00
526.50
20. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
2.00
1064.00
532.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1064.00
532.00
21. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
1.00
530.00
530.00
1.00
520.00
520.00
2.00
1050.00
525.00
22. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
2.00
1057.00
528.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1057.00
528.50
23. Bojan Kuzma
Željezničar Čk II
2.00
1056.00
528.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1056.00
528.00
24. Denis Košak
Željezničar Čk II
2.00
1052.00
526.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1052.00
526.00
25. Emil Horvat
Prosvjetar
1.00
526.00
526.00
1.00
548.00
548.00
2.00
1074.00
537.00
26. Slavko Maltarić
Koprivnica
1.00
525.00
525.00
2.00
986.00
493.00
3.00
1511.00
503.67
27. Ivan Rođak
Prosvjetar
1.00
524.00
524.00
0.50
259.00
518.00
1.50
783.00
522.00
28. Vladimir Grošanić
Željezničar Kc
1.00
521.00
521.00
1.00
505.00
505.00
2.00
1026.00
513.00
29. Stjepan Špac
Lepoglava II
2.00
1041.00
520.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1041.00
520.50
30. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
2.00
1039.00
519.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1039.00
519.50
31. Mirko Žuliček
Lepoglava II
1.00
519.00
519.00
0.00
0.00
NaN
1.00
519.00
519.00
32. Miroslav Androlić
Koprivnica
1.00
516.00
516.00
0.00
0.00
NaN
1.00
516.00
516.00
33. Josip Šarić
Prosvjetar
1.00
513.00
513.00
0.00
0.00
NaN
1.00
513.00
513.00
34. Mladen Habek
Željezničar Vž
0.50
256.00
512.00
0.00
0.00
NaN
0.50
256.00
512.00
35. Franjo Žarković
Zanatlija Čk
1.00
512.00
512.00
0.00
0.00
NaN
1.00
512.00
512.00
36. Mladen Jelenečki
Željezničar Vž
0.50
253.00
506.00
1.00
508.00
508.00
1.50
761.00
507.33
37. Siniša Zidar
Željezničar Kc
1.00
504.00
504.00
1.00
522.00
522.00
2.00
1026.00
513.00
38. Drago Votuc
Željezničar Kc
0.50
250.00
500.00
1.00
517.00
517.00
1.50
767.00
511.33
39. Miroslav Stoiljković
Koprivnica
1.00
499.00
499.00
2.00
1012.00
506.00
3.00
1511.00
503.67
40. Franjo Sinjeri
Koprivnica
1.00
498.00
498.00
1.00
518.00
518.00
2.00
1016.00
508.00
41. Branko Marković
Obrtnik 2011
2.00
993.00
496.50
0.00
0.00
NaN
2.00
993.00
496.50
42. Bruno Halabarec
Željezničar Čk II
1.50
744.00
496.00
0.00
0.00
NaN
1.50
744.00
496.00
43. Vladimir Habek
Obrtnik 2011
1.50
740.00
493.33
0.00
0.00
NaN
1.50
740.00
493.33
44. Manuel Korent
Željezničar Čk II
1.00
492.00
492.00
0.00
0.00
NaN
1.00
492.00
492.00
45. Darko Županić
Lepoglava II
1.00
481.00
481.00
1.00
488.00
488.00
2.00
969.00
484.50
46. Mihael Dubovečak
Lepoglava II
1.00
481.00
481.00
1.00
520.00
520.00
2.00
1001.00
500.50
47. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
2.00
960.00
480.00
0.00
0.00
NaN
2.00
960.00
480.00
48. Ivan Šumečki
Lepoglava II
2.00
951.00
475.50
1.00
471.00
471.00
3.00
1422.00
474.00
49. Filip Bolić
Koprivnica
1.00
475.00
475.00
2.00
999.00
499.50
3.00
1474.00
491.33
50. Darko Jakupec
Koprivnica
1.00
474.00
474.00
1.00
477.00
477.00
2.00
951.00
475.50
51. Siniša Šumiga
Obrtnik 2011
1.50
702.00
468.00
0.00
0.00
NaN
1.50
702.00
468.00
52. Zlatko Peršić
Obrtnik 2011
1.00
463.00
463.00
0.00
0.00
NaN
1.00
463.00
463.00
53. Hrvoje Grotić
Željezničar Kc
0.50
231.00
462.00
0.00
0.00
NaN
0.50
231.00
462.00
54. Željko Kos
Lepoglava II
1.00
457.00
457.00
1.00
490.00
490.00
2.00
947.00
473.50
55. Mario Oreški
Lepoglava II
1.00
410.00
410.00
1.00
509.00
509.00
2.00
919.00
459.50

Božidar Igrec
Željezničar
0.50
218.00
436.00
0.00
0.00
NaN
0.50
218.00
436.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Dubravčan
0.0
0
0
0
0
2.0
4098
1778
5876
489.67
118
2.0
4098
1778
5876
489.67
118
2. Željezničar Vž
1.0
2172
1105
3277
546.17
23
2.0
4403
2158
6561
546.75
45
3.0
6575
3263
9838
546.56
68
3. Zanatlija Čk
1.0
2189
1081
3270
545.00
30
2.0
4244
2067
6311
525.92
51
3.0
6433
3148
9581
532.28
81
4. Prosvjetar
1.0
2126
1047
3173
528.83
37
1.0
2161
1057
3218
536.33
28
2.0
4287
2104
6391
532.58
65
5. Željezničar Kc
1.0
2149
1021
3170
528.33
37
1.0
2112
1036
3148
524.67
21
2.0
4261
2057
6318
526.50
58
6. Željezničar Čk II
2.0
4261
2026
6287
523.92
60
0.0
0
0
0
0
2.0
4261
2026
6287
523.92
60
7. Obrtnik 2011
2.0
4105
1874
5979
498.25
123
0.0
0
0
0
0
2.0
4105
1874
5979
498.25
123
8. Koprivnica
1.0
2023
964
2987
497.83
40
2.0
4104
1778
5882
490.17
98
3.0
6127
2742
8869
492.72
138
9. Lepoglava II
2.0
4123
1843
5966
497.17
99
1.0
2038
914
2952
492.00
61
3.0
6161
2757
8918
495.44
160
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više