Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Karlovac
Karlovac
3 3 0 0 6 21.0 3.0
2. ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
3 3 0 0 6 21.0 3.0
3. ŽKK Goranin
Delnice
4 3 0 1 6 19.0 13.0
4. ŽKK Kupa
Ozalj
3 2 0 1 4 16.0 8.0
5. Šubićevac
Šibenik
3 1 0 2 2 8.0 16.0
6. Donat
Zadar
4 0 0 4 0 6.0 26.0
7. ŽKK Gacka
Otočac
4 0 0 4 0 5.0 27.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 ŽKK Gacka ŽKK Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2973 : 3004) 04.10.2020 12:00 Krešimir Mesić, A
Dario Draženović, D
| | |
1 2 ŽKK Goranin Donat GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (2941 : 2808) 03.10.2020 13:00 Marko Petranović, B
Dominik Jakovac, C
| | |
1 3 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3292 : 2962) 03.10.2020 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
2 4 ŽKK Plitvice Šubićevac Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3240 : 2978) 10.10.2020 13:00 Vladimir Rapaić, A
Davor Gračan, D
| | |
2 5 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
3.0 : 5.0 (3104 : 3152) 10.10.2020 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
2 6 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2957 : 3106) 11.10.2020 12:00 Dražen Netahli, A
Dario Draženović, D
| | |
3 7 ŽKK Goranin ŽKK Plitvice GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2946 : 3031) 17.10.2020 13:00 Dominik Jakovac, C
| | |
3 8 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
8.0 : 0.0 (3263 : 2961) 18.10.2020 17:00 Valentina Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
3 9 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3324 : 2991) 17.10.2020 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 10 Donat Šubićevac Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (3040 : 3228) 24.10.2020 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
4 11 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2982 : 3146) 25.10.2020 12:00 Dražen Netahli, A
Dario Draženović, D
| | |
4 12 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
5.0 : 3.0 (2988 : 2907) 24.10.2020 13:00 Marko Petranović, B
| | |
5 13 ŽKK Kupa ŽKK Plitvice Azelija
1-4
08.11.2020 17:00 | | |
5 14 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
07.11.2020 14:00 | | |
5 15 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
07.11.2020 12:00 | | |
6 16 ŽKK Plitvice Donat Hotel Jezero
1-4
14.11.2020 13:00 | | |
6 17 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
14.11.2020 13:00 | | |
6 18 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
15.11.2020 17:00 | | |
7 19 Karlovac ŽKK Plitvice Dom HV Zrinski
1-4
21.11.2020 14:00 | | |
7 20 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
21.11.2020 12:00 | | |
7 21 Donat ŽKK Gacka Mocire
1-4
21.11.2020 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
8 22 ŽKK Plitvice ŽKK Gacka Hotel Jezero
1-4
28.11.2020 13:00 | | |
8 23 Donat ŽKK Goranin Mocire
1-4
28.11.2020 11:00 Velimir Kurtin, A
Nediljko Baljak, C
| | |
8 24 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
28.11.2020 12:00 | | |
9 25 Šubićevac ŽKK Plitvice Šubićevac
1-6
05.12.2020 12:00 | | |
9 26 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
06.12.2020 17:00 | | |
9 27 ŽKK Goranin ŽKK Gacka GSC Delnice
1-4
05.12.2020 13:00 | | |
10 28 ŽKK Plitvice ŽKK Goranin Hotel Jezero
1-4
12.12.2020 13:00 | | |
10 29 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
13.12.2020 12:00 | | |
10 30 Donat Karlovac Mocire
1-4
12.12.2020 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
11 31 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
09.01.2021 12:00 | | |
11 32 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
09.01.2021 14:00 | | |
11 33 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
10.01.2021 17:00 | | |
12 34 ŽKK Plitvice ŽKK Kupa Hotel Jezero
1-4
16.01.2021 13:00 | | |
12 35 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
16.01.2021 13:00 | | |
12 36 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
16.01.2021 18:00 | | |
13 37 Donat ŽKK Plitvice Mocire
1-4
23.01.2021 11:00 Velimir Kurtin, A
Nediljko Baljak, C
| | |
13 38 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
23.01.2021 12:00 | | |
13 39 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
23.01.2021 14:00 | | |
14 40 ŽKK Plitvice Karlovac Hotel Jezero
1-4
30.01.2021 13:00 | | |
14 41 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
31.01.2021 17:00 | | |
14 42 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
31.01.2021 12:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nikolina Čoko
Karlovac
1.0
541
584.50
1125.50
562.75
2. Danijela Šagovac
Karlovac
1.0
558
564.00
1122.00
561.00
3. Ivona Škalamera
Karlovac
1.0
529
581.00
1110.00
555.00
4. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
2.0
1049
599.00
1648.00
549.33
5. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
2.0
1098
542.00
1640.00
546.67
6. Meri Jurković
Šubićevac
2.0
1088
0.00
1088.00
544.00
7. Melita Šegina
ŽKK Kupa
1.0
531
552.00
1083.00
541.50
8. Vilma Miškić
Šubićevac
3.0
1614
0.00
1614.00
538.00
9. Vanja Bobanović
Donat
2.0
1032
575.00
1607.00
535.67
10. Maria Gračan
ŽKK Plitvice
2.0
1053
542.00
1595.00
531.67
11. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
1.0
532
527.67
1059.67
529.83
12. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
1.0
546
509.00
1055.00
527.50
13. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
2.0
1023
554.00
1577.00
525.67
14. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
2.0
1051
0.00
1051.00
525.50
15. Danira Beer-Krnić
Šubićevac
3.0
1574
0.00
1574.00
524.67
16. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
1.5
777
532.00
1309.00
523.60
17. Natalija Sonički
Karlovac
1.0
509
537.00
1046.00
523.00
18. Grozdana Surać
Donat
2.0
1051
507.00
1558.00
519.33
19. Alenka Šimunović
Šubićevac
2.5
1284
0.00
1284.00
515.66
20. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
1.0
492
539.00
1031.00
515.50
21. Ana Špoljarić
ŽKK Gacka
1.0
517
513.50
1030.50
515.25
22. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
2.0
1022
520.00
1542.00
514.00
23. Lora Burić
Karlovac
1.0
518
505.00
1023.00
511.50
24. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
1.0
515
507.00
1022.00
511.00
25. Žaklina Jelača
Donat
2.0
1024
508.00
1532.00
510.67
26. Štefica Pavlaković
ŽKK Kupa
2.0
992
535.00
1527.00
509.00
27. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
1.0
504
510.33
1014.33
507.17
28. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
1.0
505
508.00
1013.00
506.50
29. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
1.0
524
475.00
999.00
499.50
30. Ružica Banić
ŽKK Gacka
1.0
507
488.00
995.00
497.50
31. Lorena Kamber
ŽKK Goranin
1.0
516
472.67
988.67
494.33
32. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
2.0
958
517.00
1475.00
491.67
33. Katarina Čurilović
Karlovac
1.0
491
0.00
491.00
491.00
34. Edita Petrina
Šubićevac
3.0
1460
0.00
1460.00
486.67
35. Snježana Černok
ŽKK Goranin
1.0
484
482.33
966.33
483.17
36. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
2.5
1211
0.00
1211.00
482.47
37. Franciska Bolf
ŽKK Goranin
1.0
504
457.00
961.00
480.50
38. Milena Smolić
Šubićevac
2.0
937
0.00
937.00
468.50
39. Lijana Cvijetović
Donat
2.0
901
502.00
1403.00
467.67
40. Josipa Bićanić
ŽKK Gacka
1.0
466
462.55
928.55
464.27
41. Marina Orešković
ŽKK Gacka
0.5
232
0.00
232.00
464.00
42. Tanja Perović
Donat
2.0
899
486.00
1385.00
461.67
43. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
1.0
458
0.00
458.00
458.00
44. Nives Grabovac
Donat
2.0
892
469.00
1361.00
453.67
45. Mihaela Mudrovčić
ŽKK Gacka
0.5
220
0.00
220.00
440.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Danijela Šagovac
Karlovac
1.00
558.00
558.00
1.00
564.00
564.00
2.00
1122.00
561.00
2. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
2.00
1098.00
549.00
1.00
542.00
542.00
3.00
1640.00
546.67
3. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
1.00
546.00
546.00
3.00
1527.00
509.00
4.00
2073.00
518.25
4. Meri Jurković
Šubićevac
2.00
1088.00
544.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1088.00
544.00
5. Nikolina Čoko
Karlovac
1.00
541.00
541.00
2.00
1169.00
584.50
3.00
1710.00
570.00
6. Vilma Miškić
Šubićevac
3.00
1614.00
538.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1614.00
538.00
7. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
1.00
532.00
532.00
3.00
1583.00
527.67
4.00
2115.00
528.75
8. Melita Šegina
ŽKK Kupa
1.00
531.00
531.00
1.00
552.00
552.00
2.00
1083.00
541.50
9. Ivona Škalamera
Karlovac
1.00
529.00
529.00
2.00
1162.00
581.00
3.00
1691.00
563.67
10. Maria Gračan
ŽKK Plitvice
2.00
1053.00
526.50
1.00
542.00
542.00
3.00
1595.00
531.67
11. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
2.00
1051.00
525.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1051.00
525.50
12. Grozdana Surać
Donat
2.00
1051.00
525.50
2.00
1014.00
507.00
4.00
2065.00
516.25
13. Danira Beer-Krnić
Šubićevac
3.00
1574.00
524.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1574.00
524.67
14. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
2.00
1049.00
524.50
1.00
599.00
599.00
3.00
1648.00
549.33
15. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
1.00
524.00
524.00
3.00
1425.00
475.00
4.00
1949.00
487.25
16. Lora Burić
Karlovac
1.00
518.00
518.00
2.00
1010.00
505.00
3.00
1528.00
509.33
17. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
1.50
777.00
518.00
0.75
399.00
532.00
2.25
1176.00
522.67
18. Ana Špoljarić
ŽKK Gacka
1.00
517.00
517.00
2.00
1027.00
513.50
3.00
1544.00
514.67
19. Vanja Bobanović
Donat
2.00
1032.00
516.00
2.00
1150.00
575.00
4.00
2182.00
545.50
20. Lorena Kamber
ŽKK Goranin
1.00
516.00
516.00
3.00
1418.00
472.67
4.00
1934.00
483.50
21. Alenka Šimunović
Šubićevac
2.49
1284.00
515.66
0.00
0.00
NaN
2.49
1284.00
515.66
22. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
1.00
515.00
515.00
3.00
1521.00
507.00
4.00
2036.00
509.00
23. Žaklina Jelača
Donat
2.00
1024.00
512.00
2.00
1016.00
508.00
4.00
2040.00
510.00
24. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
2.00
1023.00
511.50
1.00
554.00
554.00
3.00
1577.00
525.67
25. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
2.00
1022.00
511.00
1.00
520.00
520.00
3.00
1542.00
514.00
26. Natalija Sonički
Karlovac
1.00
509.00
509.00
1.00
537.00
537.00
2.00
1046.00
523.00
27. Ružica Banić
ŽKK Gacka
1.00
507.00
507.00
3.00
1464.00
488.00
4.00
1971.00
492.75
28. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
1.00
505.00
505.00
1.00
508.00
508.00
2.00
1013.00
506.50
29. Franciska Bolf
ŽKK Goranin
1.00
504.00
504.00
1.00
457.00
457.00
2.00
961.00
480.50
30. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
1.00
504.00
504.00
3.00
1531.00
510.33
4.00
2035.00
508.75
31. Štefica Pavlaković
ŽKK Kupa
2.00
992.00
496.00
1.00
535.00
535.00
3.00
1527.00
509.00
32. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
1.00
492.00
492.00
1.00
539.00
539.00
2.00
1031.00
515.50
33. Katarina Čurilović
Karlovac
1.00
491.00
491.00
0.00
0.00
NaN
1.00
491.00
491.00
34. Edita Petrina
Šubićevac
3.00
1460.00
486.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1460.00
486.67
35. Snježana Černok
ŽKK Goranin
1.00
484.00
484.00
3.00
1447.00
482.33
4.00
1931.00
482.75
36. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
2.51
1211.00
482.47
0.00
0.00
NaN
2.51
1211.00
482.47
37. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
2.00
958.00
479.00
1.00
517.00
517.00
3.00
1475.00
491.67
38. Milena Smolić
Šubićevac
2.00
937.00
468.50
0.00
0.00
NaN
2.00
937.00
468.50
39. Josipa Bićanić
ŽKK Gacka
1.00
466.00
466.00
2.75
1272.00
462.55
3.75
1738.00
463.47
40. Marina Orešković
ŽKK Gacka
0.50
232.00
464.00
0.00
0.00
NaN
0.50
232.00
464.00
41. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
1.00
458.00
458.00
0.00
0.00
NaN
1.00
458.00
458.00
42. Lijana Cvijetović
Donat
2.00
901.00
450.50
1.00
502.00
502.00
3.00
1403.00
467.67
43. Tanja Perović
Donat
2.00
899.00
449.50
0.50
243.00
486.00
2.50
1142.00
456.80
44. Nives Grabovac
Donat
2.00
892.00
446.00
2.00
938.00
469.00
4.00
1830.00
457.50
45. Mihaela Mudrovčić
ŽKK Gacka
0.50
220.00
440.00
0.00
0.00
NaN
0.50
220.00
440.00

Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
0.75
347.00
462.67
0.25
122.00
488.00
1.00
469.00
469.00
Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
0.50
222.00
444.00
0.00
0.00
NaN
0.50
222.00
444.00
Irena Božičević
ŽKK Kupa
0.50
211.00
422.00
1.00
574.00
574.00
1.50
785.00
523.33
Mira Blažina
ŽKK Kupa
0.25
102.00
408.00
0.00
0.00
NaN
0.25
102.00
408.00
Karolina Grčević
ŽKK Plitvice
0.50
203.00
406.00
0.00
0.00
NaN
0.50
203.00
406.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Karlovac
1.0
2160
986
3146
524.33
44
2.0
4451
2165
6616
551.33
65
3.0
6611
3151
9762
542.33
109
2. ŽKK Goranin
1.0
2067
1039
3106
517.67
39
3.0
6138
2737
8875
493.06
175
4.0
8205
3776
11981
499.21
214
3. Šubićevac
3.0
6377
2791
9168
509.33
179
0.0
0
0
0
0
3.0
6377
2791
9168
509.33
179
4. ŽKK Kupa
2.0
4128
1931
6059
504.92
86
1.0
2228
1035
3263
543.83
38
3.0
6356
2966
9322
517.89
124
5. ŽKK Plitvice
2.0
4113
1922
6035
502.92
81
1.0
2174
1066
3240
540.00
32
3.0
6287
2988
9275
515.28
113
6. ŽKK Gacka
1.0
2136
825
2961
493.50
79
3.0
6212
2700
8912
495.11
178
4.0
8348
3525
11873
494.71
257
7. Donat
2.0
4010
1789
5799
483.25
137
2.0
4288
1856
6144
512.00
100
4.0
8298
3645
11943
497.63
237
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više