Pregled svih kuglana


Kuglana:Gradska kuglana Ot
Broj staza:6
Adresa:Bartola Kašića 16
Grad:Otočac
Županija:Ličko-senjska
Regija:Zapad
Hks otocac1

Kategorija kuglane:1
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:22.08.2023
Datum pregleda:23.08.2020
Komisija:Pintarić i Filipović
Automati:Funk M4002 3/8
Segmenti:Funk 3/26
Čunjevi:Tornado plus
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Grad Otočac
Kontakt osoba:Damir Sladović
Kontakt broj:099 841 13 33
Kontakt e-mail:grad-otocac@gs.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Mirna Bosak 624 04.05.2019
Ekipno Reprezentacija RH 3524 04.05.2019

MUŠKARCI
Pojedinačno Luka Bolanča 695 05.05.2019
Ekipno Reprezentacija RH 3864 05.05.2019
15 74 Velebit Mertojak Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2021 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
8 37 Gacka Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
27.03.2021 19:00 | | |
8 45 Karlobag Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
28.03.2021 17:00 | | |
9 50 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
10.04.2021 13:00 | | |
17 85 Velebit Željezničar Čk Gradska kuglana Ot
1-6
10.04.2021 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
9 53 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
11.04.2021 14:00 | | |
9 51 Vatrogasac Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
11.04.2021 17:00 | | |
10 56 Karlobag Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
17.04.2021 17:00 | | |
11 61 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
24.04.2021 13:00 | | |
11 62 Vatrogasac Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
25.04.2021 16:00 | | |
12 57 Gacka Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
01.05.2021 18:00 | | |
10 29 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
02.05.2021 12:00 | | |
12 72 Vatrogasac Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
02.05.2021 16:00 | | |
13 74 Velebit II Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
08.05.2021 13:00 | | |
13 73 Vatrogasac Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
08.05.2021 16:00 | | |
12 36 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
15.05.2021 12:00 | | |
14 80 Karlobag Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
15.05.2021 15:00 | | |
14 68 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
15.05.2021 18:00 | | |
15 87 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
22.05.2021 13:00 | | |
15 86 Vatrogasac Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
23.05.2021 16:00 | | |
16 79 Gacka Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
29.05.2021 18:00 | | |
14 42 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
30.05.2021 12:00 | | |
16 93 Karlobag Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
30.05.2021 17:00 | | |
17 100 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
03.06.2021 13:00 | | |
17 99 Vatrogasac Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
03.06.2021 16:00 | | |
18 106 Karlobag Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
06.06.2021 17:00 | | |
19 113 Velebit II Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
12.06.2021 13:00 | | |
18 90 Gacka Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
12.06.2021 18:00 | | |
19 112 Vatrogasac Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
13.06.2021 16:00 | | |
21 126 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
22.06.2021 13:00 | | |
21 125 Vatrogasac Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
22.06.2021 16:00 | | |
22 132 Karlobag Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
26.06.2021 17:00 | | |
13 63 Velebit Zadar Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3501 : 3348) 27.02.2021 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
11 52 Velebit Poštar Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3417 : 3472) 13.02.2021 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 14 Velebit Bjelovar Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3388 : 3512) 28.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
7 40 Vatrogasac Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
0.0 : 8.0 (3172 : 3299) 22.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Natalija Atalić, D
Monika Milanović, D
| | |
7 39 Velebit II Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3260 : 3179) 22.11.2020 13:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, D
| | |
9 41 Velebit Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3381 : 3485) 21.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
6 34 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3327 : 3281) 15.11.2020 17:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
6 28 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3190 : 3049) 14.11.2020 18:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
5 29 Vatrogasac Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3186 : 3208) 08.11.2020 16:00 Drago Pleša, B
Natalija Atalić, D
| | |
7 32 Velebit Novska Gradska kuglana Ot
1-6
5.5 : 2.5 (3430 : 3323) 07.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
5 28 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3268 : 3159) 07.11.2020 13:00 Željko Odorčić, A
Dario Draženović, D
| | |
4 23 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3140 : 3269) 25.10.2020 17:00 Davor Matasić, A
Dražen Draženović, B
| | |
4 11 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2982 : 3146) 25.10.2020 12:00 Dražen Netahli, A
Dario Draženović, D
| | |
4 19 Gacka Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3246 : 3008) 24.10.2020 18:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
3 18 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3206 : 3162) 18.10.2020 16:00 Željko Odorčić, A
Natalija Atalić, D
| | |
5 23 Velebit Grmoščica Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3433 : 3373) 17.10.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
3 17 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3246 : 2518) 17.10.2020 13:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, D
| | |
2 12 Karlobag Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
5.5 : 2.5 (3309 : 3174) 11.10.2020 17:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
2 6 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2957 : 3106) 11.10.2020 12:00 Dražen Netahli, A
Dario Draženović, D
| | |
2 10 Gacka Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3102 : 2923) 10.10.2020 18:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
Monika Milanović, D
| | |
1 1 Karlobag Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3238 : 3101) 04.10.2020 17:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
1 1 ŽKK Gacka ŽKK Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2973 : 3004) 04.10.2020 12:00 Krešimir Mesić, A
Dario Draženović, D
| | |
1 1 Gacka Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
4.5 : 3.5 (3120 : 3059) 03.10.2020 18:00 Davor Matasić, A
Krešimir Mesić, A
| | |
1 6 Velebit II Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3191 : 3197) 03.10.2020 13:00 Željko Odorčić, A
Željko Bićanić, C
| | |
1 5 Velebit Medveščak-1958 Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3443 : 3515) 12.09.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Velebit 9 573.65 579.43 574.23 576.54 Zaprešić 3609 601.50 Darko Kasumović 641

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2019./2020. (Prosjek lige: 540.31 )

Karlobag 11 540.74 550.91 541.59 545.83 Velebit II 3341 556.83 Zvonimir Kranjčević 593
Velebit II 11 527.14 547.62 528.84 537.38 Karlobag 3289 548.17 Tihomir Bratić 591

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 508.51 )

ŽKK Gacka 7 507.36 479.57 503.88 493.46 ŽKK Plitvice 3157 526.17 Venesa Bogdanović 580

3. Hrvatska kuglačka liga zapad Karlovac-Lika 2019./2020. (Prosjek lige: 527.35 )

Gacka 10 522.48 543.58 524.40 533.03 Mantinela I 3256 542.67 Marinko Magdić 567
Vatrogasac 9 515.81 535.65 517.80 525.73 Mantinela I 3239 539.83 Ivan Mateša 602
Visočica 9 517.04 517.51 517.08 517.27 Vatrogasac 3247 541.17 Goran Živčić 571
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više