Pregled svih kuglana


Kuglana:Gradska kuglana Ot
Broj staza:6
Adresa:Bartola Kašića 16
Grad:Otočac
Županija:Ličko-senjska
Regija:Zapad
Hks otocac1

Kategorija kuglane:Službeni kamp HKS-a (1)
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:22.08.2023
Datum pregleda:23.08.2020
Komisija:Pintarić i Filipović
Automati:Funk M4002 3/8
Segmenti:Funk 3/26
Čunjevi:Syndur top premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Grad Otočac
Kontakt osoba:Damir Sladović
Kontakt broj:099 841 13 33
Kontakt e-mail:grad-otocac@gs.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Natalie Topicova 634 09.10.2021
Ekipno KK Mlaka 3625 09.10.2021

MUŠKARCI
Pojedinačno Vilmoš Zavarko 707 09.10.2021
Ekipno SKV Rot-Weiß Zerbst 1999 3880 09.10.2021
15 87 Vatrogasac Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
05.02.2023 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
15 87 Karlobag Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
05.02.2023 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
12 56 Velebit Bojovnik Trilj Gradska kuglana Ot
1-6
11.02.2023 15:00 Drago Pleša, B
Željko Odorčić, B
| | |
16 91 Gacka Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
11.02.2023 18:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
14 69 ŽKK Gacka ŽKK Sidra Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2023 13:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
16 91 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2023 16:00 Dražen Netahli, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
17 100 Vatrogasac Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
19.02.2023 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
17 100 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
19.02.2023 18:00 Davor Matasić, A
Dražen Netahli, A
| | |
14 66 Velebit MKK Mlaka Gradska kuglana Ot
1-6
25.02.2023 15:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
18 103 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
25.02.2023 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
16 80 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
18 103 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 16:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
17 81 ŽKK Gacka Endi-Tekstilac Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 12:00 | | |
19 113 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 15:00 | | |
19 113 Karlobag Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 18:00 | | |
16 76 Velebit Goranka Gradska kuglana Ot
1-6
11.03.2023 15:00 | | |
20 115 Gacka Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
11.03.2023 18:00 | | |
20 115 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2023 16:00 | | |
21 126 Vatrogasac Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
19.03.2023 15:00 | | |
21 126 Karlobag Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
19.03.2023 18:00 | | |
18 86 Velebit Crikvenica Gradska kuglana Ot
1-6
25.03.2023 15:00 | | |
22 127 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
25.03.2023 18:00 | | |
22 127 Gacka Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
26.03.2023 18:00 | | |
14 79 Velebit II Goranin I Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3283 : 3389) 29.01.2023 16:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
12 58 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3028 : 3110) 29.01.2023 13:00 Drago Pleša, B
Željko Odorčić, B
| | |
14 79 Gacka Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3298 : 3082) 28.01.2023 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
10 46 Velebit Istra Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3458 : 3247) 28.01.2023 15:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
13 74 Vatrogasac Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3349 : 3177) 22.01.2023 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
13 74 Karlobag Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3300 : 3237) 22.01.2023 11:00 Davor Matasić, A
Dražen Netahli, A
| | |
12 67 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
7.5 : 0.5 (3409 : 3212) 15.01.2023 16:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
10 47 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3035 : 3044) 15.01.2023 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
12 67 Gacka Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3231 : 3146) 14.01.2023 18:00 Dražen Netahli, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
11 61 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3376 : 3285) 11.12.2022 18:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
11 61 Vatrogasac Gacka Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3293 : 3248) 11.12.2022 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
9 45 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2959 : 3105) 11.12.2022 12:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
10 55 Velebit II Klek Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3332 : 3240) 27.11.2022 11:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
10 55 Gacka Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3235 : 2801) 26.11.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
8 36 Velebit Korana Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3628 : 3243) 26.11.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
9 50 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3305 : 3230) 13.11.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
9 50 Vatrogasac Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3297 : 3105) 13.11.2022 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
8 43 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3284 : 3156) 06.11.2022 16:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
6 27 ŽKK Gacka ŽKK Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
0.0 : 8.0 (2901 : 3260) 06.11.2022 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
8 43 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3179 : 3171) 05.11.2022 18:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
6 26 Velebit MKK Rijeka Gradska kuglana Ot
1-6
6.5 : 1.5 (3548 : 3391) 05.11.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
7 39 Karlobag Goranin I Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3277 : 3407) 30.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
7 39 Vatrogasac Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3186 : 2975) 30.10.2022 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
6 31 Velebit II Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3293 : 3271) 23.10.2022 16:00 Dražen Netahli, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
4 18 ŽKK Gacka ŽKK Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2845 : 2980) 23.10.2022 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
6 31 Gacka Kupa II Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3193 : 3171) 22.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
4 16 Velebit Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3635 : 3116) 22.10.2022 15:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
5 28 Karlobag Klek Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3288 : 3188) 16.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
5 28 Vatrogasac Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3213 : 2844) 16.10.2022 15:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
4 19 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3303 : 3360) 02.10.2022 16:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 9 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2926 : 3119) 02.10.2022 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
4 19 Gacka Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3239 : 3290) 01.10.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
2 6 Velebit Zadar II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3509 : 3320) 01.10.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
3 17 Karlobag Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3304 : 3335) 25.09.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 17 Vatrogasac Kupa II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3282 : 2931) 25.09.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 7 Velebit II Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3265 : 3124) 18.09.2022 16:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
2 7 Gacka Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3112 : 3195) 17.09.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
1 6 Karlobag Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3246 : 3202) 11.09.2022 18:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
1 6 Vatrogasac Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3342 : 3190) 11.09.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2021./2022. (Prosjek lige: 549.75 )

Velebit 9 548.15 588.85 552.22 568.50 Plitvice 3451 575.17 Luka Požega 626

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2021./2022. (Prosjek lige: 534.51 )

Vatrogasac 11 545.52 548.45 545.76 546.98 Obrtnik Og 3367 561.17 Marinko Magdić 613
Velebit II 11 538.68 561.08 540.55 549.88 Karlobag 3364 560.67 Davor Celinšćak 600
Karlobag 11 538.85 553.50 540.07 546.17 Velebit II 3387 564.50 Marinko Magdić 606

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 510.88 )

ŽKK Gacka 6 503.83 498.00 503.00 500.92 ŽKK Ogulin 3150 525.00 Marija Neralić 593

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2021./2022. (Prosjek lige: 524.81 )

Gacka 9 517.98 543.28 520.51 530.63 Visočica 3274 545.67 Dubravko Mesić 591

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 )

Velebit 9 580.43 575.09 579.89 577.76 Mertojak 3820 636.67 Mihael Grivičić 673

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2020./2021. (Prosjek lige: 539.12 )

Karlobag 4 534.38 542.25 535.95 538.31 Velebit II 3281 546.83 Marijo Štajduhar 581
Vatrogasac 3 537.17 531.33 535.71 534.25 Karlobag 3299 549.83 Vlado Alar 589
Velebit II 4 524.04 540.21 527.28 532.30 Vatrogasac 3197 532.83 Davor Matasić 571

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 507.80 )

ŽKK Gacka 3 514.22 495.11 509.44 504.67 Karlovac 3146 524.33 Danijela Šagovac 558

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2020./2021. (Prosjek lige: 521.07 )

Gacka 4 501.63 527.42 506.78 514.52 Visočica 3059 509.83 Milan Majetić 549

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Velebit 9 573.65 579.43 574.23 576.54 Zaprešić 3609 601.50 Darko Kasumović 641

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2019./2020. (Prosjek lige: 540.31 )

Karlobag 11 540.74 550.91 541.59 545.83 Velebit II 3341 556.83 Zvonimir Kranjčević 593
Velebit II 11 527.14 547.62 528.84 537.38 Karlobag 3289 548.17 Tihomir Bratić 591

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 508.51 )

ŽKK Gacka 7 507.36 479.57 503.88 493.46 ŽKK Plitvice 3157 526.17 Venesa Bogdanović 580

3. Hrvatska kuglačka liga zapad Karlovac-Lika 2019./2020. (Prosjek lige: 527.35 )

Gacka 10 522.48 543.58 524.40 533.03 Mantinela I 3256 542.67 Marinko Magdić 567
Vatrogasac 9 515.81 535.65 517.80 525.73 Mantinela I 3239 539.83 Ivan Mateša 602
Visočica 9 517.04 517.51 517.08 517.27 Vatrogasac 3247 541.17 Goran Živčić 571
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više