Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Sinj
Sinj
14 13 0 1 26 83.5 28.5
2. PZC
Split
14 10 0 4 20 72.5 39.5
3. Trogir
Trogir
14 9 1 4 19 69.0 43.0
4. Imotska krajina
Imotski
14 9 0 5 18 70.0 42.0
5. Brodosplit
Split
14 7 1 6 15 66.0 46.0
6. Županijske ceste
Split
14 5 0 9 10 49.0 63.0
7. Poštar II
Split
14 2 0 12 4 34.0 78.0
8. KKGO Marjan
Split
14 0 0 14 0 4.0 108.0
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Sinj Trogir Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3166 : 3156) 24.09.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
1 3 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2665 : 3042) 22.09.2021 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
1 4 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3192 : 3080) 22.09.2021 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
2 5 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
5.0 : 3.0 (3093 : 2984) 02.10.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
2 6 Trogir KKGO Marjan Marija
1-4
8.0 : 0.0 (3151 : 2633) 28.09.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
2 7 Poštar II Sinj Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (2857 : 3108) 02.10.2021 18:00 Dražen Babić, B
Ante Šarić, D
| | |
3 9 Sinj PZC Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3216 : 3158) 08.10.2021 17:00 Tomislav Odrljin, A
Željko Krstić, B
| | |
3 10 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2701 : 2877) 06.10.2021 20:00 Tomislav Odrljin, A
Valentina Prpić, B
| | |
3 11 Županijske ceste Trogir Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3178 : 3184) 06.10.2021 17:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
3 12 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3139 : 3091) 04.10.2021 19:30 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 13 Trogir Brodosplit Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3355 : 3121) 12.10.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
4 14 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3043 : 3165) 16.10.2021 18:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
4 15 PZC KKGO Marjan Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3235 : 2756) 11.10.2021 19:30 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 18 Županijske ceste PZC Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3144 : 3163) 20.10.2021 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
5 19 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3174 : 2934) 18.10.2021 19:30 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 20 Imotska krajina Trogir GSC Makarska
1-4
8.0 : 0.0 (3298 : 3120) 23.10.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
6 21 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3074 : 3122) 30.10.2021 18:00 Denis Brajdić, A
Ante Šarić, D
| | |
6 22 PZC Brodosplit Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3190 : 3155) 25.10.2021 19:30 Ivanka Kragić, A
Ante Šarić, D
| | |
6 24 Sinj KKGO Marjan Marija
1-4
8.0 : 0.0 (3207 : 2658) 29.10.2021 17:00 Tomislav Odrljin, A
Željko Krstić, B
| | |
7 25 Županijske ceste Sinj Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3157 : 3227) 03.11.2021 17:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
7 27 Imotska krajina PZC GSC Makarska
1-4
2.0 : 6.0 (3127 : 3164) 06.11.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
7 28 Trogir Poštar II Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3150 : 2895) 02.11.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
8 29 PZC Trogir Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3295 : 3152) 08.11.2021 19:30 Tomislav Odrljin, A
Ante Šarić, D
| | |
8 31 Sinj Brodosplit Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3236 : 3190) 12.11.2021 17:00 Stanko Čota, A
Željko Krstić, B
| | |
8 32 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2743 : 3157) 10.11.2021 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
9 33 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3087 : 2635) 15.11.2021 19:30 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
9 34 Imotska krajina Sinj GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3186 : 3125) 20.11.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
9 36 Poštar II PZC Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2984 : 3203) 20.11.2021 18:00 Ana Vidan, A
Ante Šarić, D
| | |
10 38 Trogir Sinj Marija
1-4
2.0 : 6.0 (3081 : 3187) 11.01.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Željko Krstić, B
| | |
10 39 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
8.0 : 0.0 (3037 : 2591) 15.01.2022 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
10 40 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3295 : 3115) 10.01.2022 19:30 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
11 41 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3177 : 3186) 19.01.2022 17:00 Tomislav Odrljin, A
Dražen Babić, B
| | |
11 42 KKGO Marjan Trogir Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2588 : 3181) 19.01.2022 20:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
11 43 Sinj Poštar II Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3217 : 2867) 21.01.2022 17:00 Valentina Prpić, B
Željko Krstić, B
| | |
12 45 PZC Sinj Poljud
1-6
2.5 : 5.5 (3169 : 3177) 24.01.2022 19:30 Elda Sinovčić, B
Valentina Prpić, B
| | |
12 46 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (2873 : 2713) 29.01.2022 18:00 Ana Vidan, A
Ante Šarić, D
| | |
12 47 Trogir Županijske ceste Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3192 : 3023) 25.01.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
12 48 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3116 : 2893) 29.01.2022 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
13 49 Brodosplit Trogir Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3245 : 3233) 31.01.2022 19:30 Elda Sinovčić, B
Valentina Prpić, B
| | |
13 50 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3174 : 3044) 02.02.2022 17:00 Ana Vidan, A
Jasmina Marinović, B
| | |
13 51 KKGO Marjan PZC Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2602 : 3171) 02.02.2022 20:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
14 54 PZC Županijske ceste Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3282 : 3174) 07.02.2022 19:30 Tomislav Odrljin, A
Višnja Dragičević, B
| | |
14 55 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3036 : 3201) 23.02.2022 20:00 Ana Vidan, A
Ante Šarić, D
| | |
14 56 Trogir Imotska krajina Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3177 : 3105) 08.02.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Željko Krstić, B
| | |
15 57 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
7.0 : 1.0 (3120 : 2757) 19.02.2022 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
15 58 Brodosplit PZC Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3279 : 3273) 14.02.2022 19:30 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
15 60 KKGO Marjan Sinj Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2694 : 3163) 16.02.2022 20:00 Valentina Prpić, B
Dražen Babić, B
| | |
16 61 Sinj Županijske ceste Marija
1-4
8.0 : 0.0 (3210 : 3003) 25.02.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
16 63 PZC Imotska krajina Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3244 : 3164) 21.02.2022 19:30 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
16 64 Poštar II Trogir Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2913 : 3075) 26.02.2022 18:00 Ivanka Kragić, A
Dražen Babić, B
| | |
17 65 Trogir PZC Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3163 : 3149) 01.03.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
17 67 Brodosplit Sinj Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3228 : 3281) 28.02.2022 19:30 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
17 68 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (2998 : 2697) 02.03.2022 17:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
18 69 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2748 : 3101) 09.03.2022 20:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
18 70 Sinj Imotska krajina Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3305 : 3145) 11.03.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
18 72 PZC Poštar II Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3174 : 2852) 07.03.2022 19:30 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivica Lišnić
Sinj
7.00
3888
549.50
4437.50
554.69
2. Hrvoje Spaija
PZC
7.00
3895
536.00
4431.00
553.88
3. Stipe Rako
PZC
6.00
3320
551.50
3871.50
553.07
4. Petar Vukas
Trogir
7.00
3838
530.36
4368.36
546.04
5. Nedjeljko Pleić
Brodosplit
7.00
3795
547.67
4342.67
542.83
6. Željko Maloča
Trogir
7.00
3791
525.29
4316.29
539.54
7. Nediljko Gudelj
Imotska krajina
7.00
3770
536.15
4306.15
538.27
8. Miloš Cvrlje
Sinj
6.00
3226
540.00
3766.00
538.00
9. Mihovil Parčina
Brodosplit
6.92
3664
554.57
4218.57
532.65
10. Branko Biloš
Županijske ceste
7.00
3700
544.00
4244.00
530.50
11. Duje Ratković
PZC
6.50
3416
544.57
3960.57
528.08
12. Stipan Zorić
Imotska krajina
6.25
3305
513.63
3818.63
526.71
13. Boško Stošić
Brodosplit
6.00
3160
521.08
3681.08
525.87
14. Đorđi Buličić
Trogir
6.17
3228
536.43
3764.43
525.02
15. Ivan Lozo
Županijske ceste
7.00
3665
535.00
4200.00
525.00
16. Bože Bagarić
Imotska krajina
7.00
3663
533.14
4196.14
524.52
17. Jozo Putnik
Trogir
6.42
3344
536.80
3880.80
523.02
18. Mate Buljan
Imotska krajina
6.00
3124
533.00
3657.00
522.43
19. Jurica Katušić
Županijske ceste
7.00
3612
522.86
4134.86
516.86
20. Vinko Pisturić
Brodosplit
7.00
3560
545.17
4105.17
513.15
21. Darko Todorić
Brodosplit
6.00
3053
521.71
3574.71
510.67
22. Ivan Miletić
Županijske ceste
6.00
3008
509.57
3517.57
502.51
23. Branimir Buljan
Imotska krajina
6.00
2953
512.15
3465.15
495.02
24. Ante Delić
Poštar II
6.00
2878
477.00
3355.00
479.29
25. Nikola Vukičević
Poštar II
6.00
2806
477.86
3283.86
469.12
26. Nikola Vučković
KKGO Marjan
7.00
3247
478.29
3725.29
465.66
27. Mario Križanović
KKGO Marjan
7.00
3201
456.67
3657.67
457.21
28. Gabrijel Bjekić
Poštar II
7.00
3152
471.00
3623.00
452.88
29. Ivan Ivčević
KKGO Marjan
7.00
3084
439.00
3523.00
440.38

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Hrvoje Spaija
PZC
7.00
3895.00
556.43
7.00
3752.00
536.00
14.00
7647.00
546.21
2. Ivica Lišnić
Sinj
7.00
3888.00
555.43
6.00
3297.00
549.50
13.00
7185.00
552.69
3. Ivan Tomić
Poštar II
5.00
2775.00
555.00
5.00
2884.00
576.80
10.00
5659.00
565.90
4. Stipe Rako
PZC
6.00
3320.00
553.33
6.00
3309.00
551.50
12.00
6629.00
552.42
5. Petar Vukas
Trogir
7.00
3838.00
548.29
5.60
2970.00
530.36
12.60
6808.00
540.32
6. Ivica Đula
Sinj
5.00
2733.00
546.60
7.00
3797.00
542.43
12.00
6530.00
544.17
7. Nedjeljko Pleić
Brodosplit
7.00
3795.00
542.14
6.00
3286.00
547.67
13.00
7081.00
544.69
8. Željko Maloča
Trogir
7.00
3791.00
541.57
7.00
3677.00
525.29
14.00
7468.00
533.43
9. Nediljko Gudelj
Imotska krajina
7.00
3770.00
538.57
6.50
3485.00
536.15
13.50
7255.00
537.41
10. Miloš Cvrlje
Sinj
6.00
3226.00
537.67
3.50
1890.00
540.00
9.50
5116.00
538.53
11. Mario Gudelj
Županijske ceste
4.87
2607.00
535.32
6.00
3208.00
534.67
10.87
5815.00
534.96
12. Paul Cvrlje Jadrijević
Sinj
4.00
2120.00
530.00
2.00
1036.00
518.00
6.00
3156.00
526.00
13. Ivan Cvrlje
Sinj
5.00
2648.00
529.60
6.00
3286.00
547.67
11.00
5934.00
539.45
14. Mihovil Parčina
Brodosplit
6.92
3664.00
529.48
7.00
3882.00
554.57
13.92
7546.00
542.10
15. Stipan Zorić
Imotska krajina
6.25
3305.00
528.80
6.75
3467.00
513.63
13.00
6772.00
520.92
16. Zdravko Radnić
PZC
5.00
2643.00
528.60
5.00
2657.00
531.40
10.00
5300.00
530.00
17. Branko Biloš
Županijske ceste
7.00
3700.00
528.57
7.00
3808.00
544.00
14.00
7508.00
536.29
18. Boško Stošić
Brodosplit
6.00
3160.00
526.67
6.50
3387.00
521.08
12.50
6547.00
523.76
19. Mladen Kandžija
Trogir
5.50
2891.00
525.64
7.00
3747.00
535.29
12.50
6638.00
531.04
20. Duje Ratković
PZC
6.50
3416.00
525.54
7.00
3812.00
544.57
13.50
7228.00
535.41
21. Nikola Županović
PZC
4.00
2099.00
524.75
4.00
2158.00
539.50
8.00
4257.00
532.13
22. Hrvoje Vlašić
Imotska krajina
5.00
2621.00
524.20
4.25
2095.00
492.94
9.25
4716.00
509.84
23. Ivan Lozo
Županijske ceste
7.00
3665.00
523.57
6.00
3210.00
535.00
13.00
6875.00
528.85
24. Bože Bagarić
Imotska krajina
7.00
3663.00
523.29
7.00
3732.00
533.14
14.00
7395.00
528.21
25. Đorđi Buličić
Trogir
6.17
3228.00
523.18
7.00
3755.00
536.43
13.17
6983.00
530.22
26. Ante Poljak
Sinj
3.74
1949.00
521.12
1.00
542.00
542.00
4.74
2491.00
525.53
27. Elda Sinovčić
Poštar II
4.00
2084.00
521.00
5.50
2775.00
504.55
9.50
4859.00
511.47
28. Jozo Putnik
Trogir
6.42
3344.00
520.87
5.00
2684.00
536.80
11.42
6028.00
527.85
29. Mate Buljan
Imotska krajina
6.00
3124.00
520.67
7.00
3731.00
533.00
13.00
6855.00
527.31
30. Dražen Gospodnetić
PZC
5.00
2603.00
520.60
6.00
3230.00
538.33
11.00
5833.00
530.27
31. Jurica Katušić
Županijske ceste
7.00
3612.00
516.00
7.00
3660.00
522.86
14.00
7272.00
519.43
32. Josip Žužul
Imotska krajina
4.00
2061.00
515.25
1.00
521.00
521.00
5.00
2582.00
516.40
33. Vjeko Budimir
Županijske ceste
5.00
2576.00
515.20
5.00
2600.00
520.00
10.00
5176.00
517.60
34. Srđan Cvrlje
Sinj
5.00
2562.00
512.40
4.00
2069.00
517.25
9.00
4631.00
514.56
35. Milan Šušnjara
Trogir
5.00
2560.00
512.00
7.00
3727.00
532.43
12.00
6287.00
523.92
36. Ana Laus
Poštar II
4.00
2042.00
510.50
3.00
1600.00
533.33
7.00
3642.00
520.29
37. Miro Rako
PZC
4.50
2294.00
509.78
4.00
2103.00
525.75
8.50
4397.00
517.29
38. Darko Todorić
Brodosplit
6.00
3053.00
508.83
7.00
3652.00
521.71
13.00
6705.00
515.77
39. Vinko Pisturić
Brodosplit
7.00
3560.00
508.57
6.00
3271.00
545.17
13.00
6831.00
525.46
40. Matea Šipić
KKGO Marjan
4.00
2031.00
507.75
2.00
1002.00
501.00
6.00
3033.00
505.50
41. Marinko Vidić
Sinj
3.76
1899.00
505.05
4.50
2374.00
527.56
8.26
4273.00
517.31
42. Josip Ravlić
PZC
4.00
2011.00
502.75
3.00
1568.00
522.67
7.00
3579.00
511.29
43. Ivan Miletić
Županijske ceste
6.00
3008.00
501.33
7.00
3567.00
509.57
13.00
6575.00
505.77
44. Milan Brnas
Brodosplit
5.00
2502.00
500.40
3.25
1719.00
528.92
8.25
4221.00
511.64
45. Branimir Buljan
Imotska krajina
6.00
2953.00
492.17
6.50
3329.00
512.15
12.50
6282.00
502.56
46. Ante Delić
Poštar II
6.00
2878.00
479.67
4.00
1908.00
477.00
10.00
4786.00
478.60
47. Nikola Vukičević
Poštar II
6.00
2806.00
467.67
7.00
3345.00
477.86
13.00
6151.00
473.15
48. Nikola Vučković
KKGO Marjan
7.00
3247.00
463.86
7.00
3348.00
478.29
14.00
6595.00
471.07
49. Mira Ivčević
KKGO Marjan
5.50
2521.00
458.36
5.00
2207.00
441.40
10.50
4728.00
450.29
50. Mario Križanović
KKGO Marjan
7.00
3201.00
457.29
6.00
2740.00
456.67
13.00
5941.00
457.00
51. Gabrijel Bjekić
Poštar II
7.00
3152.00
450.29
7.00
3297.00
471.00
14.00
6449.00
460.64
52. Ivan Ivčević
KKGO Marjan
7.00
3084.00
440.57
7.00
3073.00
439.00
14.00
6157.00
439.79
53. Miro Opačak
KKGO Marjan
4.00
1665.00
416.25
7.00
2798.00
399.71
11.00
4463.00
405.73
54. Emanuel Bjekić
Poštar II
4.00
1566.00
391.50
3.00
1240.00
413.33
7.00
2806.00
400.86
55. Renato Muše
KKGO Marjan
5.00
1844.00
368.80
3.50
1497.00
427.71
8.50
3341.00
393.06

Jure Biloš
Poštar II
2.00
1032.00
516.00
3.00
1625.00
541.67
5.00
2657.00
531.40
Ante Strinić
Županijske ceste
2.50
1288.00
515.20
1.00
522.00
522.00
3.50
1810.00
517.14
Tomo Špika
Trogir
2.83
1458.00
515.19
2.00
1015.00
507.50
4.83
2473.00
512.01
Marinko Maroš
Sinj
1.00
513.00
513.00
3.00
1644.00
548.00
4.00
2157.00
539.25
Duje Parčina
Brodosplit
2.50
1274.00
509.60
3.25
1662.00
511.38
5.75
2936.00
510.61
Damir Bilokapić
Sinj
1.50
730.00
486.67
5.00
2622.00
524.40
6.50
3352.00
515.69
Josip Martinović
Poštar II
3.00
1432.00
477.33
4.00
1879.00
469.75
7.00
3311.00
473.00
Mladen Gudelj
Imotska krajina
0.75
358.00
477.33
0.75
387.00
516.00
1.50
745.00
496.67
Petar Bajić
Trogir
2.08
991.00
476.44
1.40
694.00
495.71
3.48
1685.00
484.20
Ivan Budiša
Poštar II
1.00
459.00
459.00
0.50
227.00
454.00
1.50
686.00
457.33
Igor Boraska
Brodosplit
1.00
450.00
450.00
3.00
1588.00
529.33
4.00
2038.00
509.50
Ivica Šamanović
Županijske ceste
2.63
1165.00
442.97
3.00
1445.00
481.67
5.63
2610.00
463.59
Blaženka Tutavac
KKGO Marjan
2.50
1090.00
436.00
3.50
1623.00
463.71
6.00
2713.00
452.17
Ante Mandarić
Brodosplit
0.08
23.00
287.50
0.00
0.00
NaN
0.08
23.00
287.50

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. PZC
7.0
15020
7261
22281
530.50
227
7.0
15108
7481
22589
537.83
160
14.0
30128
14742
44870
534.17
387
2. Sinj
7.0
15038
7230
22268
530.19
217
7.0
15159
7398
22557
537.07
211
14.0
30197
14628
44825
533.63
428
3. Trogir
7.0
15066
7035
22101
526.21
251
7.0
15212
7057
22269
530.21
237
14.0
30278
14092
44370
528.21
488
4. Imotska krajina
7.0
14794
7061
21855
520.36
295
7.0
14931
7046
21977
523.26
277
14.0
29725
14107
43832
521.81
572
5. Brodosplit
7.0
14898
6843
21741
517.64
285
7.0
15133
7314
22447
534.45
254
14.0
30031
14157
44188
526.05
539
6. Županijske ceste
7.0
14832
6789
21621
514.79
318
7.0
14939
7081
22020
524.29
246
14.0
29771
13870
43641
519.54
564
7. Poštar II
7.0
14153
6073
20226
481.57
483
7.0
14404
6376
20780
494.76
441
14.0
28557
12449
41006
488.17
924
8. KKGO Marjan
7.0
13259
5424
18683
444.83
658
7.0
13468
5273
18741
446.21
688
14.0
26727
10697
37424
445.52
1346

(Prosjek lige: 509.23 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Poljud 7 513.38 534.45 516.01 523.92 Sinj 3281 546.83 Hrvoje Spaija 593
Poljud 7 513.83 524.29 515.14 519.06 Sinj 3227 537.83 Ivan Tomić 586
Poljud 7 510.24 537.83 513.69 524.04 Sinj 3177 529.50 Željko Maloča 580
Poljud 7 513.98 494.76 511.57 504.37 PZC 3203 533.83 Nediljko Gudelj 563
Marija 7 504.21 537.07 508.32 520.64 Brodosplit 3190 531.67 Stipe Rako 594
Poljud 7 516.48 446.21 507.69 481.35 Trogir 3181 530.17 Ivica Lišnić 575
Marija 7 502.69 530.21 506.13 516.45 Sinj 3187 531.17 Hrvoje Spaija 574
GSC Makarska 7 491.29 523.26 495.28 507.27 PZC 3164 527.33 Duje Ratković 559
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više