Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Zanatlija
Zagreb
2 2 0 0 4 11.0 5.0
2. Medika
Zagreb
3 2 0 1 4 13.0 11.0
3. Vodovod
Zagreb
3 1 1 1 3 13.0 11.0
4. Harmica
Zagreb
3 1 1 1 3 11.0 13.0
5. Centar
Zagreb
2 1 0 1 2 8.0 8.0
6. Silent
Zagreb
2 1 0 1 2 7.0 9.0
7. Croatia-Osiguranje
Zagreb
3 1 0 2 2 12.0 12.0
8. Ponikve II
Zagreb
2 0 0 2 0 5.0 11.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3197 : 3077) 04.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, D
| | |
1 2 Harmica Croatia-Osiguranje Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (2980 : 2554) 05.10.2021 18:00 Filip Boc, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
1 3 Silent Ponikve II Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3203 : 2929) 08.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
1 4 Centar Medika Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (2887 : 3055) 06.10.2021 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Luka Bakić, D
| | |
2 5 Vodovod Medika Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3175 : 3038) 11.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
2 6 Centar Ponikve II Pongračevo
1-6
ODGOĐENO 27.10.2021 19:00 Filip Boc, B
Milan Uzelac, D
| | |
2 7 Croatia-Osiguranje Silent Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3062 : 2925) 15.10.2021 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
2 8 Zanatlija Harmica Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3066 : 2955) 11.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
3 9 Harmica Vodovod Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3034 : 3036) 19.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 10 Silent Zanatlija Vinko Bek
1-4
22.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, D
| | |
3 11 Centar Croatia-Osiguranje Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (2988 : 2854) 20.10.2021 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Milan Uzelac, D
| | |
3 12 Medika Ponikve II Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3188 : 3116) 18.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Luka Bakić, D
| | |
4 13 Vodovod Ponikve II Zagreb
1-4
25.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, D
| | |
4 14 Croatia-Osiguranje Medika Zagreb
1-4
29.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
| | |
4 15 Zanatlija Centar Grmoščica
1-4
25.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 16 Harmica Silent Zagreb
1-4
26.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
5 17 Silent Vodovod Vinko Bek
1-4
05.11.2021 18:00 | | |
5 18 Centar Harmica Pongračevo
1-6
03.11.2021 19:00 | | |
5 19 Medika Zanatlija Grmoščica
1-4
05.11.2021 18:00 | | |
5 20 Ponikve II Croatia-Osiguranje Grmoščica
5-8
05.11.2021 18:00 | | |
6 21 Vodovod Croatia-Osiguranje Zagreb
1-4
08.11.2021 18:00 | | |
6 22 Zanatlija Ponikve II Grmoščica
1-4
08.11.2021 18:00 | | |
6 23 Harmica Medika Zagreb
1-4
09.11.2021 18:00 | | |
6 24 Silent Centar Vinko Bek
1-4
12.11.2021 18:00 | | |
7 25 Centar Vodovod Pongračevo
1-6
17.11.2021 19:00 | | |
7 26 Medika Silent Grmoščica
1-4
15.11.2021 18:00 | | |
7 27 Ponikve II Harmica Grmoščica
5-8
19.11.2021 18:00 | | |
7 28 Croatia-Osiguranje Zanatlija Zagreb
1-4
19.11.2021 18:00 | | |
8 29 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
24.01.2022 18:00 | | |
8 30 Croatia-Osiguranje Harmica Zagreb
1-4
28.01.2022 18:00 | | |
8 31 Ponikve II Silent Grmoščica
5-8
28.01.2022 18:00 | | |
8 32 Medika Centar Grmoščica
1-4
24.01.2022 18:00 | | |
9 33 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
31.01.2022 18:00 | | |
9 34 Ponikve II Centar Grmoščica
5-8
02.02.2022 18:00 | | |
9 35 Silent Croatia-Osiguranje Vinko Bek
1-4
04.02.2022 18:00 | | |
9 36 Harmica Zanatlija Zagreb
1-4
01.02.2022 18:00 | | |
10 37 Vodovod Harmica Zagreb
1-4
07.02.2022 18:00 | | |
10 38 Zanatlija Silent Grmoščica
1-4
07.02.2022 18:00 | | |
10 39 Croatia-Osiguranje Centar Zagreb
1-4
11.02.2022 18:00 | | |
10 40 Ponikve II Medika Grmoščica
5-8
11.02.2022 18:00 | | |
11 41 Ponikve II Vodovod Grmoščica
5-8
18.02.2022 18:00 | | |
11 42 Medika Croatia-Osiguranje Grmoščica
1-4
14.02.2022 18:00 | | |
11 43 Centar Zanatlija Pongračevo
1-6
16.02.2022 19:00 | | |
11 44 Silent Harmica Vinko Bek
1-4
18.02.2022 18:00 | | |
12 45 Vodovod Silent Zagreb
1-4
21.02.2022 18:00 | | |
12 46 Harmica Centar Zagreb
1-4
22.02.2022 18:00 | | |
12 47 Zanatlija Medika Grmoščica
1-4
21.02.2022 18:00 | | |
12 48 Croatia-Osiguranje Ponikve II Zagreb
1-4
25.02.2022 18:00 | | |
13 49 Croatia-Osiguranje Vodovod Zagreb
1-4
04.03.2022 18:00 | | |
13 50 Ponikve II Zanatlija Grmoščica
5-8
04.03.2022 18:00 | | |
13 51 Medika Harmica Grmoščica
1-4
28.02.2022 18:00 | | |
13 52 Centar Silent Pongračevo
1-6
02.03.2022 19:00 | | |
14 53 Vodovod Centar Zagreb
1-4
07.03.2022 18:00 | | |
14 54 Silent Medika Vinko Bek
1-4
11.03.2022 18:00 | | |
14 55 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
08.03.2022 18:00 | | |
14 56 Zanatlija Croatia-Osiguranje Grmoščica
1-4
07.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nikola Mance
Ponikve II
1.00
569
0.00
569.00
569.00
2. Milan Cindrić
Vodovod
1.00
548
552.00
1100.00
550.00
3. Bojan Štetić
Ponikve II
1.00
550
0.00
550.00
550.00
4. Petar Kekić
Medika
2.00
1093
0.00
1093.00
546.50
5. Siniša Nikolić
Croatia-Osiguranje
1.00
545
539.00
1084.00
542.00
6. Mato Kubaček
Harmica
1.00
581
502.00
1083.00
541.50
7. Dragutin Tvarog
Silent
1.00
516
557.00
1073.00
536.50
8. Branko Damjanović
Croatia-Osiguranje
1.00
537
526.00
1063.00
531.50
9. Mladen Halec
Harmica
1.00
540
523.00
1063.00
531.50
10. Marko Franić
Croatia-Osiguranje
1.00
525
534.00
1059.00
529.50
11. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
1.00
515
541.00
1056.00
528.00
12. Marin Župetić
Silent
1.00
499
552.00
1051.00
525.50
13. Mladen Rogič
Medika
1.00
522
0.00
522.00
522.00
14. Patricia Miholić
Ponikve II
1.00
520
0.00
520.00
520.00
15. Goran Matleković
Vodovod
1.00
517
519.00
1036.00
518.00
16. Zlatimir Kaštelanac
Medika
2.00
1030
0.00
1030.00
515.00
17. Ivan Ivčetić
Medika
2.00
1029
0.00
1029.00
514.50
18. Antun Kolarić
Croatia-Osiguranje
1.00
491
537.00
1028.00
514.00
19. Mirko Šašo
Vodovod
1.00
483
540.00
1023.00
511.50
20. Ivica Babić
Silent
1.00
496
527.00
1023.00
511.50
21. Drago Vodolšek
Vodovod
1.00
496
527.00
1023.00
511.50
22. Miljenko Musa
Vodovod
1.00
518
496.00
1014.00
507.00
23. Darko Škrobot
Silent
1.00
457
549.00
1006.00
503.00
24. Anto Gelo
Silent
1.00
492
514.00
1006.00
503.00
25. Marijan Valjak
Medika
2.00
993
0.00
993.00
496.50
26. Tomislav Ognjenović
Harmica
1.00
467
508.00
975.00
487.50
27. Hasib Imširović
Harmica
1.00
468
503.00
971.00
485.50
28. Momčilo Radaković
Harmica
1.00
458
512.00
970.00
485.00
29. Petar Cugovčan
Medika
2.00
969
0.00
969.00
484.50
30. Franjo Kvaternjak
Silent
1.00
465
504.00
969.00
484.50
31. Dejan Biševac
Croatia-Osiguranje
1.00
456
493.00
949.00
474.50
32. Zoran Štetić
Ponikve II
1.00
458
0.00
458.00
458.00
33. Petar Šavorić
Ponikve II
1.00
456
0.00
456.00
456.00
34. Dragan Kovač
Harmica
1.00
441
432.00
873.00
436.50
35. Damir Mezak
Ponikve II
1.00
376
0.00
376.00
376.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Mato Kubaček
Harmica
1.00
581.00
581.00
1.00
502.00
502.00
2.00
1083.00
541.50
2. Nikola Mance
Ponikve II
1.00
569.00
569.00
0.00
0.00
NaN
1.00
569.00
569.00
3. Bojan Štetić
Ponikve II
1.00
550.00
550.00
0.00
0.00
NaN
1.00
550.00
550.00
4. Milan Cindrić
Vodovod
1.00
548.00
548.00
1.00
552.00
552.00
2.00
1100.00
550.00
5. Petar Kekić
Medika
2.00
1093.00
546.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1093.00
546.50
6. Siniša Nikolić
Croatia-Osiguranje
1.00
545.00
545.00
1.00
539.00
539.00
2.00
1084.00
542.00
7. Mladen Halec
Harmica
1.00
540.00
540.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1063.00
531.50
8. Branko Damjanović
Croatia-Osiguranje
1.00
537.00
537.00
1.00
526.00
526.00
2.00
1063.00
531.50
9. Marko Franić
Croatia-Osiguranje
1.00
525.00
525.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1059.00
529.50
10. Mladen Rogič
Medika
1.00
522.00
522.00
0.00
0.00
NaN
1.00
522.00
522.00
11. Patricia Miholić
Ponikve II
1.00
520.00
520.00
0.00
0.00
NaN
1.00
520.00
520.00
12. Miljenko Musa
Vodovod
1.00
518.00
518.00
1.00
496.00
496.00
2.00
1014.00
507.00
13. Goran Matleković
Vodovod
1.00
517.00
517.00
1.00
519.00
519.00
2.00
1036.00
518.00
14. Dragutin Tvarog
Silent
1.00
516.00
516.00
1.00
557.00
557.00
2.00
1073.00
536.50
15. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
1.00
515.00
515.00
1.00
541.00
541.00
2.00
1056.00
528.00
16. Zlatimir Kaštelanac
Medika
2.00
1030.00
515.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1030.00
515.00
17. Ivan Ivčetić
Medika
2.00
1029.00
514.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1029.00
514.50
18. Marin Župetić
Silent
1.00
499.00
499.00
1.00
552.00
552.00
2.00
1051.00
525.50
19. Marijan Valjak
Medika
2.00
993.00
496.50
0.00
0.00
NaN
2.00
993.00
496.50
20. Drago Vodolšek
Vodovod
1.00
496.00
496.00
1.00
527.00
527.00
2.00
1023.00
511.50
21. Ivica Babić
Silent
1.00
496.00
496.00
1.00
527.00
527.00
2.00
1023.00
511.50
22. Anto Gelo
Silent
1.00
492.00
492.00
1.00
514.00
514.00
2.00
1006.00
503.00
23. Antun Kolarić
Croatia-Osiguranje
1.00
491.00
491.00
1.00
537.00
537.00
2.00
1028.00
514.00
24. Petar Cugovčan
Medika
2.00
969.00
484.50
0.00
0.00
NaN
2.00
969.00
484.50
25. Mirko Šašo
Vodovod
1.00
483.00
483.00
1.00
540.00
540.00
2.00
1023.00
511.50
26. Hasib Imširović
Harmica
1.00
468.00
468.00
1.00
503.00
503.00
2.00
971.00
485.50
27. Tomislav Ognjenović
Harmica
1.00
467.00
467.00
1.00
508.00
508.00
2.00
975.00
487.50
28. Franjo Kvaternjak
Silent
1.00
465.00
465.00
1.00
504.00
504.00
2.00
969.00
484.50
29. Momčilo Radaković
Harmica
1.00
458.00
458.00
1.00
512.00
512.00
2.00
970.00
485.00
30. Zoran Štetić
Ponikve II
1.00
458.00
458.00
0.00
0.00
NaN
1.00
458.00
458.00
31. Darko Škrobot
Silent
1.00
457.00
457.00
1.00
549.00
549.00
2.00
1006.00
503.00
32. Petar Šavorić
Ponikve II
1.00
456.00
456.00
0.00
0.00
NaN
1.00
456.00
456.00
33. Dejan Biševac
Croatia-Osiguranje
1.00
456.00
456.00
1.00
493.00
493.00
2.00
949.00
474.50
34. Dragan Kovač
Harmica
1.00
441.00
441.00
1.00
432.00
432.00
2.00
873.00
436.50
35. Damir Mezak
Ponikve II
1.00
376.00
376.00
0.00
0.00
NaN
1.00
376.00
376.00

Marijan Ivčetić
Medika
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Milivoj Derežić
Medika
0.50
213.00
426.00
0.00
0.00
NaN
0.50
213.00
426.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Zanatlija
0.0
0
0
0
0
2.0
4275
1988
6263
521.92
82
2.0
4275
1988
6263
521.92
82
2. Centar
0.0
0
0
0
0
1.0
2013
874
2887
481.17
57
1.0
2013
874
2887
481.17
57
3. Vodovod
1.0
2101
976
3077
512.83
47
1.0
2145
1030
3175
529.17
35
2.0
4246
2006
6252
521.00
82
4. Medika
2.0
4159
1934
6093
507.75
83
0.0
0
0
0
0
2.0
4159
1934
6093
507.75
83
5. Harmica
1.0
2142
813
2955
492.50
88
1.0
2094
886
2980
496.67
54
2.0
4236
1699
5935
494.58
142
6. Ponikve II
1.0
2048
881
2929
488.17
81
0.0
0
0
0
0
1.0
2048
881
2929
488.17
81
7. Silent
1.0
2078
847
2925
487.50
68
1.0
2176
1027
3203
533.83
37
2.0
4254
1874
6128
510.67
105
8. Croatia-Osiguranje
1.0
1775
779
2554
425.67
39
1.0
2113
949
3062
510.33
51
2.0
3888
1728
5616
468.00
90
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više