Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Vodovod
Zagreb
14 11 1 2 23 74.5 37.5
2. Zanatlija
Zagreb
14 10 0 4 20 67.5 44.5
3. Medika
Zagreb
14 8 1 5 17 66.0 46.0
4. Centar
Zagreb
14 7 1 6 15 60.0 52.0
5. Ponikve II
Zagreb
14 7 0 7 14 61.0 51.0
6. Croatia-Osiguranje
Zagreb
14 5 0 9 10 43.5 68.5
7. Silent
Zagreb
14 4 0 10 8 40.5 71.5
8. Harmica
Zagreb
14 2 1 11 5 35.0 77.0
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3197 : 3077) 04.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, C
| | |
1 2 Harmica Croatia-Osiguranje Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (2980 : 2554) 05.10.2021 18:00 Filip Boc, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
1 3 Silent Ponikve II Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3203 : 2929) 08.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
1 4 Centar Medika Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (2887 : 3055) 06.10.2021 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Luka Bakić, C
| | |
2 5 Vodovod Medika Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3175 : 3038) 11.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
2 6 Centar Ponikve II Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (2880 : 2982) 27.10.2021 19:00 Nikola Filipović, A
Milan Uzelac, C
| | |
2 7 Croatia-Osiguranje Silent Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3062 : 2925) 15.10.2021 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
2 8 Zanatlija Harmica Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3066 : 2955) 11.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
3 9 Harmica Vodovod Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3034 : 3036) 19.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 10 Silent Zanatlija Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3179 : 3090) 22.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, C
| | |
3 11 Centar Croatia-Osiguranje Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (2988 : 2854) 20.10.2021 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Milan Uzelac, C
| | |
3 12 Medika Ponikve II Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3188 : 3116) 18.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Luka Bakić, C
| | |
4 13 Vodovod Ponikve II Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3115 : 3050) 25.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, C
| | |
4 14 Croatia-Osiguranje Medika Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3031 : 3118) 29.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
| | |
4 15 Zanatlija Centar Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3227 : 3169) 25.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 16 Harmica Silent Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (2943 : 3107) 26.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
5 17 Silent Vodovod Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (3155 : 3203) 05.11.2021 18:00 Gordana Senta, A
Luka Bakić, C
| | |
5 18 Centar Harmica Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (2958 : 2767) 03.11.2021 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
5 19 Medika Zanatlija Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3227 : 3152) 05.11.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
5 20 Ponikve II Croatia-Osiguranje Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3235 : 2848) 05.11.2021 18:00 Filip Boc, A
Petra Fiamengo, B
| | |
6 21 Vodovod Croatia-Osiguranje Zagreb
1-4
5.5 : 2.5 (3221 : 3116) 08.11.2021 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, C
| | |
6 22 Zanatlija Ponikve II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3248 : 3473) 08.11.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
6 23 Harmica Medika Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3005 : 3144) 09.11.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, C
| | |
6 24 Silent Centar Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3038 : 3070) 12.11.2021 18:00 Matija Pavlinić, C
Ljubica Dolanski, C
| | |
7 25 Centar Vodovod Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (2905 : 2943) 17.11.2021 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
7 26 Medika Silent Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3141 : 3001) 15.11.2021 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, C
| | |
7 27 Ponikve II Harmica Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3352 : 3030) 19.11.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, A
| | |
7 28 Croatia-Osiguranje Zanatlija Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3141 : 3157) 19.11.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
8 29 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3133 : 3206) 24.01.2022 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, C
| | |
8 30 Croatia-Osiguranje Harmica Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3094 : 3053) 28.01.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
8 31 Ponikve II Silent Grmoščica
5-8
8.0 : 0.0 (3247 : 3002) 15.02.2022 18:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
8 32 Medika Centar Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3185 : 3205) 24.01.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
9 33 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3114 : 3176) 31.01.2022 18:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
9 34 Ponikve II Centar Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3176 : 3274) 02.02.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, C
| | |
9 35 Silent Croatia-Osiguranje Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (2986 : 3088) 23.02.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Milan Uzelac, C
| | |
9 36 Harmica Zanatlija Zagreb
1-4
0.0 : 8.0 (2924 : 3215) 01.02.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, C
| | |
10 37 Vodovod Harmica Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3077 : 2920) 07.02.2022 18:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 38 Zanatlija Silent Grmoščica
1-4
6.5 : 1.5 (3174 : 2948) 07.02.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
10 39 Croatia-Osiguranje Centar Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3058 : 2674) 11.02.2022 18:00 Petar Filipčić, A
| | |
10 40 Ponikve II Medika Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3239 : 3209) 11.02.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Milan Uzelac, C
| | |
11 41 Ponikve II Vodovod Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3104 : 3184) 18.02.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
11 42 Medika Croatia-Osiguranje Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3207 : 2932) 14.02.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, C
| | |
11 43 Centar Zanatlija Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3013 : 2973) 16.02.2022 19:00 Petar Filipčić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
11 44 Silent Harmica Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (2908 : 3049) 18.02.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
12 45 Vodovod Silent Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3232 : 2951) 21.02.2022 18:00 Gordana Senta, A
Tomislav Vuković, D
| | |
12 46 Harmica Centar Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (2923 : 3086) 22.02.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
12 47 Zanatlija Medika Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3280 : 3219) 21.02.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, C
| | |
12 48 Croatia-Osiguranje Ponikve II Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (2994 : 2893) 25.02.2022 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
13 49 Croatia-Osiguranje Vodovod Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3076 : 3132) 04.03.2022 18:00 Petar Filipčić, A
| | |
13 50 Ponikve II Zanatlija Grmoščica
5-8
1.0 : 7.0 (3039 : 3262) 04.03.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, C
| | |
13 51 Medika Harmica Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3106 : 3063) 28.02.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Matija Pavlinić, C
| | |
13 52 Centar Silent Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (2983 : 2952) 02.03.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Mirela Đeri, B
| | |
14 53 Vodovod Centar Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3115 : 3045) 07.03.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
14 54 Silent Medika Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (3046 : 3036) 11.03.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
14 55 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3020 : 3070) 08.03.2022 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, C
| | |
14 56 Zanatlija Croatia-Osiguranje Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3263 : 3104) 07.03.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Matija Pavlinić, C
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Petar Kekić
Medika
7.00
3793
546.43
4339.43
542.43
2. Mario Salaj
Centar
7.00
3762
500.33
4262.33
532.79
3. Marko Franić
Croatia-Osiguranje
7.00
3730
530.00
4260.00
532.50
4. Rudolf Puhin
Zanatlija
7.00
3709
537.86
4246.86
530.86
5. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
7.00
3717
528.57
4245.57
530.70
6. Marin Župetić
Silent
7.00
3712
520.43
4232.43
529.05
7. Krešimir Vidović
Zanatlija
7.00
3684
545.09
4229.09
528.64
8. Ismet Hasić
Zanatlija
7.00
3690
533.17
4223.17
527.90
9. Zlatimir Kaštelanac
Medika
7.00
3669
553.43
4222.43
527.80
10. Milan Cindrić
Vodovod
6.00
3161
530.00
3691.00
527.29
11. Ivica Babić
Silent
7.00
3674
543.29
4217.29
527.16
12. Josip Borščak
Zanatlija
7.00
3670
530.17
4200.17
525.02
13. Milan Marelja
Centar
7.00
3694
504.89
4198.89
524.86
14. Stjepan Novosel
Centar
7.00
3696
497.29
4193.29
524.16
15. Branko Damjanović
Croatia-Osiguranje
7.00
3664
528.14
4192.14
524.02
16. Mirko Šašo
Vodovod
7.00
3635
545.86
4180.86
522.61
17. Marijan Valjak
Medika
7.00
3656
518.14
4174.14
521.77
18. Petar Cugovčan
Medika
7.00
3638
530.71
4168.71
521.09
19. Mladen Halec
Harmica
7.00
3656
512.67
4168.67
521.08
20. Mato Kubaček
Harmica
7.00
3644
509.43
4153.43
519.18
21. Miljenko Musa
Vodovod
7.00
3644
507.40
4151.40
518.93
22. Ivan Ivčetić
Medika
6.00
3079
527.14
3606.14
515.16
23. Siniša Nikolić
Croatia-Osiguranje
7.00
3594
518.86
4112.86
514.11
24. Goran Matleković
Vodovod
7.00
3577
530.29
4107.29
513.41
25. Dominik Fuček
Centar
6.00
3089
487.20
3576.20
510.89
26. Nikola Škugor
Centar
6.00
3071
503.67
3574.67
510.67
27. Momčilo Radaković
Harmica
6.00
3035
517.00
3552.00
507.43
28. Antun Kolarić
Croatia-Osiguranje
6.00
2963
519.14
3482.14
497.45
29. Hasib Imširović
Harmica
6.00
2952
493.67
3445.67
492.24
30. Darko Škrobot
Silent
7.00
3381
520.43
3901.43
487.68
31. Tomislav Ognjenović
Harmica
7.00
3365
511.00
3876.00
484.50
32. Dejan Biševac
Croatia-Osiguranje
6.00
2689
493.14
3182.14
454.59

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Karlo Mezak
Ponikve II
4.00
2293.00
573.25
3.00
1666.00
555.33
7.00
3959.00
565.57
2. Fran Hećimović
Ponikve II
4.00
2168.00
542.00
4.00
2234.00
558.50
8.00
4402.00
550.25
3. Petar Kekić
Medika
7.00
3793.00
541.86
7.00
3825.00
546.43
14.00
7618.00
544.14
4. Nenad Štetić
Ponikve II
4.00
2154.00
538.50
3.00
1640.00
546.67
7.00
3794.00
542.00
5. Mario Salaj
Centar
7.00
3762.00
537.43
6.00
3002.00
500.33
13.00
6764.00
520.31
6. Marko Franić
Croatia-Osiguranje
7.00
3730.00
532.86
6.00
3180.00
530.00
13.00
6910.00
531.54
7. Hrvoje Megla
Zanatlija
4.00
2130.00
532.50
6.00
3230.00
538.33
10.00
5360.00
536.00
8. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
7.00
3717.00
531.00
7.00
3700.00
528.57
14.00
7417.00
529.79
9. Marin Župetić
Silent
7.00
3712.00
530.29
7.00
3643.00
520.43
14.00
7355.00
525.36
10. Rudolf Puhin
Zanatlija
7.00
3709.00
529.86
7.00
3765.00
537.86
14.00
7474.00
533.86
11. Stjepan Novosel
Centar
7.00
3696.00
528.00
7.00
3481.00
497.29
14.00
7177.00
512.64
12. Zlatko Bučar
Zanatlija
4.87
2571.00
527.93
6.00
3143.00
523.83
10.87
5714.00
525.67
13. Milan Babić
Harmica
3.50
1847.00
527.71
3.00
1423.00
474.33
6.50
3270.00
503.08
14. Milan Marelja
Centar
7.00
3694.00
527.71
4.50
2272.00
504.89
11.50
5966.00
518.78
15. Ismet Hasić
Zanatlija
7.00
3690.00
527.14
6.00
3199.00
533.17
13.00
6889.00
529.92
16. Milan Cindrić
Vodovod
6.00
3161.00
526.83
7.00
3710.00
530.00
13.00
6871.00
528.54
17. Krešimir Vidović
Zanatlija
7.00
3684.00
526.29
5.50
2998.00
545.09
12.50
6682.00
534.56
18. Ivica Babić
Silent
7.00
3674.00
524.86
7.00
3803.00
543.29
14.00
7477.00
534.07
19. Josip Borščak
Zanatlija
7.00
3670.00
524.29
6.00
3181.00
530.17
13.00
6851.00
527.00
20. Zlatimir Kaštelanac
Medika
7.00
3669.00
524.14
7.00
3874.00
553.43
14.00
7543.00
538.79
21. Branko Damjanović
Croatia-Osiguranje
7.00
3664.00
523.43
7.00
3697.00
528.14
14.00
7361.00
525.79
22. Mladen Halec
Harmica
7.00
3656.00
522.29
6.00
3076.00
512.67
13.00
6732.00
517.85
23. Marijan Valjak
Medika
7.00
3656.00
522.29
7.00
3627.00
518.14
14.00
7283.00
520.21
24. Bojan Štetić
Ponikve II
5.00
2608.00
521.60
4.00
2217.00
554.25
9.00
4825.00
536.11
25. Mato Kubaček
Harmica
7.00
3644.00
520.57
7.00
3566.00
509.43
14.00
7210.00
515.00
26. Miljenko Musa
Vodovod
7.00
3644.00
520.57
5.00
2537.00
507.40
12.00
6181.00
515.08
27. Petar Cugovčan
Medika
7.00
3638.00
519.71
7.00
3715.00
530.71
14.00
7353.00
525.21
28. Mirko Šašo
Vodovod
7.00
3635.00
519.29
7.00
3821.00
545.86
14.00
7456.00
532.57
29. Patricia Miholić
Ponikve II
4.00
2070.00
517.50
5.50
2952.00
536.73
9.50
5022.00
528.63
30. Dominik Fuček
Centar
6.00
3089.00
514.83
5.00
2436.00
487.20
11.00
5525.00
502.27
31. Siniša Nikolić
Croatia-Osiguranje
7.00
3594.00
513.43
7.00
3632.00
518.86
14.00
7226.00
516.14
32. Ivan Ivčetić
Medika
6.00
3079.00
513.17
7.00
3690.00
527.14
13.00
6769.00
520.69
33. Nikola Škugor
Centar
6.00
3071.00
511.83
3.00
1511.00
503.67
9.00
4582.00
509.11
34. Goran Matleković
Vodovod
7.00
3577.00
511.00
7.00
3712.00
530.29
14.00
7289.00
520.64
35. Momčilo Radaković
Harmica
6.00
3035.00
505.83
7.00
3619.00
517.00
13.00
6654.00
511.85
36. Drago Vodolšek
Vodovod
5.51
2782.00
504.90
6.50
3338.00
513.54
12.01
6120.00
509.58
37. Anto Gelo
Silent
4.00
2012.00
503.00
7.00
3543.00
506.14
11.00
5555.00
505.00
38. Antun Kolarić
Croatia-Osiguranje
6.00
2963.00
493.83
7.00
3634.00
519.14
13.00
6597.00
507.46
39. Milivoj Derežić
Medika
5.50
2712.00
493.09
6.00
2972.00
495.33
11.50
5684.00
494.26
40. Hasib Imširović
Harmica
6.00
2952.00
492.00
6.00
2962.00
493.67
12.00
5914.00
492.83
41. Darko Škrobot
Silent
7.00
3381.00
483.00
7.00
3643.00
520.43
14.00
7024.00
501.71
42. Tomislav Augustinović
Silent
5.00
2408.00
481.60
3.00
1416.00
472.00
8.00
3824.00
478.00
43. Tomislav Ognjenović
Harmica
7.00
3365.00
480.71
7.00
3577.00
511.00
14.00
6942.00
495.86
44. Božo Borošak
Croatia-Osiguranje
5.00
2350.00
470.00
3.00
1430.00
476.67
8.00
3780.00
472.50
45. Petar Šavorić
Ponikve II
4.00
1832.00
458.00
2.50
1197.00
478.80
6.50
3029.00
466.00
46. Zoran Rakijaš
Silent
4.00
1829.00
457.25
2.00
855.00
427.50
6.00
2684.00
447.33
47. Zoran Štetić
Ponikve II
4.00
1819.00
454.75
3.00
1574.00
524.67
7.00
3393.00
484.71
48. Dejan Biševac
Croatia-Osiguranje
6.00
2689.00
448.17
7.00
3452.00
493.14
13.00
6141.00
472.38

Dominik Gregorina
Ponikve II
1.00
597.00
597.00
2.00
1154.00
577.00
3.00
1751.00
583.67
Dorian Mezak
Ponikve II
1.00
596.00
596.00
0.00
0.00
NaN
1.00
596.00
596.00
Nikola Mance
Ponikve II
1.00
569.00
569.00
1.00
512.00
512.00
2.00
1081.00
540.50
Filip Dužević
Centar
3.00
1663.00
554.33
3.00
1536.00
512.00
6.00
3199.00
533.17
Kristijan Kerhin
Ponikve II
2.50
1353.00
541.20
5.00
2814.00
562.80
7.50
4167.00
555.60
Zvonko Paulić
Zanatlija
3.13
1634.00
522.04
4.00
2179.00
544.75
7.13
3813.00
534.78
Mladen Rogič
Medika
1.00
522.00
522.00
0.50
230.00
460.00
1.50
752.00
501.33
Dragutin Tvarog
Silent
3.00
1559.00
519.67
5.00
2646.00
529.20
8.00
4205.00
525.63
Goran Horvatin Petek
Ponikve II
2.00
1025.00
512.50
4.00
2086.00
521.50
6.00
3111.00
518.50
Antonio Lozić
Centar
1.00
507.00
507.00
1.00
521.00
521.00
2.00
1028.00
514.00
Ante Kursar
Medika
1.00
506.00
506.00
0.50
235.00
470.00
1.50
741.00
494.00
Josip Jurakić
Croatia-Osiguranje
3.00
1506.00
502.00
4.00
1998.00
499.50
7.00
3504.00
500.57
Miljenko Horvat
Vodovod
2.49
1235.00
495.98
1.50
767.00
511.33
3.99
2002.00
501.75
Antun Pešut
Centar
2.00
985.00
492.50
3.00
1437.00
479.00
5.00
2422.00
484.40
Marijan Ivčetić
Medika
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Franjo Kvaternjak
Silent
3.00
1463.00
487.67
3.00
1509.00
503.00
6.00
2972.00
495.33
Robert Sekušak
Zanatlija
2.00
967.00
483.50
1.50
760.00
506.67
3.50
1727.00
493.43
Antonio Lovrenović
Centar
2.00
963.00
481.50
2.00
1045.00
522.50
4.00
2008.00
502.00
Josip Šavorić
Ponikve II
1.50
718.00
478.67
0.50
243.00
486.00
2.00
961.00
480.50
Mislav Kosmat
Ponikve II
2.00
925.00
462.50
2.00
980.00
490.00
4.00
1905.00
476.25
Petar Merkaš
Harmica
2.50
1075.00
430.00
3.50
1506.00
430.29
6.00
2581.00
430.17
Ante Budić
Silent
2.00
848.00
424.00
1.00
457.00
457.00
3.00
1305.00
435.00
Dragan Kovač
Harmica
3.00
1263.00
421.00
2.50
1100.00
440.00
5.50
2363.00
429.64
Franko Pećnik
Ponikve II
1.00
410.00
410.00
1.50
677.00
451.33
2.50
1087.00
434.80
Damir Mezak
Ponikve II
1.00
376.00
376.00
0.00
0.00
NaN
1.00
376.00
376.00
Zvonko Crvenka
Centar
1.00
93.00
93.00
1.00
425.00
425.00
2.00
518.00
259.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Zanatlija
7.0
14950
7105
22055
525.12
273
7.0
15260
7195
22455
534.64
251
14.0
30210
14300
44510
529.88
524
2. Medika
7.0
14959
6860
21819
519.50
299
7.0
15134
7034
22168
527.81
283
14.0
30093
13894
43987
523.65
582
3. Vodovod
7.0
14849
6902
21751
517.88
262
7.0
15095
6973
22068
525.43
228
14.0
29944
13875
43819
521.65
490
4. Centar
7.0
14752
6771
21523
512.45
282
7.0
14365
6249
20614
490.81
387
14.0
29117
13020
42137
501.63
669
5. Ponikve II
7.0
14710
6803
21513
512.21
372
7.0
15099
7293
22392
533.14
291
14.0
29809
14096
43905
522.68
663
6. Silent
7.0
14460
6426
20886
497.29
440
7.0
14840
6675
21515
512.26
394
14.0
29300
13101
42401
504.77
834
7. Harmica
7.0
14607
6230
20837
496.12
459
7.0
14556
6273
20829
495.93
410
14.0
29163
12503
41666
496.02
869
8. Croatia-Osiguranje
7.0
14266
6230
20496
488.00
398
7.0
14872
6584
21456
510.86
345
14.0
29138
12814
41952
499.43
743

(Prosjek lige: 510.89 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Grmoščica 7 522.50 534.64 524.02 528.57 Ponikve II 3473 578.83 Karlo Mezak 617
Grmoščica 7 519.26 533.14 521.00 526.20 Centar 3274 545.67 Stjepan Novosel 572
Grmoščica 7 515.36 527.81 516.91 521.58 Centar 3205 534.17 Filip Dužević 566
Zagreb 7 517.37 495.93 514.69 506.52 Zanatlija 3215 535.83 Ismet Hasić 564
Vinko Bek 7 511.07 512.26 511.22 511.67 Vodovod 3203 533.83 Nikola Mance 569
Zagreb 7 507.76 525.43 509.97 516.60 Zanatlija 3206 534.33 Karlo Mezak 606
Zagreb 7 498.86 510.86 500.36 504.86 Zanatlija 3157 526.17 Petar Kekić 553
Pongračevo 7 488.71 490.81 488.98 489.76 Medika 3055 509.17 Petar Kekić 547
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više