Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Bilogora
Bjelovar
Jedinstvo
Sisak
Poštar Bj
Bjelovar
Siscia
Sisak
Slavonac Li
Lipovljani
Slavonija
Novska
Stolar
Jasenovac
Zanatlija Sk
Sisak

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Slavonac Li Slavonija SRC Kutina
1-6
08.10.2021 19:00 | | |
1 2 Zanatlija Sk Jedinstvo SRC Sisak
1-4
09.10.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
1 3 Siscia Bilogora SRC Sisak
1-4
10.10.2021 10:00 Dražena Smuđ, A
Mirna Matić, B
| | |
1 4 Stolar Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
09.10.2021 18:00 | | |
2 5 Slavonija Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
16.10.2021 11:00 | | |
2 6 Bilogora Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
17.10.2021 11:00 Darko Blaško, A
Stevo Antolić, C
| | |
2 7 Jedinstvo Siscia SRC Sisak
1-4
16.10.2021 19:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, C
| | |
2 8 Slavonac Li Zanatlija Sk SRC Kutina
1-6
15.10.2021 19:00 | | |
3 9 Zanatlija Sk Slavonija SRC Sisak
1-4
23.10.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Tomislav Pejak, B
| | |
3 10 Siscia Slavonac Li SRC Sisak
1-4
24.10.2021 10:00 Valerija Smuđ, A
Valentino Smuđ, C
| | |
3 11 Stolar Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
23.10.2021 18:00 | | |
3 12 Poštar Bj Bilogora Gradska kuglana Bj
1-6
24.10.2021 15:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
4 13 Slavonija Bilogora Gradska kuglana No
1-4
30.10.2021 11:00 | | |
4 14 Jedinstvo Poštar Bj SRC Sisak
1-4
30.10.2021 19:00 Tomislav Pejak, B
Mirna Matić, B
| | |
4 15 Slavonac Li Stolar SRC Kutina
1-6
29.10.2021 19:00 | | |
4 16 Zanatlija Sk Siscia SRC Sisak
1-4
30.10.2021 15:00 Davorka Novak, A
Merzeta Perak, C
| | |
5 17 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
07.11.2021 10:00 | | |
5 18 Stolar Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
06.11.2021 18:00 | | |
5 19 Poštar Bj Slavonac Li Gradska kuglana Bj
1-6
07.11.2021 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
5 20 Bilogora Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
07.11.2021 11:00 Nikola Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
6 21 Slavonija Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
13.11.2021 11:00 | | |
6 22 Slavonac Li Bilogora SRC Kutina
1-6
12.11.2021 19:00 | | |
6 23 Zanatlija Sk Poštar Bj SRC Sisak
1-4
13.11.2021 15:00 | | |
6 24 Siscia Stolar SRC Sisak
1-4
14.11.2021 10:00 | | |
7 25 Stolar Slavonija Gradska kuglana No
1-4
20.11.2021 18:00 | | |
7 26 Poštar Bj Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
21.11.2021 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
7 27 Bilogora Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
21.11.2021 11:00 Željko Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
7 28 Jedinstvo Slavonac Li SRC Sisak
1-4
20.11.2021 19:00 | | |
8 29 Slavonija Slavonac Li Gradska kuglana No
1-4
29.01.2022 11:00 | | |
8 30 Jedinstvo Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
29.01.2022 19:00 | | |
8 31 Bilogora Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
30.01.2022 11:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
8 32 Poštar Bj Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
30.01.2022 15:00 Goran Grof, B
Andrija Filipović, C
| | |
9 33 Poštar Bj Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
06.02.2022 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
9 34 Stolar Bilogora Gradska kuglana No
1-4
05.02.2022 18:00 | | |
9 35 Siscia Jedinstvo SRC Sisak
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
9 36 Zanatlija Sk Slavonac Li SRC Sisak
1-4
05.02.2022 15:00 | | |
10 37 Slavonija Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
12.02.2022 11:00 | | |
10 38 Slavonac Li Siscia SRC Kutina
1-6
11.02.2022 19:00 | | |
10 39 Jedinstvo Stolar SRC Sisak
1-4
12.02.2022 19:00 | | |
10 40 Bilogora Poštar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
13.02.2022 11:00 Željko Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
11 41 Bilogora Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
20.02.2022 11:00 Željko Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
11 42 Poštar Bj Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
20.02.2022 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
11 43 Stolar Slavonac Li Gradska kuglana No
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
11 44 Siscia Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
12 45 Slavonija Siscia Gradska kuglana No
1-4
26.02.2022 11:00 | | |
12 46 Zanatlija Sk Stolar SRC Sisak
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
12 47 Slavonac Li Poštar Bj SRC Kutina
1-6
25.02.2022 19:00 | | |
12 48 Jedinstvo Bilogora SRC Sisak
1-4
26.02.2022 19:00 | | |
13 49 Jedinstvo Slavonija SRC Sisak
1-4
05.03.2022 19:00 | | |
13 50 Bilogora Slavonac Li Gradska kuglana Bj
1-6
06.03.2022 11:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
13 51 Poštar Bj Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
06.03.2022 15:00 Željko Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
13 52 Stolar Siscia Gradska kuglana No
1-4
05.03.2022 18:00 | | |
14 53 Slavonija Stolar Gradska kuglana No
1-4
12.03.2022 11:00 | | |
14 54 Siscia Poštar Bj SRC Sisak
1-4
13.03.2022 10:00 | | |
14 55 Zanatlija Sk Bilogora SRC Sisak
1-4
12.03.2022 15:00 | | |
14 56 Slavonac Li Jedinstvo SRC Kutina
1-6
11.03.2022 19:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više