Pregled svih liga

Jedinstvo

Liga: 3. HKLS-Bj
Klub: Športski kuglački klub Jedinstvo
Adresa: Kneza Branimira 5, 44 000 Sisak
Email: skk.jedinstvosisak@gmail.com; ane41@net.hr

Kuglana: SRC Sisak   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 19:00
Rezervni termin: nedjelja, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ervin Fuka 098 321 483 ervin.fuka@gmail.com
Dražen Đukić 091 521 51 54
Krešimir Iveković 098 237 407

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Filip Turkalj
120212
120212
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
376.0
223.0
599.0
2. Dominik Pavlović
123105
123105
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
383.0
175.0
558.0
3. Dražen Đukić
120206
120206
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
3.0
0.0
368.0
183.0
551.0
4. Ervin Fuka
120207
120207
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
8.0
0.0
365.0
163.0
528.0
5. Krešimir Iveković
120208
120208
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
8.0
0.0
358.0
167.0
525.0
6. Daniel Novalić
122302
122302
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
9.0
0.0
339.0
162.0
501.0
BEZ NASTUPA
1. Zdravko Balač
123289
123289
2. Nikola Božurić
123231
123231
3. Matija Cavrić
120203
120203
4. Saša Domitrović
120204
120204
5. Fadil Ibrahimpašić
120258
120258
6. Abdul-Karim Lafta
120210
120210
7. Tomislav Plesec
122301
122301
8. Marijan Smolčić
120211
120211
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Zanatlija Sk Jedinstvo SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3180 : 3262) 09.10.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
2 7 Jedinstvo Siscia SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3151 : 3069) 13.10.2021 19:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, C
| | |
3 11 Stolar Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
23.10.2021 18:00 | | |
4 14 Jedinstvo Poštar Bj SRC Sisak
1-4
30.10.2021 19:00 Tomislav Pejak, B
Mirna Matić, B
| | |
5 20 Bilogora Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
07.11.2021 11:00 Nikola Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
6 21 Slavonija Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
13.11.2021 11:00 | | |
7 28 Jedinstvo Slavonac Li SRC Sisak
1-4
20.11.2021 19:00 | | |
8 30 Jedinstvo Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
29.01.2022 19:00 | | |
9 35 Siscia Jedinstvo SRC Sisak
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
10 39 Jedinstvo Stolar SRC Sisak
1-4
12.02.2022 19:00 | | |
11 42 Poštar Bj Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
20.02.2022 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
12 48 Jedinstvo Bilogora SRC Sisak
1-4
26.02.2022 19:00 | | |
13 49 Jedinstvo Slavonija SRC Sisak
1-4
05.03.2022 19:00 | | |
14 56 Slavonac Li Jedinstvo SRC Kutina
1-6
11.03.2022 19:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više