Pregled svih liga

Slavonija

Liga: 3. HKLS-Bj
Klub: Kuglački klub Slavonija
Adresa: Radnička bb, 44 330 Novska
Email: goran.filipovic3@sk.t-com.hr; domagoj.sejatovic@nora-novska.com

Kuglana: Gradska kuglana No   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 11:00
Rezervni termin: petak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Goran Filipović 098 711 583 goran.filipovic3@sk.t-com.hr
Domagoj Šejatović 097 651 35 74 domagojsejatovicnora@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Dražen Leški
121392
121392
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
4.0
0.0
398.0
207.0
605.0
2. Antonio Fijačko
121388
121388
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
3.0
0.0
393.0
209.0
602.0
3. Dejan Janković
121391
121391
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
6.0
0.0
361.0
201.0
562.0
4. Goran Filipović
121389
121389
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
5.0
0.0
365.0
189.0
554.0
5. Antonio Sajko
120227.jpg
120227
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
6.0
0.0
346.0
165.0
511.0
6. Luka Fijačko
122864
122864
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
10.0
0.0
334.0
145.0
479.0
BEZ NASTUPA
1. Martin Ćurić
120215
120215
2. Dominik Fijačko
123062
123062
3. Marko Grgić
121406
121406
4. Žarko Iličić
122865
122865
5. Darko Iličić
122630
122630
6. Domagoj Šejatović
121398
121398
7. Drago Štivojević
121399
121399
8. Luka Vuković
123044
123044
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Slavonac Li Slavonija SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3284 : 3313) 08.10.2021 18:00 Luko Del Ponte, C
Danijel Dado, C
| | |
2 5 Slavonija Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3171 : 2660) 16.10.2021 11:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
3 9 Zanatlija Sk Slavonija SRC Sisak
1-4
23.10.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Tomislav Pejak, B
| | |
4 13 Slavonija Bilogora Gradska kuglana No
1-4
30.10.2021 11:00 | | |
5 17 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
07.11.2021 10:00 | | |
6 21 Slavonija Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
13.11.2021 11:00 | | |
7 25 Stolar Slavonija Gradska kuglana No
1-4
20.11.2021 18:00 | | |
8 29 Slavonija Slavonac Li Gradska kuglana No
1-4
29.01.2022 11:00 | | |
9 33 Poštar Bj Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
06.02.2022 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
10 37 Slavonija Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
12.02.2022 11:00 | | |
11 41 Bilogora Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
20.02.2022 11:00 Željko Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
12 45 Slavonija Siscia Gradska kuglana No
1-4
26.02.2022 11:00 | | |
13 49 Jedinstvo Slavonija SRC Sisak
1-4
05.03.2022 19:00 | | |
14 53 Slavonija Stolar Gradska kuglana No
1-4
12.03.2022 11:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više