Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Zaprešić
Zaprešić
12 11 1 0 23 81.5 14.5
2. Mertojak
Split
11 10 0 1 20 65.0 23.0
3. Zadar
Zadar
11 7 2 2 16 60.5 27.5
4. Poštar
Split
11 5 0 6 10 39.0 49.0
5. Osijek
Osijek
11 4 1 6 9 42.0 46.0
6. Grmoščica
Zagreb
11 4 1 6 9 38.0 50.0
7. Željezničar Čk
Čakovec
12 4 1 7 9 40.5 55.5
8. Đurđenovac
Đurđenovac
12 4 1 7 9 38.0 58.0
9. Bjelovar
Bjelovar
11 4 0 7 8 37.5 50.5
10. Plitvice
Plitvička jezera
12 0 1 11 1 14.0 82.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Đurđenovac Grmoščica Sportski centar
1-4
2.0 : 6.0 (3532 : 3623) 10.09.2022 15:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
1 2 Osijek Mertojak Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3655 : 3680) 10.09.2022 15:30 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
1 3 Plitvice Željezničar Čk Hotel Jezero
1-4
2.0 : 6.0 (3355 : 3447) 10.09.2022 15:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
1 4 Poštar Zadar Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3563 : 3713) 09.09.2022 17:00 Ana Vidan, A
Dražen Babić, A
| | |
1 5 Zaprešić Bjelovar Zaprešić
1-6
8.0 : 0.0 (3991 : 3601) 10.09.2022 15:00 Petar Filipčić, A
Filip Boc, A
| | |
2 6 Grmoščica Bjelovar Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3609 : 3569) 17.09.2022 15:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
2 7 Zadar Zaprešić Mocire
1-4
4.0 : 4.0 (3715 : 3786) 17.09.2022 13:00 Marin Colić, A
Šime Karamarko, B
| | |
2 8 Željezničar Čk Poštar SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3545 : 3625) 17.09.2022 15:00 Nikola Turk, A
Mladen Kacun, B
| | |
2 9 Mertojak Plitvice Poljud
1-4
7.0 : 1.0 (3666 : 3541) 17.09.2022 11:00 Dražen Babić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
2 10 Đurđenovac Osijek Sportski centar
1-4
5.0 : 3.0 (3721 : 3592) 17.09.2022 15:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, B
| | |
3 11 Osijek Grmoščica Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3718 : 3578) 24.09.2022 15:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
3 12 Plitvice Đurđenovac Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3381 : 3328) 24.09.2022 15:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
3 13 Poštar Mertojak Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3605 : 3718) 24.09.2022 15:00 Dražen Babić, A
Ana Vidan, A
| | |
3 14 Zaprešić Željezničar Čk Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3917 : 3596) 24.09.2022 15:00 Nikola Filipović, A
Vedran Štajdohar, A
Andreya Alpeza, D
| | |
3 15 Bjelovar Zadar Gradska kuglana Bj
1-4
2.0 : 6.0 (3498 : 3540) 24.09.2022 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, B
| | |
4 16 Grmoščica Zadar Grmoščica
5-8
4.0 : 4.0 (3681 : 3728) 01.10.2022 15:00 Petar Filipčić, A
Ivan Jurišić, A
| | |
4 17 Željezničar Čk Bjelovar SRC Mladost
1-4
5.5 : 2.5 (3417 : 3359) 01.10.2022 15:00 Igor Maček, A
Stjepan Blažek, C
| | |
4 18 Mertojak Zaprešić Poljud
1-4
2.0 : 6.0 (3673 : 3766) 01.10.2022 15:00 Dražen Babić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
4 19 Đurđenovac Poštar Sportski centar
1-4
3.0 : 5.0 (3526 : 3552) 01.10.2022 15:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
4 20 Osijek Plitvice Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3660 : 3424) 01.10.2022 15:30 Miroslav Liović, A
Marijan Šakota, B
| | |
5 21 Plitvice Grmoščica Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3356 : 3547) 15.10.2022 15:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
5 22 Poštar Osijek Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3558 : 3697) 15.10.2022 15:00 Ivanka Kragić, A
Ana Vidan, A
| | |
5 23 Zaprešić Đurđenovac Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3803 : 3602) 15.10.2022 15:00 Kristina Juras Kovač, A
Ivan Jurišić, A
| | |
5 24 Bjelovar Mertojak Gradska kuglana Bj
1-4
3.0 : 5.0 (3595 : 3629) 15.10.2022 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, B
| | |
5 25 Zadar Željezničar Čk Mocire
1-4
8.0 : 0.0 (3792 : 3561) 15.10.2022 13:00 Marin Colić, A
Šime Karamarko, B
| | |
6 26 Grmoščica Željezničar Čk Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3516 : 3521) 22.10.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, A
| | |
6 27 Mertojak Zadar Poljud
1-4
5.0 : 3.0 (3772 : 3653) 22.10.2022 15:00 Dražen Babić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
6 28 Đurđenovac Bjelovar Sportski centar
1-4
5.0 : 3.0 (3569 : 3555) 22.10.2022 15:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
6 29 Osijek Zaprešić Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3550 : 3828) 22.10.2022 15:30 Srećko Vuka, A
Zorica Todić, B
| | |
6 30 Plitvice Poštar Hotel Jezero
1-4
2.0 : 6.0 (3427 : 3450) 22.10.2022 15:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
7 31 Poštar Grmoščica Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3608 : 3577) 29.10.2022 15:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
7 32 Zaprešić Plitvice Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3772 : 3614) 29.10.2022 15:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
7 33 Bjelovar Osijek Gradska kuglana Bj
1-4
6.0 : 2.0 (3617 : 3530) 29.10.2022 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, B
| | |
7 34 Zadar Đurđenovac Mocire
1-4
8.0 : 0.0 (3809 : 3507) 29.10.2022 13:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
7 35 Željezničar Čk Mertojak SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3429 : 3440) 29.10.2022 15:00 Nikola Turk, A
Igor Maček, A
| | |
8 36 Grmoščica Mertojak Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3509 : 3635) 05.11.2022 15:00 Nikola Filipović, A
Petar Filipčić, A
| | |
8 37 Đurđenovac Željezničar Čk Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3625 : 3549) 05.11.2022 15:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
8 38 Osijek Zadar Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3634 : 3763) 05.11.2022 15:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
8 39 Plitvice Bjelovar Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3324 : 3474) 05.11.2022 15:00 Krešimir Mesić, A
Vladimir Rapaić, A
| | |
8 40 Poštar Zaprešić Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3601 : 3738) 05.11.2022 15:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
9 41 Zaprešić Grmoščica Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3864 : 3627) 12.11.2022 15:00 Nikola Filipović, A
Petar Filipčić, A
| | |
9 42 Bjelovar Poštar Gradska kuglana Bj
1-4
5.0 : 3.0 (3687 : 3598) 12.11.2022 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, B
| | |
9 43 Zadar Plitvice Mocire
1-4
8.0 : 0.0 (3753 : 3435) 12.11.2022 13:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
9 44 Željezničar Čk Osijek SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3492 : 3511) 12.11.2022 15:00 Igor Maček, A
Zvonimir Turk, A
| | |
9 45 Mertojak Đurđenovac Poljud
1-4
8.0 : 0.0 (3805 : 3429) 12.11.2022 13:30 Dražen Babić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
10 46 Grmoščica Đurđenovac Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3599 : 3541) 14.01.2023 15:00 Filip Boc, A
Tihana Čavlović, C
| | |
10 47 Mertojak Osijek Poljud
1-4
8.0 : 0.0 (3812 : 3469) 14.01.2023 15:00 Dražen Babić, A
Ante Šarić, D
| | |
10 48 Željezničar Čk Plitvice SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3396 : 3181) 14.01.2023 15:00 Igor Maček, A
Stjepan Blažek, C
| | |
10 49 Zadar Poštar Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3659 : 3642) 14.01.2023 13:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
10 50 Bjelovar Zaprešić Gradska kuglana Bj
1-4
0.0 : 8.0 (3511 : 3754) 14.01.2023 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, B
| | |
11 51 Bjelovar Grmoščica Gradska kuglana Bj
1-4
6.0 : 2.0 (3657 : 3553) 21.01.2023 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, B
| | |
11 52 Zaprešić Zadar Zaprešić
1-6
7.5 : 0.5 (3862 : 3677) 21.01.2023 15:00 Nikola Filipović, A
Luka Bakić, C
| | |
11 53 Poštar Željezničar Čk Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3582 : 3554) 21.01.2023 15:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
11 54 Plitvice Mertojak Hotel Jezero
1-4
0.0 : 8.0 (3289 : 3625) 21.01.2023 15:00 Vladimir Rapaić, A
Dražen Draženović, C
| | |
11 55 Osijek Đurđenovac Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3626 : 3550) 21.01.2023 15:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
12 56 Grmoščica Osijek Grmoščica
5-8
28.01.2023 15:00 Elizabeta Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
12 57 Đurđenovac Plitvice Sportski centar
1-4
7.0 : 1.0 (3624 : 3352) 28.01.2023 15:00 Željko Hidek, A
Miroslav Lončar, B
| | |
12 58 Mertojak Poštar Poljud
1-4
11.02.2023 15:00 Dražen Babić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
12 59 Željezničar Čk Zaprešić SRC Mladost
1-4
1.0 : 7.0 (3403 : 3741) 28.01.2023 15:00 Nikola Turk, A
Mladen Kacun, B
| | |
12 60 Zadar Bjelovar Mocire
1-4
29.01.2023 15:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
13 61 Zadar Grmoščica Mocire
1-4
04.02.2023 13:00 | | |
13 62 Bjelovar Željezničar Čk Gradska kuglana Bj
1-4
04.02.2023 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, B
| | |
13 63 Zaprešić Mertojak Zaprešić
1-6
04.02.2023 15:00 Nikola Filipović, A
Luka Bakić, C
| | |
13 64 Poštar Đurđenovac Poljud
1-6
04.02.2023 15:00 Ivanka Kragić, A
Ana Vidan, A
| | |
13 65 Plitvice Osijek Hotel Jezero
1-4
04.02.2023 15:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
14 66 Grmoščica Plitvice Grmoščica
5-8
25.02.2023 15:00 Filip Boc, A
Luka Bakić, C
| | |
14 67 Osijek Poštar Pampas
1-6
25.02.2023 15:30 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
14 68 Đurđenovac Zaprešić Sportski centar
1-4
25.02.2023 15:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
14 69 Mertojak Bjelovar Poljud
1-4
25.02.2023 15:00 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
14 70 Željezničar Čk Zadar SRC Mladost
1-4
25.02.2023 15:00 Nikola Turk, A
Mladen Kacun, B
| | |
15 71 Željezničar Čk Grmoščica SRC Mladost
1-4
04.03.2023 15:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
15 72 Zadar Mertojak Mocire
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
15 73 Bjelovar Đurđenovac Gradska kuglana Bj
1-4
04.03.2023 15:00 Dario Blaško, A
| | |
15 74 Zaprešić Osijek Zaprešić
1-6
04.03.2023 15:00 | | |
15 75 Poštar Plitvice Poljud
1-6
04.03.2023 15:00 | | |
16 76 Grmoščica Poštar Grmoščica
5-8
11.03.2023 15:00 | | |
16 77 Plitvice Zaprešić Hotel Jezero
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
16 78 Osijek Bjelovar Pampas
1-6
11.03.2023 15:30 | | |
16 79 Đurđenovac Zadar Sportski centar
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
16 80 Mertojak Željezničar Čk Poljud
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
17 81 Mertojak Grmoščica Poljud
1-4
18.03.2023 15:00 | | |
17 82 Željezničar Čk Đurđenovac SRC Mladost
1-4
18.03.2023 15:00 Igor Maček, A
Nikola Turk, A
| | |
17 83 Zadar Osijek Mocire
1-4
18.03.2023 15:00 | | |
17 84 Bjelovar Plitvice Gradska kuglana Bj
1-4
18.03.2023 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, B
| | |
17 85 Zaprešić Poštar Zaprešić
1-6
18.03.2023 16:00 | | |
18 86 Grmoščica Zaprešić Grmoščica
5-8
25.03.2023 15:00 | | |
18 87 Poštar Bjelovar Poljud
1-6
25.03.2023 16:00 | | |
18 88 Plitvice Zadar Hotel Jezero
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
18 89 Osijek Željezničar Čk Pampas
1-6
25.03.2023 16:00 | | |
18 90 Đurđenovac Mertojak Sportski centar
1-4
25.03.2023 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Luka Bolanča
Zaprešić
5.00
3200
655.00
3855.00
642.50
2. Branko Manev
Zaprešić
5.00
3176
663.17
3839.17
639.86
3. Uroš Ramić
Zaprešić
5.00
3163
651.00
3814.00
635.67
4. Hrvoje Marinović
Zadar
6.00
3778
631.00
4409.00
629.86
5. Matija Mance
Zaprešić
4.50
2814
649.60
3463.60
629.75
6. Ivan Totić
Mertojak
5.00
3127
641.20
3768.20
628.03
7. Uroš Jagličić
Zaprešić
5.00
3115
650.25
3765.25
627.54
8. Damir Fučkar
Grmoščica
6.00
3759
625.80
4384.80
626.40
9. Andrej Kovač
Mertojak
6.00
3734
648.40
4382.40
626.06
10. Milan Uzelac
Zadar
6.00
3752
627.80
4379.80
625.69
11. Mario Liović
Osijek
4.00
2489
627.40
3116.40
623.28
12. Dario Duda
Grmoščica
6.00
3735
627.40
4362.40
623.20
13. Csongor Barany
Zadar
5.50
3384
646.00
4030.00
620.00
14. Radovan Vlajkov
Zadar
6.00
3673
649.25
4322.25
617.46
15. Mario Mušanić
Osijek
5.00
3091
607.75
3698.75
616.46
16. Milan Kolić
Poštar
4.00
2478
585.64
3063.64
612.73
17. Željko Košutić
Bjelovar
5.00
3046
620.17
3666.17
611.03
18. Luka Požega
Željezničar Čk
6.00
3678
597.00
4275.00
610.71
19. Marinko Matić
Mertojak
5.99
3644
624.50
4268.50
610.66
20. Igor Šarkezi
Đurđenovac
6.00
3632
611.20
4243.20
606.17
21. Borna Bakran
Zadar
5.00
3023
600.26
3623.26
603.88
22. Nikola Muše
Mertojak
6.00
3605
620.60
4225.60
603.66
23. Ljubo Žuljević
Poštar
5.00
2990
630.33
3620.33
603.39
24. Marko Jeličić
Mertojak
6.00
3591
627.40
4218.40
602.63
25. Branislav Bogdanović
Osijek
5.00
2985
626.67
3611.67
601.94
26. Ante Burnać
Poštar
5.00
3009
594.12
3603.12
600.52
27. Denis Košak
Željezničar Čk
6.00
3609
581.60
4190.60
598.66
28. Marko Teskera
Bjelovar
4.00
2383
609.17
2992.17
598.43
29. Vladimir Galjanić
Grmoščica
5.50
3286
601.40
3887.40
598.06
30. Marijan Vokšan
Bjelovar
5.00
2964
605.33
3569.33
594.89
31. Ivan Pušić
Đurđenovac
5.50
3274
588.25
3862.25
594.19
32. Goran Pofuk
Poštar
5.00
2980
581.84
3561.84
593.64
33. Andrija Božičević
Zadar
5.00
2972
586.33
3558.33
593.06
34. Dario Radoš
Osijek
4.00
2365
595.40
2960.40
592.08
35. Safet Falatović
Plitvice
5.00
2964
574.50
3538.50
589.75
36. Karlo Milinković
Grmoščica
5.00
2952
572.40
3524.40
587.40
37. Matej Barić
Plitvice
5.00
2930
585.33
3515.33
585.89
38. Bojan Košak
Željezničar Čk
6.00
3525
573.80
4098.80
585.54
39. Samir Borčak
Bjelovar
5.00
2912
594.67
3506.67
584.44
40. Daniel Kolar
Plitvice
4.00
2353
568.50
2921.50
584.30
41. Dario Domnjak
Đurđenovac
5.00
2920
570.86
3490.86
581.81
42. Ivan Bartulović
Osijek
5.00
2882
599.50
3481.50
580.25
43. Davor Rončević
Đurđenovac
6.00
3453
606.00
4059.00
579.86
44. Mihael Grivičić
Mertojak
5.99
3457
595.04
4052.04
579.69
45. Siniša Šantek
Bjelovar
4.50
2577
600.73
3177.73
577.77
46. Predrag Turk
Željezničar Čk
5.00
2869
584.60
3453.60
575.60
47. Branko Grandić
Đurđenovac
5.25
2992
598.40
3590.40
574.46
48. Igor Ružić
Željezničar Čk
5.00
2853
541.00
3394.00
565.67
49. Karlo Boroš
Grmoščica
5.00
2823
566.00
3389.00
564.83
50. Vladimir Rapaić
Plitvice
5.00
2817
539.20
3356.20
559.37
51. Dragan Krizmanić
Plitvice
4.00
2237
553.33
2790.33
558.07
52. Davor Gračan
Plitvice
4.00
2217
531.20
2748.20
549.64

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Alen Kujundžić
Zaprešić
3.75
2408.00
642.13
3.00
1971.00
657.00
6.75
4379.00
648.74
2. Luka Bolanča
Zaprešić
5.00
3200.00
640.00
6.00
3930.00
655.00
11.00
7130.00
648.18
3. Branko Manev
Zaprešić
5.00
3176.00
635.20
6.00
3979.00
663.17
11.00
7155.00
650.45
4. Uroš Ramić
Zaprešić
5.00
3163.00
632.60
6.00
3906.00
651.00
11.00
7069.00
642.64
5. Hrvoje Marinović
Zadar
6.00
3778.00
629.67
5.00
3155.00
631.00
11.00
6933.00
630.27
6. Damir Fučkar
Grmoščica
6.00
3759.00
626.50
5.00
3129.00
625.80
11.00
6888.00
626.18
7. Ivan Totić
Mertojak
5.00
3127.00
625.40
5.00
3206.00
641.20
10.00
6333.00
633.30
8. Milan Uzelac
Zadar
6.00
3752.00
625.33
5.00
3139.00
627.80
11.00
6891.00
626.45
9. Matija Mance
Zaprešić
4.50
2814.00
625.33
5.00
3248.00
649.60
9.50
6062.00
638.11
10. Uroš Jagličić
Zaprešić
5.00
3115.00
623.00
4.00
2601.00
650.25
9.00
5716.00
635.11
11. Dario Duda
Grmoščica
6.00
3735.00
622.50
5.00
3137.00
627.40
11.00
6872.00
624.73
12. Andrej Kovač
Mertojak
6.00
3734.00
622.33
5.00
3242.00
648.40
11.00
6976.00
634.18
13. Mario Liović
Osijek
4.00
2489.00
622.25
5.00
3137.00
627.40
9.00
5626.00
625.11
14. Milan Kolić
Poštar
4.00
2478.00
619.50
5.50
3221.00
585.64
9.50
5699.00
599.89
15. Mario Mušanić
Osijek
5.00
3091.00
618.20
4.00
2431.00
607.75
9.00
5522.00
613.56
16. Csongor Barany
Zadar
5.50
3384.00
615.27
5.00
3230.00
646.00
10.50
6614.00
629.90
17. Luka Požega
Željezničar Čk
6.00
3678.00
613.00
5.00
2985.00
597.00
11.00
6663.00
605.73
18. Radovan Vlajkov
Zadar
6.00
3673.00
612.17
4.00
2597.00
649.25
10.00
6270.00
627.00
19. Željko Košutić
Bjelovar
5.00
3046.00
609.20
6.00
3721.00
620.17
11.00
6767.00
615.18
20. Marinko Matić
Mertojak
5.99
3644.00
608.35
4.00
2498.00
624.50
9.99
6142.00
614.81
21. Igor Šarkezi
Đurđenovac
6.00
3632.00
605.33
5.00
3056.00
611.20
11.00
6688.00
608.00
22. Borna Gašpert
Grmoščica
4.00
2421.00
605.25
4.25
2484.00
584.47
8.25
4905.00
594.55
23. Borna Bakran
Zadar
5.00
3023.00
604.60
3.78
2269.00
600.26
8.78
5292.00
602.73
24. Ante Burnać
Poštar
5.00
3009.00
601.80
5.27
3131.00
594.12
10.27
6140.00
597.86
25. Josip Filajdić
Željezničar Čk
3.25
1955.00
601.54
2.50
1411.00
564.40
5.75
3366.00
585.39
26. Denis Košak
Željezničar Čk
6.00
3609.00
601.50
5.00
2908.00
581.60
11.00
6517.00
592.45
27. Nikola Muše
Mertojak
6.00
3605.00
600.83
5.00
3103.00
620.60
11.00
6708.00
609.82
28. Marko Jeličić
Mertojak
6.00
3591.00
598.50
5.00
3137.00
627.40
11.00
6728.00
611.64
29. Ljubo Žuljević
Poštar
5.00
2990.00
598.00
6.00
3782.00
630.33
11.00
6772.00
615.64
30. Vladimir Galjanić
Grmoščica
5.50
3286.00
597.45
5.00
3007.00
601.40
10.50
6293.00
599.33
31. Branislav Bogdanović
Osijek
5.00
2985.00
597.00
6.00
3760.00
626.67
11.00
6745.00
613.18
32. Goran Pofuk
Poštar
5.00
2980.00
596.00
5.23
3043.00
581.84
10.23
6023.00
588.76
33. Marko Teskera
Bjelovar
4.00
2383.00
595.75
6.00
3655.00
609.17
10.00
6038.00
603.80
34. Ivan Pušić
Đurđenovac
5.50
3274.00
595.27
4.00
2353.00
588.25
9.50
5627.00
592.32
35. Robert Ratković
Poštar
3.00
1784.00
594.67
1.50
824.00
549.33
4.50
2608.00
579.56
36. Vlado Knežević
Osijek
3.50
2081.00
594.57
5.00
2961.00
592.20
8.50
5042.00
593.18
37. Andrija Božičević
Zadar
5.00
2972.00
594.40
3.00
1759.00
586.33
8.00
4731.00
591.38
38. Safet Falatović
Plitvice
5.00
2964.00
592.80
6.00
3447.00
574.50
11.00
6411.00
582.82
39. Marijan Vokšan
Bjelovar
5.00
2964.00
592.80
6.00
3632.00
605.33
11.00
6596.00
599.64
40. Dario Radoš
Osijek
4.00
2365.00
591.25
5.00
2977.00
595.40
9.00
5342.00
593.56
41. Ante Ratković
Poštar
3.60
2128.00
591.11
6.00
3585.00
597.50
9.60
5713.00
595.10
42. Karlo Milinković
Grmoščica
5.00
2952.00
590.40
5.00
2862.00
572.40
10.00
5814.00
581.40
43. Daniel Kolar
Plitvice
4.00
2353.00
588.25
6.00
3411.00
568.50
10.00
5764.00
576.40
44. Bojan Košak
Željezničar Čk
6.00
3525.00
587.50
5.00
2869.00
573.80
11.00
6394.00
581.27
45. Matej Barić
Plitvice
5.00
2930.00
586.00
6.00
3512.00
585.33
11.00
6442.00
585.64
46. Tomislav Čačić
Đurđenovac
4.00
2343.00
585.75
5.00
3119.00
623.80
9.00
5462.00
606.89
47. Dario Domnjak
Đurđenovac
5.00
2920.00
584.00
1.75
999.00
570.86
6.75
3919.00
580.59
48. Samir Borčak
Bjelovar
5.00
2912.00
582.40
6.00
3568.00
594.67
11.00
6480.00
589.09
49. Nikola Rosandić
Bjelovar
3.75
2181.00
581.60
4.00
2247.00
561.75
7.75
4428.00
571.35
50. Mihael Grivičić
Mertojak
5.99
3457.00
577.13
4.23
2517.00
595.04
10.22
5974.00
584.54
51. Ivan Bartulović
Osijek
5.00
2882.00
576.40
2.00
1199.00
599.50
7.00
4081.00
583.00
52. Davor Rončević
Đurđenovac
6.00
3453.00
575.50
5.00
3030.00
606.00
11.00
6483.00
589.36
53. Predrag Turk
Željezničar Čk
5.00
2869.00
573.80
5.00
2923.00
584.60
10.00
5792.00
579.20
54. Siniša Šantek
Bjelovar
4.50
2577.00
572.67
5.50
3304.00
600.73
10.00
5881.00
588.10
55. Tomislav Odrljin
Poštar
3.50
2002.00
572.00
6.00
3631.00
605.17
9.50
5633.00
592.95
56. Igor Ružić
Željezničar Čk
5.00
2853.00
570.60
1.00
541.00
541.00
6.00
3394.00
565.67
57. Ivan Kovačević
Grmoščica
3.50
1997.00
570.57
2.25
1313.00
583.56
5.75
3310.00
575.65
58. Branko Grandić
Đurđenovac
5.25
2992.00
569.90
5.00
2992.00
598.40
10.25
5984.00
583.80
59. Karlo Boroš
Grmoščica
5.00
2823.00
564.60
2.50
1415.00
566.00
7.50
4238.00
565.07
60. Vladimir Rapaić
Plitvice
5.00
2817.00
563.40
2.50
1348.00
539.20
7.50
4165.00
555.33
61. Dragan Krizmanić
Plitvice
4.00
2237.00
559.25
6.00
3320.00
553.33
10.00
5557.00
555.70
62. Davor Gračan
Plitvice
4.00
2217.00
554.25
2.50
1328.00
531.20
6.50
3545.00
545.38

Luka Bićanić
Plitvice
1.00
602.00
602.00
3.00
1635.00
545.00
4.00
2237.00
559.25
Stanko Čota
Zadar
2.50
1492.00
596.80
0.22
139.00
631.82
2.72
1631.00
599.63
Alen Trošelj
Đurđenovac
0.25
149.00
596.00
0.00
0.00
NaN
0.25
149.00
596.00
Zoran Jagić
Željezničar Čk
2.75
1611.00
585.82
2.50
1413.00
565.20
5.25
3024.00
576.00
Ninoslav Mikac
Željezničar Čk
1.00
579.00
579.00
3.00
1693.00
564.33
4.00
2272.00
568.00
Igor Koričić
Đurđenovac
2.00
1155.00
577.50
3.75
2162.00
576.53
5.75
3317.00
576.87
Mario Fridl
Zaprešić
1.50
857.00
571.33
3.00
1847.00
615.67
4.50
2704.00
600.89
Ljubomir Budić
Mertojak
1.00
563.00
563.00
1.00
590.00
590.00
2.00
1153.00
576.50
Marin Zekić
Zaprešić
0.25
139.00
556.00
3.00
1727.00
575.67
3.25
1866.00
574.15
Ivan Tomić
Poštar
0.90
496.00
551.11
0.50
300.00
600.00
1.40
796.00
568.57
Luka Štrukelj
Željezničar Čk
1.00
549.00
549.00
1.00
536.00
536.00
2.00
1085.00
542.50
Kristijan Dvornik
Bjelovar
1.75
959.00
548.00
0.50
264.00
528.00
2.25
1223.00
543.56
Matija Tutnjević
Osijek
2.00
1091.00
545.50
2.00
1171.00
585.50
4.00
2262.00
565.50
Milan Štulić
Osijek
1.50
815.00
543.33
2.00
1138.00
569.00
3.50
1953.00
558.00
Srećko Bićanić
Plitvice
2.00
1075.00
537.50
3.25
1753.00
539.38
5.25
2828.00
538.67
Matej Somljačan
Bjelovar
1.00
536.00
536.00
0.00
0.00
NaN
1.00
536.00
536.00
Denis Špiljar
Grmoščica
1.00
532.00
532.00
1.00
567.00
567.00
2.00
1099.00
549.50
Filip Domnjak
Đurđenovac
2.00
1039.00
519.50
0.50
262.00
524.00
2.50
1301.00
520.40
Fran Kovač
Mertojak
0.02
6.00
300.00
0.00
0.00
NaN
0.02
6.00
300.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Zaprešić
5.0
11964
6908
18872
629.07
21
6.0
14711
8498
23209
644.69
28
11.0
26675
15406
42081
637.59
49
2. Zadar
6.0
14294
7780
22074
613.17
32
5.0
12062
6666
18728
624.27
34
11.0
26356
14446
40802
618.21
66
3. Mertojak
6.0
13993
7734
21727
603.53
36
5.0
11904
6824
18728
624.27
33
11.0
25897
14558
40455
612.95
69
4. Grmoščica
6.0
13971
7534
21505
597.36
77
5.0
11755
6159
17914
597.13
48
11.0
25726
13693
39419
597.26
125
5. Poštar
5.0
11505
6362
17867
595.57
49
6.0
13989
7528
21517
597.69
54
11.0
25494
13890
39384
596.73
103
6. Osijek
5.0
11563
6236
17799
593.30
41
6.0
14108
7735
21843
606.75
66
11.0
25671
13971
39642
600.64
107
7. Željezničar Čk
6.0
13777
7451
21228
589.67
70
5.0
11304
5975
17279
575.97
62
11.0
25081
13426
38507
583.44
132
8. Bjelovar
5.0
11610
5948
17558
585.27
60
6.0
13991
7574
21565
599.03
64
11.0
25601
13522
39123
592.77
124
9. Đurđenovac
6.0
13660
7297
20957
582.14
90
5.0
11780
6193
17973
599.10
64
11.0
25440
13490
38930
589.85
154
10. Plitvice
5.0
11303
5892
17195
573.17
89
6.0
13241
6891
20132
559.22
113
11.0
24544
12783
37327
565.56
202

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više