Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Velebit
Otočac
10 10 0 0 20 70.5 9.5
2. MKK Rijeka
Rijeka
10 7 0 3 14 47.0 33.0
3. Bojovnik Trilj
Trilj
10 5 0 5 10 42.5 37.5
4. Korana
Slunj
10 5 0 5 10 41.0 39.0
5. Goranka
Ravna Gora
10 5 0 5 10 40.0 40.0
6. Crikvenica
Crikvenica
10 4 2 4 10 38.5 41.5
7. MKK Mlaka
Rijeka
10 4 1 5 9 38.5 41.5
8. Zadar II
Zadar
10 4 0 6 8 33.0 47.0
9. Istra
Poreč
10 3 0 7 6 26.5 53.5
10. Rakovica
Rakovica
10 1 1 8 3 22.5 57.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Istra Velebit Dom obrtnika
1-4
0.0 : 8.0 (3184 : 3435) 24.09.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
1 2 Bojovnik Trilj Korana Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 3169) 24.09.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
1 3 MKK Mlaka MKK Rijeka SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3303 : 3356) 24.09.2022 17:00 Valentina Gal, A
| | |
1 4 Goranka Rakovica SPC Goranka
1-4
8.0 : 0.0 (3622 : 3349) 24.09.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
1 5 Crikvenica Zadar II Dom Matija Mažića
1-4
7.0 : 1.0 (3369 : 3179) 24.09.2022 17:00 Draženko Bistrović, A
Nataša Radešić, D
| | |
2 6 Velebit Zadar II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3509 : 3320) 01.10.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 7 Rakovica Crikvenica Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3279 : 3327) 06.10.2022 16:30 Drago Pleša, B
Karolina Grčević, C
| | |
2 8 MKK Rijeka Goranka SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3362 : 3334) 01.10.2022 16:00 Draženko Bistrović, A
| | |
2 9 Korana MKK Mlaka Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3372 : 3323) 01.10.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
2 10 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3181 : 3105) 01.10.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
3 11 Bojovnik Trilj Velebit Marija
1-4
3.0 : 5.0 (3352 : 3380) 15.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
3 12 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
6.5 : 1.5 (3341 : 3300) 15.10.2022 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
3 13 Goranka Korana SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3549 : 3401) 15.10.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
3 14 Crikvenica MKK Rijeka Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3428 : 3237) 15.10.2022 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
3 15 Zadar II Rakovica Mocire
1-4
5.0 : 3.0 (3433 : 3393) 20.10.2022 17:00 Velimir Kurtin, B
Nediljko Baljak, C
| | |
4 16 Velebit Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3635 : 3116) 22.10.2022 15:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
4 17 MKK Rijeka Zadar II SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3379 : 3206) 22.10.2022 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
4 18 Korana Crikvenica Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3497 : 3372) 22.10.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
4 19 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3308 : 3270) 22.10.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
4 20 Bojovnik Trilj MKK Mlaka Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3325 : 3286) 22.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
5 21 MKK Mlaka Velebit SRC Mlaka
1-6
1.0 : 7.0 (3301 : 3548) 29.10.2022 17:00 Drago Jurišić, A
Ivana Juričić, A
| | |
5 22 Goranka Bojovnik Trilj SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3720 : 3354) 29.10.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
5 23 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3370 : 3127) 29.10.2022 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
5 24 Zadar II Korana Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3490 : 3442) 29.10.2022 17:00 Velimir Kurtin, B
Šime Karamarko, B
| | |
5 25 Rakovica MKK Rijeka Hotel Jezero
1-4
3.5 : 4.5 (3332 : 3340) 29.10.2022 17:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
6 26 Velebit MKK Rijeka Gradska kuglana Ot
1-6
6.5 : 1.5 (3548 : 3391) 05.11.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
6 27 Korana Rakovica Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3413 : 3271) 05.11.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
6 28 Istra Zadar II Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3215) 05.11.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
6 29 Bojovnik Trilj Crikvenica Marija
1-4
6.5 : 1.5 (3434 : 3364) 05.11.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
6 30 MKK Mlaka Goranka SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3351 : 3325) 05.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Valentina Gal, A
Lucija Bistrović, D
| | |
7 31 Goranka Velebit SPC Goranka
1-4
1.0 : 7.0 (3555 : 3725) 12.11.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
Dubravko Mance, B
| | |
7 32 Crikvenica MKK Mlaka Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3409 : 3392) 12.11.2022 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
7 33 Zadar II Bojovnik Trilj Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3599 : 3428) 12.11.2022 17:00 Velimir Kurtin, B
Nediljko Baljak, C
| | |
7 34 Rakovica Istra Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3248 : 3178) 12.11.2022 17:00 Krešimir Mesić, A
Dijana Mlinarić, B
| | |
7 35 MKK Rijeka Korana SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3396 : 3334) 12.11.2022 16:00 Drago Jurišić, A
Ivana Juričić, A
| | |
8 36 Velebit Korana Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3628 : 3243) 26.11.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
8 37 Istra MKK Rijeka Dom obrtnika
1-4
1.0 : 7.0 (3187 : 3359) 26.11.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
8 38 Bojovnik Trilj Rakovica Marija
1-4
8.0 : 0.0 (3446 : 3104) 26.11.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
8 39 MKK Mlaka Zadar II SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3435 : 3225) 25.11.2022 18:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
8 40 Goranka Crikvenica SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3624 : 3440) 26.11.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
9 41 Crikvenica Velebit Dom Matija Mažića
1-4
2.0 : 6.0 (3414 : 3468) 10.12.2022 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
9 42 Zadar II Goranka Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3417 : 3337) 10.12.2022 15:00 Velimir Kurtin, B
Nediljko Baljak, C
| | |
9 43 Rakovica MKK Mlaka Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3225 : 3296) 10.12.2022 17:00 Krešimir Mesić, A
Vladimir Rapaić, A
| | |
9 44 MKK Rijeka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
2.0 : 6.0 (3403 : 3451) 10.12.2022 16:00 Draženko Bistrović, A
Ivana Juričić, A
| | |
9 45 Korana Istra Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3484 : 3168) 10.12.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
10 46 Velebit Istra Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3458 : 3247) 28.01.2023 15:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
10 47 Korana Bojovnik Trilj Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3330 : 3246) 28.01.2023 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
10 48 MKK Rijeka MKK Mlaka SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3324 : 3271) 26.01.2023 18:00 Drago Jurišić, A
Ivana Juričić, A
| | |
10 49 Rakovica Goranka Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3273 : 3320) 28.01.2023 17:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
10 50 Zadar II Crikvenica Mocire
1-4
3.0 : 5.0 (3359 : 3391) 28.01.2023 17:00 Velimir Kurtin, B
Šime Karamarko, B
| | |
11 51 Zadar II Velebit Mocire
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
11 52 Crikvenica Rakovica Dom Matija Mažića
1-4
04.02.2023 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
11 53 Goranka MKK Rijeka SPC Goranka
1-4
04.02.2023 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
11 54 MKK Mlaka Korana SRC Mlaka
1-6
04.02.2023 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
11 55 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
04.02.2023 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
12 56 Velebit Bojovnik Trilj Gradska kuglana Ot
1-6
11.02.2023 15:00 Drago Pleša, B
Željko Odorčić, B
| | |
12 57 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
11.02.2023 16:00 Iva Matošević, B
| | |
12 58 Korana Goranka Šanac
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
12 59 MKK Rijeka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
07.02.2023 18:00 Ivana Juričić, A
Drago Jurišić, A
| | |
12 60 Rakovica Zadar II Hotel Jezero
1-4
11.02.2023 17:00 Vladimir Rapaić, A
Karolina Grčević, C
| | |
13 61 Rakovica Velebit Hotel Jezero
1-4
18.02.2023 17:00 Vladimir Rapaić, A
Dijana Mlinarić, B
| | |
13 62 Zadar II MKK Rijeka Mocire
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
13 63 Crikvenica Korana Dom Matija Mažića
1-4
18.02.2023 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
13 64 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
18.02.2023 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
13 65 MKK Mlaka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
18.02.2023 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
14 66 Velebit MKK Mlaka Gradska kuglana Ot
1-6
25.02.2023 15:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
14 67 Bojovnik Trilj Goranka Marija
1-4
25.02.2023 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
14 68 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
25.02.2023 16:00 Iva Matošević, B
| | |
14 69 Korana Zadar II Šanac
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
14 70 MKK Rijeka Rakovica SRC Mlaka
1-6
25.02.2023 16:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
15 71 MKK Rijeka Velebit SRC Mlaka
1-6
04.03.2023 16:00 | | |
15 72 Rakovica Korana Hotel Jezero
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
15 73 Zadar II Istra Mocire
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
15 74 Crikvenica Bojovnik Trilj Dom Matija Mažića
1-4
04.03.2023 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
15 75 Goranka MKK Mlaka SPC Goranka
1-4
04.03.2023 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
16 76 Velebit Goranka Gradska kuglana Ot
1-6
11.03.2023 15:00 | | |
16 77 MKK Mlaka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
11.03.2023 17:00 | | |
16 78 Bojovnik Trilj Zadar II Marija
1-4
11.03.2023 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
16 79 Istra Rakovica Dom obrtnika
1-4
11.03.2023 16:00 Iva Matošević, B
| | |
16 80 Korana MKK Rijeka Šanac
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
17 81 Korana Velebit Šanac
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
17 82 MKK Rijeka Istra SRC Mlaka
1-6
18.03.2023 16:00 | | |
17 83 Rakovica Bojovnik Trilj Hotel Jezero
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
17 84 Zadar II MKK Mlaka Mocire
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 85 Crikvenica Goranka Dom Matija Mažića
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
18 86 Velebit Crikvenica Gradska kuglana Ot
1-6
25.03.2023 15:00 | | |
18 87 Goranka Zadar II SPC Goranka
1-4
25.03.2023 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
18 88 MKK Mlaka Rakovica SRC Mlaka
1-6
25.03.2023 17:00 | | |
18 89 Bojovnik Trilj MKK Rijeka Marija
1-4
25.03.2023 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
18 90 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
25.03.2023 16:00 Iva Matošević, B
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Denis Delić
Velebit
5.00
3059
592.25
3651.25
608.54
2. Dario Prađeno
Velebit
5.00
3037
608.50
3645.50
607.58
3. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
5.00
2956
602.80
3558.80
593.13
4. Robert Skok
Goranka
4.25
2435
663.80
3098.80
590.25
5. Marko Zrile
Velebit
4.50
2618
610.00
3228.00
586.91
6. Dino Kos
MKK Rijeka
5.00
2933
574.00
3507.00
584.50
7. Bore Juričević
Crikvenica
5.00
2920
577.80
3497.80
582.97
8. Branko Šebalj
Velebit
5.00
2855
619.60
3474.60
579.10
9. Slavko Frelih
Crikvenica
4.00
2329
564.80
2893.80
578.76
10. Hrvoje Devčić
Velebit
5.00
2897
566.29
3463.29
577.21
11. Zdravko Tonković
Velebit
5.00
2841
591.40
3432.40
572.07
12. Dragomir Perušić
MKK Rijeka
5.00
2838
566.00
3404.00
567.33
13. Radislav Ružić
Crikvenica
4.00
2283
548.50
2831.50
566.30
14. Zoran Kos
MKK Rijeka
4.00
2244
584.20
2828.20
565.64
15. Željko Bučar
Goranka
4.00
2218
605.75
2823.75
564.75
16. Borna Crnković
MKK Mlaka
5.00
2805
582.00
3387.00
564.50
17. Zlatko Marasović
Korana
5.00
2814
570.80
3384.80
564.13
18. Robert Ratković
Bojovnik Trilj
4.00
2250
570.50
2820.50
564.10
19. Josip Obajdin
Korana
4.00
2222
597.80
2819.80
563.96
20. Ivan Petrović
Korana
5.00
2822
555.60
3377.60
562.93
21. Patrick Demarki
MKK Rijeka
4.50
2533
559.60
3092.60
562.29
22. Stanko Klarić
MKK Mlaka
4.50
2534
550.89
3084.89
560.89
23. Kristijan Jelovac
Crikvenica
4.50
2501
580.50
3081.50
560.27
24. Marin Colić
Zadar II
5.00
2781
573.80
3354.80
559.13
25. Sanjin Jelovac
Crikvenica
4.00
2239
553.25
2792.25
558.45
26. Zlatko Burić
Goranka
5.00
2747
597.00
3344.00
557.33
27. Igor Načinović
MKK Mlaka
5.00
2785
555.80
3340.80
556.80
28. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
4.25
2365
548.80
2913.80
555.01
29. Jure Bićanić
Rakovica
5.00
2792
530.60
3322.60
553.77
30. Milan Mlinarić
Rakovica
5.00
2760
561.00
3321.00
553.50
31. Zlatko Ćućić
MKK Mlaka
4.00
2199
566.00
2765.00
553.00
32. Dalibor Podobnik
Goranka
5.00
2723
591.20
3314.20
552.37
33. Marius Kordić-Gružić
MKK Rijeka
4.00
2206
547.40
2753.40
550.68
34. Željko Rapaić
Rakovica
4.36
2374
573.00
2947.00
549.81
35. Bruno Flego
Istra
4.50
2473
547.67
3020.67
549.21
36. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
5.00
2730
564.40
3294.40
549.07
37. Sanjin Ruppe
Goranka
5.00
2720
570.67
3290.67
548.44
38. Ivan Bogović
Korana
5.00
2729
560.00
3289.00
548.17
39. Ante Holjevac
Korana
4.50
2455
558.50
3013.50
547.91
40. Alen Gržić
Istra
5.00
2711
553.00
3264.00
544.00
41. Dražen Draženović
Rakovica
5.00
2738
525.00
3263.00
543.83
42. Slobodan Erslan
Zadar II
4.00
2159
557.75
2716.75
543.35
43. Željko Matošević
Istra
5.00
2713
533.89
3246.89
541.15
44. Ivanko Bošnjak
Bojovnik Trilj
4.00
2146
536.00
2682.00
536.40
45. Ljubo Pejašinović
Istra
4.50
2402
545.80
2947.80
535.96
46. Silvio Mesarić
Istra
4.00
2156
519.75
2675.75
535.15
47. Nevenko Žanko
Bojovnik Trilj
5.00
2644
562.60
3206.60
534.43
48. Tomislav Kovač
Istra
5.00
2639
538.25
3177.25
529.54
49. Dane Gašparović
Rakovica
5.00
2620
557.00
3177.00
529.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Denis Delić
Velebit
5.00
3059.00
611.80
4.00
2369.00
592.25
9.00
5428.00
603.11
2. Dario Prađeno
Velebit
5.00
3037.00
607.40
4.00
2434.00
608.50
9.00
5471.00
607.89
3. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
5.00
2956.00
591.20
5.00
3014.00
602.80
10.00
5970.00
597.00
4. Dino Kos
MKK Rijeka
5.00
2933.00
586.60
5.00
2870.00
574.00
10.00
5803.00
580.30
5. Bore Juričević
Crikvenica
5.00
2920.00
584.00
5.00
2889.00
577.80
10.00
5809.00
580.90
6. Slavko Frelih
Crikvenica
4.00
2329.00
582.25
5.00
2824.00
564.80
9.00
5153.00
572.56
7. Marko Zrile
Velebit
4.50
2618.00
581.78
2.00
1220.00
610.00
6.50
3838.00
590.46
8. Hrvoje Devčić
Velebit
5.00
2897.00
579.40
3.50
1982.00
566.29
8.50
4879.00
574.00
9. Robert Skok
Goranka
4.25
2435.00
572.94
5.00
3319.00
663.80
9.25
5754.00
622.05
10. Branko Šebalj
Velebit
5.00
2855.00
571.00
5.00
3098.00
619.60
10.00
5953.00
595.30
11. Radislav Ružić
Crikvenica
4.00
2283.00
570.75
2.00
1097.00
548.50
6.00
3380.00
563.33
12. Zdravko Tonković
Velebit
5.00
2841.00
568.20
5.00
2957.00
591.40
10.00
5798.00
579.80
13. Dragomir Perušić
MKK Rijeka
5.00
2838.00
567.60
5.00
2830.00
566.00
10.00
5668.00
566.80
14. Dejan Pezerović
Goranka
2.50
1417.00
566.80
3.00
1807.00
602.33
5.50
3224.00
586.18
15. Bojan Švob
MKK Mlaka
3.00
1699.00
566.33
3.00
1698.00
566.00
6.00
3397.00
566.17
16. Ivan Petrović
Korana
5.00
2822.00
564.40
5.00
2778.00
555.60
10.00
5600.00
560.00
17. Stanko Klarić
MKK Mlaka
4.50
2534.00
563.11
4.50
2479.00
550.89
9.00
5013.00
557.00
18. Patrick Demarki
MKK Rijeka
4.50
2533.00
562.89
5.00
2798.00
559.60
9.50
5331.00
561.16
19. Zlatko Marasović
Korana
5.00
2814.00
562.80
5.00
2854.00
570.80
10.00
5668.00
566.80
20. Robert Ratković
Bojovnik Trilj
4.00
2250.00
562.50
4.00
2282.00
570.50
8.00
4532.00
566.50
21. Borna Crnković
MKK Mlaka
5.00
2805.00
561.00
5.00
2910.00
582.00
10.00
5715.00
571.50
22. Zoran Kos
MKK Rijeka
4.00
2244.00
561.00
5.00
2921.00
584.20
9.00
5165.00
573.89
23. Sanjin Jelovac
Crikvenica
4.00
2239.00
559.75
4.00
2213.00
553.25
8.00
4452.00
556.50
24. Jure Bićanić
Rakovica
5.00
2792.00
558.40
5.00
2653.00
530.60
10.00
5445.00
544.50
25. Igor Načinović
MKK Mlaka
5.00
2785.00
557.00
5.00
2779.00
555.80
10.00
5564.00
556.40
26. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
4.25
2365.00
556.47
5.00
2744.00
548.80
9.25
5109.00
552.32
27. Marin Colić
Zadar II
5.00
2781.00
556.20
5.00
2869.00
573.80
10.00
5650.00
565.00
28. Ante Matak
Zadar II
3.00
1668.00
556.00
2.00
1123.00
561.50
5.00
2791.00
558.20
29. Kristijan Jelovac
Crikvenica
4.50
2501.00
555.78
4.00
2322.00
580.50
8.50
4823.00
567.41
30. Josip Obajdin
Korana
4.00
2222.00
555.50
5.00
2989.00
597.80
9.00
5211.00
579.00
31. Željko Bučar
Goranka
4.00
2218.00
554.50
4.00
2423.00
605.75
8.00
4641.00
580.13
32. Milan Mlinarić
Rakovica
5.00
2760.00
552.00
5.00
2805.00
561.00
10.00
5565.00
556.50
33. Marius Kordić-Gružić
MKK Rijeka
4.00
2206.00
551.50
5.00
2737.00
547.40
9.00
4943.00
549.22
34. Zlatko Ćućić
MKK Mlaka
4.00
2199.00
549.75
3.50
1981.00
566.00
7.50
4180.00
557.33
35. Bruno Flego
Istra
4.50
2473.00
549.56
3.00
1643.00
547.67
7.50
4116.00
548.80
36. Zlatko Burić
Goranka
5.00
2747.00
549.40
5.00
2985.00
597.00
10.00
5732.00
573.20
37. Dragan Stipeč
Crikvenica
3.00
1646.00
548.67
2.00
1086.00
543.00
5.00
2732.00
546.40
38. Igor Kalafatić
Crikvenica
3.50
1920.00
548.57
1.00
566.00
566.00
4.50
2486.00
552.44
39. Dražen Draženović
Rakovica
5.00
2738.00
547.60
5.00
2625.00
525.00
10.00
5363.00
536.30
40. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
5.00
2730.00
546.00
5.00
2822.00
564.40
10.00
5552.00
555.20
41. Ivan Bogović
Korana
5.00
2729.00
545.80
4.00
2240.00
560.00
9.00
4969.00
552.11
42. Ante Holjevac
Korana
4.50
2455.00
545.56
4.00
2234.00
558.50
8.50
4689.00
551.65
43. Dalibor Podobnik
Goranka
5.00
2723.00
544.60
5.00
2956.00
591.20
10.00
5679.00
567.90
44. Željko Rapaić
Rakovica
4.36
2374.00
544.50
5.00
2865.00
573.00
9.36
5239.00
559.72
45. Sanjin Ruppe
Goranka
5.00
2720.00
544.00
3.00
1712.00
570.67
8.00
4432.00
554.00
46. Leo Crnković
MKK Mlaka
3.00
1629.00
543.00
2.00
1063.00
531.50
5.00
2692.00
538.40
47. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
3.00
1628.00
542.67
5.00
2789.00
557.80
8.00
4417.00
552.13
48. Željko Matošević
Istra
5.00
2713.00
542.60
4.75
2536.00
533.89
9.75
5249.00
538.36
49. Alen Gržić
Istra
5.00
2711.00
542.20
5.00
2765.00
553.00
10.00
5476.00
547.60
50. Slobodan Erslan
Zadar II
4.00
2159.00
539.75
4.00
2231.00
557.75
8.00
4390.00
548.75
51. Silvio Mesarić
Istra
4.00
2156.00
539.00
4.00
2079.00
519.75
8.00
4235.00
529.38
52. Ivanko Bošnjak
Bojovnik Trilj
4.00
2146.00
536.50
2.00
1072.00
536.00
6.00
3218.00
536.33
53. Ljubo Pejašinović
Istra
4.50
2402.00
533.78
5.00
2729.00
545.80
9.50
5131.00
540.11
54. Ivica Crnjak
Zadar II
3.50
1861.00
531.71
5.00
2929.00
585.80
8.50
4790.00
563.53
55. Nevenko Žanko
Bojovnik Trilj
5.00
2644.00
528.80
5.00
2813.00
562.60
10.00
5457.00
545.70
56. Tomislav Kovač
Istra
5.00
2639.00
527.80
4.00
2153.00
538.25
9.00
4792.00
532.44
57. Dane Gašparović
Rakovica
5.00
2620.00
524.00
3.00
1671.00
557.00
8.00
4291.00
536.38
58. Matija Cindrić
Zadar II
3.00
1561.00
520.33
1.00
568.00
568.00
4.00
2129.00
532.25

Fran Popović
Zadar II
1.00
582.00
582.00
2.00
1156.00
578.00
3.00
1738.00
579.33
Marijo Baljak
Zadar II
2.00
1145.00
572.50
2.00
1221.00
610.50
4.00
2366.00
591.50
Jurica Bogović
Korana
2.00
1138.00
569.00
5.00
2899.00
579.80
7.00
4037.00
576.71
Ivica Perić
Zadar II
1.75
993.00
567.43
2.00
1221.00
610.50
3.75
2214.00
590.40
Željko Magdić
Korana
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
Serđo Grgurić
Goranka
1.00
552.00
552.00
0.00
0.00
NaN
1.00
552.00
552.00
Damir Vuković
Korana
2.00
1096.00
548.00
1.00
538.00
538.00
3.00
1634.00
544.67
Marko Jakljević
Goranka
2.00
1094.00
547.00
3.00
1701.00
567.00
5.00
2795.00
559.00
Ante Vrcan
Bojovnik Trilj
1.00
545.00
545.00
4.00
2139.00
534.75
5.00
2684.00
536.80
Marin Skender
Goranka
1.25
680.00
544.00
2.00
1167.00
583.50
3.25
1847.00
568.31
Stanko Čota
Zadar II
1.00
544.00
544.00
1.00
619.00
619.00
2.00
1163.00
581.50
Ivica Crnjak
Zadar II
2.00
1085.00
542.50
3.00
1647.00
549.00
5.00
2732.00
546.40
Ivan Gilić
Bojovnik Trilj
1.75
948.00
541.71
0.00
0.00
NaN
1.75
948.00
541.71
Nikica Kučan
Crikvenica
1.50
810.00
540.00
5.00
2873.00
574.60
6.50
3683.00
566.62
Marko Kozlov
MKK Mlaka
1.00
538.00
538.00
1.00
514.00
514.00
2.00
1052.00
526.00
Luka Kasumović
MKK Rijeka
1.00
534.00
534.00
0.00
0.00
NaN
1.00
534.00
534.00
Luka Bićanić
Rakovica
2.00
1060.00
530.00
5.00
2664.00
532.80
7.00
3724.00
532.00
Josip Hodak
Rakovica
1.00
527.00
527.00
1.00
552.00
552.00
2.00
1079.00
539.50
Marcel Margeta
MKK Rijeka
1.50
789.00
526.00
0.00
0.00
NaN
1.50
789.00
526.00
Nebojša Šušnjar
MKK Rijeka
1.50
786.00
524.00
2.50
1335.00
534.00
4.00
2121.00
530.25
Stevo Mesarić
MKK Rijeka
2.00
1046.00
523.00
1.00
549.00
549.00
3.00
1595.00
531.67
Zvonko Turkalj
Rakovica
2.00
1034.00
517.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1034.00
517.00
Robert Baričević
MKK Rijeka
1.50
774.00
516.00
1.50
824.00
549.33
3.00
1598.00
532.67
Petar Prebeg
Rakovica
0.64
328.00
512.50
0.00
0.00
NaN
0.64
328.00
512.50
Darko Božičić
MKK Mlaka
1.00
507.00
507.00
1.00
518.00
518.00
2.00
1025.00
512.50
Antonio Petrović
Korana
1.50
754.00
502.67
0.00
0.00
NaN
1.50
754.00
502.67
Josip Arbanas
Velebit
0.50
249.00
498.00
4.00
2321.00
580.25
4.50
2570.00
571.11
Predrag Katnić
Crikvenica
0.50
246.00
492.00
2.00
1120.00
560.00
2.50
1366.00
546.40
Marko Petranović
MKK Mlaka
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Šime Perić
Zadar II
1.50
725.00
483.33
0.00
0.00
NaN
1.50
725.00
483.33
Mario Bolković
Istra
0.50
241.00
482.00
1.25
621.00
496.80
1.75
862.00
492.57
Goran Anzur
Istra
1.50
685.00
456.67
3.00
1596.00
532.00
4.50
2281.00
506.89
Darko Marković
Zadar II
0.75
335.00
446.67
0.00
0.00
NaN
0.75
335.00
446.67
Siniša Režan
Zadar II
1.00
430.00
430.00
2.00
1065.00
532.50
3.00
1495.00
498.33

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Velebit
5.0
11417
6139
17556
585.20
59
5.0
11585
6193
17778
592.60
62
10.0
23002
12332
35334
588.90
121
2. Crikvenica
5.0
11283
5611
16894
563.13
84
5.0
11146
5844
16990
566.33
74
10.0
22429
11455
33884
564.73
158
3. MKK Rijeka
5.0
11027
5656
16683
556.10
120
5.0
11213
5651
16864
562.13
93
10.0
22240
11307
33547
559.12
213
4. Korana
5.0
11034
5555
16589
552.97
133
5.0
11271
5825
17096
569.87
79
10.0
22305
11380
33685
561.42
212
5. Goranka
5.0
11021
5565
16586
552.87
90
5.0
11833
6237
18070
602.33
52
10.0
22854
11802
34656
577.60
142
6. Bojovnik Trilj
5.0
11003
5581
16584
552.80
140
5.0
11118
5768
16886
562.87
106
10.0
22121
11349
33470
557.83
246
7. MKK Mlaka
5.0
11133
5435
16568
552.27
128
5.0
11185
5546
16731
557.70
110
10.0
22318
10981
33299
554.98
238
8. Rakovica
5.0
11053
5180
16233
541.10
200
5.0
10852
5505
16357
545.23
138
10.0
21905
10685
32590
543.17
338
9. Zadar II
5.0
10854
5291
16145
538.17
174
5.0
11442
5856
17298
576.60
102
10.0
22296
11147
33443
557.38
276
10. Istra
5.0
10936
5084
16020
534.00
180
5.0
10824
5298
16122
537.40
148
10.0
21760
10382
32142
535.70
328

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više