Pregled svih liga

4. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Zanatlija SB II
Slavonski Brod
11 10 1 0 21 67.5 20.5
2. HVIDR-a
Požega
10 6 1 3 13 44.0 36.0
3. Sloga
Prekopakra
10 6 0 4 12 47.0 33.0
4. Zlatni Lug
Požega
9 4 1 4 9 34.0 38.0
5. Elektra Pž
Požega
9 1 4 4 6 28.0 44.0
6. Slavonija NG
Nova Gradiška
10 2 1 7 5 27.5 52.5
7. Pakrac-Papuk II
Pakrac
11 1 2 8 4 32.0 56.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 HVIDR-a Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3046 : 3240) 25.09.2022 14:00 Hrvoje Bakić, A
Marijan Matijević, D
| | |
1 2 Slavonija NG Elektra Pž Exit
1-4
4.0 : 4.0 (2919 : 2946) 16.09.2022 18:00 Maja Biželj, B
Damir Franjković, D
| | |
1 3 Pakrac-Papuk II Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3038 : 3064) 25.09.2022 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
2 4 Zanatlija SB II Sloga SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3378 : 3115) 30.09.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
2 5 Elektra Pž Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2982 : 3185) 02.10.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
2 6 HVIDR-a Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2997 : 2906) 01.10.2022 13:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
3 7 Slavonija NG Zanatlija SB II Exit
1-4
2.5 : 5.5 (2898 : 3038) 14.10.2022 18:00 Maja Biželj, B
Damir Franjković, D
| | |
3 8 Pakrac-Papuk II HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3060 : 3174) 16.10.2022 10:00 Zvonko Gnezda, B
| | |
3 9 Sloga Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3202 : 3088) 14.10.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 10 Zanatlija SB II Zlatni Lug SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3188 : 3069) 21.10.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
4 11 Elektra Pž Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3009 : 3103) 23.10.2022 18:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
4 12 Slavonija NG Pakrac-Papuk II Exit
1-4
5.0 : 3.0 (2956 : 2897) 21.10.2022 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
5 13 Pakrac-Papuk II Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3052 : 3210) 30.10.2022 10:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
5 14 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3257 : 3090) 28.10.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
5 15 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (3027 : 3015) 30.10.2022 10:00 Mario Trnokop, C
Ivan Burivoda, D
| | |
6 16 Zanatlija SB II Elektra Pž SRC Vijuš
1-4
4.0 : 4.0 (3097 : 3104) 04.11.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
6 17 HVIDR-a Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3027 : 3021) 05.11.2022 13:00 Mario Trnokop, C
Ljuban Vijačkić, D
| | |
6 18 Slavonija NG Sloga Exit
1-4
2.0 : 6.0 (2922 : 3094) 04.11.2022 18:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
7 19 Sloga Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3292 : 3187) 11.11.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
7 20 Zlatni Lug Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3032 : 2966) 09.11.2022 18:00 Željko Lončar, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
7 21 Elektra Pž HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
0.0 : 8.0 (2951 : 3158) 13.11.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
8 22 Zanatlija SB II HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3094 : 2972) 27.11.2022 11:00 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
8 23 Elektra Pž Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3033 : 2909) 27.11.2022 14:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
8 24 Zlatni Lug Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3114 : 3021) 27.11.2022 10:00 Mario Trnokop, C
Ivan Burivoda, D
| | |
9 25 Sloga Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3123 : 3347) 09.12.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
9 26 Pakrac-Papuk II Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3110 : 3044) 11.12.2022 10:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
9 27 Slavonija NG HVIDR-a Exit
1-4
2.0 : 6.0 (2950 : 3008) 09.12.2022 18:00 Zrinko Kapetanić, C
Damir Franjković, D
| | |
10 28 Zanatlija SB II Slavonija NG SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3123 : 2880) 13.01.2023 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
10 29 HVIDR-a Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (3071 : 3113) 14.01.2023 13:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
10 30 Zlatni Lug Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3127 : 3087) 15.01.2023 14:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, C
| | |
11 31 Zlatni Lug Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3113 : 3194) 22.01.2023 10:00 Antonio Kopić, C
Ivan Burivoda, D
| | |
11 32 Sloga Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3109 : 3045) 20.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
11 33 Pakrac-Papuk II Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3061 : 3083) 22.01.2023 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
12 34 Zanatlija SB II Pakrac-Papuk II SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3213 : 3019) 27.01.2023 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
12 35 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3099 : 3096) 28.01.2023 13:00 Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, C
| | |
12 36 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2023 18:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, C
| | |
13 37 Elektra Pž Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2023 14:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
13 38 Zlatni Lug HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2023 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
13 39 Sloga Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
03.02.2023 18:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 40 Pakrac-Papuk II Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2023 10:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 41 Slavonija NG Zlatni Lug Exit
1-4
10.02.2023 18:00 | | |
14 42 HVIDR-a Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
11.02.2023 13:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Lovro Buzov
Zanatlija SB II
4.00
2266
597.50
2863.50
572.70
2. Damir Lavrić
Zanatlija SB II
4.00
2251
545.67
2796.67
559.33
3. Niko Kalvi
Pakrac-Papuk II
4.00
2221
545.67
2766.67
553.33
4. Branko Magaš
Zanatlija SB II
4.00
2221
538.20
2759.20
551.84
5. Dragan Blažević
Sloga
4.00
2167
574.20
2741.20
548.24
6. Mirko Veselin
HVIDR-a
5.00
2667
526.67
3193.67
532.28
7. Ilija St Turković
Sloga
4.00
2101
535.40
2636.40
527.28
8. Jurica Matijević
HVIDR-a
5.00
2626
536.75
3162.75
527.13
9. Matko Škondro
Pakrac-Papuk II
4.00
2102
525.75
2627.75
525.55
10. Ivan Maslać
Elektra Pž
5.00
2648
504.67
3152.67
525.44
11. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
4.00
2087
533.00
2620.00
524.00
12. Ivan Katalinić
Sloga
4.00
2075
544.25
2619.25
523.85
13. Ivan Šimunović
Slavonija NG
5.00
2630
489.20
3119.20
519.87
14. Vitomir Juranović
Sloga
4.00
2061
534.99
2595.99
519.20
15. Domagoj Magaš
Zanatlija SB II
4.00
2084
498.00
2582.00
516.40
16. Šimo Cvitković
Zanatlija SB II
4.00
2067
514.67
2581.67
516.33
17. Nikolina Šimunović
Zlatni Lug
4.00
2077
499.75
2576.75
515.35
18. Alan Belobrajdić
Pakrac-Papuk II
4.50
2313
520.80
2833.80
515.24
19. Slavko Marušić
Zlatni Lug
4.00
2044
528.00
2572.00
514.40
20. Ivo Marušić
Zlatni Lug
4.00
2050
517.33
2567.33
513.47
21. Leonardo Krnjaković
Slavonija NG
5.00
2555
520.80
3075.80
512.63
22. Jure Barišić
HVIDR-a
5.00
2570
489.71
3059.71
509.95
23. Tomislav Galić
Elektra Pž
5.00
2570
489.00
3059.00
509.83
24. Lidija Jirasek
Pakrac-Papuk II
4.00
2048
495.00
2543.00
508.60
25. Alen Birešić
HVIDR-a
4.00
2043
500.00
2543.00
508.60
26. Mateo Pierobon
Pakrac-Papuk II
4.00
2023
519.33
2542.33
508.47
27. Josip Dumančić
Sloga
4.00
1998
518.60
2516.60
503.32
28. Slavko Nuhanović
Zlatni Lug
3.00
1490
521.40
2011.40
502.85
29. Josip Bošnjak
Slavonija NG
5.00
2519
495.40
3014.40
502.40
30. Ivan Berač
Zlatni Lug
4.00
2025
476.00
2501.00
500.20
31. Josip Keller
Elektra Pž
5.00
2471
505.75
2976.75
496.13
32. Josip Horvat
HVIDR-a
4.00
1990
484.62
2474.62
494.92
33. Barbara Ramić
Pakrac-Papuk II
4.00
1981
487.40
2468.40
493.68
34. Josip Josipović
HVIDR-a
5.00
2471
480.93
2951.93
491.99
35. Stjepan Hajek
Elektra Pž
4.39
2188
461.20
2649.20
491.50
36. Kristijan Baksa
Slavonija NG
4.00
1982
463.40
2445.40
489.08
37. Slavica Krizmanić
Slavonija NG
4.00
1922
466.20
2388.20
477.64

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Lovro Buzov
Zanatlija SB II
4.00
2266.00
566.50
4.00
2390.00
597.50
8.00
4656.00
582.00
2. Damir Lavrić
Zanatlija SB II
4.00
2251.00
562.75
3.00
1637.00
545.67
7.00
3888.00
555.43
3. Niko Kalvi
Pakrac-Papuk II
4.00
2221.00
555.25
3.00
1637.00
545.67
7.00
3858.00
551.14
4. Branko Magaš
Zanatlija SB II
4.00
2221.00
555.25
5.00
2691.00
538.20
9.00
4912.00
545.78
5. Ivan Ćosić
Zanatlija SB II
3.00
1626.00
542.00
1.00
583.00
583.00
4.00
2209.00
552.25
6. Dragan Blažević
Sloga
4.00
2167.00
541.75
5.00
2871.00
574.20
9.00
5038.00
559.78
7. Mirko Veselin
HVIDR-a
5.00
2667.00
533.40
3.00
1580.00
526.67
8.00
4247.00
530.88
8. Zdravko Šmitpeter
Elektra Pž
3.61
1917.00
531.02
4.00
2157.00
539.25
7.61
4074.00
535.35
9. Ivan Maslać
Elektra Pž
5.00
2648.00
529.60
3.00
1514.00
504.67
8.00
4162.00
520.25
10. Ivan Šimunović
Slavonija NG
5.00
2630.00
526.00
5.00
2446.00
489.20
10.00
5076.00
507.60
11. Matko Škondro
Pakrac-Papuk II
4.00
2102.00
525.50
4.00
2103.00
525.75
8.00
4205.00
525.63
12. Ilija St Turković
Sloga
4.00
2101.00
525.25
5.00
2677.00
535.40
9.00
4778.00
530.89
13. Jurica Matijević
HVIDR-a
5.00
2626.00
525.20
4.00
2147.00
536.75
9.00
4773.00
530.33
14. Saša Poletto
Sloga
2.00
1046.00
523.00
4.50
2276.00
505.78
6.50
3322.00
511.08
15. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
4.00
2087.00
521.75
4.00
2132.00
533.00
8.00
4219.00
527.38
16. Domagoj Magaš
Zanatlija SB II
4.00
2084.00
521.00
5.00
2490.00
498.00
9.00
4574.00
508.22
17. Nikolina Šimunović
Zlatni Lug
4.00
2077.00
519.25
4.00
1999.00
499.75
8.00
4076.00
509.50
18. Ivan Katalinić
Sloga
4.00
2075.00
518.75
4.00
2177.00
544.25
8.00
4252.00
531.50
19. Šimo Cvitković
Zanatlija SB II
4.00
2067.00
516.75
3.00
1544.00
514.67
7.00
3611.00
515.86
20. Vitomir Juranović
Sloga
4.00
2061.00
515.25
3.83
2049.00
534.99
7.83
4110.00
524.90
21. Kristijan Safundžić
Zanatlija SB II
3.00
1544.00
514.67
3.50
1790.00
511.43
6.50
3334.00
512.92
22. Alan Belobrajdić
Pakrac-Papuk II
4.50
2313.00
514.00
2.50
1302.00
520.80
7.00
3615.00
516.43
23. Jure Barišić
HVIDR-a
5.00
2570.00
514.00
3.50
1714.00
489.71
8.50
4284.00
504.00
24. Tomislav Galić
Elektra Pž
5.00
2570.00
514.00
4.00
1956.00
489.00
9.00
4526.00
502.89
25. Ivo Marušić
Zlatni Lug
4.00
2050.00
512.50
3.00
1552.00
517.33
7.00
3602.00
514.57
26. Lidija Jirasek
Pakrac-Papuk II
4.00
2048.00
512.00
5.00
2475.00
495.00
9.00
4523.00
502.56
27. Slavko Marušić
Zlatni Lug
4.00
2044.00
511.00
5.00
2640.00
528.00
9.00
4684.00
520.44
28. Leonardo Krnjaković
Slavonija NG
5.00
2555.00
511.00
5.00
2604.00
520.80
10.00
5159.00
515.90
29. Alen Birešić
HVIDR-a
4.00
2043.00
510.75
3.50
1750.00
500.00
7.50
3793.00
505.73
30. Ivan Berač
Zlatni Lug
4.00
2025.00
506.25
3.00
1428.00
476.00
7.00
3453.00
493.29
31. Mateo Pierobon
Pakrac-Papuk II
4.00
2023.00
505.75
4.50
2337.00
519.33
8.50
4360.00
512.94
32. Josip Bošnjak
Slavonija NG
5.00
2519.00
503.80
5.00
2477.00
495.40
10.00
4996.00
499.60
33. Josip Dumančić
Sloga
4.00
1998.00
499.50
5.00
2593.00
518.60
9.00
4591.00
510.11
34. Josip Žmire
Elektra Pž
3.00
1496.00
498.67
4.00
1988.00
497.00
7.00
3484.00
497.71
35. Stjepan Hajek
Elektra Pž
4.39
2188.00
498.41
2.50
1153.00
461.20
6.89
3341.00
484.91
36. Josip Horvat
HVIDR-a
4.00
1990.00
497.50
3.64
1764.00
484.62
7.64
3754.00
491.36
37. Slavko Nuhanović
Zlatni Lug
3.00
1490.00
496.67
5.00
2607.00
521.40
8.00
4097.00
512.13
38. Kristijan Baksa
Slavonija NG
4.00
1982.00
495.50
5.00
2317.00
463.40
9.00
4299.00
477.67
39. Barbara Ramić
Pakrac-Papuk II
4.00
1981.00
495.25
5.00
2437.00
487.40
9.00
4418.00
490.89
40. Josip Keller
Elektra Pž
5.00
2471.00
494.20
4.00
2023.00
505.75
9.00
4494.00
499.33
41. Josip Josipović
HVIDR-a
5.00
2471.00
494.20
2.36
1135.00
480.93
7.36
3606.00
489.95
42. Dražen Drempetić
Zanatlija SB II
2.50
1235.00
494.00
2.50
1315.00
526.00
5.00
2550.00
510.00
43. Slavica Krizmanić
Slavonija NG
4.00
1922.00
480.50
5.00
2331.00
466.20
9.00
4253.00
472.56
44. Marina Kohajda
Slavonija NG
3.00
1311.00
437.00
3.00
1482.00
494.00
6.00
2793.00
465.50

Radoslav Antunović
HVIDR-a
1.00
548.00
548.00
2.00
1061.00
530.50
3.00
1609.00
536.33
Hrvoje Čelec
Pakrac-Papuk II
1.50
758.00
505.33
2.00
957.00
478.50
3.50
1715.00
490.00
Ladislav Sadilek
Elektra Pž
1.00
497.00
497.00
1.00
495.00
495.00
2.00
992.00
496.00
Filip Hodak
Pakrac-Papuk II
2.00
989.00
494.50
3.00
1484.00
494.67
5.00
2473.00
494.60
Igor Šulc
1.00
492.00
492.00
0.00
0.00
NaN
1.00
492.00
492.00
Borna Karačić
Zanatlija SB II
1.50
735.00
490.00
3.00
1440.00
480.00
4.50
2175.00
483.33
Igor Major
Pakrac-Papuk II
1.00
489.00
489.00
0.00
0.00
NaN
1.00
489.00
489.00
Branko Jurić
HVIDR-a
1.00
487.00
487.00
2.00
990.00
495.00
3.00
1477.00
492.33
Gordan Špelić
Pakrac-Papuk II
1.00
479.00
479.00
1.00
589.00
589.00
2.00
1068.00
534.00
Mirjam Gelemanović
Slavonija NG
2.00
948.00
474.00
0.00
0.00
NaN
2.00
948.00
474.00
Jure Marušić
Zlatni Lug
1.00
469.00
469.00
1.00
483.00
483.00
2.00
952.00
476.00
Antun Petrović
Elektra Pž
2.00
935.00
467.50
1.18
594.00
503.39
3.18
1529.00
480.82
Denis Relota
Sloga
1.00
459.00
459.00
1.50
764.00
509.33
2.50
1223.00
489.20
Antonio Škvorić
Slavonija NG
1.00
441.00
441.00
2.00
988.00
494.00
3.00
1429.00
476.33
Alen Kohajda
Slavonija NG
1.00
436.00
436.00
0.00
0.00
NaN
1.00
436.00
436.00
Hrvoje Brkić
Elektra Pž
1.00
432.00
432.00
0.32
95.00
296.88
1.32
527.00
399.24

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Zanatlija SB II
5.0
10881
5148
16029
534.30
176
5.0
10784
5096
15880
529.33
196
10.0
21665
10244
31909
531.82
372
2. Sloga
4.0
8545
3854
12399
516.63
174
5.0
10883
5100
15983
532.77
192
9.0
19428
8954
28382
525.59
366
3. Pakrac-Papuk II
5.0
10577
4826
15403
513.43
276
5.0
10536
4785
15321
510.70
287
10.0
21113
9611
30724
512.07
563
4. HVIDR-a
5.0
10728
4674
15402
513.40
283
4.0
8477
3664
12141
505.88
217
9.0
19205
8338
27543
510.06
500
5. Zlatni Lug
4.0
8410
3832
12242
510.08
228
5.0
10710
4703
15413
513.77
274
9.0
19120
8535
27655
512.13
502
6. Elektra Pž
5.0
10412
4742
15154
505.13
278
4.0
8249
3726
11975
498.96
229
9.0
18661
8468
27129
502.39
507
7. Slavonija NG
5.0
10295
4449
14744
491.47
309
5.0
10247
4398
14645
488.17
301
10.0
20542
8847
29389
489.82
610

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više