Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. PZC
Split
1 1 0 0 2 7.0 1.0
2. Trogir
Trogir
1 1 0 0 2 6.0 2.0
3. Vrlika
Split
1 1 0 0 2 6.0 2.0
4. Poličnik
Poličnik
1 0 1 0 1 4.0 4.0
5. Biokovo
Makarska
2 0 1 1 1 6.0 10.0
6. Marjan 1934
Split
0 0 0 0 0 0.0 0.0
7. Poljud
Split
0 0 0 0 0 0.0 0.0
8. Šubićevac
Šibenik
0 0 0 0 0 0.0 0.0
9. Promet
Split
1 0 0 1 0 2.0 6.0
10. Sinj
Sinj
1 0 0 1 0 1.0 7.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Trogir Poljud Marija
1-4
07.10.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
1 2 Biokovo Poličnik GSC Makarska
1-4
4.0 : 4.0 (3256 : 3234) 23.09.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
1 3 Promet Vrlika Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3152 : 3227) 23.09.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
1 4 PZC Sinj Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3242 : 3212) 19.09.2022 19:30 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
1 5 Šubićevac Marjan 1934 Šubićevac
1-6
05.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
2 6 Poljud Marjan 1934 Poljud
1-6
30.09.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
2 7 Sinj Šubićevac Marija
1-4
01.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
2 8 Vrlika PZC Poljud
1-6
30.09.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
2 9 Poličnik Promet Mocire
1-4
30.09.2022 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
2 10 Trogir Biokovo Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3224 : 3133) 27.09.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
3 11 Biokovo Poljud GSC Makarska
1-4
14.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
3 12 Promet Trogir Poljud
1-6
14.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
3 13 PZC Poličnik Poljud
1-6
10.10.2022 19:30 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
3 14 Šubićevac Vrlika Šubićevac
1-6
14.10.2022 17:00 | | |
3 15 Marjan 1934 Sinj Poljud
1-6
12.10.2022 17:00 Ana Vidan, A
Stanko Čota, A
| | |
4 16 Poljud Sinj Poljud
1-6
21.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Višnja Dragičević, B
| | |
4 17 Vrlika Marjan 1934 Poljud
1-6
21.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 18 Poličnik Šubićevac Mocire
1-4
21.10.2022 17:00 | | |
4 19 Trogir PZC Marija
1-4
21.10.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
4 20 Biokovo Promet GSC Makarska
1-4
21.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
5 21 Promet Poljud Poljud
1-6
28.10.2022 17:00 Ana Vidan, A
Ante Šarić, D
| | |
5 22 PZC Biokovo Poljud
1-6
24.10.2022 19:30 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 23 Šubićevac Trogir Šubićevac
1-6
28.10.2022 17:00 | | |
5 24 Marjan 1934 Poličnik Poljud
1-6
26.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ana Vidan, A
| | |
5 25 Sinj Vrlika Marija
1-4
29.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
6 26 Poljud Vrlika Poljud
1-6
04.11.2022 20:00 | | |
6 27 Poličnik Sinj Mocire
1-4
04.11.2022 17:00 | | |
6 28 Trogir Marjan 1934 Marija
1-4
04.11.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
6 29 Biokovo Šubićevac GSC Makarska
1-4
04.11.2022 17:00 | | |
6 30 Promet PZC Poljud
1-6
04.11.2022 17:00 | | |
7 31 PZC Poljud Poljud
1-6
07.11.2022 19:30 | | |
7 32 Šubićevac Promet Šubićevac
1-6
11.11.2022 17:00 | | |
7 33 Marjan 1934 Biokovo Poljud
1-6
09.11.2022 17:00 | | |
7 34 Sinj Trogir Marija
1-4
12.11.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
7 35 Vrlika Poličnik Poljud
1-6
11.11.2022 17:00 | | |
8 36 Poljud Poličnik Poljud
1-6
25.11.2022 20:00 | | |
8 37 Trogir Vrlika Marija
1-4
25.11.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
8 38 Biokovo Sinj GSC Makarska
1-4
25.11.2022 17:00 | | |
8 39 Promet Marjan 1934 Poljud
1-6
25.11.2022 17:00 | | |
8 40 PZC Šubićevac Poljud
1-6
21.11.2022 19:30 | | |
9 41 Šubićevac Poljud Šubićevac
1-6
09.12.2022 17:00 | | |
9 42 Marjan 1934 PZC Poljud
1-6
07.12.2022 17:00 | | |
9 43 Sinj Promet Marija
1-4
10.12.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
9 44 Vrlika Biokovo Poljud
1-6
09.12.2022 17:00 | | |
9 45 Poličnik Trogir Mocire
1-4
09.12.2022 17:00 | | |
10 46 Poljud Trogir Poljud
1-6
13.01.2023 20:00 | | |
10 47 Poličnik Biokovo Mocire
1-4
13.01.2023 17:00 | | |
10 48 Vrlika Promet Poljud
1-6
13.01.2023 17:00 | | |
10 49 Sinj PZC Marija
1-4
14.01.2023 16:00 | | |
10 50 Marjan 1934 Šubićevac Poljud
1-6
11.01.2023 17:00 | | |
11 51 Marjan 1934 Poljud Poljud
1-6
18.01.2023 17:00 | | |
11 52 Šubićevac Sinj Šubićevac
1-6
20.01.2023 17:00 | | |
11 53 PZC Vrlika Poljud
1-6
16.01.2023 19:30 | | |
11 54 Promet Poličnik Poljud
1-6
20.01.2023 17:00 | | |
11 55 Biokovo Trogir GSC Makarska
1-4
20.01.2023 17:00 | | |
12 56 Poljud Biokovo Poljud
1-6
27.01.2023 20:00 | | |
12 57 Trogir Promet Marija
1-4
27.01.2023 17:00 | | |
12 58 Poličnik PZC Mocire
1-4
27.01.2023 17:00 | | |
12 59 Vrlika Šubićevac Poljud
1-6
27.01.2023 17:00 | | |
12 60 Sinj Marjan 1934 Marija
1-4
28.01.2023 16:00 | | |
13 61 Sinj Poljud Marija
1-4
04.02.2023 12:00 | | |
13 62 Marjan 1934 Vrlika Poljud
1-6
01.02.2023 17:00 | | |
13 63 Šubićevac Poličnik Šubićevac
1-6
03.02.2023 17:00 | | |
13 64 PZC Trogir Poljud
1-6
30.01.2023 19:30 | | |
13 65 Promet Biokovo Poljud
1-6
03.02.2023 17:00 | | |
14 66 Poljud Promet Poljud
1-6
10.02.2023 20:00 | | |
14 67 Biokovo PZC GSC Makarska
1-4
10.02.2023 17:00 | | |
14 68 Trogir Šubićevac Marija
1-4
10.02.2023 17:00 | | |
14 69 Poličnik Marjan 1934 Mocire
1-4
10.02.2023 17:00 | | |
14 70 Vrlika Sinj Poljud
1-6
10.02.2023 17:00 | | |
15 71 Vrlika Poljud Poljud
1-6
17.02.2023 17:00 | | |
15 72 Sinj Poličnik Marija
1-4
18.02.2023 16:00 | | |
15 73 Marjan 1934 Trogir Poljud
1-6
15.02.2023 17:00 | | |
15 74 Šubićevac Biokovo Šubićevac
1-6
17.02.2023 17:00 | | |
15 75 PZC Promet Poljud
1-6
13.02.2023 19:30 | | |
16 76 Poljud PZC Poljud
1-6
24.02.2023 20:00 | | |
16 77 Promet Šubićevac Poljud
1-6
24.02.2023 17:00 | | |
16 78 Biokovo Marjan 1934 GSC Makarska
1-4
24.02.2023 17:00 | | |
16 79 Trogir Sinj Marija
1-4
24.02.2023 17:00 | | |
16 80 Poličnik Vrlika Mocire
1-4
24.02.2023 17:00 | | |
17 81 Poličnik Poljud Mocire
1-4
03.03.2023 17:00 | | |
17 82 Vrlika Trogir Poljud
1-6
03.03.2023 17:00 | | |
17 83 Sinj Biokovo Marija
1-4
04.03.2023 16:00 | | |
17 84 Marjan 1934 Promet Poljud
1-6
01.03.2023 17:00 | | |
17 85 Šubićevac PZC Šubićevac
1-6
03.03.2023 17:00 | | |
18 86 Poljud Šubićevac Poljud
1-6
10.03.2023 20:00 | | |
18 87 PZC Marjan 1934 Poljud
1-6
06.03.2023 19:30 | | |
18 88 Promet Sinj Poljud
1-6
10.03.2023 17:00 | | |
18 89 Biokovo Vrlika GSC Makarska
1-4
10.03.2023 17:00 | | |
18 90 Trogir Poličnik Marija
1-4
10.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Velimir Kurtin
Poličnik
0.82
483
0.00
483.00
589.02
2. Krsto Lulić
Poličnik
1.00
582
0.00
582.00
582.00
3. Damir Bilokapić
Sinj
1.00
578
0.00
578.00
578.00
4. Denis Erceg
Vrlika
1.00
567
0.00
567.00
567.00
5. Davor Vidak
Poličnik
1.00
559
0.00
559.00
559.00
6. Petar Elez
Vrlika
1.00
549
0.00
549.00
549.00
7. Ivica Lišnić
Sinj
1.00
548
0.00
548.00
548.00
8. Joško Burnać
Vrlika
1.00
548
0.00
548.00
548.00
9. Zvonimir Vučemilović
Vrlika
0.75
408
0.00
408.00
544.00
10. Ivica Ikić
Poličnik
1.00
542
0.00
542.00
542.00
11. Srđan Cvrlje
Sinj
0.50
269
0.00
269.00
538.00
12. Ivan Cvrlje
Sinj
1.00
530
0.00
530.00
530.00
13. Marinko Maroš
Sinj
1.00
529
0.00
529.00
529.00
14. Marinko Vidić
Sinj
1.00
523
0.00
523.00
523.00
15. Tomislav Matetić
Vrlika
1.00
520
0.00
520.00
520.00
16. Nediljko Baljak
Poličnik
1.00
517
0.00
517.00
517.00
17. Mario Marić
Vrlika
1.00
516
0.00
516.00
516.00
18. Elvis Lulić
Poličnik
1.00
510
0.00
510.00
510.00
19. Anđelo Rebić
Vrlika
0.25
119
0.00
119.00
476.00
20. Ivica Đula
Sinj
0.50
235
0.00
235.00
470.00
21. Zdravko Jukić
Poličnik
0.18
41
0.00
41.00
227.78

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Velimir Kurtin
Poličnik
0.82
483.00
589.02
0.00
0.00
NaN
0.82
483.00
589.02
2. Krsto Lulić
Poličnik
1.00
582.00
582.00
0.00
0.00
NaN
1.00
582.00
582.00
3. Damir Bilokapić
Sinj
1.00
578.00
578.00
0.00
0.00
NaN
1.00
578.00
578.00
4. Denis Erceg
Vrlika
1.00
567.00
567.00
0.00
0.00
NaN
1.00
567.00
567.00
5. Davor Vidak
Poličnik
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
6. Petar Elez
Vrlika
1.00
549.00
549.00
0.00
0.00
NaN
1.00
549.00
549.00
7. Joško Burnać
Vrlika
1.00
548.00
548.00
0.00
0.00
NaN
1.00
548.00
548.00
8. Ivica Lišnić
Sinj
1.00
548.00
548.00
0.00
0.00
NaN
1.00
548.00
548.00
9. Zvonimir Vučemilović
Vrlika
0.75
408.00
544.00
0.00
0.00
NaN
0.75
408.00
544.00
10. Ivica Ikić
Poličnik
1.00
542.00
542.00
0.00
0.00
NaN
1.00
542.00
542.00
11. Srđan Cvrlje
Sinj
0.50
269.00
538.00
0.00
0.00
NaN
0.50
269.00
538.00
12. Ivan Cvrlje
Sinj
1.00
530.00
530.00
0.00
0.00
NaN
1.00
530.00
530.00
13. Marinko Maroš
Sinj
1.00
529.00
529.00
0.00
0.00
NaN
1.00
529.00
529.00
14. Marinko Vidić
Sinj
1.00
523.00
523.00
0.00
0.00
NaN
1.00
523.00
523.00
15. Tomislav Matetić
Vrlika
1.00
520.00
520.00
0.00
0.00
NaN
1.00
520.00
520.00
16. Nediljko Baljak
Poličnik
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
17. Mario Marić
Vrlika
1.00
516.00
516.00
0.00
0.00
NaN
1.00
516.00
516.00
18. Elvis Lulić
Poličnik
1.00
510.00
510.00
0.00
0.00
NaN
1.00
510.00
510.00
19. Ivica Đula
Sinj
0.50
235.00
470.00
0.00
0.00
NaN
0.50
235.00
470.00

Anđelo Rebić
Vrlika
0.25
119.00
476.00
0.00
0.00
NaN
0.25
119.00
476.00
Zdravko Jukić
Poličnik
0.18
41.00
227.78
0.00
0.00
NaN
0.18
41.00
227.78

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Biokovo
0.0
0
0
0
0
1.0
2168
1088
3256
542.67
32
1.0
2168
1088
3256
542.67
32
2. Marjan 1934
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
3. PZC
0.0
0
0
0
0
1.0
2221
1021
3242
540.33
36
1.0
2221
1021
3242
540.33
36
4. Šubićevac
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
5. Trogir
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
6. Poljud
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
7. Promet
0.0
0
0
0
0
1.0
2108
1044
3152
525.33
24
1.0
2108
1044
3152
525.33
24
8. Poličnik
1.0
2191
1043
3234
539.00
34
0.0
0
0
0
0
1.0
2191
1043
3234
539.00
34
9. Vrlika
1.0
2248
979
3227
537.83
40
0.0
0
0
0
0
1.0
2248
979
3227
537.83
40
10. Sinj
1.0
2219
993
3212
535.33
37
0.0
0
0
0
0
1.0
2219
993
3212
535.33
37

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više