Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Hrvatski vitezovi
Split
2 2 0 0 4 10.0 6.0
2. Imotska krajina
Imotski
1 1 0 0 2 7.0 1.0
3. Županijske ceste
Split
2 1 0 1 2 9.5 6.5
4. Brodosplit
Split
2 1 0 1 2 8.0 8.0
5. KKGO Marjan
Split
1 0 0 1 0 1.5 6.5
6. Poštar II
Split
2 0 0 2 0 4.0 12.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3116 : 3195) 21.09.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
1 2 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2535 : 3162) 24.09.2022 18:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
1 3 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
1.5 : 6.5 (3040 : 3280) 21.09.2022 17:00 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
2 4 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3296 : 3263) 28.09.2022 17:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
2 5 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
01.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
2 6 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3121 : 2613) 28.09.2022 20:00 Ana Vidan, A
Višnja Dragičević, B
| | |
3 7 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
15.10.2022 18:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
3 8 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
14.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
3 9 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
12.10.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
4 10 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
19.10.2022 17:00 Tomislav Odrljin, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 11 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
19.10.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
4 12 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
22.10.2022 19:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
5 13 KKGO Marjan Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
28.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 14 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
26.10.2022 20:00 Tomislav Odrljin, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
5 15 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
29.10.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
6 16 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
02.11.2022 17:00 | | |
6 17 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
05.11.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
6 18 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
02.11.2022 20:00 | | |
7 19 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
09.11.2022 20:00 | | |
7 20 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
11.11.2022 20:00 | | |
7 21 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
12.11.2022 19:00 | | |
8 22 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
23.11.2022 17:00 | | |
8 23 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
23.11.2022 20:00 | | |
8 24 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
26.11.2022 17:00 | | |
9 25 Imotska krajina Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
03.12.2022 17:00 | | |
9 26 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
30.11.2022 20:00 | | |
9 27 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
02.12.2022 20:00 | | |
10 28 Hrvatski vitezovi KKGO Marjan Poljud
1-6
05.12.2022 19:30 | | |
10 29 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
10.12.2022 18:00 | | |
10 30 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
07.12.2022 20:00 | | |
11 31 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
18.01.2023 20:00 | | |
11 32 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
21.01.2023 18:00 | | |
11 33 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
20.01.2023 20:00 | | |
12 34 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
25.01.2023 17:00 | | |
12 35 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
12 36 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
25.01.2023 20:00 | | |
13 37 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
13 38 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
03.02.2023 20:00 | | |
13 39 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
01.02.2023 20:00 | | |
14 40 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
08.02.2023 17:00 | | |
14 41 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
08.02.2023 20:00 | | |
14 42 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
11.02.2023 18:00 | | |
15 43 KKGO Marjan Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
17.02.2023 20:00 | | |
15 44 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
15.02.2023 20:00 | | |
15 45 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
16 46 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
22.02.2023 17:00 | | |
16 47 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
16 48 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
22.02.2023 20:00 | | |
17 49 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
01.03.2023 20:00 | | |
17 50 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
03.03.2023 20:00 | | |
17 51 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 52 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
08.03.2023 17:00 | | |
18 53 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
08.03.2023 20:00 | | |
18 54 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
19 55 Imotska krajina Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
19 56 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
15.03.2023 20:00 | | |
19 57 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
17.03.2023 20:00 | | |
20 58 Hrvatski vitezovi KKGO Marjan Poljud
1-6
22.03.2023 17:00 | | |
20 59 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
25.03.2023 19:00 | | |
20 60 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
22.03.2023 20:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Lozo
Županijske ceste
1.00
592
0.00
592.00
592.00
2. Stipan Zorić
Imotska krajina
1.00
575
0.00
575.00
575.00
3. Ivan Bulić
Hrvatski vitezovi
1.00
571
0.00
571.00
571.00
4. Jurica Katušić
Županijske ceste
1.00
560
0.00
560.00
560.00
5. Branko Biloš
Županijske ceste
1.00
559
0.00
559.00
559.00
6. Danijel Bjekić
Hrvatski vitezovi
1.00
551
0.00
551.00
551.00
7. Zdravko Radnić
Hrvatski vitezovi
1.00
545
0.00
545.00
545.00
8. Bože Bagarić
Imotska krajina
1.00
542
0.00
542.00
542.00
9. Duje Grčić
Hrvatski vitezovi
1.00
532
0.00
532.00
532.00
10. Mate Buljan
Imotska krajina
1.00
530
0.00
530.00
530.00
11. Ivan Miletić
Županijske ceste
1.00
525
0.00
525.00
525.00
12. Josip Žužul
Imotska krajina
1.00
524
0.00
524.00
524.00
13. Vjeko Budimir
Županijske ceste
1.00
523
0.00
523.00
523.00
14. Mario Gudelj
Županijske ceste
1.00
521
0.00
521.00
521.00
15. Nediljko Gudelj
Imotska krajina
0.50
257
0.00
257.00
514.00
16. Ante Garmaz
Hrvatski vitezovi
1.00
503
0.00
503.00
503.00
17. Mladen Gudelj
Imotska krajina
0.50
249
0.00
249.00
498.00
18. Ante Burić
Hrvatski vitezovi
1.00
493
0.00
493.00
493.00
19. Hrvoje Vlašić
Imotska krajina
1.00
485
0.00
485.00
485.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Lozo
Županijske ceste
1.00
592.00
592.00
0.00
0.00
NaN
1.00
592.00
592.00
2. Stipan Zorić
Imotska krajina
1.00
575.00
575.00
0.00
0.00
NaN
1.00
575.00
575.00
3. Ivan Bulić
Hrvatski vitezovi
1.00
571.00
571.00
0.00
0.00
NaN
1.00
571.00
571.00
4. Jurica Katušić
Županijske ceste
1.00
560.00
560.00
0.00
0.00
NaN
1.00
560.00
560.00
5. Branko Biloš
Županijske ceste
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
6. Danijel Bjekić
Hrvatski vitezovi
1.00
551.00
551.00
0.00
0.00
NaN
1.00
551.00
551.00
7. Zdravko Radnić
Hrvatski vitezovi
1.00
545.00
545.00
0.00
0.00
NaN
1.00
545.00
545.00
8. Bože Bagarić
Imotska krajina
1.00
542.00
542.00
0.00
0.00
NaN
1.00
542.00
542.00
9. Duje Grčić
Hrvatski vitezovi
1.00
532.00
532.00
0.00
0.00
NaN
1.00
532.00
532.00
10. Mate Buljan
Imotska krajina
1.00
530.00
530.00
0.00
0.00
NaN
1.00
530.00
530.00
11. Ivan Miletić
Županijske ceste
1.00
525.00
525.00
0.00
0.00
NaN
1.00
525.00
525.00
12. Josip Žužul
Imotska krajina
1.00
524.00
524.00
0.00
0.00
NaN
1.00
524.00
524.00
13. Vjeko Budimir
Županijske ceste
1.00
523.00
523.00
0.00
0.00
NaN
1.00
523.00
523.00
14. Mario Gudelj
Županijske ceste
1.00
521.00
521.00
0.00
0.00
NaN
1.00
521.00
521.00
15. Nediljko Gudelj
Imotska krajina
0.50
257.00
514.00
0.00
0.00
NaN
0.50
257.00
514.00
16. Ante Garmaz
Hrvatski vitezovi
1.00
503.00
503.00
0.00
0.00
NaN
1.00
503.00
503.00
17. Mladen Gudelj
Imotska krajina
0.50
249.00
498.00
0.00
0.00
NaN
0.50
249.00
498.00
18. Ante Burić
Hrvatski vitezovi
1.00
493.00
493.00
0.00
0.00
NaN
1.00
493.00
493.00
19. Hrvoje Vlašić
Imotska krajina
1.00
485.00
485.00
0.00
0.00
NaN
1.00
485.00
485.00


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Brodosplit
0.0
0
0
0
0
1.0
2104
1012
3116
519.33
48
1.0
2104
1012
3116
519.33
48
2. KKGO Marjan
0.0
0
0
0
0
1.0
2136
904
3040
506.67
53
1.0
2136
904
3040
506.67
53
3. Poštar II
0.0
0
0
0
0
1.0
1763
772
2535
422.50
51
1.0
1763
772
2535
422.50
51
4. Županijske ceste
1.0
2210
1070
3280
546.67
29
0.0
0
0
0
0
1.0
2210
1070
3280
546.67
29
5. Hrvatski vitezovi
1.0
2200
995
3195
532.50
36
0.0
0
0
0
0
1.0
2200
995
3195
532.50
36
6. Imotska krajina
1.0
2153
1009
3162
527.00
45
0.0
0
0
0
0
1.0
2153
1009
3162
527.00
45

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više