Pregled svih liga

Hrvatski vitezovi

Liga: 3. HKLJ
Klub: Kuglački klub Hrvatski vitezovi
Adresa: Juraja Šižgorića 1, 21 000 Split
Email: anteradja19@gmail.com

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: srijeda, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 15:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ante Garmaz 098 423 227 garmazante2016@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ivan Bulić
121601
121601
1.0
1.0
1.0
0.0
4.0
2.0
4.0
3.0
377.0
354.0
194.0
166.0
571.0
520.0
2. Danijel Bjekić
121600
121600
1.0
1.0
1.0
0.0
3.0
2.0
3.0
4.0
359.0
360.0
192.0
213.0
551.0
573.0
3. Zdravko Radnić
122062
122062
1.0
1.0
1.0
1.0
3.0
3.0
6.0
3.0
360.0
362.0
185.0
184.0
545.0
546.0
4. Duje Grčić
121603
121603
1.0
1.0
0.0
1.0
2.0
3.0
6.0
3.0
373.0
337.0
159.0
220.0
532.0
557.0
5. Ante Garmaz
121602
121602
1.0
1.0
0.0
1.0
1.0
3.0
8.0
3.0
366.0
388.0
137.0
163.0
503.0
551.0
6. Ante Burić
122009
122009
1.0
1.0
0.0
0.0
1.0
0.0
9.0
6.0
365.0
369.0
128.0
180.0
493.0
549.0
BEZ NASTUPA
1. Ivan Baturina
121599
121599
2. Jozo Mandić
122011
122011
3. Zoran Marelja
122901
122901
4. Ljubomir Mušac
122012
122012
5. Velimir Ramljak
121604
121604
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3116 : 3195) 21.09.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
2 4 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3296 : 3263) 28.09.2022 17:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
3 7 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
15.10.2022 18:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
4 10 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
19.10.2022 17:00 Tomislav Odrljin, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
5 13 KKGO Marjan Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
28.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
6 16 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
02.11.2022 17:00 | | |
7 19 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
09.11.2022 20:00 | | |
8 22 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
23.11.2022 17:00 | | |
9 25 Imotska krajina Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
03.12.2022 17:00 | | |
10 28 Hrvatski vitezovi KKGO Marjan Poljud
1-6
05.12.2022 19:30 | | |
11 31 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
18.01.2023 20:00 | | |
12 34 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
25.01.2023 17:00 | | |
13 37 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
14 40 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
08.02.2023 17:00 | | |
15 43 KKGO Marjan Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
17.02.2023 20:00 | | |
16 46 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
22.02.2023 17:00 | | |
17 49 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
01.03.2023 20:00 | | |
18 52 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
08.03.2023 17:00 | | |
19 55 Imotska krajina Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
20 58 Hrvatski vitezovi KKGO Marjan Poljud
1-6
22.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više