Hep sponzor

Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
18 15 2 1 32 100.0 44.0
2. ŽKK Kupa
Ozalj
18 11 1 6 23 88.5 55.5
3. ŽKK Ogulin
Ogulin
18 11 0 7 22 80.0 64.0
4. Karlovac
Karlovac
18 9 2 7 20 75.0 69.0
5. ŽKK Sidra
Zagreb
18 10 0 8 20 73.0 71.0
6. ŽKK Zaprešić
Zaprešić
18 8 2 8 18 79.0 65.0
7. Šubićevac
Šibenik
18 7 1 10 15 67.0 77.0
8. Donat
Zadar
18 7 0 11 14 62.5 81.5
9. ŽKK Gacka
Otočac
18 6 1 11 13 60.0 84.0
10. ŽKK Goranin
Delnice
18 1 1 16 3 35.0 109.0
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 ŽKK Ogulin Donat Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3085 : 2950) 30.09.2023 10:00 Milan Neralić, A
Valentina Stipetić, C
| | |
1 2 ŽKK Plitvice ŽKK Zaprešić Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3187 : 3130) 08.10.2023 16:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
1 3 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3157 : 3119) 08.10.2023 12:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
1 4 ŽKK Sidra ŽKK Kupa Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (3093 : 3044) 30.09.2023 15:00 Gordana Senta, A
| | |
1 5 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
3.0 : 5.0 (3157 : 3160) 30.09.2023 12:00 Elda Sinovčić, A
| | |
2 6 Donat Karlovac Mocire
1-4
3.0 : 5.0 (2982 : 3090) 14.10.2023 11:00 Krešimir Mesić, A
| | |
2 7 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3181 : 3133) 15.10.2023 15:00 Damir Pavlaković, A
| | |
2 8 ŽKK Goranin ŽKK Sidra GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2813 : 2868) 14.10.2023 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
2 9 ŽKK Zaprešić ŽKK Gacka Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3150 : 3175) 14.10.2023 18:00 Miroslav Noršić, A
| | |
2 10 ŽKK Ogulin ŽKK Plitvice Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3138 : 3253) 14.10.2023 10:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
3 11 ŽKK Plitvice Donat Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3186 : 3013) 21.10.2023 13:00 Željko Odorčić, B
| | |
3 12 ŽKK Gacka ŽKK Ogulin Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3117 : 3062) 21.10.2023 13:00 Dražen Netahli, A
Marijan Marić, D
| | |
3 13 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3051 : 2986) 21.10.2023 15:00 Petar Filipčić, A
| | |
3 14 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
8.0 : 0.0 (3120 : 2877) 21.10.2023 12:00 Ante Skorić, B
| | |
3 15 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3089 : 3132) 21.10.2023 14:00 Davorin Krmpotić, B
Danijela Škalamera, A
| | |
4 16 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
1.0 : 7.0 (2861 : 3137) 28.10.2023 11:00 Davor Zekić, B
| | |
4 17 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (2887 : 2909) 28.10.2023 13:00 Marko Petranović, B
| | |
4 18 ŽKK Zaprešić Šubićevac Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3173 : 3124) 28.10.2023 18:00 Nikola Filipović, A
Karlo Boroš, D
| | |
4 19 ŽKK Ogulin ŽKK Sidra Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3070 : 3018) 28.10.2023 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
Denis Katić, D
| | |
4 20 ŽKK Plitvice ŽKK Gacka Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3269 : 3056) 28.10.2023 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
5 21 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3179 : 2948) 05.11.2023 11:00 Davor Matasić, A
Željko Odorčić, B
| | |
5 22 ŽKK Sidra ŽKK Plitvice Vinko Bek
1-4
1.0 : 7.0 (2925 : 3154) 04.11.2023 15:00 Gordana Senta, A
| | |
5 23 Šubićevac ŽKK Ogulin Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (3121 : 3098) 04.11.2023 12:00 Ante Skorić, B
| | |
5 24 Karlovac ŽKK Zaprešić Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3075 : 2555) 04.11.2023 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, B
| | |
5 25 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3259 : 3159) 05.11.2023 15:00 Damir Pavlaković, A
| | |
6 26 Donat ŽKK Goranin Mocire
1-4
8.0 : 0.0 (3161 : 2826) 11.11.2023 11:00 Šime Karamarko, B
| | |
6 27 ŽKK Zaprešić ŽKK Kupa Zaprešić
1-6
3.0 : 5.0 (3134 : 3328) 11.11.2023 18:00 Petar Filipčić, A
Karlo Boroš, D
| | |
6 28 ŽKK Ogulin Karlovac Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3240 : 3051) 11.11.2023 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
6 29 ŽKK Plitvice Šubićevac Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3148 : 3149) 11.11.2023 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
6 30 ŽKK Gacka ŽKK Sidra Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3118 : 2863) 11.11.2023 13:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
7 31 ŽKK Sidra Donat Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3001 : 2867) 18.11.2023 15:00 Petar Filipčić, A
| | |
7 32 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (3058 : 2967) 18.11.2023 12:00 Ante Skorić, B
| | |
7 33 Karlovac ŽKK Plitvice Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3112 : 3117) 18.11.2023 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, B
| | |
7 34 ŽKK Kupa ŽKK Ogulin Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3344 : 3357) 17.11.2023 18:00 Damir Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
7 35 ŽKK Goranin ŽKK Zaprešić GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (2923 : 2959) 18.11.2023 13:00 Marko Petranović, B
| | |
8 36 Donat ŽKK Zaprešić Mocire
1-4
5.0 : 3.0 (3140 : 3120) 26.11.2023 11:00 Krsto Lulić, A
| | |
8 37 ŽKK Ogulin ŽKK Goranin Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3197 : 3030) 25.11.2023 10:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, C
| | |
8 38 ŽKK Plitvice ŽKK Kupa Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3192 : 3111) 25.11.2023 13:00 Krešimir Mesić, A
Vladimir Rapaić, A
| | |
8 39 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3181 : 3103) 25.11.2023 13:00 Dražen Netahli, A
Marijan Marić, D
| | |
8 40 ŽKK Sidra Šubićevac Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3065 : 2961) 25.11.2023 15:00 Gordana Senta, A
| | |
9 41 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3174 : 3104) 02.12.2023 12:00 Ante Skorić, B
| | |
9 42 Karlovac ŽKK Sidra Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3121 : 3138) 20.11.2023 17:00 Zdravko Cegur, A
Josip Trbuščić, D
| | |
9 43 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
5.5 : 2.5 (3294 : 3134) 03.12.2023 15:00 Damir Pavlaković, A
| | |
9 44 ŽKK Goranin ŽKK Plitvice GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (3009 : 3131) 02.12.2023 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
9 45 ŽKK Zaprešić ŽKK Ogulin Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3150 : 3225) 29.11.2023 17:30 Nikola Filipović, A
Vladimir Galjanić, D
| | |
10 46 Donat ŽKK Ogulin Mocire
1-4
2.5 : 5.5 (3043 : 3125) 13.01.2024 11:00 Šime Karamarko, B
Nediljko Baljak, C
| | |
10 47 ŽKK Zaprešić ŽKK Plitvice Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3346 : 3304) 13.01.2024 18:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Noršić, A
| | |
10 48 ŽKK Goranin ŽKK Gacka GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (2897 : 2903) 13.01.2024 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
10 49 ŽKK Kupa ŽKK Sidra Azelija
1-4
8.0 : 0.0 (3283 : 3020) 14.01.2024 15:00 Damir Pavlaković, A
| | |
10 50 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (2990 : 2981) 13.01.2024 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, B
| | |
11 51 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3142 : 3039) 20.01.2024 14:00 Nikola Kelečić, A
Davorin Krmpotić, B
| | |
11 52 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
2.0 : 6.0 (3088 : 3098) 20.01.2024 12:00 Elda Sinovčić, A
Ante Skorić, B
| | |
11 53 ŽKK Sidra ŽKK Goranin Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3086 : 2788) 20.01.2024 15:00 Gordana Senta, A
| | |
11 54 ŽKK Gacka ŽKK Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3029 : 3184) 20.01.2024 13:00 Dražen Netahli, A
Marijan Marić, D
| | |
11 55 ŽKK Plitvice ŽKK Ogulin Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3278 : 3143) 20.01.2024 13:00 Vladimir Rapaić, A
| | |
12 56 Donat ŽKK Plitvice Mocire
1-4
3.0 : 5.0 (3142 : 3203) 27.01.2024 11:00 Šime Karamarko, B
Nediljko Baljak, C
| | |
12 57 ŽKK Ogulin ŽKK Gacka Klek
1-4
6.5 : 1.5 (3061 : 2940) 27.01.2024 10:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
12 58 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3247 : 3171) 27.01.2024 15:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, C
| | |
12 59 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
5.0 : 3.0 (3053 : 2960) 27.01.2024 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
12 60 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
5.0 : 3.0 (3240 : 3198) 28.01.2024 15:00 Damir Pavlaković, A
| | |
13 61 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3263 : 3275) 04.02.2024 15:00 Damir Pavlaković, A
| | |
13 62 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3100 : 3024) 03.02.2024 14:00 Nikola Kelečić, A
Josip Trbuščić, D
| | |
13 63 Šubićevac ŽKK Zaprešić Šubićevac
1-6
1.0 : 7.0 (2968 : 3207) 03.02.2024 12:00 Ante Skorić, B
| | |
13 64 ŽKK Sidra ŽKK Ogulin Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (2977 : 2956) 03.02.2024 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
13 65 ŽKK Gacka ŽKK Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3202 : 3294) 03.02.2024 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
14 66 Donat ŽKK Gacka Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3210 : 3037) 10.02.2024 11:00 Šime Karamarko, B
Nediljko Baljak, C
| | |
14 67 ŽKK Plitvice ŽKK Sidra Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3127 : 3009) 10.02.2024 13:00 Vladimir Rapaić, A
| | |
14 68 ŽKK Ogulin Šubićevac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3140 : 3144) 10.02.2024 10:00 Josip Sušanj, A
Denis Katić, D
| | |
14 69 ŽKK Zaprešić Karlovac Zaprešić
1-6
3.0 : 5.0 (3208 : 3344) 10.02.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
Karlo Boroš, D
| | |
14 70 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (2964 : 3021) 10.02.2024 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
15 71 ŽKK Goranin Donat GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (2824 : 3065) 17.02.2024 13:00 Marko Petranović, B
| | |
15 72 ŽKK Kupa ŽKK Zaprešić Azelija
1-4
4.0 : 4.0 (3382 : 3334) 18.02.2024 15:00 Damir Pavlaković, A
| | |
15 73 Karlovac ŽKK Ogulin Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3134 : 3115) 17.02.2024 14:00 Davorin Krmpotić, B
Josip Trbuščić, D
| | |
15 74 Šubićevac ŽKK Plitvice Šubićevac
1-6
1.0 : 7.0 (3050 : 3220) 17.02.2024 12:00 Ante Skorić, B
| | |
15 75 ŽKK Sidra ŽKK Gacka Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (2944 : 2710) 17.02.2024 15:00 Miroslav Noršić, A
| | |
16 76 Donat ŽKK Sidra Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3126 : 2947) 24.02.2024 11:00 Šime Karamarko, B
Nediljko Baljak, C
| | |
16 77 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3081 : 3146) 25.02.2024 11:00 Davor Matasić, A
Željko Odorčić, B
| | |
16 78 ŽKK Plitvice Karlovac Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3199 : 3120) 24.02.2024 13:00 Vladimir Rapaić, A
| | |
16 79 ŽKK Ogulin ŽKK Kupa Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3154 : 3143) 24.02.2024 10:00 Milan Neralić, A
Ivica Bertović, B
| | |
16 80 ŽKK Zaprešić ŽKK Goranin Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3341 : 3110) 24.02.2024 18:00 Nikola Filipović, A
Karlo Boroš, D
| | |
17 81 ŽKK Zaprešić Donat Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3342 : 3239) 02.03.2024 15:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
17 82 ŽKK Goranin ŽKK Ogulin GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2988 : 3079) 02.03.2024 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
17 83 ŽKK Kupa ŽKK Plitvice Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3272 : 3330) 03.03.2024 15:00 Damir Pavlaković, A
| | |
17 84 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3189 : 2965) 02.03.2024 14:00 Nikola Kelečić, A
Davorin Krmpotić, B
| | |
17 85 Šubićevac ŽKK Sidra Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (3033 : 2970) 02.03.2024 12:00 Ante Skorić, B
| | |
18 86 Donat Šubićevac Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3190 : 3071) 09.03.2024 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
18 87 ŽKK Sidra Karlovac Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3061 : 2969) 09.03.2024 15:00 Gordana Senta, A
| | |
18 88 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2866 : 3157) 09.03.2024 13:00 Dražen Netahli, A
Marijan Marić, D
| | |
18 89 ŽKK Plitvice ŽKK Goranin Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3095 : 2984) 09.03.2024 13:00 Krešimir Mesić, A
Vladimir Rapaić, A
| | |
18 90 ŽKK Ogulin ŽKK Zaprešić Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3246 : 3140) 09.03.2024 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ines Vidošević
ŽKK Plitvice
9.00
5207
573.00
5780.00
578.00
2. Nina Kušan
ŽKK Zaprešić
8.00
4420
562.11
4982.11
553.57
3. Ivona Škalamera
Karlovac
9.00
4989
546.50
5535.50
553.55
4. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
9.00
4906
545.00
5451.00
545.10
5. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
9.00
4905
529.41
5434.41
543.44
6. Natalija Sonički
Karlovac
8.00
4296
535.38
4831.38
536.82
7. Franka Humbolt
Donat
8.00
4283
544.78
4827.78
536.42
8. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
8.00
4261
561.56
4822.56
535.84
9. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
9.00
4795
548.78
5343.78
534.38
10. Meri Jurković
Šubićevac
9.00
4796
540.89
5336.89
533.69
11. Danira Beer-Krnić
Šubićevac
9.00
4772
536.75
5308.75
530.88
12. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
8.50
4533
501.67
5034.67
529.97
13. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
9.00
4740
552.78
5292.78
529.28
14. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
8.49
4492
524.13
5016.13
528.57
15. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
9.00
4730
539.00
5269.00
526.90
16. Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
8.00
4225
516.00
4741.00
526.78
17. Žaklina Jelača
Donat
9.00
4746
518.00
5264.00
526.40
18. Katica Devčić
ŽKK Sidra
9.00
4733
514.78
5247.78
524.78
19. Lana Pavlinec
ŽKK Zaprešić
8.00
4163
550.43
4713.43
523.71
20. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
9.00
4643
545.13
5188.13
518.81
21. Edita Petrina
Šubićevac
9.00
4683
503.11
5186.11
518.61
22. Ružica Banić
ŽKK Gacka
9.00
4658
521.11
5179.11
517.91
23. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
8.00
4138
502.63
4640.63
515.63
24. Štefica Pavlaković
ŽKK Kupa
8.50
4350
544.93
4894.93
515.26
25. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
9.00
4605
537.75
5142.75
514.28
26. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
8.00
4087
532.25
4619.25
513.25
27. Sanja Zubčić
Donat
9.00
4607
522.33
5129.33
512.93
28. Aurora Bićanić
Karlovac
8.00
4093
515.86
4608.86
512.10
29. Branka Samardžić
Šubićevac
9.00
4592
527.38
5119.38
511.94
30. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
8.50
4314
532.12
4846.12
510.12
31. Ema Kanjer
ŽKK Goranin
9.00
4549
487.44
5036.44
503.64
32. Ankica Rodin
ŽKK Sidra
8.00
4043
488.11
4531.11
503.46
33. Grozdana Surać
Donat
9.00
4468
528.00
4996.00
499.60
34. Anka Velić
ŽKK Sidra
8.63
4275
535.89
4810.89
499.57
35. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
8.00
3972
514.36
4486.36
498.48
36. Mirna Kirin
ŽKK Sidra
9.00
4477
502.89
4979.89
497.99
37. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
9.00
4482
497.07
4979.07
497.91
38. Lijana Cvijetović
Donat
8.00
3912
501.88
4413.88
490.43

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ines Vidošević
ŽKK Plitvice
9.00
5207.00
578.56
7.00
4011.00
573.00
16.00
9218.00
576.13
2. Ivona Škalamera
Karlovac
9.00
4989.00
554.33
8.00
4372.00
546.50
17.00
9361.00
550.65
3. Nina Kušan
ŽKK Zaprešić
8.00
4420.00
552.50
9.00
5059.00
562.11
17.00
9479.00
557.59
4. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
9.00
4906.00
545.11
7.00
3815.00
545.00
16.00
8721.00
545.06
5. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
9.00
4905.00
545.00
8.50
4500.00
529.41
17.50
9405.00
537.43
6. Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
7.50
4039.00
538.53
6.00
3228.00
538.00
13.50
7267.00
538.30
7. Natalija Sonički
Karlovac
8.00
4296.00
537.00
8.00
4283.00
535.38
16.00
8579.00
536.19
8. Franka Humbolt
Donat
8.00
4283.00
535.38
9.00
4903.00
544.78
17.00
9186.00
540.35
9. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
8.50
4533.00
533.29
7.19
3607.00
501.67
15.69
8140.00
518.80
10. Meri Jurković
Šubićevac
9.00
4796.00
532.89
9.00
4868.00
540.89
18.00
9664.00
536.89
11. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
9.00
4795.00
532.78
9.00
4939.00
548.78
18.00
9734.00
540.78
12. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
8.00
4261.00
532.63
9.00
5054.00
561.56
17.00
9315.00
547.94
13. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
7.00
3720.00
531.43
9.00
4860.00
540.00
16.00
8580.00
536.25
14. Danira Beer-Krnić
Šubićevac
9.00
4772.00
530.22
8.00
4294.00
536.75
17.00
9066.00
533.29
15. Vanja Bobanović
Donat
6.00
3176.00
529.33
7.25
3871.00
533.93
13.25
7047.00
531.85
16. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
8.49
4492.00
529.09
8.00
4193.00
524.13
16.49
8685.00
526.68
17. Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
8.00
4225.00
528.13
6.50
3354.00
516.00
14.50
7579.00
522.69
18. Žaklina Jelača
Donat
9.00
4746.00
527.33
8.00
4144.00
518.00
17.00
8890.00
522.94
19. Isabel Kirasić
ŽKK Ogulin
7.50
3951.00
526.80
7.50
3932.00
524.27
15.00
7883.00
525.53
20. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
9.00
4740.00
526.67
9.00
4975.00
552.78
18.00
9715.00
539.72
21. Ana Latković
Karlovac
7.00
3685.00
526.43
7.50
3877.00
516.93
14.50
7562.00
521.52
22. Katica Devčić
ŽKK Sidra
9.00
4733.00
525.89
9.00
4633.00
514.78
18.00
9366.00
520.33
23. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
9.00
4730.00
525.56
9.00
4851.00
539.00
18.00
9581.00
532.28
24. Štefanija Pezerović
ŽKK Plitvice
5.48
2860.00
521.90
2.75
1395.00
507.27
8.23
4255.00
517.01
25. Lana Pavlinec
ŽKK Zaprešić
8.00
4163.00
520.38
7.00
3853.00
550.43
15.00
8016.00
534.40
26. Edita Petrina
Šubićevac
9.00
4683.00
520.33
9.00
4528.00
503.11
18.00
9211.00
511.72
27. Ružica Banić
ŽKK Gacka
9.00
4658.00
517.56
9.00
4690.00
521.11
18.00
9348.00
519.33
28. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
8.00
4138.00
517.25
8.00
4021.00
502.63
16.00
8159.00
509.94
29. Alenka Matovina
ŽKK Goranin
7.00
3614.00
516.29
8.00
3982.00
497.75
15.00
7596.00
506.40
30. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
9.00
4643.00
515.89
8.00
4361.00
545.13
17.00
9004.00
529.65
31. Ruža Markešić
ŽKK Sidra
7.00
3597.00
513.86
5.00
2621.00
524.20
12.00
6218.00
518.17
32. Sanja Zubčić
Donat
9.00
4607.00
511.89
9.00
4701.00
522.33
18.00
9308.00
517.11
33. Štefica Pavlaković
ŽKK Kupa
8.50
4350.00
511.76
7.50
4087.00
544.93
16.00
8437.00
527.31
34. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
9.00
4605.00
511.67
8.00
4302.00
537.75
17.00
8907.00
523.94
35. Aurora Bićanić
Karlovac
8.00
4093.00
511.63
7.00
3611.00
515.86
15.00
7704.00
513.60
36. Snježana Černok
ŽKK Goranin
6.50
3323.00
511.23
6.00
2936.00
489.33
12.50
6259.00
500.72
37. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
8.00
4087.00
510.88
8.00
4258.00
532.25
16.00
8345.00
521.56
38. Hana Sušanj
ŽKK Ogulin
7.25
3702.00
510.62
8.75
4545.00
519.43
16.00
8247.00
515.44
39. Branka Samardžić
Šubićevac
9.00
4592.00
510.22
8.00
4219.00
527.38
17.00
8811.00
518.29
40. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
8.50
4314.00
507.53
7.97
4241.00
532.12
16.47
8555.00
519.43
41. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
7.50
3805.00
507.33
8.00
4323.00
540.38
15.50
8128.00
524.39
42. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
5.26
2665.00
506.65
8.00
4244.00
530.50
13.26
6909.00
521.04
43. Ema Kanjer
ŽKK Goranin
9.00
4549.00
505.44
9.00
4387.00
487.44
18.00
8936.00
496.44
44. Ankica Rodin
ŽKK Sidra
8.00
4043.00
505.38
8.75
4271.00
488.11
16.75
8314.00
496.36
45. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
4.50
2259.00
502.00
6.50
3632.00
558.77
11.00
5891.00
535.55
46. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
7.00
3506.00
500.86
6.50
3118.00
479.69
13.50
6624.00
490.67
47. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
7.25
3626.00
500.14
6.00
3185.00
530.83
13.25
6811.00
514.04
48. Katarina Čurilović
Karlovac
6.00
2998.00
499.67
4.00
1981.00
495.25
10.00
4979.00
497.90
49. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
9.00
4482.00
498.00
7.50
3728.00
497.07
16.50
8210.00
497.58
50. Mirna Kirin
ŽKK Sidra
9.00
4477.00
497.44
9.00
4526.00
502.89
18.00
9003.00
500.17
51. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
8.00
3972.00
496.50
5.50
2829.00
514.36
13.50
6801.00
503.78
52. Grozdana Surać
Donat
9.00
4468.00
496.44
7.50
3960.00
528.00
16.50
8428.00
510.79
53. Željka Žurić
Šubićevac
6.00
2976.00
496.00
7.00
3503.00
500.43
13.00
6479.00
498.38
54. Anka Velić
ŽKK Sidra
8.63
4275.00
495.37
9.00
4823.00
535.89
17.63
9098.00
516.05
55. Lijana Cvijetović
Donat
8.00
3912.00
489.00
8.00
4015.00
501.88
16.00
7927.00
495.44
56. Lucija Faltak
ŽKK Zaprešić
4.50
2174.00
483.11
5.00
2421.00
484.20
9.50
4595.00
483.68
57. Danica Marković
ŽKK Goranin
7.00
3352.00
478.86
7.00
3401.00
485.86
14.00
6753.00
482.36
58. Tamara Lipovšćak
Karlovac
5.00
2381.00
476.20
7.00
3550.00
507.14
12.00
5931.00
494.25
59. Dragica Draženović
ŽKK Gacka
6.50
3075.00
473.08
2.50
1210.00
484.00
9.00
4285.00
476.11
60. Marijana Bolf
ŽKK Goranin
5.50
2578.00
468.73
7.00
3282.00
468.86
12.50
5860.00
468.80
61. Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
4.62
2049.00
443.51
4.00
2011.00
502.75
8.62
4060.00
471.00

Monika Pupavac
ŽKK Zaprešić
4.00
2284.00
571.00
5.00
2814.00
562.80
9.00
5098.00
566.44
Maria Barić
ŽKK Plitvice
2.00
1119.00
559.50
4.00
2085.00
521.25
6.00
3204.00
534.00
Dorotea Močilac
Karlovac
1.00
543.00
543.00
1.00
526.00
526.00
2.00
1069.00
534.50
Tara Stipetić
ŽKK Ogulin
1.00
526.00
526.00
1.50
758.00
505.33
2.50
1284.00
513.60
Ema Tomašić
ŽKK Goranin
2.00
1050.00
525.00
2.00
1029.00
514.50
4.00
2079.00
519.75
Tanja Galac
ŽKK Plitvice
3.50
1835.00
524.29
5.48
2849.00
519.89
8.98
4684.00
521.60
Sara Rapaić
ŽKK Plitvice
3.27
1697.00
518.96
4.27
2223.00
520.61
7.54
3920.00
519.89
Lorena Brezović
Karlovac
2.75
1407.00
511.64
2.50
1214.00
485.60
5.25
2621.00
499.24
Josipa Bićanić
ŽKK Gacka
1.00
509.00
509.00
0.00
0.00
NaN
1.00
509.00
509.00
Ana Čuljak
ŽKK Gacka
4.00
2034.00
508.50
7.00
3680.00
525.71
11.00
5714.00
519.45
Natalija Atalić
ŽKK Gacka
3.00
1519.00
506.33
9.00
4687.00
520.78
12.00
6206.00
517.17
Ema Višnjak
Karlovac
1.72
857.00
498.26
1.00
473.00
473.00
2.72
1330.00
488.97
Leonarda Bošnjak
ŽKK Kupa
2.25
1121.00
498.22
1.00
533.00
533.00
3.25
1654.00
508.92
Danijela Škalamera
Karlovac
3.00
1494.00
498.00
1.50
798.00
532.00
4.50
2292.00
509.33
Lorena Kamber
ŽKK Goranin
3.00
1480.00
493.33
5.00
2468.00
493.60
8.00
3948.00
493.50
Ljubica Lisac
ŽKK Goranin
2.75
1341.00
487.64
1.00
446.00
446.00
3.75
1787.00
476.53
Paula Čačić
Donat
1.25
600.00
480.00
1.00
418.00
418.00
2.25
1018.00
452.44
Ramiza Sopčić
Karlovac
2.53
1201.00
474.70
3.50
1753.00
500.86
6.03
2954.00
489.88
Katica Banić
Šubićevac
4.00
1878.00
469.50
5.50
2717.00
494.00
9.50
4595.00
483.68
Franciska Bolf
ŽKK Goranin
2.25
1051.00
467.11
0.50
220.00
440.00
2.75
1271.00
462.18
Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
3.00
1396.00
465.33
3.00
1409.00
469.67
6.00
2805.00
467.50
Natali Weitzer-Butić
Donat
1.75
814.00
465.14
1.50
627.00
418.00
3.25
1441.00
443.38
Slava Župan
ŽKK Sidra
0.50
231.00
462.00
0.00
0.00
NaN
0.50
231.00
462.00
Nives Grabovac
Donat
1.75
794.00
453.71
1.25
552.00
441.60
3.00
1346.00
448.67
Ana Karas
ŽKK Ogulin
2.66
1189.00
446.99
3.31
1664.00
502.72
5.97
2853.00
477.89
Marina Orešković
ŽKK Gacka
2.00
891.00
445.50
1.00
453.00
453.00
3.00
1344.00
448.00
Ljubica Ševerdija
ŽKK Goranin
1.00
441.00
441.00
0.50
186.00
372.00
1.50
627.00
418.00
Mihaela Mudrovčić
ŽKK Gacka
1.75
730.00
417.14
1.00
443.00
443.00
2.75
1173.00
426.55
Melani Pielić
ŽKK Gacka
0.50
208.00
416.00
1.00
479.00
479.00
1.50
687.00
458.00
Ivana Vidaković
Donat
0.25
100.00
400.00
1.50
664.00
442.67
1.75
764.00
436.57
Marija Bosnić
ŽKK Sidra
0.25
93.00
372.00
0.75
330.00
440.00
1.00
423.00
423.00
Jadranka Junuzović
ŽKK Gacka
0.25
89.00
356.00
0.00
0.00
NaN
0.25
89.00
356.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Plitvice
9.0
19646
9360
29006
537.15
368
9.0
19459
9222
28681
531.13
362
18.0
39105
18582
57687
534.14
730
2. ŽKK Kupa
9.0
19405
8766
28171
521.69
407
9.0
20036
9482
29518
546.63
360
18.0
39441
18248
57689
534.16
767
3. ŽKK Ogulin
9.0
19439
8721
28160
521.48
429
9.0
19363
8968
28331
524.65
424
18.0
38802
17689
56491
523.06
853
4. Karlovac
9.0
19093
8851
27944
517.48
428
9.0
19114
8838
27952
517.63
408
18.0
38207
17689
55896
517.56
836
5. Šubićevac
9.0
19213
8456
27669
512.39
489
9.0
19091
8678
27769
514.24
452
18.0
38304
17134
55438
513.31
941
6. ŽKK Zaprešić
9.0
18831
8784
27615
511.39
425
9.0
19783
9308
29091
538.72
439
18.0
38614
18092
56706
525.06
864
7. Donat
9.0
19056
8444
27500
509.26
520
9.0
19059
8796
27855
515.83
463
18.0
38115
17240
55355
512.55
983
8. ŽKK Sidra
9.0
18885
8119
27004
500.07
578
9.0
18960
8243
27203
503.76
508
18.0
37845
16362
54207
501.92
1086
9. ŽKK Goranin
9.0
18846
8071
26917
498.46
656
9.0
18407
7951
26358
488.11
563
18.0
37253
16022
53275
493.29
1219
10. ŽKK Gacka
9.0
18734
8153
26887
497.91
559
9.0
19297
8633
27930
517.22
503
18.0
38031
16786
54817
507.56
1062

(Prosjek lige: 514.29 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Zaprešić 9 537.41 538.72 537.54 538.06 Karlovac 3344 557.33 Ines Vidošević 643
Azelija 9 535.93 546.63 537.00 541.28 ŽKK Ogulin 3357 559.50 Monika Pupavac 607
Gradska kuglana Ot 9 516.22 517.22 516.32 516.72 ŽKK Plitvice 3294 549.00 Ines Vidošević 583
Hotel Jezero 9 513.24 531.13 515.03 522.19 Šubićevac 3149 524.83 Nina Kušan 571
Klek 9 512.39 524.65 513.61 518.52 ŽKK Plitvice 3253 542.17 Ana Rapo 592
Šubićevac 9 512.98 514.24 513.11 513.61 ŽKK Plitvice 3220 536.67 Vanja Bobanović 582
Dom HV Zrinski 9 510.68 517.63 511.37 514.19 ŽKK Sidra 3138 523.00 Katica Devčić 575
Mocire 9 510.30 515.83 510.85 513.06 ŽKK Plitvice 3203 533.83 Nina Kušan 596
GSC Delnice 9 498.06 488.11 497.06 493.08 ŽKK Plitvice 3131 521.83 Ines Vidošević 574
Vinko Bek 9 489.54 503.76 490.96 496.65 ŽKK Plitvice 3154 525.67 Ivona Škalamera 579
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više