27.04.2024
IO HKS-a je na svojoj 3. sjednici u 2024. godini donipo raspis za ekipno prvenstvo RH za sezonu 2024./2025. i Raspis za dodjelu domaćinstava turnira mlađih dobnih kategorija.
22.04.2024
Na stranici Državnih prvenstava objavljeni su raspisi za sprint i tandem, a rok za prijave je 08. svibnja.
19.04.2024
NK IO HKS-a odredila je mjesta i termine održavanja osmine finala kupa RH. Sve informacije vezane za KUP natjecanja mogu se naći na stranici KUP-a (Natjecanja -> kup RH).
Izvlačenje parova četvrtfinala kupa RH održat će se u nedjelju 21. travnja na kuglani Zaprešić oko 19:40 sati (nakon zatvaranja PH za podmladak).
15.04.2024
Završilo je ekipno prvenstvo RH za sezonu 2023./2024., rezultate svih liga možete vidjeti na stranici pojedine lige (Natjecanja -> Ekipno prvenstvo RH). Raspis ekipnog prvenstva za iduću sezonu biti će objavljen do kraja mjeseca, a prijave za novu sezonu počet će 10.05..
05.04.2024
Na elektronskoj sjednici Skupštine HKS-a donesna je izmjena i dopuna odluke o obavezama nastupa na prvenstvima RH za mlađe dobne kategorija za klubove koji se natječu u IV. stupnju ligaškog natjecanja te disciplinskim mjerama za nenastupanje.
20.03.2024
27.02.2024
21.04.2024
Određeni su termini i mjesta održavanja utakmica četvrtfinala kupa.
21.04.2024
Od 21. do 28. travnja u Rimu održava se Mediteransko prvenstvo u bowlingu na kojem nastupaju kod žena Danijela Funda i Ljiljana Punek, a kod muškaraca David Tresk i Roko Knezić.
Službena stranica prvenstva
Raspored i video prijenos
Rezultati
14.04.2024
14.04.2024
Ekipno Svjetsko prvenstvo VARAŽDIN 2023 - 1. mjesto žene i 3. mjesto muškarci
Hrvatska ženska reprezentacija - 1. mjesto ekipno - SP VARAŽDIN 2023
Hrvatska ženska reprezentacija U18 - ekipno 2. mjesto (SP VARAŽDIN 2023)
Sara Pejak - 1. mjesto pojedinačno U18; Paula Polašćak - 1. mjesto kombinacija U18, 2. mjesto pojedinačno U18; Tandem U18 - 3. mjesto - SP VARAŽDIN 2023
Niko Kalvi i Fran Popović - Tandem U18 - 3. mjesto (SP VARAŽDIN 2023)
SK RIJEKA 2023 - Valentina Gal - 2. mjesto Ž, Alen Kujundžić - 3. mjesto M, Paula Polanšćak - 3. mjesto U23, Luka Požega - 3. mjesto U23
Vivian Banjac - 3. mjesto pojedinačno U18 - Europsko prvenstvo U18 u bowlingu (Beč 2023)
Nina Gašparini i Franko Perković - 1. mjesto tandem mix U14, 2. mjesto mix parovi U14; Nina Gašparini 3. mjesto pojedinačno i 2. mjesto kombinacija (SK U14 VARAŽDIN 2023)
Nataša Ravnić i Hrvoje Marinović - 1. mjesto tandem mix; Venesa Bogdanović i Alen Kujundžić - 3. mjesto tandem mix (SP Elva -EST 2022)
Alen Kujundžić - 2. mjesto pojedinačno (SP Elva - EST 2022)
Amela Nicol Imširović - 1. mjesto sprint U23 i Svjetski rekord 238 (SP U23 Elva - EST 2022)
Hrvatska ženska reprezentacija U23 - ekipno 3. mjesto (SP U23 Elva - EST 2022)
Luka Požega - 2. mjesto sprint U23 (SP U23 Elva - EST 2022)
Tandemi - Venesa Bogdanović i Amela Nicol Imširović; Toni Ljubić i Fran Hećimović - 3. mjesto U23 (SP U23 Elva - EST 2022)
Hrvatska ženska reprezentacija 1. mjesto ekipno - SP ROKYCANY 2019