Pregled svih liga

Mostanje 1949

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Mostanje 1949
Adresa: Mostanje 57, 47 000 Karlovac
Email: kkmostanje1949@ka.ht.hr ; davor.celinscak@gmail.com

Kuglana: Dom HV Zrinski   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 18:00
Rezervni termin: utorak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Ivica Profozić 098 902 00 62 iprofozi3@gmail.com
Voditelj ekipe Davor Celinšćak 091 250 58 68 davor.celinscak@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Nikola Kelečić
121298
121298
3.0
4.0
3.0
4.0
9.0
13.5
9.0
8.0
375.0
400.75
206.67
201.0
581.67
601.75
2. Davor Celinšćak
120578
120578
3.0
4.0
1.0
3.0
7.0
12.0
5.0
3.0
373.33
393.25
199.0
213.75
572.33
607.0
3. Ivica Golubić
120580
120580
3.0
3.0
2.0
3.0
8.0
8.0
15.0
8.0
371.67
374.67
179.33
192.0
551.0
566.67
4. Marijo Štajduhar
121307
121307
2.5
3.0
1.0
2.0
5.0
6.0
18.0
16.0
368.4
374.67
177.6
187.0
546.0
561.67
5. Denis Pavlačić
122712
122712
2.5
4.0
1.0
2.0
2.0
10.0
8.0
15.0
368.4
372.0
167.6
179.75
536.0
551.75
6. Josip Sabljarić
120586
120586
3.0
3.0
1.0
1.0
5.5
6.0
14.0
11.0
367.0
378.67
168.33
200.0
535.33
578.67
7. Željko Tonković
122357
122357
0.54
3.0
0.0
1.0
0.0
5.0
14.0
18.0
335.19
364.33
198.15
163.0
533.33
527.33
8. Ivica Profozić
120585
120585
0.46
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
3.0
0.0
373.91
91.3
465.22
BEZ NASTUPA
1. Jozo Begić
120575
120575
2. Marijan Benković
120576
120576
3. Ivan Čurilović
120579
120579
4. Grgo Huljev
120581
120581
5. Željko Janjić
121308
121308
6. Marijan Jezerinac
120582
120582
7. Željko Laskač
120583
120583
8. Patrik Lesić
122700
122700
9. Igor Profozić
120584
120584
10. Ivica Tomljanović
120588
120588
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3595 : 3049) 03.10.2020 18:00 Danijela Škalamera, A
Ivona Škalamera, A
| | |
2 10 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3372 : 3392) 10.10.2020 14:00 Ivona Škalamera, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
3 15 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3406 : 3434) 17.10.2020 18:00 Darko Kafol, A
Ivona Škalamera, A
| | |
4 23 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3140 : 3269) 25.10.2020 17:00 Davor Matasić, A
Dražen Draženović, B
| | |
5 26 Mostanje 1949 Mladost Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3371 : 3328) 07.11.2020 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
6 36 Rakovica Mostanje 1949 Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3298 : 3267) 15.11.2020 16:00 Gordana Gračan, B
Dijana Mlinarić, B
| | |
7 37 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3373 : 3233) 21.11.2020 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
8 48 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
15.05.2021 18:00 Davorin Krmpotić, A
Edi Alagić, B
| | |
9 50 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
22.05.2021 13:00 | | |
10 59 Mostanje 1949 Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
29.05.2021 18:00 | | |
11 63 Stara Hiža Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
06.06.2021 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više