Pregled svih liga

Kupa

Liga: 1. B HKLJ
Klub: Kuglački klub Kupa
Adresa: Podbrežje bb, 47 280 Ozalj
Email: kuglacki.klub.kupa@hi.t-com.hr ; damir.pavle@gmail.com

Kuglana: Azelija   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i trener Damir Pavlaković 098 523 057 damir.pavle@gmail.com
Odgovorna osoba Ivan Požega 098 170 57 45 damir.pavle@gmail.com
Voditelj ekipe Miroslav Šegina 099 832 86 12 damir.pavle@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Miroslav Šegina
120553
120553
3.0
4.0
1.0
1.0
5.0
4.0
8.0
15.0
368.33
371.75
202.67
183.5
571.0
555.25
2. Đorđe Čupurdija
120545
120545
2.0
4.0
1.0
4.0
3.0
11.0
3.0
5.0
360.5
390.0
194.5
189.5
555.0
579.5
3. Dražen Stupić
120551
120551
1.0
1.0
1.0
0.5
2.5
2.0
8.0
2.0
385.0
362.0
152.0
203.0
537.0
565.0
4. Ivan Pavlić
120549
120549
3.0
2.75
0.0
1.0
2.0
4.0
12.0
7.0
341.0
368.73
187.33
190.55
528.33
559.27
5. Zvonko Buk
120509
120509
1.0
2.25
0.0
1.0
2.0
4.0
4.0
12.0
377.0
366.67
150.0
179.11
527.0
545.78
6. Radoje Bakarić
120544
120544
0.75
1.0
0.0
0.0
1.0
2.0
6.0
8.0
368.0
357.0
156.0
185.0
524.0
542.0
7. Nikica Radenčić-Ivičić
120642
120642
1.5
3.0
0.0
0.0
1.0
4.0
10.0
10.0
352.67
366.0
167.33
187.33
520.0
553.33
8. Stjepan Mihalić
122832
122832
1.0
0.5
0.0
0.0
1.0
0.0
3.0
3.0
339.0
350.0
180.0
144.0
519.0
494.0
9. Dario Novosel
120548
120548
1.0
2.0
0.0
1.0
1.0
2.5
6.0
16.0
345.0
391.5
173.0
151.0
518.0
542.5
10. Milan Turkalj
120554
120554
1.75
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
11.0
5.0
329.71
382.0
182.29
177.0
512.0
559.0
11. Zvonko Kovačić
120546
120546
1.25
0.75
0.0
0.0
1.0
0.0
5.0
1.0
364.8
341.33
144.8
145.33
509.6
486.67
12. Mihael Turkalj
122831
122831
0.75
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
13.0
6.0
342.67
302.0
128.0
150.0
470.67
452.0
13. Nikola Ninković
120624
120624
0.0
1.25
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
9.0

363.2

158.4

521.6
BEZ NASTUPA
1. Lukas Lukunić
123135
123135
2. Damir Pavlaković
120547
120547
3. Ivan Požega
120550
120550
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Kupa Plitvice Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3310 : 3346) 26.09.2020 17:00 Zdravko Cegur, A
Ivona Škalamera, A
| | |
2 10 Kupa Crikvenica Azelija
1-4
1.0 : 7.0 (3317 : 3486) 10.10.2020 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
3 12 MKK Mlaka Kupa SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3298 : 3191) 17.10.2020 17:00 Boris Sanković, A
Marko Kozlov, C
| | |
5 23 Korana Kupa Šanac
1-4
8.0 : 0.0 (3433 : 3200) 07.11.2020 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
6 28 Kupa Bojovnik Trilj Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3228 : 3340) 14.11.2020 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
7 34 Goranka Kupa SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3359 : 3177) 21.11.2020 17:00 Štefanija Pezerović, A
Marin Skender, C
| | |
8 37 Kupa MKK Rijeka Azelija
1-4
5.5 : 2.5 (3351 : 3342) 28.11.2020 17:00 Zdravko Cegur, A
Darko Kafol, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više