Pregled svih liga

Goranka

Liga: 1. B HKLJ
Klub: Kuglački klub Goranka
Adresa: Ivana Gorana Kovačića 174, 51 314 Ravna Gora
Email: turmin@ri.t-com.hr ; kkgoranka@gmail.com

Kuglana: SPC Goranka   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Dalibor Podobnik 099 292 58 72 turmin@ri.t-com.hr
Odgovorna osoba Zlatko Burić 095 872 63 16 zlatkoburic@gmail.com
Voditelj ekipe Robert Skok 099 292 58 79 -

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Zlatko Burić
121820
121820
5.0
2.0
4.0
2.0
13.5
7.0
10.0
2.0
373.6
373.5
197.8
205.5
571.4
579.0
2. Dalibor Podobnik
121831
121831
4.0
1.0
3.0
1.0
8.5
2.0
10.0
3.0
361.0
372.0
193.75
184.0
554.75
556.0
3. Sanjin Ruppe
120896
120896
5.0
1.0
4.0
1.0
13.5
2.0
11.0
2.0
373.0
356.0
180.8
183.0
553.8
539.0
4. Robert Skok
121832
121832
4.0
2.0
2.0
2.0
7.0
6.0
25.0
1.0
375.0
403.0
174.25
216.5
549.25
619.5
5. Dejan Pezerović
121830
121830
3.5
2.0
2.0
1.0
9.0
5.5
10.0
6.0
367.71
351.0
176.29
183.0
544.0
534.0
6. Željko Kufner
121827
121827
3.5
1.0
2.0
0.0
6.0
1.0
24.0
4.0
374.57
348.0
168.86
173.0
543.43
521.0
7. Željko Bučar
122349
122349
5.0
2.0
2.0
1.0
7.0
5.0
29.0
6.0
361.2
376.5
169.6
197.0
530.8
573.5
8. Serđo Grgurić
121822
121822
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
3.0

374.0

178.0

552.0
BEZ NASTUPA
1. Anton Alić
121819
121819
2. Ivan Grgurić
122811
122811
3. Jakov Hlača
122812
122812
4. Marijo Kauzlarić
121824
121824
5. Matija Ožanić
122813
122813
6. Leo Vidmar
122129
122129
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
3.0 : 5.0 (3294 : 3300) 26.09.2020 16:30 Marijana Liović, A
Nikolina Liović, B
| | |
2 7 Korana Goranka Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3270 : 3347) 10.10.2020 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
3 15 Bojovnik Trilj Goranka Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3325 : 3141) 17.10.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
4 16 Plitvice Goranka Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3254 : 3228) 24.10.2020 17:00 Dijana Mlinarić, B
Vladimir Rapaić, A
| | |
5 25 Goranka MKK Rijeka SPC Goranka
1-4
7.0 : 1.0 (3421 : 3237) 07.11.2020 17:00 Marko Jakljević, A
Dubravko Mance, B
| | |
6 27 Klek Goranka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3303 : 3486) 14.11.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Dražen Poljak, B
| | |
7 34 Goranka Kupa SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3359 : 3177) 21.11.2020 17:00 Štefanija Pezerović, A
Marin Skender, C
| | |
8 38 Crikvenica Goranka Dom Matija Mažića
1-4
13.05.2021 18:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
9 43 Goranka MKK Mlaka SPC Goranka
1-4
15.05.2021 17:00 | | |
10 49 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
22.05.2021 17:00 | | |
11 52 Goranka Korana SPC Goranka
1-4
29.05.2021 17:00 | | |
12 60 Goranka Bojovnik Trilj SPC Goranka
1-4
05.06.2021 17:00 | | |
13 61 Goranka Plitvice SPC Goranka
1-4
12.06.2021 17:00 | | |
14 70 MKK Rijeka Goranka SRC Mlaka
1-6
19.06.2021 16:00 | | |
15 72 Goranka Klek SPC Goranka
1-4
26.06.2021 17:00 | | |
16 79 Kupa Goranka Azelija
1-4
01.07.2021 18:00 | | |
17 83 Goranka Crikvenica SPC Goranka
1-4
10.07.2021 17:00 | | |
18 88 MKK Mlaka Goranka SRC Mlaka
1-6
17.07.2021 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više