Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. MKK Rijeka
Rijeka
3 3 0 0 6 21.0 3.0
2. Crikvenica
Crikvenica
3 3 0 0 6 19.5 4.5
3. Goranka
Ravna Gora
3 2 0 1 4 14.0 10.0
4. Klek
Ogulin
3 2 0 1 4 14.0 10.0
5. Plitvice
Plitvička jezera
3 1 1 1 3 11.5 12.5
6. Bojovnik Trilj
Trilj
3 1 1 1 3 11.0 13.0
7. Korana
Slunj
3 1 0 2 2 10.0 14.0
8. MKK Mlaka
Rijeka
3 1 0 2 2 8.0 16.0
9. Istra
Poreč
3 0 0 3 0 6.0 18.0
10. Kupa
Ozalj
3 0 0 3 0 5.0 19.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Kupa Plitvice Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3310 : 3346) 26.09.2020 17:00 Zdravko Cegur, A
Ivona Škalamera, A
| | |
1 2 Crikvenica Klek Dom Matija Mažića
1-4
7.0 : 1.0 (3376 : 3103) 26.09.2020 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
1 3 MKK Mlaka MKK Rijeka SRC Mlaka
1-6
0.0 : 8.0 (3297 : 3494) 26.09.2020 17:00 Boris Sanković, A
| | |
1 4 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
3.0 : 5.0 (3294 : 3300) 26.09.2020 16:30 Marijana Liović, A
Nikolina Liović, B
| | |
1 5 Korana Bojovnik Trilj Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3364 : 3170) 26.09.2020 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
2 6 Plitvice Bojovnik Trilj Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3245 : 3313) 10.10.2020 17:00 Gordana Gračan, B
Vladimir Rapaić, A
| | |
2 7 Korana Goranka Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3270 : 3347) 10.10.2020 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
2 8 MKK Rijeka Istra SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3354 : 3157) 10.10.2020 16:00 Matea Juričić, A
Ivana Juričić, A
| | |
2 9 Klek MKK Mlaka Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3348 : 3323) 10.10.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Marija Neralić, B
| | |
2 10 Kupa Crikvenica Azelija
1-4
1.0 : 7.0 (3317 : 3486) 10.10.2020 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
3 11 Crikvenica Plitvice Dom Matija Mažića
1-4
5.5 : 2.5 (3332 : 3218) 17.10.2020 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
3 12 MKK Mlaka Kupa SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3298 : 3191) 17.10.2020 17:00 Boris Sanković, A
Marko Kozlov, D
| | |
3 13 Istra Klek Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3255 : 3264) 17.10.2020 16:30 Marijana Liović, A
Nikolina Liović, B
| | |
3 14 Korana MKK Rijeka Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3242 : 3322) 17.10.2020 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
3 15 Bojovnik Trilj Goranka Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3325 : 3141) 17.10.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
4 16 Plitvice Goranka Hotel Jezero
1-4
24.10.2020 17:00 Dijana Mlinarić, B
Vladimir Rapaić, A
| | |
4 17 MKK Rijeka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
24.10.2020 17:00 Boris Sanković, A
Marijana Liović, A
| | |
4 18 Klek Korana Klek
1-4
24.10.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Dražen Poljak, B
| | |
4 19 Kupa Istra Azelija
1-4
24.10.2020 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 20 Crikvenica MKK Mlaka Dom Matija Mažića
1-4
24.10.2020 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
5 21 MKK Mlaka Plitvice SRC Mlaka
1-6
07.11.2020 17:00 Boris Sanković, A
Ivana Juričić, A
| | |
5 22 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
07.11.2020 16:30 | | |
5 23 Korana Kupa Šanac
1-4
07.11.2020 17:00 | | |
5 24 Bojovnik Trilj Klek Marija
1-4
07.11.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
5 25 Goranka MKK Rijeka SPC Goranka
1-4
07.11.2020 17:00 | | |
6 26 Plitvice MKK Rijeka Hotel Jezero
1-4
14.11.2020 17:00 Dijana Mlinarić, B
Vladimir Rapaić, A
| | |
6 27 Klek Goranka Klek
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 28 Kupa Bojovnik Trilj Azelija
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 29 Crikvenica Korana Dom Matija Mažića
1-4
14.11.2020 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
6 30 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
14.11.2020 17:00 Boris Sanković, A
| | |
7 31 Istra Plitvice Dom obrtnika
1-4
21.11.2020 16:30 | | |
7 32 Korana MKK Mlaka Šanac
1-4
21.11.2020 17:00 | | |
7 33 Bojovnik Trilj Crikvenica Marija
1-4
21.11.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
7 34 Goranka Kupa SPC Goranka
1-4
21.11.2020 17:00 | | |
7 35 MKK Rijeka Klek SRC Mlaka
1-6
21.11.2020 16:00 | | |
8 36 Plitvice Klek Hotel Jezero
1-4
28.11.2020 17:00 Gordana Gračan, B
Dijana Mlinarić, B
| | |
8 37 Kupa MKK Rijeka Azelija
1-4
28.11.2020 17:00 | | |
8 38 Crikvenica Goranka Dom Matija Mažića
1-4
28.11.2020 17:00 | | |
8 39 MKK Mlaka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
28.11.2020 17:00 | | |
8 40 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
28.11.2020 16:30 | | |
9 41 Korana Plitvice Šanac
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 42 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
05.12.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
9 43 Goranka MKK Mlaka SPC Goranka
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 44 MKK Rijeka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
05.12.2020 16:00 | | |
9 45 Klek Kupa Klek
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
10 46 Plitvice Kupa Hotel Jezero
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
10 47 Klek Crikvenica Klek
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
10 48 MKK Rijeka MKK Mlaka SRC Mlaka
1-6
16.01.2021 16:00 | | |
10 49 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
10 50 Bojovnik Trilj Korana Marija
1-4
16.01.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
11 51 Bojovnik Trilj Plitvice Marija
1-4
23.01.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
11 52 Goranka Korana SPC Goranka
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
11 53 Istra MKK Rijeka Dom obrtnika
1-4
23.01.2021 16:30 | | |
11 54 MKK Mlaka Klek SRC Mlaka
1-6
23.01.2021 17:00 | | |
11 55 Crikvenica Kupa Dom Matija Mažića
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
12 56 Plitvice Crikvenica Hotel Jezero
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 57 Kupa MKK Mlaka Azelija
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 58 Klek Istra Klek
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 59 MKK Rijeka Korana SRC Mlaka
1-6
30.01.2021 16:00 | | |
12 60 Goranka Bojovnik Trilj SPC Goranka
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
13 61 Goranka Plitvice SPC Goranka
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
13 62 Bojovnik Trilj MKK Rijeka Marija
1-4
06.02.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
13 63 Korana Klek Šanac
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
13 64 Istra Kupa Dom obrtnika
1-4
06.02.2021 16:30 | | |
13 65 MKK Mlaka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
06.02.2021 17:00 | | |
14 66 Plitvice MKK Mlaka Hotel Jezero
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 67 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 68 Kupa Korana Azelija
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 69 Klek Bojovnik Trilj Klek
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 70 MKK Rijeka Goranka SRC Mlaka
1-6
27.02.2021 17:00 | | |
15 71 MKK Rijeka Plitvice SRC Mlaka
1-6
06.03.2021 16:00 | | |
15 72 Goranka Klek SPC Goranka
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
15 73 Bojovnik Trilj Kupa Marija
1-4
06.03.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
15 74 Korana Crikvenica Šanac
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
15 75 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
06.03.2021 16:30 | | |
16 76 Plitvice Istra Hotel Jezero
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
16 77 MKK Mlaka Korana SRC Mlaka
1-6
13.03.2021 17:00 | | |
16 78 Crikvenica Bojovnik Trilj Dom Matija Mažića
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
16 79 Kupa Goranka Azelija
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
16 80 Klek MKK Rijeka Klek
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
17 81 Klek Plitvice Klek
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
17 82 MKK Rijeka Kupa SRC Mlaka
1-6
20.03.2021 16:00 | | |
17 83 Goranka Crikvenica SPC Goranka
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
17 84 Bojovnik Trilj MKK Mlaka Marija
1-4
20.03.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
17 85 Korana Istra Šanac
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
18 86 Plitvice Korana Hotel Jezero
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
18 87 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
27.03.2021 16:30 | | |
18 88 MKK Mlaka Goranka SRC Mlaka
1-6
27.03.2021 17:00 | | |
18 89 Crikvenica MKK Rijeka Dom Matija Mažića
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
18 90 Kupa Klek Azelija
1-4
27.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nebojša Šušnjar
MKK Rijeka
1.0
597
0.00
597.00
597.00
2. Bore Juričević
Crikvenica
1.0
605
581.00
1186.00
593.00
3. Slavko Frelih
MKK Rijeka
2.0
1191
575.00
1766.00
588.67
4. Kristijan Jelovac
Crikvenica
1.0
593
581.50
1174.50
587.25
5. Nikica Kučan
Crikvenica
1.0
597
570.50
1167.50
583.75
6. Matej Barić
Plitvice
2.0
1149
601.00
1750.00
583.33
7. Zoran Kos
MKK Rijeka
2.0
1170
579.00
1749.00
583.00
8. Sanjin Jelovac
Crikvenica
1.0
605
547.00
1152.00
576.00
9. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
2.0
1114
597.00
1711.00
570.33
10. Ivica Lišnić
Bojovnik Trilj
1.5
843
582.00
1425.00
570.00
11. Dobroslav Perušić
MKK Mlaka
1.0
595
542.50
1137.50
568.75
12. Dino Kos
MKK Rijeka
2.0
1140
565.00
1705.00
568.33
13. Šerif Begić
MKK Mlaka
1.0
564
571.50
1135.50
567.75
14. Đorđe Čupurdija
Kupa
1.0
565
569.00
1134.00
567.00
15. Zlatko Burić
Goranka
3.0
1701
0.00
1701.00
567.00
16. Borna Crnković
MKK Mlaka
1.0
555
574.67
1129.67
564.83
17. Nikola Uzelac
Plitvice
1.0
562
0.00
562.00
562.00
18. Daniel Kolar
Plitvice
2.0
1119
549.00
1668.00
556.00
19. Dragomir Perušić
MKK Rijeka
2.0
1105
562.00
1667.00
555.67
20. Dalibor Podobnik
Goranka
3.0
1664
0.00
1664.00
554.67
21. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
2.0
1116
548.00
1664.00
554.67
22. Miroslav Šegina
Kupa
1.0
550
555.50
1105.50
552.75
23. Sanjin Ruppe
Goranka
3.0
1654
0.00
1654.00
551.33
24. Stanko Klarić
MKK Mlaka
1.0
523
579.00
1102.00
551.00
25. Željko Matošević
Istra
1.0
533
565.50
1098.50
549.25
26. Bojan Švob
MKK Mlaka
1.0
559
539.00
1098.00
549.00
27. Marko Sekulić
Plitvice
1.0
548
0.00
548.00
548.00
28. Dragan Krizmanić
Plitvice
2.0
1084
559.00
1643.00
547.67
29. Marko Božičević
Klek
2.0
1091
0.00
1091.00
545.50
30. Ivica Bertović
Klek
2.0
1053
580.00
1633.00
544.33
31. Mateo Benović
Klek
2.0
1051
577.00
1628.00
542.67
32. Dino Senfner
Klek
2.0
1064
564.00
1628.00
542.67
33. Rolando Graovac
Klek
2.0
1059
565.00
1624.00
541.33
34. Silvio Mesarić
Istra
1.0
523
559.50
1082.50
541.25
35. Ivanko Bošnjak
Bojovnik Trilj
2.0
1047
573.00
1620.00
540.00
36. Nadir Ravnić
Istra
1.0
558
521.00
1079.00
539.50
37. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
1.0
521
555.00
1076.00
538.00
38. Stevo Mesarić
MKK Rijeka
1.0
541
535.00
1076.00
538.00
39. Bruno Flego
Istra
1.0
534
542.00
1076.00
538.00
40. Patrick Demarki
Istra
1.0
492
583.00
1075.00
537.50
41. Zvonko Buk
Kupa
1.0
527
547.20
1074.20
537.10
42. Dragan Stipeč
Crikvenica
1.0
535
539.00
1074.00
537.00
43. Igor Načinović
MKK Rijeka
2.0
1072
538.00
1610.00
536.67
44. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
1.0
527
545.00
1072.00
536.00
45. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
2.0
1066
541.00
1607.00
535.67
46. Robert Skok
Goranka
2.5
1336
0.00
1336.00
534.40
47. Predrag Katnić
Crikvenica
1.0
551
517.00
1068.00
534.00
48. Dalibor Špoljarić
Plitvice
2.0
1058
533.00
1591.00
530.33
49. Ivan Pavlić
Kupa
1.0
492
568.00
1060.00
530.00
50. Ante Vrcan
Bojovnik Trilj
2.0
1060
0.00
1060.00
530.00
51. Branko Stipetić
Klek
1.1
588
522.00
1110.00
528.57
52. Željko Bučar
Goranka
3.0
1575
0.00
1575.00
525.00
53. Zvonko Kovačić
Kupa
1.0
536
508.00
1044.00
522.00
54. Davor Gračan
Plitvice
1.0
523
521.00
1044.00
522.00
55. Dejan Pezerović
Goranka
2.0
1031
0.00
1031.00
515.50
56. Milan Žafran
Plitvice
1.0
521
482.00
1003.00
501.50
57. Tomislav Kovač
Istra
1.0
517
462.00
979.00
489.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Bore Juričević
Crikvenica
1.00
605.00
605.00
2.00
1162.00
581.00
3.00
1767.00
589.00
2. Sanjin Jelovac
Crikvenica
1.00
605.00
605.00
2.00
1094.00
547.00
3.00
1699.00
566.33
3. Nebojša Šušnjar
MKK Rijeka
1.00
597.00
597.00
0.00
0.00
NaN
1.00
597.00
597.00
4. Nikica Kučan
Crikvenica
1.00
597.00
597.00
2.00
1141.00
570.50
3.00
1738.00
579.33
5. Slavko Frelih
MKK Rijeka
2.00
1191.00
595.50
1.00
575.00
575.00
3.00
1766.00
588.67
6. Dobroslav Perušić
MKK Mlaka
1.00
595.00
595.00
2.00
1085.00
542.50
3.00
1680.00
560.00
7. Kristijan Jelovac
Crikvenica
1.00
593.00
593.00
2.00
1163.00
581.50
3.00
1756.00
585.33
8. Zoran Kos
MKK Rijeka
2.00
1170.00
585.00
1.00
579.00
579.00
3.00
1749.00
583.00
9. Matej Barić
Plitvice
2.00
1149.00
574.50
1.00
601.00
601.00
3.00
1750.00
583.33
10. Dino Kos
MKK Rijeka
2.00
1140.00
570.00
1.00
565.00
565.00
3.00
1705.00
568.33
11. Zlatko Burić
Goranka
3.00
1701.00
567.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1701.00
567.00
12. Đorđe Čupurdija
Kupa
1.00
565.00
565.00
2.00
1138.00
569.00
3.00
1703.00
567.67
13. Šerif Begić
MKK Mlaka
1.00
564.00
564.00
2.00
1143.00
571.50
3.00
1707.00
569.00
14. Nikola Uzelac
Plitvice
1.00
562.00
562.00
0.00
0.00
NaN
1.00
562.00
562.00
15. Ivica Lišnić
Bojovnik Trilj
1.50
843.00
562.00
1.00
582.00
582.00
2.50
1425.00
570.00
16. Daniel Kolar
Plitvice
2.00
1119.00
559.50
1.00
549.00
549.00
3.00
1668.00
556.00
17. Bojan Švob
MKK Mlaka
1.00
559.00
559.00
2.00
1078.00
539.00
3.00
1637.00
545.67
18. Nadir Ravnić
Istra
1.00
558.00
558.00
2.00
1042.00
521.00
3.00
1600.00
533.33
19. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
2.00
1116.00
558.00
1.00
548.00
548.00
3.00
1664.00
554.67
20. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
2.00
1114.00
557.00
1.00
597.00
597.00
3.00
1711.00
570.33
21. Borna Crnković
MKK Mlaka
1.00
555.00
555.00
1.50
862.00
574.67
2.50
1417.00
566.80
22. Dalibor Podobnik
Goranka
3.00
1664.00
554.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1664.00
554.67
23. Dragomir Perušić
MKK Rijeka
2.00
1105.00
552.50
1.00
562.00
562.00
3.00
1667.00
555.67
24. Željko Kufner
Goranka
1.50
827.00
551.33
0.00
0.00
NaN
1.50
827.00
551.33
25. Sanjin Ruppe
Goranka
3.00
1654.00
551.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1654.00
551.33
26. Predrag Katnić
Crikvenica
1.00
551.00
551.00
1.00
517.00
517.00
2.00
1068.00
534.00
27. Miroslav Šegina
Kupa
1.00
550.00
550.00
2.00
1111.00
555.50
3.00
1661.00
553.67
28. Marko Sekulić
Plitvice
1.00
548.00
548.00
0.00
0.00
NaN
1.00
548.00
548.00
29. Marko Božičević
Klek
2.00
1091.00
545.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1091.00
545.50
30. Dragan Krizmanić
Plitvice
2.00
1084.00
542.00
1.00
559.00
559.00
3.00
1643.00
547.67
31. Stevo Mesarić
MKK Rijeka
1.00
541.00
541.00
1.00
535.00
535.00
2.00
1076.00
538.00
32. Igor Načinović
MKK Rijeka
2.00
1072.00
536.00
1.00
538.00
538.00
3.00
1610.00
536.67
33. Zvonko Kovačić
Kupa
1.00
536.00
536.00
0.50
254.00
508.00
1.50
790.00
526.67
34. Dragan Stipeč
Crikvenica
1.00
535.00
535.00
2.00
1078.00
539.00
3.00
1613.00
537.67
35. Branko Stipetić
Klek
1.10
588.00
534.55
1.00
522.00
522.00
2.10
1110.00
528.57
36. Robert Skok
Goranka
2.50
1336.00
534.40
0.00
0.00
NaN
2.50
1336.00
534.40
37. Bruno Flego
Istra
1.00
534.00
534.00
1.50
813.00
542.00
2.50
1347.00
538.80
38. Željko Matošević
Istra
1.00
533.00
533.00
2.00
1131.00
565.50
3.00
1664.00
554.67
39. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
2.00
1066.00
533.00
1.00
541.00
541.00
3.00
1607.00
535.67
40. Dino Senfner
Klek
2.00
1064.00
532.00
1.00
564.00
564.00
3.00
1628.00
542.67
41. Ante Vrcan
Bojovnik Trilj
2.00
1060.00
530.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1060.00
530.00
42. Rolando Graovac
Klek
2.00
1059.00
529.50
1.00
565.00
565.00
3.00
1624.00
541.33
43. Dalibor Špoljarić
Plitvice
2.00
1058.00
529.00
1.00
533.00
533.00
3.00
1591.00
530.33
44. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
1.00
527.00
527.00
2.00
1090.00
545.00
3.00
1617.00
539.00
45. Zvonko Buk
Kupa
1.00
527.00
527.00
1.25
684.00
547.20
2.25
1211.00
538.22
46. Ivica Bertović
Klek
2.00
1053.00
526.50
1.00
580.00
580.00
3.00
1633.00
544.33
47. Mateo Benović
Klek
2.00
1051.00
525.50
1.00
577.00
577.00
3.00
1628.00
542.67
48. Željko Bučar
Goranka
3.00
1575.00
525.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1575.00
525.00
49. Ivanko Bošnjak
Bojovnik Trilj
2.00
1047.00
523.50
1.00
573.00
573.00
3.00
1620.00
540.00
50. Stanko Klarić
MKK Mlaka
1.00
523.00
523.00
1.00
579.00
579.00
2.00
1102.00
551.00
51. Silvio Mesarić
Istra
1.00
523.00
523.00
2.00
1119.00
559.50
3.00
1642.00
547.33
52. Davor Gračan
Plitvice
1.00
523.00
523.00
1.00
521.00
521.00
2.00
1044.00
522.00
53. Milan Žafran
Plitvice
1.00
521.00
521.00
1.00
482.00
482.00
2.00
1003.00
501.50
54. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
1.00
521.00
521.00
2.00
1110.00
555.00
3.00
1631.00
543.67
55. Tomislav Kovač
Istra
1.00
517.00
517.00
0.50
231.00
462.00
1.50
748.00
498.67
56. Dejan Pezerović
Goranka
2.00
1031.00
515.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1031.00
515.50
57. Patrick Demarki
Istra
1.00
492.00
492.00
2.00
1166.00
583.00
3.00
1658.00
552.67
58. Ivan Pavlić
Kupa
1.00
492.00
492.00
2.00
1136.00
568.00
3.00
1628.00
542.67

Tomislav Stipetić
Klek
0.90
461.00
512.22
0.00
0.00
NaN
0.90
461.00
512.22
Robert Ratković
Bojovnik Trilj
0.50
237.00
474.00
0.50
229.00
458.00
1.00
466.00
466.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Korana
0.0
0
0
0
0
3.0
6587
3289
9876
548.67
38
3.0
6587
3289
9876
548.67
38
2. Crikvenica
1.0
2252
1234
3486
581.00
17
2.0
4384
2324
6708
559.00
25
3.0
6636
3558
10194
566.33
42
3. MKK Rijeka
2.0
4427
2389
6816
568.00
26
1.0
2185
1169
3354
559.00
11
3.0
6612
3558
10170
565.00
37
4. MKK Mlaka
1.0
2194
1129
3323
553.83
30
2.0
4377
2218
6595
549.58
38
3.0
6571
3347
9918
551.00
68
5. Plitvice
2.0
4423
2141
6564
547.00
58
1.0
2238
1007
3245
540.83
28
3.0
6661
3148
9809
544.94
86
6. Goranka
3.0
6625
3163
9788
543.78
78
0.0
0
0
0
0
3.0
6625
3163
9788
543.78
78
7. Bojovnik Trilj
2.0
4278
2205
6483
540.25
44
1.0
2199
1126
3325
554.17
19
3.0
6477
3331
9808
544.89
63
8. Kupa
1.0
2163
1028
3191
531.83
26
2.0
4462
2165
6627
552.25
45
3.0
6625
3193
9818
545.44
71
9. Klek
2.0
4320
2047
6367
530.58
65
1.0
2226
1122
3348
558.00
28
3.0
6546
3169
9715
539.72
93
10. Istra
1.0
2178
979
3157
526.17
33
2.0
4353
2196
6549
545.75
56
3.0
6531
3175
9706
539.22
89
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više